Leveling na HC

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
HoRRoR
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HoRRoR#2328
Leveling na HC

Příspěvek od HoRRoR » 23.02.2013, 09:35 hod.

Zdravim :)

Mel bych jednu prozbu chtel bych vylevlit monka wizarda a dh kvuli archievementum a na sc se mi nechce,protoze kdyz uz je mam hrat tak na Hc,ale nemam tolik casu abych to vse zvladl chtel sem tedy nekoho poprosit o pomoc,kdyby mi nekdo venoval jeden den a pomohl mi je naexpit co nejrychleji aspon na 50lvl,sem ochotny to i nejak financne ohodnotit:D takze pokud je nekdo doma a nema co delat a chtel by si trochu privydelat tak by asi nebyl problem nenabyzim nejakou zavratnout castku ale dobre neco to bysme se dohodly,mozna to zni hloupe a líně,ale nevim kolik casu na to budu mit a myslim ze par lidi to i nabyzelo expeni za nejaky poplatek,akorat to mozna bylo na sc:D,doufam ze se nejaka dobra duse najde,aktivne hraju barba na hc s paragonem 16,nevim jestli budu hravat i ty ostatni chary ale mozna se sknim taky dostanu az bude cas,ale chtel bych je mit naexpene aspon uz kvuli ten archyevementum :/
kdo by mel zajem pridejte si me do friendu HoRRoR#2328

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Leveling na HC

Příspěvek od Ride » 23.02.2013, 18:06 hod.

Ja bych se pridal, taky potrebuju naexpit jednu postavu. Kdyby mi zdechla ta co mam ted, tak abych mel s cim hrat (s barben jsem jel od zacatku sam az po 4a inferna, s ostatnima by me to uz nebavilo).

Duri
Gorebelly
Příspěvky:292

Re: Leveling na HC

Příspěvek od Duri » 23.02.2013, 18:29 hod.

chlapci ako ted zdvihli dmg v rubynoch tak sa uz vazne podla mna oplati expit sam...za cca 6-8 hod sa da krasne urobit jedna postava...ak vam je luto toho casu a chceli by ste to mat za hodinu len koli achievom alebo neviem comu tak si tu postavu potom nevazite a asi ani tu hru...je to moj nazor...ak s postavou chcete hrat urcite je lepsie si ju sam prejst od zaciatku do konca...ak chcete len achievment tiez preto nieco musite spravit...pochybujem ze niekto kto nie je priamo vas dobry kamarat vam bude pomahat niekolko hodin len koli 10 bodom alebo kolko to je...ale mozno sa taky dobrak najde :D ja kludne rad pomozem s goldami vecami bossom farmenim hocicim niekomu o kom viem ze tu hru nechce "oyebat" ;)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Leveling na HC

Příspěvek od Ride » 23.02.2013, 18:58 hod.

Ano, me je lito toho casu. Ja DH hrat potom budu, jenze me opravdu, ale opravdu nebavi hrat NM a Hell.

(na nejaky body za nesmyly kaslu)

cotanapadne
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Leveling na HC

Příspěvek od cotanapadne » 24.02.2013, 12:13 hod.

hor sa na flame :)

suhlasim s durim, i ja by som to napisal kratsie a to

S takychto ludi mi je na grc ... bo nicia len hru, a su lenivy az az .... a ze HC hraci ... aaaaaaaaaaaaaaaaaach

PS: zopakujem prve slova prispevku --> hor sa na flame :) ... :D:D:D:D:D

inox
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:inox#2628

Re: Leveling na HC

Příspěvek od inox » 24.02.2013, 20:35 hod.

nejsi hardcore hráč, nenuť se do toho , stejně hned ripneš a vy..eš se na to :D

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Leveling na HC

Příspěvek od Ride » 24.02.2013, 21:03 hod.

vetsinou na tohle nereaguji, ale udelam vyjimku:

cotanapadne - a me je zas blbe s takovych lidi jako jsi ty 13kluciku. Vis o me uplny ... a ja o tobe. urcite budes jednim z tech drsnejch HC hracu co do nekonecna farmi MP0 paragon 90+, takze bez rizika RIP a k smichu.

Sice nehraju HC tak dlouho jako lidi tu, ale stejne jako u SC zacina hra na infernu. Tak se nedivte, ze lidi proste nebavi hrat ostatni obtiznosti. Ja si prosel HC po inferno od zacatku a uz by me to proste znova nebavilo a verim ze je takovych tuna.Nebo nekdo dostane lagem a chtel by hrat, ale az inferno. Je to proste zbytecna ztrata casu. A ted si me tu klidne schlamstnete, nehodlam uz reagovat na podobny vypoty.

cotanapadne
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Leveling na HC

Příspěvek od cotanapadne » 24.02.2013, 21:17 hod.

Ride presne si to uhadol! Ako si to vedel? :D:D 13 rocny spratok :D:D co bude dozblbnutia hrat mp0 do 90+ !!! :D

po 7 hodinovej ceste je toto pre mna prekrasny usmev na tvary, dakujem ti ze si mi spravil moj den :D:D pobavil si ma :D

stale si ale stojim za svojim (skratena verzia toho co napisal duri)

Uživatelský avatar
Ara
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ara#2632
Bydliště:Brno

Re: Leveling na HC

Příspěvek od Ara » 25.02.2013, 00:18 hod.

no jo, ale ono to o tom case je, aspon podle me. vsechny postavy jsem jel vicemene sam do inferna, bez nejakycho protahovani a snazil se projit kazdej cm mapy, uz pro ten pocit. Ono potom kdyz ti postava RiPne na blbost ci lag, tak ten pocit, to je HC >:D svym zpusobem cekame a vyhybame se nevyhnutelnemu :twisted:
Obrázek

HoRRoR
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HoRRoR#2328

Re: Leveling na HC

Příspěvek od HoRRoR » 06.03.2013, 15:58 hod.

mg to je rozruchu kvuli blbostem,nekdo se tu pretvaruje ze je opravdovy Hc player jen proto ze prosel od normalu po inferno :D,stejne tak na vas muzou apelovat lidi ze pouzivate AH jak lamy a oni ne a maj paragon 50 a ze vy to smelite,nevchte kazdeho hrat jak umi a nic nikomu nevycitejte,je to jen hra jak bylo receno,ja sem si taky prosel spoustu charu od normalu po inferno tak me tady nepoucujte 8-)

Uživatelský avatar
Ara
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ara#2632
Bydliště:Brno

Re: Leveling na HC

Příspěvek od Ara » 06.03.2013, 18:58 hod.

:D taky mam uz maslo na hlave :-) uz mam jednoho protazenyho, asi 30lvlu :-)

jako spravnej zid sbiram skoro vse, a potom se toho nemuzu zbavit a truhla plna...takze ani nemuzu farmit jako normalni clovek ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Leveling na HC

Příspěvek od Guru » 07.03.2013, 12:21 hod.

Kdyz budu moct pomuzu :wave: ... Guru#2453
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“