Prosba o pomoc s vylepšením mého barbara

Odpovědět
tomas1972
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Prosba o pomoc s vylepšením mého barbara

Příspěvek od tomas1972 » 16.03.2013, 18:56 hod.

Mám prosbu, potřeboval bych pomoci s vylepšením mého barbara (http://eu.battle.net/d3/en/profile/toma ... o/22425618). Rád bych zvýšil DMG alespoň tak na 180t, ale nevím kudy se vydat. Jsem připraven do postavy nainvestovat cca 200m, nebo více dle potřeby. Zároveň bych rád, aby "něco vydržel", teď jedu MP4 a je to jen taktak. Předem díky moc všem za návrhy. :)

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Prosba o pomoc s vylepšením mého barbara

Příspěvek od walosek » 19.03.2013, 14:31 hod.

minimálně si můžeš zkusit trochu zagamblit a vycraftit si bracers of str s CC 6% ;)

Boris
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Cecák#2119

Re: Prosba o pomoc s vylepšením mého barbara

Příspěvek od Boris » 19.03.2013, 15:47 hod.

Gate by som vymenil za Inny a bracery za Lacuni s cc v tom pripade mozes zahodit firewalkery a nahodit Ice Climbers - bez running speed idu zohnat ekonomicke kludne s 200 str/80-100 vita
uz len 16-18% atack speed dvihne markantne dmg a do takych 150m by si sa mal zmestit
Za zvysok sa mozes pozriet po nejako Skorne s LS/LoH ale obavam sa ze tam je ina cenova relacia
edit
som sa pozrel na ceny
Boty 180 str 90 vita 10%life 75 all rez od 20m
Inna gate 80+ str od 5m
Lacuni 50str+ 8% AS 5%CC od 16m
Skorn 1250 dps 330 str 150 CD 4.40 LS od 8m
mozes poladit

v3jc3
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:v3jc3#2254

Re: Prosba o pomoc s vylepšením mého barbara

Příspěvek od v3jc3 » 19.03.2013, 19:57 hod.

To co ti radí Boris ti zvedne dmg, ale to je asi tak všechno, celkově jeho build mi přijde dobrý tak na farmení na nízké MP...

Jak píše walosek, vycrafti si bracery, rukavice by si taky mohl a i amulet by mohl být lepší :-) kup boty, které budou mít navíc all res, kalhoty vit přes 200, str, all res, 2 díry, Immortal triump s all res. nebo vit, podle toho co budes víc potřebovat. Koukám že se soustředíš na LoH, který v případě tvého buildu a 2H zbraně je k ničemu (platí i pro life regen.) když budeš mít zbraň s LS, dejme tomu 4.5% k tomu 2.5% z pásku a DPS kolem 200k nemělo by být vysoké MP problém. A pokud máš k dispozici 200M nebude to problém :-)


Já hraju s 6% LS, DPS 200k+, MP9, dalo by se i MP10, ale tam maj o hodně víc životů.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/v3jc ... o/20668505

tomas1972
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Prosba o pomoc s vylepšením mého barbara

Příspěvek od tomas1972 » 22.03.2013, 02:27 hod.

Poradíte někdo prosím se zbraní? Nevím, jestli je lepší Skorn, nebo 2 jednoručky..... . Před chvílí jsem koupil Immortal sekeru, která hlásila, že mi zvedne DMG o 20t a ve skutečnosti nezvedla nic :(. Díky všem, co si najdou čas :-).

Boris
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Cecák#2119

Re: Prosba o pomoc s vylepšením mého barbara

Příspěvek od Boris » 22.03.2013, 06:54 hod.

pretoze IK setova zbran je mighty weapon :P a ked uplnou nahodou nema narolovanych 190%+ CD tak je takmer na okrasu
z 2H legendariek je asi jedina volba Skorn u jednoruciek je paleta sirsia na druhu stranu za kvalitu sa hodne plati
bez debaty u 2H barbara by som siel do vysokeho Attack speedu cez Lacuni+Inny idealne v kombe s prstienkami do takych mp6-7 si to mozno ani nevsimnes ale vyssie sa vyplati rozdiel ci za 3 sekundy udries raz alebo 2x

martinCG
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Prosba o pomoc s vylepšením mého barbara

Příspěvek od martinCG » 22.03.2013, 22:30 hod.

Jj, IK obourucka je fakt jen na paradu..ja jel ze zacatku na skorn, ale jak sem presedal na dve 1H, tak si nemuzu stezovat..idealne aby jedna mela life steal a socket a druha CH a socket pokud teda nemas life steal na pasku a jeste pasivku..potom na obou zbranich socket + CH..ja mam ted 210k dps, life steal myslim 5,4 a mp10 solo i v parte pohoda..ale taky jde o to jakej build jedes.ja to mam na HOTA barbar a treba na WW netusim co je lepsi bo sem zkousel jen jednou..

tomas1972
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Prosba o pomoc s vylepšením mého barbara

Příspěvek od tomas1972 » 28.03.2013, 02:14 hod.

Uf, tak jsem udělal max co z mého pohledu šlo, prosím o připomínky a za rady budu vděčný. MP7 jsem zkoušel a moc to nejde. Předem všem díky za pomoc :-).

limu
Wraith
Příspěvky:144

Re: Prosba o pomoc s vylepšením mého barbara

Příspěvek od limu » 28.03.2013, 08:58 hod.

myslim že by sis měl hlavně přeházet skilly a runy, nechápu na co tam máš Ancient spear, dej místo toho War cry s runou Inpunity (posílíš obranu). Na Hota bych dal runu smash ( maš 6% Ls tak potřebuješ dávat co nej pecky), na Battle rage si dej runu Into the fray (zajistí ti dostatečnej přísun fury potřebnej pro Hota), a na Berseka si dej runu Thrive of chaos (na větší MP když budeš déle sekat elity lepší). Pak bych se soustředil u věcí na CD toho tam moc nemáš.
edit: pasivku si dej bloodthirst místo unforgiving at máš těch 6% LS, sem se přehlédl před tím.

martinCG
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Prosba o pomoc s vylepšením mého barbara

Příspěvek od martinCG » 30.03.2013, 07:12 hod.

Presne tak..misto toho sprintu bud war cry na res nebo sem pouzival overpower s runou na 10% CC na 6s tusim a ma ro cooldown 10s.diky tomu, za za kazdej kriticak co das ti spadne cooldown, tak to mas nonstop.hlavne ale na kladivo smas a na battle rage into the fray a bersekr tu chaos..pak udrzis dele bersekra, takze lepsi dmg a vyssi mp..;)

burzum
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:gutalax #21476

Re: Prosba o pomoc s vylepšením mého barbara

Příspěvek od burzum » 30.03.2013, 12:48 hod.

pokud je ještě aktuální tvůj build v profilu tak největší rezervy vydím v necku a rukavicích ,sice pěkný staty na CC a AS ale zoufale malá strange tam bych určitě začal jako první, díky craftu je to nejschůdnější cesta .Jenom v necku pokud trefíš jenom trochu slušmý s average DMG půjdeš nahoru min o 5-10tis. Další věc poměrně podstatná pokud používáš jako primárku bash vyměn si opasek ,máš tam podporu cleave,sice se to neukazuje v číselnám vyjádření DPS ale postatně to zvedá DMG a v neposlední řadě velký skok nahoru udělají Innas kalhoty ,problémeme je ovšem že přijdeš o dost resitů takže pak je potřeba nahonit resisty někde jinde . ;)

tomas1972
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Prosba o pomoc s vylepšením mého barbara

Příspěvek od tomas1972 » 05.04.2013, 17:25 hod.

Děkuji všem za odpovědi, s postavou jsem provedl co jsem svedl. Víc asi nedám, rád bych poprosil zkušenější o pomoc s výběrem zbraně (zbraní). Nevím jaká varianta je nejlepší ( 1x 2H, 2x 1H, 1H + štít). Mám na doplnění toho co chybí cca 500M, tak snad se za to dá něco pořídit. Moje představa je DMG kolem 230t bez boostu při zachování nebo zvýšení rezistů. Pokud bude potřeba zainvestovat, jsem připraven, barbar mě neobyčejně chytil. Ještě jednou všem díky za ochotu a strávený čas.

tuskerr
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tuskerr#2785

Re: Prosba o pomoc s vylepšením mého barbara

Příspěvek od tuskerr » 05.04.2013, 19:03 hod.

Ahoj, jestli chces tak si me ve hre pridej do friendu. Rad ti poradim a muzeme pokecat.

tomas1972
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Prosba o pomoc s vylepšením mého barbara

Příspěvek od tomas1972 » 12.04.2013, 14:29 hod.

Nějaké další nápady? Pokouším se koupit Mempo, to je jediné o čem prokazatelně vím, že mě posune, jinak už opravdu nevím. Pokud by někdo měl nějaký nápad budu vděčný. Nebráním se ani nabídkám k nákupu, pokud mě posunou. Ještě jednou všem díky.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Prosba o pomoc s vylepšením mého barbara

Příspěvek od Punky » 12.04.2013, 17:28 hod.

1. lepsi IK belt
2. carft bracerov, pokial budes mat stastie a craftnes nieco s +-300 str a 6%CC (k tomu def staty) tak to bude boost tak 15k+ v dmg? mozno aj viac
3. lepsi skorn (v zmysle dmg)
4. to mempo... ale za tych 1,5% CC navyse sa ti neoplati podla mna davat 2miliardy pokial by sme brali len boost dmg

inak co vidim ako trosku problem... ze mas VIT na vela veciach, ktore su hlavne na dmg (neck, ring, skorn, glovsy)... to sa bude asi menit tazko tak aby si boostol dmg a neprisiel o vela HP

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“