Má niekto s týmto skúsenost?

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
e-Fko
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:eFko#2735
Má niekto s týmto skúsenost?

Příspěvek od e-Fko » 25.02.2013, 10:50 hod.

Vcera ma vykoplo z hry,,you has been removed from game a potom ma vratilo na login screen..no neslo sa prihlasit stalo ma to zivot a blizzard by mi mal postavu vratit je to mozne?

Uživatelský avatar
sayonara
Fallen Shaman
Příspěvky:57
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sayonara#2326

Re: Má niekto s týmto skúsenost?

Příspěvek od sayonara » 25.02.2013, 10:58 hod.

Removed zvykne byt ked ta spoluhraci kicknu, ale skor myslim ze si dostal DC, v kazdom pripade postavu ti urcite nevratia. Zaradil si sa medzi 95% ludi ktory zdochli na lag/dc/bug.
Obrázek

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Má niekto s týmto skúsenost?

Příspěvek od Ride » 25.02.2013, 11:03 hod.

Mylim ze nekde psali, ze uz ty postavy vracet nebudou. Zkousel jsem to hledat, ale bez uspechu.

Jinak kamosovi se to taky stalo - moštovali jsme elitu, najednou me to napsalo, ze se odhlasil a pridal se mi pomocnik. Byl jsem celkem prekvapeny, tak jsem sel do mesta a mrknul - ofline. Asi po 10 minutach se prihlasil (pry mu to driv neslo - nejaka chyba) a ze je mrtvej. Fakt na hhh, u ty elity jsme meli oba plno zivota.

Duri
Gorebelly
Příspěvky:292

Re: Má niekto s týmto skúsenost?

Příspěvek od Duri » 25.02.2013, 12:08 hod.

no do piki...a s mojou chestou ze ? :D

Uživatelský avatar
Ara
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ara#2632
Bydliště:Brno

Re: Má niekto s týmto skúsenost?

Příspěvek od Ara » 25.02.2013, 12:27 hod.

vcera dostalo DC vic lidi v EU, nechalo me to ve hre asi 30s, vypadalo to jako lag....postaval skakala 10m tam a zpatky....poslepu teleport a leave game...za
30s jsem byl venku ze hry a nemohl se pripojit (error 73,3005,5002)....za 2h se to rozjelo a teprve jsem zjistil ze jsem mel stesti a prezil :shock:
asi to zase zametou pod koberec a nebudou resit :( (smazali i vcerejsi topic cunatka)
Obrázek

dave132cz
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dave132cz#2272

Re: Má niekto s týmto skúsenost?

Příspěvek od dave132cz » 25.02.2013, 12:48 hod.

taky jsem to včera měl, hrali jsme ve dvou mě to vykoplo, kamoše ne tak mě uchránil před elitkama. Pak najednou vyhodí server a neřeknou ani BUU

Uživatelský avatar
e-Fko
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:eFko#2735

Re: Má niekto s týmto skúsenost?

Příspěvek od e-Fko » 25.02.2013, 13:46 hod.

akoze to dost zamrzí ked s tým nic nerobia a urcite vedia ze ta chyba bola...hold nikto prezije no ja take stastie nemam

Uživatelský avatar
e-Fko
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:eFko#2735

Re: Má niekto s týmto skúsenost?

Příspěvek od e-Fko » 25.02.2013, 14:01 hod.

Duri píše:no do piki...a s mojou chestou ze ? :D
hej :( mrzi ma to nejak to vyrovnam ;)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Má niekto s týmto skúsenost?

Příspěvek od Ride » 25.02.2013, 19:27 hod.

me se.e to, ze se chcipa ne na vlastni chybu, ale na chybu hry :-(. Ja teda zatim chcip jen na chybu vlastni, ale tohle ... to je proste hnus. Pokud budes chtit pomoc s lvl a dostanu sveho DH na 60, tak pomuzu (zatim 43). S barbem pomoc max u bosse, klidne si me pridej.

Duri
Gorebelly
Příspěvky:292

Re: Má niekto s týmto skúsenost?

Příspěvek od Duri » 25.02.2013, 20:20 hod.

ono teoreticky nie je pre mna najhorsie pripadne umrtie postavy vinou blizzardu...zle to je az v tom pripade ze blizz to prakticky neriesi...pokial maju udaj o kazdej sekunde kedy hrac hra tak prakticky vedia kedy kto umrel koli ich chybe...nemyslim ze by mali vracat mrtve chary naspat ale aspon nejake to sorry bro by sa hodilo...ale zase ked ma preslo auto tiez sa mi vodic neospravedlnil aj ked isiel na cervenu :D cize co mozem cakat :D inac bohvie co by som dropol keby som umrel...vtedy som mal len 19 paragon samizda :D

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“