Proč mi nepadají legendárky?

Vše o předmětech a craftování
Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994
Re: Proč mi nepadají legendárky?

Příspěvek od Bagr13 » 12.03.2013, 14:28 hod.

Sakra jak je to možný, takový elitě co určitě chodí MP10 musi padat minimalne 10leg denně :shock:

fejk0r
Quill Rat
Příspěvky:47
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:fejk0r#2616

Re: Proč mi nepadají legendárky?

Příspěvek od fejk0r » 12.03.2013, 18:00 hod.

Já jsem třeba legendarku neviděl přes týden a mozna asi tak od noveho patche ... nějak mě to ani netrapi stejnak poslední dobou co padlo šlo na rozklad ... a doufám ze když už něco po ty době padne bude aspoň stát za to :D

Odesláno z mého Xperia S pomocí Tapatalk 2
Obrázek

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Proč mi nepadají legendárky?

Příspěvek od Dava_C » 12.03.2013, 20:45 hod.

Jak už jsem tu psal v jiném vlákně (smazaném?) tak v sobotu jsem udělal 400m expů a padla mi jedna legendárka, a dneska 60m expů a padlo jich 8, podobně včera. Sníženej droprate o víkendu beru už jako samozřejmost.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
matzanivs
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:matzanivs#2766

Re: Proč mě napadají legendárky?

Příspěvek od matzanivs » 14.03.2013, 01:04 hod.

Od toho novýho patche mi nepadla legendární věc. (když nepočítám jeden 60lvl obouručák kterej jsem hned rozebral,za goldy) Zkoušim sestavit pořádnej amulet, ale když jsem do toho dal už asi dva milióny nějak mě to craftění nebaví. Žádná legenda mi nepadá ani na MP8 tak se ptám kde jsem udělal chybu?
Je to stále ještě hra nebo Blizzard přesedlává z vývoje herního na srovnávací sociologii DH,Barb,WIZZ,MO a WD ??
: snížení drop-rate je asi nějakej bug, stejně jako občas objevující se nepříjemné lagy. :OXO
Obrázek

Uživatelský avatar
Wozungr
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wozungr#2703

Re: Proč mi nepadají legendárky?

Příspěvek od Wozungr » 14.03.2013, 09:09 hod.

U nás s kamarádem to chodí tak, že uděláme dva PL na MP8 a nepadne nic. Pak přepnem na MP3-4 a legendarky začnou padat sice v množstvi malem, ale padaj a nejlepsi na tom je, že ze zásady nám padaj na 0-4NV...Chodil jsem na MP8 a čekal, ze treba padne echo nebo witching něco prodejného a na tomto MP by to mohlo vytočit i cool staty. :) No a jak na potvoru jsem vcera sel MP2 exp runy a padlo Echo a takovej crap to snad ani nikdo ještě na echu nevytocil... :D

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Proč mi nepadají legendárky?

Příspěvek od Tyckin » 15.03.2013, 08:15 hod.

Zvolený MP nemá na kvalitu dropnutého itemu prakticky žádný vliv, bohužel.
Paradoxně vinou chyby ve hře (zvoli jsem MP4 které během hry spadlo na MP0) mi jediný opravdu drahý item padnul v aktu3 na MP0 :D Šlo o The witching hour za 400M, do té doby za tisíc hodin hraní byla nejdražší věc za 150M.
Na nižší MP toho logicky padá víc, jelikož za stejný čas toho zabijete mnohem víc, než na vyšší MP - vysoké MP nezlepší kvalitu itemů, pouze sníží efektivitu :( Tudíž i když mám barbara 270k dmg zvládajícího i MP10, kvůli farmě a expám s ním běhám WW na MP1-3 :{

Mrna
Fallen Shaman
Příspěvky:57
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mrna1

Re: Proč mi nepadají legendárky?

Příspěvek od Mrna » 02.04.2013, 13:26 hod.

Taky se podělím o své zkušenosti hraje přes 100 hodiny mam kouzelnika 60(6) a za celou dobu mi spadl jen jeden zeleny predmet to je vse. Pokud padne nejaky slusny prsten rare atp. tak tam neni zadna inteligence vsechno musim nakupovat.

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Proč mi nepadají legendárky?

Příspěvek od wirgie » 02.04.2013, 15:46 hod.

Mrna..
v hodinach to nebude, ja mam nahrano 71h 60(60) a legendarek spadlo nespocet, za to jsem toho zabil asi vic....tak proto

Mrna
Fallen Shaman
Příspěvky:57
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mrna1

Re: Proč mi nepadají legendárky?

Příspěvek od Mrna » 02.04.2013, 16:21 hod.

Tak ja jsem hral jeste za jine charakteri proto mam vic hodin. Jinak, ale i tak mohl jeden nebo dva spadnout :( ono je tezke si nakoupit predmety kdyz nejsou goldy a pak se to i hur hraje :)

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Proč mi nepadají legendárky?

Příspěvek od wirgie » 02.04.2013, 19:58 hod.

..jo takhle, ja myslel odehrano za jednu postavu, coz je tedy muj priklad :o) ...ale jinak mas pravdu, jak nemas kapital tak se nehnes. ja jsem investoval do rozjezdu par ecek a ted tocim miliony, jinak bych na muj gear mohl setrit dva roky :o)...chce to hodne zabijet a pak budou padat

Mrna
Fallen Shaman
Příspěvky:57
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mrna1

Re: Proč mi nepadají legendárky?

Příspěvek od Mrna » 02.04.2013, 22:28 hod.

Dnes jsem premyslel ze bych si tak 20 ecek poslal ale musim mit ten autentizator nebo co a mobil se mi o vikendu rozbil takze jsem stejne nahrany :))))

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Proč mi nepadají legendárky?

Příspěvek od ReptileSVK » 03.04.2013, 06:09 hod.

wirgie píše:Mrna..
v hodinach to nebude, ja mam nahrano 71h 60(60) a legendarek spadlo nespocet, za to jsem toho zabil asi vic....tak proto
71 hodin? nejak malo clovece. pred pathom 1.0.3 (1.0.4) si musel farmit hell neskor act 1 na inferne aby si sa pohol v druhom acte. Alebo vrazit 600 eur do vybavy :D. 71 hodin som mal tak na nightmare potazmo hell.

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Proč mi nepadají legendárky?

Příspěvek od ReptileSVK » 05.04.2013, 06:50 hod.

2 dni som chodil na mp5 nepadla ziadna legendarka a tak si vravim prepnem na mp2 aspon to budem rychlesie tocit a cuduj sa svete hned z prvej elity legedarka a o 5 minut druha. V dalskom rune dalsia. Sa fakt cudujem ako blbo je nastaveny ten magic find a drop. Samozrejme boli to krapy na rozbitie, ale aspon chvila nadsenia pri cvenguti a hnedom luci.

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: Proč mi nepadají legendárky?

Příspěvek od ViolatorCZ » 05.04.2013, 11:42 hod.

MP má vliv jedině v tom, že zvedá hodnotu MF a tudíž dle článku níž na drop legendárky aspoň to tak chápu z článku níže

Magic Find

Nacházení většího množství lepších předmětů je zásadní pro účinnější zabíjení nepřátel v Diablu 3. A to platí zejména na vyšších obtížnostech. Magic find je unikátní vlastnost předmětů, která vám může drasticky vylepšit předměty. Na úroveň magic findu se můžete podívat v menu inventáře (Inventory > Details > Adventure).
Ale co to opravdu znamená?

Magic find ovlivňuje kvalitu předmětů, které získáte ze zabití nepřátel (ale ne z truhel, váz, stojanů na zbraně nebo jiných objektů prostředí). Vyšší magic find nedává šanci, že vám vypadne více předmětů při zabití nepřítele – naopak, zvyšuje šanci, že předmět, který najdete, bude magický a s vyšším potenciálem, než by tomu bylo bez magic findu.

Když z mrtvého monstra vypadne předmět, Diablo 3 náhodně vygeneruje z žebříčku možných kvalit a afixů originální vlastnosti. Hra náhodně losuje ze seznamu možných vlastností, což určí konečné afixy předmětu. Magic find je bonusová hodnota, která se přidává ke každé základní šanci, že předmět bude mít určitou vlastnost.

Například pokud bude mít monstrum, které zabijete, šanci 4%, že z něj vypadne předmět se šesti náhodnými afixy, a pokud máte magic find 50%, pak po přičtení jeho bonusu bude konečná šance 6%.
Kvalita předmětu

Kvalita předmětu je zjišťována v následujícím pořadí:
Legendární
6-afixů Rare (vzácný, ve hře označený žlutou barvou)
5-afixů
4-afixy
2-afixy
1-afix
magický (označený modrou barvou)

Podle výše uvedeného seznamu systém nejprve losuje, jestli bude předmět nejvyšší kvality, to znamená zda se bude jednat o legendárku. Pokud se tento pokus nepovede, hra udělá další losování o stupeň nižší kvality, v našem případě se bude losovat, jestli je nebo není předmět šesti afixový Rare. Takto postupuje hra až do nejnižší úrovně žebříčku.

Váš bonus za magic find se aplikuje při každém losovaní pro každou úroveň žebříčku. Pokud bude mít nepřítel 10% šanci na to, že z něj vypadne pětiafixový Rare a vy budete mít 50% magic find, pak konečná šance na pětiafixový Rare bude 15%.
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Proč mi nepadají legendárky?

Příspěvek od Tyckin » 11.04.2013, 18:23 hod.

A nevíte někdo proč mi Mempho padá pořád bez critu? :lol: Potřebuju nějaký pěkný pro barbara kruciš :twisted:

Jinak vliv MF na legendárky cítím na každém kroku - jak jsem od paragon 100 wizarda přešel na barbara s nízkým paragonem, hned jsem byl docela na suchu :{ Při současném paragonu 73 už se ale začínám díky zvýšenému MF dostávat zase "do normy" ;)

yurny
Wraith
Příspěvky:100
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:yurny83#2764

Re: Proč mi nepadají legendárky?

Příspěvek od yurny » 11.04.2013, 20:40 hod.

Tyckin
před chvílí jsem si četl tvůj post a říkal si že mi Mempo ještě nepadlo a o chvilku bum :) ale taky bez critu:(
Obrázek

Uživatelský avatar
kps
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peci#2783

Re: Proč mi nepadají legendárky?

Příspěvek od kps » 12.04.2013, 13:42 hod.

Zajimalo by me,.. jestli vam taky padaji 2-4 stejne legendarky furt do kola ? Denne dam +/- 10 legendarek ale padaji furt ty same smejdy do kola,.. vyjmecne neco jineho co se da prodat ~1m jinak je to samej smejd :)
Obrázek

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Proč mi nepadají legendárky?

Příspěvek od Psychotoxic » 12.04.2013, 16:09 hod.

V provom rade by som chcel povedať že nastavenie MP nemá s dropom legenárok nič spoločné.
Včera od rána som urobil test do obeda {no vlastne do 18:00} som hral na MP 7 padli 3 veci z toho dve uplne srajdy 62lvl rukavice ktoré sa absolutne nepoužívaju a 58 lvl helma pre wizarda, a jedno mempo ktoré padá asi každému.

No nič poviem si o 18:00 prepínam na MP 1 zmenim skilly na strafe build a hovorím si že idem aspoň trochu zaexpiť, 4 po sebe behom 8 minut padnute legendy, kvalita bola priemerná, lepšia ako tých na MP7.

Podľa mňa celý systém padania legendárok funguje na princípe rulety, može vám tam padnuť 27 krát po sebe červená farba {žiadna legendárka} potom 2 alebo 4 krát po sebe čierna.

Inač si to neviem vysvetliť 580 MF padnu 3 za niekoľko hodín a ktomu také s......

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Proč mi nepadají legendárky?

Příspěvek od NargarotH » 12.04.2013, 16:19 hod.

Test nulové hodnoty, měsíc hraj mp1 ty samé lokace, zabij stejný počet elitů a mobů a pak další měsíc hraj mp7 a pak z toho můžeš udělat nějáký závěr.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
c4llix
Gorebelly
Příspěvky:213
BattleTag:c4llix#1401

Re: Proč mi nepadají legendárky?

Příspěvek od c4llix » 12.04.2013, 17:24 hod.

No mě padají taky ty stejný předměty, rekord jsem měl v online keep a padlo mě po sobě asi minutu od sebe 2x inna's radiance a skoro ty stejný hodnoty. Mám takovou svoji teorii že to neovlivňuje mf ale dps a as. :idea:

Odpovědět

Zpět na „Předměty“