Nejkvalitnější věci z monster

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
abik2
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od abik2 » 21.03.2013, 12:02 hod.

nezbyva nez doufat... zatim ted zvysim MF o vice nez 100% tak uvidime :D ja si ti titanky driv nebo pozdeji vymlatim >:D

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Attia » 21.03.2013, 12:41 hod.

to já teď chodil mefa na nm jak zběsilej a nechce mi pacholek hodit viperko nebo magefisty. nej z něj zatím padl jen již zmiňovanej Cats amulet a goldwrap...

Uživatelský avatar
abik2
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od abik2 » 21.03.2013, 12:44 hod.

Ja tedy magefistky dropl celkem rychle, dostal jsem je z Diabla normal quest kill :love: :lol: podle Atmy ma taky nejvyssi sanci na drop, ale zas chodit na nej jen kvuli magefistkam se asi nevyplati :{ no hodne stesti s lovem :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 21.03.2013, 12:57 hod.

Attia: Jestli chceš Skin of the Vipermagi, tak doporučuju NM Andariel. Když si na vyhraníš jeden den (cca 1000 runů...jeden run = 20 sec.), tak jich budeš mít tak 10. I ty Magefisty několikrát padnout. Chce to ale pořádnou Fire Sosu, p8 a MF přes 400%.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Attia » 21.03.2013, 12:59 hod.

to je problém...svou sorcku jsem ripnul a mám teď jen blizz/fb na 62 lvl...mf cca 120% v ruce spirit a rhyme, lore na hlavě a na sobě stealth...už jsem přemýšlel že zkusím i andynu ale max na pl1...na pl8 by to bylo nebezpečný a dlouhý...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 21.03.2013, 13:14 hod.

Na NM Andariel p8 je vhodná ta čistá Fire Sosa s levelem tak 70+. Hodit jeden Meteor a pálit do ní Firebally. Holy Freeze merc ju zabrzdí. S tou tvou by se to asi na p1 dalo běhat a já bych ju asi běhal. Přeci jen dává NM Andariel oproti Mephovi menší škálu itemů, takže se šance zvyšuje.

Uživatelský avatar
petanmrtvolak
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od petanmrtvolak » 22.03.2013, 09:42 hod.

Ahoj,
jedu Sosu ChL/FO, su na 80 levlu a právě jsem se dopracoval k Mefovi. Potřeboval bych Anihilus, SOJ 2x, Arach, Eldritch nebo Oculus, nějaký boty a rukavky.
Mám runovat Mefa, Andy nebo počkat a Chodit třeba na Pindla? Mef jde dobře, su u něho hned a sundám ho taky celkem brzo....
Pomuže na Mefa Lower resist na switchi? Na ten SoJ nemám štěstí. Ale zase se mi nechce jet NM Andy jen kuli SOJ....

Díky

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Attia » 22.03.2013, 11:49 hod.

tak nejlepší je asi ten mef...co se týče oculusu, arachu, eschnuty atd...botkyy ti tam dropnou třeba war travelery atd...jen teda annihil dropneš jen z ubera takže tam je jedno co chodiš a soj ti taky může dropnout z kohokoli takže je to asi taky jedno...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 22.03.2013, 14:22 hod.

petanmrtvolak: Pokud jde o ten Stone of Jordan...jelikož ho chceš 2x, tak bych 100% vlítl na NM Andariel. Ano, i kdybys' ju měl běhat kvůli jednomu itemu. Časově se to mnohonásobně vyplatí. Pokud si počkáš na dobrou mapu, tak i na p8 je jeden run otázkou 20 sec. Ideální MF tak 400+

Za Sosu to bude s Annhiliem asi horší. I když nahodíš Lower Resist a stáhneš life Staticem, tak moc nevěřím, že ho přes Frozen Orb dorazíš. Leda to nechat na merckovi, ale to by musel ustát Armageddon.
Na Über Diabla já třeba nejradši chodím s Strafe/Cold Amou + Valkyrie + Might Merc (The Reaper's Toll, Vampire Gaze, Shaftstop...ten se dá celkem dobře dropnout právě u NM Andariel :) ) Jen stojím, střílím a čekám až padne :)

Zbytek co píšeš tak asi Mef, jak píše Attia.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Attia » 22.03.2013, 15:55 hod.

u ubera se samotnej merc nechyta...to by musel mít hight level a fakt dobrou výbavu...určitě něco ustojí ale nezabije ho ani omylem s jeho sankcema na bose. navíc počítej že merc dostává tuším 10x větší jebyod bosů než postava...to mi přijde rychlejší a efektivnější vyexpit si smitera (na expení zeal)...i s low výbavou samotnýho ubera složíš jak nic...stačí si vyběhat u Akary hůlku s charges na life tap.

Pokud bys ho chtěl složit s FO osou tak to bys musel mít dobrou výbavu na dmg a jet čistě full frost orb...ideálně FO/ES ale každopádně maxlý FO, maxlý ic bolt a maxlý cold mastery...jinak se nechytáš...vím že pure blizz sorc s dobrou výbavou (dmg kolem 5k blizz) s ním má problémy...ale chl+fo myslím je bez šance, kor pokud jedeš na HC...

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od raisen » 22.03.2013, 16:26 hod.

petanmrtvolak píše:Pomuže na Mefa Lower resist na switchi?
Jen doplním. Pomůže. Dost to urychlí.

Jinak k mým dalším nájezdům. Začnu Mephistem. Prvně mě ani ne moc překvapivě padnul ze stojanu HoZ. Mimochodem mi konečně padlo jednou magic Laquered Plate, což je docela štěstí, protože tak často zase nepadá z toho stojanu. Nejčastěji tam padá Dusk Shroud a Mithril Coil. Méně často pak Totemic Mask, Gilded Shield a Laquered Plate. Ještě méně často pak třeba Hellforge Plate a jiná brnění.

Padl mi také další Rainbow Facet. Nic moc. Už jsem se radovala, že mi padly další Dracule, ale po identifikaci moje nadšení opadlo :D Odněkud (asi ze stojanu) mám tenhle štít. Ach jo, proč nemohl padnout v Elite verzi. Do zásoby mám také další Verdungo Hearty's Cord. Bižuterii dával Mephisto docela často - Atma's Scarab, Wisp Projector a The Stone of Jordan (... ale chci The Cat's Eye :D )

A co Pindleskin? No, mohlo to být lepší. Jedním zeleným lukem jsem zkompletovala další set. A stejně jako u Mephista (tam jsem to ale ani nefotila) mi padla Eschuta's Temper. Ovšem od pána Pindla za něco aspoň stála.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
petanmrtvolak
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od petanmrtvolak » 22.03.2013, 18:36 hod.

Děkuji za rady. Na anihil a ubera asi zatím nemám a není to level pro mě.Chtěl jsem jet čistou light sosu, ale na Hell už mě to štvalo, tak jsem jí přidal FO a nakonec se mi to líbí víc jak CHL. A to mám v light větvi stejně většinu bodů.
Zatím budu expit postavu a získávat itemy a runy na pořádný vybavení pro mě i pro merce.
Dnes asi 100 runů MEF a nic moc:3x Immortal item (kladivo, helma, opasek -během 4 runů :-)), Infernostride botky, cats Eye amulet, Peasant Crown Shako

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 22.03.2013, 19:02 hod.

raisen: Lakované brnění určo časem padne ;) Škoda toho eth štítu, ale zase pěkná bižuterie a Eschuta...kor pro Fire Sosu. Udělej socket a mrskni tam Ist :) Jak na to tak koukám, tak 5/5 Facety nepadaj. Už je to věčnost, co sem někdo takovej prdl.
A je tu další otázka...bude Cold Amazon? :D

petanmrtvolak: Pokud seskládáš RW Infinity, tak to bude v rámci mezí buřt, jak ty body budeš mít rozházený :D

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od raisen » 22.03.2013, 19:09 hod.

Pořád mi vychází lépe The Oculus na MF. Ale až půjde do důchodu (a až bude na hledání zase jiná postava), tak jí tu Eschutu dám i s nějakým pěkným Fire Facetem :) Mně nepadl ani jednou 5/5 Facet.

No.. zatím tenhle set nechám v klidu ležet v truhle :D
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Cirdan
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Cirdan #2807
Bydliště:Šedé přístavy

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Cirdan » 22.03.2013, 19:30 hod.

raisen: U Mepha mi přijde, že to Hellforge padá docela často, zato Totemic Mask mi tam padla snad jen 1x.
Zima se blíží.
Obrázek

Uživatelský avatar
abik2
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od abik2 » 23.03.2013, 17:44 hod.

Nemuzu tomu uverit! :shock: skocil jsem se svoji novou MF sorc na Mephista na quest kill a padly mi konecne moje vysnene a tak dlouho ocekavane Titan's revenge! :love: sice jsou eth ale myslim ze to nevadi jelikoz se samy doplnuji :)

http://imageshack.us/photo/my-images/85 ... t033q.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/40 ... 034kw.jpg/

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Attia » 23.03.2013, 17:58 hod.

nezlob se na mě ale strašně jsi mě pobavil tím zklamáním "sice jsou eth"...ale tak co nadělám...aspoň něco :-D

jde o to že titanky když jsou ETH mají mnohem vyšší cenu než neeth (na serveru) právě proto že se doplňují a mají mnohem vyšší fyzickej dmg proti light/psn imunitám a mnohem nižší nároky na str/dex...;-)ne jen že jsi měl luck že ti padly titanky, ale ty jsi mě neskutečnej luck že ti padly ETH :-D

Uživatelský avatar
abik2
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od abik2 » 23.03.2013, 18:05 hod.

tak ja si prave nebyl na 100% jisty jestli se doplnuji nebo ne, jinak bych hned rekl ze je lepsi ze jsou eth :lol: ale kdyz jsem na to ted koukal tak se doplnuji, coz je parada, brzy je tedy pujdu otestovat >:D

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Attia » 23.03.2013, 18:16 hod.

ideálně kdyby sis je na vyším levelu upnul...zvýší se ti fyzický poškození což je super...

já třeba nosil dvoje titanky. jedny eth a jedny neeth...ty neeth jsem měl na normální monstra a etherální na imune monstra a nebo když se mi ty první vyházely a nechtělo se mi do města...

jinak pokud bys je upgradoval tak bacha na zvedlý nároky na str a dex...

Uživatelský avatar
abik2
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od abik2 » 23.03.2013, 18:17 hod.

pokud vim tak to na SP nejde, nebo snad ano? :shock:

E: tak zase stejny pripad :D padl mi tedka Eth Ginther's rift ktery jsem myslel ze bych vyuzil na svem zacinajicim paladinovi ale jelikoz byl eth byl sjem zklamany, ale jak koukam on se sam opravuje, takze teoreticky na ten zacatek pouzitelny bude :lol:

Odpovědět

Zpět na „Předměty“