Low level PvP

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
aewincz
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Aewin#2973
Re: Low level PvP

Příspěvek od aewincz » 07.03.2013, 15:43 hod.

no ja za chvilku koncim v praci, nez dojedu dom bude skoro 5, takze si myslim ze po pate bych byl online na duel, chtel bych si vyzkouset proti nejakymu barbarovy nebo monkovy jaky se mi oplati nejvic gemy ve zbrani. (pro ty co sem si je pridal ve hre do friends, pokud budu online za postavu "HnedUmru" tak se nepokousejte mi psat, to nehraju ja ale pritelkyne, nejvetsi chyba byla si myslet ukazat ji jak je ta hra dobra, aby pochopila proc tam su tak casto, misto toho aby to chapala me vyhani aby mohla hrat sama. /cry)

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Low level PvP

Příspěvek od Jojo WD » 07.03.2013, 17:28 hod.

:D haha vidis nemal si jej to ukazovat :D inak zmorry a veverkamohly by ste mi napisat ze zaaku postavu budete hrat teraz na tomto turnaji, musim to spisat nech potom nemozu menit postavy
Obrázek

aewincz
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Aewin#2973

Re: Low level PvP

Příspěvek od aewincz » 08.03.2013, 07:07 hod.

ja toho az tak nelituju, vcera dala na hell azmodana a snim lup-la 60tku, na ty hrozny zacatky ju obdivuju, sice jeste porad kdyz ji menim eq. posloucham keci typu, proboha co to mam na sobe, vzdyt vypadam jak sasek, kdyz sem ji dal do ruky 2H mace, tak sem si vyslechl ze nebude behat s kufrem na klacku :-D (uprimne po tom co to rekla tak mi dislo ze to fakt vypada jak cestovni kufrik na klacku :-D ) nadruhou stranu ji vlastne nemam co vycitat, ja svou postavu taky se snazim barevne sladit a podobne :-D ted zrovna zvazuju nad calamity, misto te manticore, vubec se ke me nehodi :-D ale statove je pro me vyhodnejsi a jasnou volbou zase manticore

Veverka
Fallen Shaman
Příspěvky:62
BattleTag:Veverka #2573

Re: Low level PvP

Příspěvek od Veverka » 08.03.2013, 07:57 hod.

Ja budu hrat za monka :) wize mozna nekdy pozdeji :) za toho sem skoro nehral takze radsi zvolim to co uz ma nekolik duelu za sebou :D

aewincz
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Aewin#2973

Re: Low level PvP

Příspěvek od aewincz » 11.03.2013, 07:30 hod.

to: Jojo WD hele jak jsi odhodil ten stit potom na ty duely tak to byla sranda, sem byl skoro porad ve stunu, nemit tu nesmrtelnost a blind tak sem nemel sanci, ted jsem si koupil naky novy itemy, takze uz nemam pod 3k hp ale mozna se dostanu nad 5k :-) a dmg o trosku taky vyroste :-) ale zalezi zda se mi povedlo vydrazit pres noc, myslim si ze ne ale uvidim

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Low level PvP

Příspěvek od Jojo WD » 11.03.2013, 08:58 hod.

Hmm ok potom mozme dat duel niekedy :) aj ja som pomenil neake gemi no ved sa uvidi ze ci na teba mam alebo nie
Obrázek

aewincz
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Aewin#2973

Re: Low level PvP

Příspěvek od aewincz » 11.03.2013, 09:36 hod.

jj koukal jsem ze mas ted 8k+hp a trochu vetsi dmg

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Low level PvP

Příspěvek od Jojo WD » 11.03.2013, 23:48 hod.

Boha aewin ja sa budem len modlit aby som na turnaji nestretol hned teba ako prveho inak koncim hned :D nech ta dostane niekto iny
Obrázek

aewincz
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Aewin#2973

Re: Low level PvP

Příspěvek od aewincz » 12.03.2013, 07:16 hod.

co mas s toho ja se bojim DH nebo WD tam nevim co cekat, protoze sem nikdy proti nim nehral, a ja precejen radsi vzdy znam vic nepritele nez svou postavu. doufam ze prvni 4ri duely se budu ucit a pozorovat co dela a pak dalsich 5 musim vyhrat :-D

edit: jo a budu teda ten turnaj hrat za Adriana :-D (a schvalne komu to dojde :-D )

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Low level PvP

Příspěvek od Jojo WD » 12.03.2013, 10:59 hod.

Hmm aewin tento turnaj je este formou pavuka takze neviem ci budes mat cas sa nieco ucit
Obrázek

aewincz
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Aewin#2973

Re: Low level PvP

Příspěvek od aewincz » 12.03.2013, 11:11 hod.

jo ale je to na 5 vitezstvi :-D takze proti kazdymu muzu 4x prohrat :-) a pak uz musim zabrat :-) jen 5x vyhrat v rade :-) koukal jsem ze DH je tam dost a sem zvedavej co zmorry jestli nevezme WD, protoze sem koukal co ted ma za build tak ten lifesteal tam ma nechutnej a dmg taky

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Low level PvP

Příspěvek od Jojo WD » 12.03.2013, 11:51 hod.

No ved prave jeho este musim zastihnut v hre nech mi to povie ze co bere WDcko alo DH. Mohol by zobrat WD nech je tak z kazdej postavy neco teda okrem wizarda toho nebere nik ale mozno si ja spravim wizarda 20 do buducna
Obrázek

Veverka
Fallen Shaman
Příspěvky:62
BattleTag:Veverka #2573

Re: Low level PvP

Příspěvek od Veverka » 12.03.2013, 12:00 hod.

ja mam wize a musim rict ze nic moc :) mozna prijit na nejaky husty build ale jinak me moc nebere

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Low level PvP

Příspěvek od Jojo WD » 12.03.2013, 13:27 hod.

No ved sa uvidi ja na neco pridem urcite vytvorim super wize :) a ked nie tak co uz :D
Obrázek

Veverka
Fallen Shaman
Příspěvky:62
BattleTag:Veverka #2573

Re: Low level PvP

Příspěvek od Veverka » 12.03.2013, 13:47 hod.

však proč ne :)

aewincz
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Aewin#2973

Re: Low level PvP

Příspěvek od aewincz » 12.03.2013, 15:45 hod.

veverka pak nekdy jeste zkusime dat duel proti tvemu wizardovi, zkus tento build: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... TS!YZ!aaZa
proti tomu jak hraju monka by to mohlo byt nejefektivnejsi :-) melo by me to udrzet ti od tela. kdyz se k tobe dostanu das ds nebo frost novu (frost novu ti zrusim svou bublinou ale za 9sec me das dalsi a mezitim te ochrani ds. navic me brutalne spomalujes rof wof me muze vzdy odhodit. storm armor dava pekne dmg a jeste tam mas naviseni 10%dmg, tak nejak podobne ho planuju hrat na 60, akorat misto wof bude blizard, a misto frost novy a skinu bude bludicka a frost hydry... (a trochu jiny runy)

Veverka
Fallen Shaman
Příspěvky:62
BattleTag:Veverka #2573

Re: Low level PvP

Příspěvek od Veverka » 12.03.2013, 16:00 hod.

glas kanon bych asi pro pvp vynechal :) magick wepon asi taky a nahradil ho necim co dava dmg bez AP protoze mi dochazela obcas :D jinak by to takhle asi mohlo fungovat ... hlavne ta WoF tam dost chybela :)

asi spis takhle:
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... !bZ!aaZa.a

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Low level PvP

Příspěvek od Jojo WD » 12.03.2013, 20:24 hod.

Ok takze turnaj sa zacina v sobotu presne cas urcim este ale bude to neako navecer urcite tak budte pripraveny :)
Obrázek

aewincz
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Aewin#2973

Re: Low level PvP

Příspěvek od aewincz » 13.03.2013, 07:41 hod.

no ja bych to nechal jak jsem ukazoval, kdyz budes dobre tocit spelly tak bych se k tobe nemel dostat, ten dmg bych prave nechal, i ten glass canon, precejen resisty nemas, a 10% armoru zase taky neoplaces az tak moc, stim ze mas tu frost novu a skin. nevim no jak s tim AP ale kdyz jsem expil a byl jsem kolem toho 20lvl tak sem stim nemel problem, chce to jen neco co ti ju doplnuje na vybave a muzes drzet RoF non stop klidne. ale musel bych si to v pvp vic vyzkouset, pve je neco jinyho, navic ja si dost doplnoval AP zbiranim globu.

Veverka
Fallen Shaman
Příspěvky:62
BattleTag:Veverka #2573

Re: Low level PvP

Příspěvek od Veverka » 13.03.2013, 08:13 hod.

Skus a uvidis :) turnaj tuto sobotu ? proc ne :)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“