Slizzard Bux aneb nervy v kýblíku

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
sklb
Burning Soul
Příspěvky:623
Re: Slizzard Bux aneb nervy v kýblíku

Příspěvek od sklb » 03.03.2013, 20:05 hod.

Drakkari píše:Když myslíš. Ale já s tím kategoricky nesouhlasím, a takováto kontroverzní tvrzení založená na konspiračních teoriích, tudíž neprokázaná a scestná jsou pro mě důkazem hnusného hejtu.

Samozřejmě, že Blizzard pracuje na zkvalitňování hry.
Ty zrejme nevies co znamena konspiracna teoria.... To co napisal borgi je proste konstatovanie reality ktore sa da bez najmensich obtiazi dokazat aj argumentacne a vidi to kazdy clovek ktory nie je slepy na oci a ma pristup k internetu. Pravda k tomu aby pochopil aka je situacia nesmie byt naivny a to par jedincov bohuzial je.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
Borgi*
Doom Knight
Příspěvky:421
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Borgi#2969

Re: Slizzard Bux aneb nervy v kýblíku

Příspěvek od Borgi* » 03.03.2013, 21:05 hod.

Drakkari píše:Když myslíš. Ale já s tím kategoricky nesouhlasím, a takováto kontroverzní tvrzení založená na konspiračních teoriích, tudíž neprokázaná a scestná jsou pro mě důkazem hnusného hejtu.

Samozřejmě, že Blizzard pracuje na zkvalitňování hry.
Ty žiješ v nějaké bublině? Co z toho co jsem napsal není nijak podložené? Diablo 3 bylo oficiálně oznámené na PS 3 a PS 4. Hráčů stále ubývá, většina ze streamerů co od začátku streamovali Diablo 3 tak teď streamuje Path of Exile - Nugiyen, Kongor, Kripparrian, Kungen + ty desítky tisíc followerů co taky přešli na PoE, ale pro někoho jsou to jen konspirační teorie a celý offline friendlist je jen náhoda....
Obrázek

Inferno (MP 10) - The Butcher, Belial, Azmodan, Diablo kills
http://youtu.be/w1mML-HlRAU

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Slizzard Bux aneb nervy v kýblíku

Příspěvek od Drakkari » 03.03.2013, 21:09 hod.

Nesouhlasím, a myslím si že naivní nejsem. Nesnažte se ze mě dělat blbce prosím. Můj názor je opačný a proto ze mě nedělejte naivního slepce. Ta hra je dobrá a svoji pevnou komunitu má.

Není pravda že Blizzard se nevěnuje opravám hry, a to co napsal Borgi je pouhý výmysl. Nedokazatelný výmysl a dohad.

Hra mi nelaguje, nepadá. Mám problém s aukcí, nefunguje. To mě štve, ale Blizzard už dal vědět že na cestě je hotfix. Ano hra má chyby, ale pořád je to nadstandartní hra, a velice mě těší, že je každým patchem vyladěnější :)

Jsem fanoušek, fanboy, proto jsem na foru Diablo FANS. Ale asi z téhle komunity brzy odejdu, protože hodně členů nejsou FANS ale spíš HATERS, a možná proto se tahle komunita zmenšuje, protože fanoušci jdou jinam, kde je o hru zájem...

edit: je to reakce nato že jsi napsal že Blizzard neřeší problémy hráčů, to že hra vyjde na konzole samozřejmě vím, to nemá nic společného s podporou hry

edit: koho zajímá počet streamerů, to je absolutně scestný offtopic ohledně technické podpory hry

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Slizzard Bux aneb nervy v kýblíku

Příspěvek od NargarotH » 03.03.2013, 21:22 hod.

Borgi* píše:
Drakkari píše:Když myslíš. Ale já s tím kategoricky nesouhlasím, a takováto kontroverzní tvrzení založená na konspiračních teoriích, tudíž neprokázaná a scestná jsou pro mě důkazem hnusného hejtu.

Samozřejmě, že Blizzard pracuje na zkvalitňování hry.
Ty žiješ v nějaké bublině? Co z toho co jsem napsal není nijak podložené? Diablo 3 bylo oficiálně oznámené na PS 3 a PS 4. Hráčů stále ubývá, většina ze streamerů co od začátku streamovali Diablo 3 tak teď streamuje Path of Exile - Nugiyen, Kongor, Kripparrian, Kungen + ty desítky tisíc followerů co taky přešli na PoE, ale pro někoho jsou to jen konspirační teorie a celý offline friendlist je jen náhoda....
Takže když Kongor se vrátil zpět k D3 tak se vrátili zpátky i tisíce jeho followerů? :D
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
Borgi*
Doom Knight
Příspěvky:421
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Borgi#2969

Re: Slizzard Bux aneb nervy v kýblíku

Příspěvek od Borgi* » 03.03.2013, 21:55 hod.

NargarotH píše:
Borgi* píše:
Drakkari píše:Když myslíš. Ale já s tím kategoricky nesouhlasím, a takováto kontroverzní tvrzení založená na konspiračních teoriích, tudíž neprokázaná a scestná jsou pro mě důkazem hnusného hejtu.

Samozřejmě, že Blizzard pracuje na zkvalitňování hry.
Ty žiješ v nějaké bublině? Co z toho co jsem napsal není nijak podložené? Diablo 3 bylo oficiálně oznámené na PS 3 a PS 4. Hráčů stále ubývá, většina ze streamerů co od začátku streamovali Diablo 3 tak teď streamuje Path of Exile - Nugiyen, Kongor, Kripparrian, Kungen + ty desítky tisíc followerů co taky přešli na PoE, ale pro někoho jsou to jen konspirační teorie a celý offline friendlist je jen náhoda....
Takže když Kongor se vrátil zpět k D3 tak se vrátili zpátky i tisíce jeho followerů? :D
Kongor se vrátil k Diablu 3? Nedivím se, PoE je na něho moc složité a komplexní. Sledoval sem pár jeho streamů a furt chcípal. Když hrál v partě tak u bosů pobíhal sem a tam a byl rád, že to za něho umlátili, byla to jen otázka času, kdy se vrátí k Diablu 3 a jednoduššímu stylu hraní, který je pro něho tak typický.
Obrázek

Inferno (MP 10) - The Butcher, Belial, Azmodan, Diablo kills
http://youtu.be/w1mML-HlRAU

Uživatelský avatar
Red Eagle
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Slizzard Bux aneb nervy v kýblíku

Příspěvek od Red Eagle » 03.03.2013, 22:54 hod.

[Drakkari"] ...asi z téhle komunity brzy odejdu, protože hodně členů nejsou FANS ale spíš HATERS, a možná proto se tahle komunita zmenšuje, protože fanoušci jdou jinam, kde je o hru zájem...

Drakkari tak kludne chod ,nikto ta tu nedrzi :))
Best Games na PC :
1: Rome Total War
2: Diablo 2
3: Jagged Alliance 2
4: Heroes of Might a Magic III.
5: Fifa 11

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Slizzard Bux aneb nervy v kýblíku

Příspěvek od Drakkari » 03.03.2013, 23:22 hod.

To já vím.. PoEfans :D

Uživatelský avatar
Deef
Gorebelly
Příspěvky:221
BattleTag:Deef#2671
Bydliště:Ried im Innkreis
Kontaktovat uživatele:

Re: Slizzard Bux aneb nervy v kýblíku

Příspěvek od Deef » 04.03.2013, 01:04 hod.

Trochu sa vratim k teme. Vies o tom azaxsyndrom ze ak sa ti support resp odpoved na ticket zda byt neadekvatny mozes ho ohodnotit a zaroven zalozit dalsi ticket kde sa mozes stazovat na konkretneho zamestnanca a konkretnu odpoved ? Ja by som to tak urcite nenechal a dal by som im to urcite vyzrat ! Ser* si do ust ked niekomu kto hraje BF3 na FullHD Ultra plynule napisu ze chyba je u Vas.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Slizzard Bux aneb nervy v kýblíku

Příspěvek od NargarotH » 04.03.2013, 01:28 hod.

Pokud mu padá hra, tak je problém určitě na jeho straně. Tady nejde o to že hra je špatně optimalizovaná a i na vynikající sestavě se může v určitých lokacích kousnout, ale ještě se mi nebo někomu z mého okolí nestalo, že by mu hra padla/padala a už vůbec ne tak často jak udává OP (v 85% případech).
R.I.P. 27.3.2014

vavik
Wraith
Příspěvky:194
BattleTag:vavik#2969

Re: Slizzard Bux aneb nervy v kýblíku

Příspěvek od vavik » 04.03.2013, 07:08 hod.

Drakkari píše:Jsem fanoušek, fanboy, proto jsem na foru Diablo FANS.
nejsi fanoušek, ale pouhý konzument; hra se alespoň o píď posunuje právě díky lidem, kteří do fór blizzu chrlí stránky textu s konstruktivní kritikou narozdíl od negativních nebo pozitivních haterů

za celou dobu od vydání ve hře nepřibyl jediný prvek, který by posunul hratelnost; všechny nové cool věci, které byly přidány, jsou krátkodobá záležitost, jako bonus odstraní fungování stávajících mechanismů nebo podseknou větev pro dalších vývoj

k technickým problémům:
- rakkis crossing v partě na určitých místech nehratelný,
- tempest rush monk mě do 5 min kopne ze hry
- nově se začalo ve hře zobrazovat hlášení, že bych měl provádět méně akcí, jinak log off

Uživatelský avatar
esopeso
Doom Knight
Příspěvky:479
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Esopeso#2983

Re: Slizzard Bux aneb nervy v kýblíku

Příspěvek od esopeso » 04.03.2013, 08:23 hod.

Tenhle web už nemá s DiabloFANS nic společného.... bohužel

Edit :Sekaní při spuštění hry a následné načítaní objektů ,textur atd mi vyřešil SSD disk
Naposledy upravil(a) esopeso dne 04.03.2013, 09:48 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Diablo uložen v ledu , jedu si SC,TR,BS,FiFu,lol,BF3

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Slizzard Bux aneb nervy v kýblíku

Příspěvek od sgtmajfoley » 04.03.2013, 08:31 hod.

vavik píše:k technickým problémům:
- rakkis crossing v partě na určitých místech nehratelný,
- tempest rush monk mě do 5 min kopne ze hry
- nově se začalo ve hře zobrazovat hlášení, že bych měl provádět méně akcí, jinak log off
1. no problem
2. no problem
3. to uz je tu od zaciatku hry, ale predtym ta to naozaj odloglo ;)
Borgi* píše:Kongor se vrátil k Diablu 3? Nedivím se, PoE je na něho moc složité a komplexní. Sledoval sem pár jeho streamů a furt chcípal. Když hrál v partě tak u bosů pobíhal sem a tam a byl rád, že to za něho umlátili, byla to jen otázka času, kdy se vrátí k Diablu 3 a jednoduššímu stylu hraní, který je pro něho tak typický.
Nebodaj PoE nie je jednoducha hra... tak pomalu a nudnu hru som nehral naozaj dlho, len klikam elemental arrow a zaspavam... i ked nelutujem, ze som si kupil žabku a podporil vyvojarov.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
dohny777
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dohny#2988
Bydliště:doma

Re: Slizzard Bux aneb nervy v kýblíku

Příspěvek od dohny777 » 04.03.2013, 09:24 hod.

Lagy těsně po připojeni do hry, chvilku má skoro každý to je hrou + laguje rakkis cr. v aktu 3 a to všem - také hrou.
Ostatní je problém u vás.

Uživatelský avatar
Foebane
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Foebane#2662

Re: Slizzard Bux aneb nervy v kýblíku

Příspěvek od Foebane » 04.03.2013, 09:32 hod.

To neni hrou ,to je tim, ze mas pomalej disk, me to nedela.
Za vetsinu tech technickych problemu co pisete si muzete sami, mate zasvinenej, zavirovanej pocitac a pak se divite, ze vas to kope. :))

vavik
Wraith
Příspěvky:194
BattleTag:vavik#2969

Re: Slizzard Bux aneb nervy v kýblíku

Příspěvek od vavik » 04.03.2013, 13:12 hod.

mas v tom jasno, budu rad, kdyz mi poradis, protoze hraju na Intel Core i7-2600, MSI N680GTX Twin Frozr, SSD CRUCIAL M4 128GB, cista instalace Windows 7 64-bit (original), pusobil jsem na bezpecnostnich forech, takze na 99 % pc zavirovne nemam; stabilni ADSL linka

diky za pomoc

Necituj predchozi prispevek - Kuki

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Slizzard Bux aneb nervy v kýblíku

Příspěvek od Alfajk » 04.03.2013, 13:18 hod.

pomalej disk za to nemuze,hraju z 5400otackovyho greenu a nemam problem...

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Slizzard Bux aneb nervy v kýblíku

Příspěvek od babacho » 04.03.2013, 13:59 hod.

Tak vcera pri runu na Ubery pri finale na posledniho bossaka kdy uz byl skodo hotovy mne poprve spadlo D3 cerna obrazovka, rikam si lag, ale misto toho jsem byl najednou ve window na plose. Poprve co hraju D3, jinak obcasne lagy se samo sebou konaji, ale nic hrozneho. Hraju na PC ktery byl aktualni nekdy v roce 2008, ale mainstream, zadny hi. A na obyc. disku. A windows 7 mam nainstalovane pres tri roky. Jedouci "treti kosmickou rychlosti". Kolikrat jsem je chtel preinstalovat, ale jsem linej se s tim drbat a tak ozelim to 2 minutove startovani PC. Cili ja bych chybu v samotnem D3 az tak moc nehledal. Kdyz to jede na mym neudrzovanym PC.
Jinak offtopic, musim delat zalohu D3 pri preinstaliaci OS nebo potom staci nainstalovat jenom D3 s tim ze vse ostatni je u blizzardu? Predpokladam ze druha varianta je ta spravna, jen se ptam.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Slizzard Bux aneb nervy v kýblíku

Příspěvek od Kuki10 » 04.03.2013, 14:02 hod.

Ano druha varianta je ta spravna.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Papagaj
Gorebelly
Příspěvky:378
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papagaj#2656
Bydliště:Zilina

Re: Slizzard Bux aneb nervy v kýblíku

Příspěvek od Papagaj » 04.03.2013, 14:11 hod.

No takze... Diablo III hram bez prestavky od prveho dna co bola spustena beta az dodnes.
Skeleton Kinga v bete som zabil snad 1000 x a furt som to hral dokola.
Za cely tento cas mi Diablo III jedinykrat nespadlo, nemal som nikdy ciernu obrazovku, modru obrazovku alebo DCcko....dokonca ani v spominanej bete.
Chyba je proste u vas... mate nah*vno kompy (pripadne obsluha stoji za prd) a potom si to schytaju nevinni.

A toto neni len pripad D IIi. To je obecne tak vzdy.... ludom pada niaka hra a idu revat na fora prislusnej hry pripadne jej fanstranky.

A co sa tyka Path of Exile.... pre mna je to komplikovana hra a po stranke hratelnosti je to odpad. Diablo III presne splna vsetky poziadavky, ktore od poriadnej hack n slash RPG hry pozadujem.


Takze tak.... format/c, nanovo nahodit kompletne system, postahovat uplne najnovsie ovladace ku vsetkemu a nasledne nieje proste mozne, aby ta hra padala... to uz musi byt potom HW a nie SW problem.


Peace ...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Slizzard Bux aneb nervy v kýblíku

Příspěvek od Kuki10 » 04.03.2013, 14:17 hod.

Jj tady ma ten papouch pravdu.
Kdyz je nejakej problem, tak cistej instal a pak postupne pridavat soft a uvidi se.
Edit: ale u toho rakis crossing nekdy problem mam, nekdy ne....ale dlabu nato.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Odpovědět

Zpět na „Obecně“