Nový build MP10 Keep Depths 2

Odpovědět
Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127
Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od An7yk » 04.03.2013, 11:51 hod.

fuxicek: to jsou rady teda :D
rada 1. dejte za 2-3 hodiny 10 alk runů MP10 a dropněte 15 legendárek
rada 2. pokud to nedáte, jste loosří a mrzácí

:D :D :D :D :D :D

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od sgtmajfoley » 04.03.2013, 12:12 hod.

fuxicek píše:hele nepisu to tady pro tebe a tobe podobne, pisu to pro lidi, co hledaji radu a tu od tebe se zabityma cca 22k elitkama asi nedostanou, nedivim se, ze ti to vadi kdyz vidim toho tveho barba, na mp6 to uz musi byt asi utrpeni co? hele hraval jsem i s klukama v parte, co by ti mohli pisnout, ze je to pravda, ale od toho tu nejsme, prosim ignoruj prizpevky hracu, co uz maji neco nahrano a nejaka zkusenost je za nimi a zopakuji to znovu, ze na mp10 pri paragonu 100 mi padalo(minuly cas) 10-15 lege za herni seanci, to ze tobe spadnou dve je teda bida, ale nemusis se hned navazet do lidi joudo.

edit: "ledaze byste meli barba mrzaka a moc jste umirali" potrefena husa......
ty pre istotu nemas ani funkcny battletag aby sme nevideli tvojeho barbara, presne ako reptile a ostatní páni progameri co sa tu hraju na kralov pieskoviska :)
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od wirgie » 04.03.2013, 12:17 hod.

Heledte ted me tak napadlo, proc zrovna poschodi 2? Proc ne 1 nebo 3? Jaky je v tom vyznam?

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od kojot » 04.03.2013, 12:19 hod.

Je to sice OT a taky nevím, proč vás to všechny tak zajímá, ale viděl jsem fuxickův profil, když ještě pořádně hrál. A můžu říct, že tak před 2 měsíci měl gear, kterému se většina z vás zdaleka nepřibližuje ani teď...

wirgie: V druhým patře je největší hustota mobů.
Obrázek

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od Punky » 04.03.2013, 12:45 hod.

a sak to je uplne jedno kto ma aky gear alebo kolko goldov alebo aku sumu zarobil na rmah... ide o to ze fuxov sposob prezentacie na fore nesedi kazdemu... ale tak aspon je to vtipne obcas :)

wirgie: lebo je tam celkom slusne zaustenie mobkami... ale ja som to napr skusal aj v Fields of Slaughter a pohoda (co sa teda tyka drzania wotb a rychlosti)

Uživatelský avatar
standa0071
Fallen Shaman
Příspěvky:69

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od standa0071 » 04.03.2013, 12:50 hod.

Fuxicek: Wizzard je na tom o dost lepsie, s tym cm buildom dokaze ovela viac ako barbar to je jasne.. Ja sa tak isto snazim pomaly expit wizza, lebo momentalne je najlepsi na farmu..

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od tomisco » 04.03.2013, 13:38 hod.

Cartmen píše:nepamatuješ si, jakým Questem staruje Vault? Nemužu to najít
The Black Soulstone -> Soulstone Chamber

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od maja » 04.03.2013, 13:48 hod.

kojot píše:Je to sice OT a taky nevím, proč vás to všechny tak zajímá, ale viděl jsem fuxickův profil, když ještě pořádně hrál. A můžu říct, že tak před 2 měsíci měl gear, kterému se většina z vás zdaleka nepřibližuje ani teď...

wirgie: V druhým patře je největší hustota mobů.

taky jsem jich už pár potkal, je to jen o € na rozdíl od většiny hrajících lidí

Uživatelský avatar
standa0071
Fallen Shaman
Příspěvky:69

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od standa0071 » 04.03.2013, 15:40 hod.

Ešte menšia poznámka, keď chodíte tieto runy dookola, pokúšajte sa zabíjať aj tých malých zelených čo vybuchujú, viem že je to dosť ťažké, a ja pri tom tiež niekedy zomriem ale keď na nich rýchlo hodíte rend a zopár tornád tak moc nevydržia, a už mi dropli dosť legendáriek.. ;)

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od fuxicek » 04.03.2013, 16:20 hod.

kojote dik za zastani, nicmene ty paka to stejne neuspokoji, vsechny geary jsem rozprodal za real money, ponevac jsem myslel, ze s SC hrou koncim nadobro a potom prisel lag jak prase, mimochodem 1. za 1300 hodin hry a muj HCWD zemrel, takze mi zbylo moc euro, mrzacke postavy vybavene jen z dropu a kopa zkusenosti ze hry, nastesti mam kolem sebe par borcu, se kterymi jsme toho hodne nahrali a mastime to dal, to je to co me jeste drzi u hry, jinak bych to uz zabalil, ta HC smrt me neuveritelne znechutila. takovy bonbonek, mel jsem chestu, ktera statove v end game chestach pro barba a denne me kontaktovali uplne cizi lidi, ze ji nasli na diabloprogress a ze by ji chteli, v te dobe mi nekteri nabizeli i pres dve miliardy a ja neprodal........ nakonec sla za smesnych 700 micu.


pro ty co si to neumi najit
http://eu.battle.net/d3/en/profile/fuxicek-2233/

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od Kuki10 » 04.03.2013, 16:22 hod.

Jojo Fux se obcas vyjadruje jak hovado, ale jinak to je hodnej kluk.:)
A ten jeho gear co mel....to byla jina liga.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
blowik
Quill Rat
Příspěvky:47
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Blowik#2871

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od blowik » 06.03.2013, 00:51 hod.

já dneska pokusoval s tímhle... http://www.youtube.com/watch?v=IPBqCzYbfAc, tzn. to samý, akorát ve druhym kráteru, a ty expy lezou neuvěřitelně... mnohem líp, než v keep 2 :-)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od hulkxxxl » 06.03.2013, 07:43 hod.

moc pěkné akorát je to dobré na expení ale na hledání legendárek ne.. někde jsem četl že škorpioni mají sníženej drop keep teda vychází určitě líp
Obrázek Obrázek

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od Punky » 06.03.2013, 10:41 hod.

no na ten drop to bude celkovo nic moc, mozno na tie expy by to slo, tam su celkovo slabsie mobky ako v keep, ci uz odolnostou alebo aj dmg... aj ked zeby az 200m exp/hod ako pise chlapik v popise?

Uživatelský avatar
blowik
Quill Rat
Příspěvky:47
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Blowik#2871

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od blowik » 06.03.2013, 10:54 hod.

Expy pořádně změřím dneska, když už jsem si ten run nějak zautomatizoval, ale vážně jsem včera koukal, jak rychle mi to dalo cca level a půl. Jinak drop je oproti těm keepům o něco horší, ale těch 4-5 legendárek za hodinu to vygeneruje stejně.

Necituj predchozi prispevek! - Kuki

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od NargarotH » 06.03.2013, 13:34 hod.

Já včera jel Real of Shadow na mp10 protože tam hledám achiev ghosta, nvm co se týče expů, ale v prvním runu jedna legendárka, v druhém tři, ve třetím dvě, čtvrtý a pátý nic. Od té doby jsem ještě nehrál, ale ty shadows není v podstatě třeba nijak zabíjet, umírají sami na tornádech, run trvá cca 5 min.
R.I.P. 27.3.2014

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od Punky » 06.03.2013, 20:09 hod.

no teraz som to len tak "testol"... MP10, 580% bonus exp, po 5 runov

areat 2: 34m expov za cca 17 minut
keep 2: 28m expov za cca 22 minut

legendarka nedropla ani jedna

Uživatelský avatar
blowik
Quill Rat
Příspěvky:47
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Blowik#2871

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od blowik » 07.03.2013, 00:14 hod.

Já to dneska testoval též a vycházelo mi to poměrově ještě víc pro arreat, mimochodem testoval jsem cca třičtvrtě hodiny keep a hodinu a čtvrt arreat 2 a v keepech mi padly 3 legendárky a v arreatu 6. Expy ale ještě přepočítám jednou, protože mi vyšla mnohem vyšší čísla než tobě, takže radši to zkusím a spočítám znova, ať tu nejsem za blba :twisted:

Necituj predchozi prispevek - Kuki

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od Punky » 07.03.2013, 08:26 hod.

no ja som to "testoval" v mojom poste naschval hodit do uvodzoviek, lebo som si s tym zase nedal az taku pracu :) napr pri expoch som si len pozrel a zapisal pociatocnu hodnotu exp v milionoch a na konci tiez, neriesil som stotisice, cize tam to teoreticky moze lietat +-2m, takze ten rozdiel moze byt kludne aj vyssi... ale na druhu stranu aj nizsi, aj ked to skor nie... rovnako ten cas... riesil som nieco na skype, takze som sa medzi kazdym runom hodil do winu... cize aj tam budu nejak odchylky... takze v mojom pripade to bol skor len taky prieskum ako "test" ;)

inak este vecer som si potom len tak zapol MP8 tusim a siel som areat (5,5m exp) a keep2 (4,7m exp) a hned dve leg po sebe (samozrejme craft material...) tam v tom drope je to proste asi nerealne posudit kde to naozaj pada lepsie, ale pocitovo by som povedal ze keep2, pretoze aj ked som cez vianoce hral asi najviac (nejakych 50 PL za par dni) a robil som runy skoro komplet act3, tak najviac legendarok mi padlo prave tam... ale vravim, to je len moja vytreta pamat :)

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od Punky » 07.03.2013, 22:36 hod.

tak som si dnes povedal ze dorazim ten PL70 na ktory mi chybalo zhruba 65m exp (na vianoce som spravil 67, takze uzasny progres za 2 mesiace :) ) a siel keep2+areat... je to tak lepsie, clovek nejazdi jednu lokaciu dokola a celkom sa aj oplatilo... na mp8 to bolo nejakych 6-7 runov, trvalo to nieco cez hodku, padlo mi 8 leg (vsetko v keepe a to 1x1, 2x2 a 1x3) a dokonca to neboli vsetko ani brimstony ale jedno slusne echo a jedna manticora, ktora mala zialbohu nizke dps, ale za par m sa preda... este si najst nejaku vhodnu 3tiu lokaciu aby to bolo este viac rozmanite a celkom pohoda... mozno damned lvl1? alebo fields of slaughter s rakkis crossing, to je tiez dobra lokacia na expy

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“