Poradna

Herní Mod Diabla 3 po vzoru Diabla 2.
Zamčeno
ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445
Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od ReptileSVK » 02.04.2013, 12:08 hod.

zakladny skill plati vzdy. runa ho iba vylepsuje! t.z. volba 1 je spravna!

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od Kuki10 » 02.04.2013, 13:24 hod.

Jj runa to vylepsuje.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od walosek » 02.04.2013, 14:06 hod.

není to úplně přesné ta volba 1, protože ten tremor za 275% má větší dosah než ten základní úder za 325%. Obecně taky neplatí, že runy pouze vylepšují, například u Bash - Clobber je jasně napsáno, že místo knockbacku je šance na Stun, runa Onslaught zase výměnou za DMG bez šance na knockback atd...

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od ReptileSVK » 02.04.2013, 14:15 hod.

tak je jasne, ze kde to je napisane to tak nebude. treba citat chlapci, to je zaklad uspechu. Kto cita ma za tri.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od DrSma » 02.04.2013, 15:34 hod.

ReptileSVK: no, já právě čítam, ale problém byl, jestli taky sčítat :P OK. Zdá se, že panuje relativně shoda. Takže dík, že jste mě ujistili (trochu),...s tím, že něco runa nahradí, je to jasný, tam stačí jen čítať 8-)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od DrSma » 02.04.2013, 16:01 hod.

Mám ještě dva provozní dotazy k fóru.

1. můža ten, kdo napíše článek, ten článek sám vymazat? (nikde to nevidím, ale to neznamená, že to nejde)
2. je možný nějak na fóru zajistit, aby ta tři naše témata (postavy, poradna a síň) zůstávaly na "Obsah fóra ‹ Diablo 3 ‹ Obecně" za sebou? Sem tam mezi to skákaj příspěvky nahoru dolů a tak. já myslel, že když je po sobě založím (a jednou jsem si kvůli tomu i přivstal :-| ), tak zůstanou v pořadí :(


EDIT: právě koukám, že postavy nám zrovna nějak odjížděj dolů... :roll:

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od dawemorraless » 02.04.2013, 16:32 hod.

Možná by to chtělo speciální sekci at tu nezavazíme :)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od DrSma » 02.04.2013, 16:59 hod.

Nejsem proti, ale jak na to. Jsem kreativní osoba, pravidla byla náročná, ale zvládli jsme to, ale do teď jsem si vystačil bohatě s psaním příspěvků a funkcí upravit 8-)

A popradvě, já nejsem nějakej velkej hacker, abych do toho chtěl pronikat,..Jde to nacpat nějaký tý do sekce?..

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od DrSma » 02.04.2013, 17:41 hod.

"SÍŇ SLÁVY"

Pánové, protože jsem, možná se pletu, skoro zacítil pocit zklamání, že do "Síně slávy" nebude možné se pro někoho dostat, rozhodl jsem se Vám ukázat, že pokud budete trpěliví, určitě se najde, dřív, nebo později, příležitost. Odmítnul jsem sám a bez porady zapsat první drop Legendary. Ale to proto, že to nepovažuji za zasloužený čin do síně. Prostě padl, bez přičinění. Pouhá (ale milá) klika. Na takové zápisy slouží právě Váš prostor v "D3 - D2 BROTHERHOOD - Postavy".

Tam takové věci patří, tam se pochlubte! Tam právě budeme hledat, mimo jiné, TO něco, že si všichni řeknou, fíha, tak to je maso! Pak se o tom pobavíme a pokud TO bude TO pravé, půjde to do síně. To je podstata síně.

Za druhé, protože jsem byl v pondělí už fakt na dně, opomenul jsem to, na co myslím od vzniku "Síně slávy". Protože jde o skutek, který již nikdy! nemůže být zopakován. Založení D2 BROTHERHOOD. A protože bez aktivní účasti prvních členů,

by toto celé nikdy nevzniklo (jen pro sebe bych to asi nedělal, že?..:P), chtěl jsem, aby bylo navždy jasné, že právě oni byli těmi prvními. Proto jsem se rozhodl UĚLIT PRVNÍ ČESTNÉ TITULY. Budou výjimečné a odlišné od těch ostatních.

Budou se totiž vázat na hráče, nikoliv na postavu, hrč má právo si zapsat titul u každé své postavy, a to i v budoucnu a bube jich více, než jeden svého druhu.



Tím chci zajistit, aby titul nemohl zaniknout, například u HC postav, s RIPem. Hráči, kteří se najdou zapsaní na seznamu zde, budou co nejdříve zapsání i v "Síni slávy". Pak si ho mohou zapsat k postavám v "D3 - D2 BROTHERHOOD - Postavy".

Tento titul se nesmí zapsat rudě! Jde o ocenění základních členů. A taky si myslím, že síň, která dlouho zeje prázdnotou, shnije,..


Titul - "Cornerstone" - mají právo nosit:

- ZOMB
- kolij
- Plavec
- standa0071
- dawemorraless
- Lemurman
- Jojo WD



Hrajeme vždy čestně, poctivě, pro zábavu a jinak než ostatní! Čest a Sláva! Tyrael s Vámi,..





Protože jde o první zápisy, přikládám pro jednoduchost jeho podobu na příkladu:

Moje postava: Grenadier
SÍŇ SLÁVY: Cornerstone

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od DrSma » 02.04.2013, 17:56 hod.

A taky bych byl rád, kdybyste se už vyjádřili k Lemurmanově zápisu. Pořád ani jedna odpověď.

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od Lemurman » 02.04.2013, 17:59 hod.

já bych se za Joka přimluvil, přece jenom je to 1. legendárka, dřív už jí nikdo nedropne
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od dawemorraless » 02.04.2013, 18:10 hod.

lemurmana uznat 1 rip je 1 rip a 1 lego je 1 lego :D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od DrSma » 02.04.2013, 18:30 hod.

HLASOVÁNÍ O ZÁPISU DO SÍNĚ

RIP/Legendary

Již hlasovali:

dawe ANO/ANO
lemur -/ANO
drs ANO/NE
zomb NE/NE
joko ANO/NE

Tady to budu EDITOVAT. Pokud tu bude 6 a více PRO, půjde to do Síně jako první "standardní" zápis.
Naposledy upravil(a) DrSma dne 02.04.2013, 19:49 hod., celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od DrSma » 02.04.2013, 18:36 hod.

Jak to, že mezi mejma figurama na battlenetu není ta EU?...nemusí se někde něco přepnout?..

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od ZOMB » 02.04.2013, 18:40 hod.

DrSma: Postavy na US a EU jsou odděleny...

US: http://us.battle.net/d3/en/profile/DrSma-2261/
EU: http://eu.battle.net/d3/en/profile/DrSma-2261/
btw. ten Tvůj BattleTag je DrSma#2261 ;)

Jinak pro zápis do síně nesouhlasím s ani jedním z vyjmenovaných prvenstvích ;)
Podle mě by se mělo jednat o něco zaslouženého, něco co vyžadovalo hodně dřiny :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od DrSma » 02.04.2013, 18:48 hod.

ZOMB: hele, vůbec nevim, jaks mi to vyšmejdil v mým účtu, když to ani já nevim a to mám hesla!..ještě jednou a nepřej si mě! :D

Jinak dík za odkaz ;)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od DrSma » 02.04.2013, 19:27 hod.

Tak jak jsem dolezl na LvL8. Protože jsem si zatím toho nevšimnul, až teď,...Myslel jsem si, že nelze kontrolovat, jestli někdo porušil pevný skilltree, nebo ne. A co jsem nezjisil při novém přídělu skillů? Komu neblikají za právě používaným skillem (napravo od něj) další skilly nápisem NEW, je jasné, že se nehrálo fér. Protože pokud na nový skill najedete kurzorem pro přečtení, NEW nezmizí. Teprve až po kliknutí na něj! Takže BACHA!...(né jako, že byste to, samozřejmně udělali naschvál, to ne,.., ale je to dobrá pomůcka, jestli vše děláte OK,..takže BACHA na to 8-) )

neví někdo o tom, že by tohle šlo ošálit?..

Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od Joko » 02.04.2013, 19:37 hod.

mne staci jenom na ten skill/runu kliknu ale dam cancel takze se nic nezmeni a doufam ze to nevadi protoze mne to NEW fakt stve jak blika btw s RIPem souhlasim je to preci jenom takovy meznik prvni

Poslano z Galaxy xCover ;)
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od DrSma » 02.04.2013, 19:54 hod.

Joko: To blikání mě sice taky vytáčí,..ale na druhou stranu, kdo bude chtít ukázat důkaz místo slibů, tohle je to pravé!..

JÁ OSOBNĚ TO NECHÁM BLIKAT! PRO MĚ SAMONÝHO TO BUDE ODMĚNA.

Jinak, kdo to už udělal jako Joko, tak s postupem výš by to ty nižší neblikající mohlo "zamáznout"! Každopádně ty doprava bych do budoucna URČITĚ nechal blikat.


EDIT: Tohle nikomu nezazlívám, že to udělal, jen přece jedem první běh a něco novýho a poprvé. Ale úplně zvažuju, že bych tohle připsal i do pravidel. Zdá se to bejt fakt dobrej průkaznej materiál. Nikoho z nás to dřív nenapadlo, tak co už. Ale zkusme to napravit.

Apropo: je mezi náma někdo, kdo má v tuhle chvíli tak blbě odklikáno to NEW!, že by se mu to do LVL60 nestihlo srovnat?! (aby mu na LVL60 všechny skilly blikaly s NEW!)


PS: Na LvL60 už to blikání budem přece vídat hooodně málo!...jedině při obměně skillu vejš, což se moc často asi dít nebude,..

Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od Joko » 02.04.2013, 20:29 hod.

Myslím že by jsi toho mohl to těch pravidel připsat a já se pokusím potlačit to nutkání zbavit se toho NEW :lol:
jinak dneska jsem moc nehrál dal jsem pouze 1 quest a potom jsem šel hrát za mou hlavní postavu abych konečně dohrál Inferno což se nakonec povedlo.Jinak jsem stihl za Pafla mu dokoupit zbytek záložky v truhle a 1 lvl.Ale zítra zase bude jenom Pafel a k Madelain se vrátím až se Pafel dostane do hrobu a doufám, že to nebude brzo.
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

Zamčeno

Zpět na „D3-D2 BrotherhooD“