Nový build MP10 Keep Depths 2

Odpovědět
kany11
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od kany11 » 16.03.2013, 09:45 hod.

zdravim vcera jsem to zkousel a musim rict ze za 2,5h mi padlo 11 legend ok zadny pecky ale padalo to o dost líp nez pri klasickym hraní.a to jsem ten nejvetsi smolar si myslim kdy za 9 mesicu hraní jsem dropl asi 3 dobry veci.jinak mam 100 par .wiching-0 mempho-1 ik triumph-1 inna temp-1-prodaná pred 8 mes za 240m moc dobry na start kdyby se tak nestalo tak nevim kde jsem dneska nebot kupovat goldy do hry fakt nebudu to mi prijde ubohý(kazdyho vec) ik reign-0 atd.mam 1600hod za sebou hruza des ale coz jsem radci nez kdyby to padalo kazdej den.hlavne padají porad ty stejny veci dokola a to je jich v diablu mraky druhu.jinak se musim zastat fuxicka myslim ze je to v poho typek kteryho jsem kdysi pozadal o pomoc a hned reagoval a pomohl mi uz nekolikrat.a hlavne ví o cem mluví takze zkusenosti má dobrý.kdyz si tu tak procitám ruzny odvetví na ruzny rady ,typy,triky tak se tu stejne porad nekdo hádá a neco si dokazuje kdo je lepsi a kdo tomu rozumí atd.k tomu neni co dodat je to proste ta nase česká vesnicka ve kterej chce bejt kazdej na prvním miste....no nic trosku jsem odbocil z tematu.sry cus jdu farmit :D

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od Punky » 16.03.2013, 10:44 hod.

ja som vcera tiez po tyzdni trochu hral... siel som uz len keep2, za cca 220m expov padlo 13 leg/set veci (brimstonov)... casovo neviem, bolo to v priebehu celeho dna, ale tak odhadom by to bolo 2 hodky +... MF 500 Expy 550... trosku som nabral armor, ktory dost pomaha v tejto lokacii na prezivanie a konecne ustojim aj 1 vybuch fallen maniaca na priamo... neviem si predstavit ake staty by musel mat clovek aby prezil 2 (nevie niekto za aku dmg sa berie ten vybuch?)... inak musim povedat ze momentalne je to pre mna ideal... jedno kolo zabere 3-4 minutky, clovek nemusi riesit ziadny NV, kedy mu padne, hladat elitky, nic... proste len ides ako kombajn a rucas vsetko predsebou (a za sebou s tymto buildom hlavne :) )... keby som mal veeela penazi tak by som kupil komplet IK set, ktroy asi prvy krat co hram povazujem za best volbu... zatial mam teda Unforgiving, s IK setom by siel Brawler a bolo by to este ucinnejsie

Uživatelský avatar
blowik
Quill Rat
Příspěvky:47
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Blowik#2871

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od blowik » 16.03.2013, 22:22 hod.

to Punky:Ono na tenhle build ani není potřeba unforgiving nebo IK set... stačí mít na pár kusech armoru attack speed a fury management je i se skornem úplně v cajku. Já mám tohle vyzkoušeno s AS 1.44 i 1.53 a jde to naprosto parádně

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od Punky » 17.03.2013, 00:03 hod.

neni potreba, ale je to dobre... a nie kvoli fury manazmentu, pokial sa raz rozbehnes tak mne pri 87,5% CC staci aj 9% AS na glovesoch a slo by to aj bez neho, ten maintaining je pohode... mna ale vytacali tie zaciatky, ked sa musis "nabijat" aby si vobec mohol spustit prve BR a sprint...

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od NargarotH » 17.03.2013, 02:23 hod.

Stačí si dát Unforgiving ve městě, počkat na full fury, pak switchnout a skočit do dungeonu, a než se ti začne fury vůbec vyprazdňovat tak už narazíš na nějáké monstra.
R.I.P. 27.3.2014

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od Punky » 17.03.2013, 15:59 hod.

jasne, da sa aj tak, ale je to na palicu pokial by si chcel dat za napr pol hodku co najviac runov po sebe... ale ked hram stylom ze si dam jeden run po kadzej castri serialu... tak to presne takto riesim... kazdopadne z IK setom by som to riesit nemusel... ale za tie miliony to nestoji... este som skusal na zaciatok prehodit an mighty weapon... ale ani to nie je ono... proste ten zaciatok ked si uplne bez fury, je neskutocne otravny

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od wirgie » 18.03.2013, 09:53 hod.

potrebuju poradit jak udrzet berserka....jake jsou figle atd?
mam imm set, unforgiving a s overpower, battle rage a berserkem 84%cc, projizdim mobama, za mnou to blika zlute jak nekde na pouti a stejne nejsem schopnej ho udrzet dyl jak 15s

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od Punky » 18.03.2013, 10:08 hod.

no pokial sa ti to nedari udrzat s tym setupom co mas, tak ti ziadne figle nepomozu... resp ono ani ziadne nie su, len to chce hrat

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od wirgie » 18.03.2013, 10:16 hod.

no je pravda ze s barbarem mam odehrano par hodin.....a ten battle rage se nestackuje? staci ho tedy zmacknout vzdy po tech dvou minutach? a funguje to doplnovani fury jak na ww tak i na rend?

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od Punky » 18.03.2013, 11:03 hod.

BR sa "nestackuje
z ww-sprint funguje doplnovanie fury (ale je tam nizky proc rate)
z rend - hociaka runa nefunguje doplnovanie fury

kany11
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od kany11 » 18.03.2013, 12:45 hod.

ja ho nejlip udrzim kdyz si dam kladivo ruina-smash.pak ML silnejsi.zapnu beserka a mlacenim se koukej jak se ti vraci cas az ho mam zase na zacatku tak jedu dal nebot hraju WW.a takhle porad dokola a vydrzi klidne i 5 min...

Boris
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Cecák#2119

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od Boris » 18.03.2013, 14:52 hod.

som ten buld skusil a uprimne nic pomalsieho som nehral urobil som 5x lepsie vysledky s trapnym WW buildom na ktorom mam o 40k dmg menej

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od Punky » 18.03.2013, 15:19 hod.

good for you

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od wirgie » 18.03.2013, 16:27 hod.

Kany11
Diky za tip, ale jaksi hammer s timto buildem nema nic spolecneho :-)

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od Punky » 18.03.2013, 17:03 hod.

je to proste fakt len o tom, ako to hras... netvrdim ze mne wotb nikdy nepadne... ale proste ak je dostatok mobov v okoli a nedojdem na koniec slepej ulicky ze by som sa musel vracat... tak sa to wotb drzi uplne pohode... a to som to skusal aj s 70%+ CC a bolo pohode aj to

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od wirgie » 18.03.2013, 18:27 hod.

Asi to chce cvik...jak rikam, s barbarem toho moc odehrano nemam a jeste se chci zeptat jestli AS je na to doplnovani pri WW lepsi, nebo se otaci porad stejne? Chci si vymenit jeste nejaky veci na sobe, tak jestli do toho mam zahrnout i attack speed....navic kdybych hral za jiny build, tak se mi nejspis hodi ze

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od Punky » 18.03.2013, 19:19 hod.

WW ma rovnako ako tornada zo sprintu break pointy, ktore vychadzaju z hodnoty AS... pri tomto builde ale nie je az tak dolezity, na kolko tu je hlavna dmg z Rendu... co sa tyka fury managementu, tak napr ja mam momentalne len jeden item s 9% AS a vravim, s fury neni problem... ked ale switchnem na klasickeho WW barba, tak prehadzujem 3 itemy a menim nejake CD za 27% AS, nakolko tam uz je hlavna dmg z tornad

Uživatelský avatar
blowik
Quill Rat
Příspěvky:47
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Blowik#2871

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od blowik » 18.03.2013, 22:18 hod.

to wirgie: Nezapomeň, že pro udržení WotB není až tak důležité mít neustále plnou fury, jako fury neustále generovat (tedy mít prostor, kam jí generovat,nemít tak stále plno).... Chce to tedy často využívat spirit spenderu....Při HotA buildu tak spamuju BR a při tomhle zase sprint.... pokud je fury plná a spotřebovává jí akorát ww nebo jednou za čas BR či rend, berserk jde udržet jenom těžko. Tu spotřebu fury je potřeba přiživovat uměle....

kany11
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od kany11 » 18.03.2013, 22:21 hod.

jasny ww se nejede s kladivem ale nikde neni psano ze nemuzes :D kdyz chodim sam dam pryc war cry misto toho kladivo dam ml5-6 a lítají o 106 probihas klasicky jako ww prijde na radu elita kladivem ji sejmes a bezis dal a poceste nez se dostanes k dalsi rozdas par ran kladivem tim padem se ti vratit cas beserka na zpet a muzes vesele pokracovat jak dlouho chces.je to ozkouseny a funguje to.

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od wirgie » 18.03.2013, 23:25 hod.

blowik
ahaa, tak to jsem nevedel......toz diky :o) a pak ze nejsou na to figle
proto tedy kdyz jsem mel plno a projizdej jsem mobama, tak se to nemelo KAM generovat tudiz mi berserk hned chcipl...jdu to prubnout

edit: joo super funguje to :o) berserk udrzen od zacatku do konce....mockrat diky chlape :wave:
tim padem nepotrebuju ani AS, redukci na rend a ani kompletni imm set a takove botky a helmu muzu vymenit za ice climber a mempo :o)
Naposledy upravil(a) wirgie dne 18.03.2013, 23:58 hod., celkem upraveno 2 x.

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“