Neuvěřitelné štěstí a poté potupa

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Neuvěřitelné štěstí a poté potupa

Příspěvek od Javurek » 19.02.2013, 17:00 hod.

V diablo 2 byla lepší sranda, taková Cap s Pefect Emeraldem místo Shaka v trade okně, to bylo .... hmmm D:D:D

Poučení pro příště no, lepší nezmatkovat nevyšilovat, vše v klidu promyslet a obchod takové věci 10x překontrolovat. Chce to bohužel přemýšlet tak že všichni kolem tebe jsou svině , chtěj tě ojebat a svět je prostě drsný místo kde musíš mít ostré lokty a nikomu nevěřit :D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Neuvěřitelné štěstí a poté potupa

Příspěvek od Kuki10 » 19.02.2013, 17:07 hod.

Petros píše:Koukám, že by tu někteří borci toho šmej*a nejraději poplácali po ramenou. Místo jednoduchého preventivního opatření se bude raději "dávat co proto fňukalům". Bravo, drsňáci.
Bohuzel i taci se tu najdou....

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Neuvěřitelné štěstí a poté potupa

Příspěvek od walosek » 19.02.2013, 17:23 hod.

Nemyslim si, že by tu někdo nějakýho scamera chtěl plácat po ramenou, ale že tady lidi v návalu sympatií vymýšlej notifikace na to, co dělá protistrana v trade okně, to už je vážně moc... Blizz udělal hlavně pro sebe AH, která ale také do značné míry vyřešila tenhle problém. Item mohl být prodanej v řádu hodin, možná desítek minut, za prakticky stejnou částku. Původní příspěvek směřoval právě jenom k připomenutí toho, že většina lidí už asi dneska obchoduje přes AH a v ingame tradu se vás budou snažit jen ojebat. Tak proč se tady chováte jak iracionální puberťačky chránící svojí ublíženou kamarádku? Vlastně jste ještě horší, páč soldier dal jasně najevo, že tou ublíženou kamarádkou není...

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Neuvěřitelné štěstí a poté potupa

Příspěvek od Petros » 19.02.2013, 18:22 hod.

Možná ze stejných důvodů, jako jiní mají potřebu urážet lidi, které neznají. Nevidím tu žádný falešný sympatie, ufňukánky ani puberťačky, tak si tyhle výrazy ty a tobě podobní strčte víte kam.
Na jednu stranu je tu napsáno mnoho o tom, jak je potřeba se mít na pozoru a že je to všude samej zm*d, co tě chce ojebat a na druhou je jakýkoliv nápad na ochranu proti nim "vážně moc"? Divný.
Nicméně jsem to o těch čárkách psal i díky vlastní zkušenosti. Často půjčuji či vracím goldy kamarádům a není zrovna dvakrát příjemný pětkrát kontrolovat, zda má částka správný počet nul a poté ještě koukat do inventáře, jestli odečtené goldy odpovídají.

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Neuvěřitelné štěstí a poté potupa

Příspěvek od sgtmajfoley » 19.02.2013, 18:25 hod.

mne padli boty za 500m ale asi ich predam nejakemu scamerovi za 5m...

ako hovorím scam bol, je aj bude a nebanuje sa za to... je to len sikovnost ludi :)
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
sayonara
Fallen Shaman
Příspěvky:57
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sayonara#2326

Re: Neuvěřitelné štěstí a poté potupa

Příspěvek od sayonara » 19.02.2013, 22:07 hod.

ludia sa furt stazuju ze im nic nepada, a ked im to padne tak takto dopadnu... Ide o to ze ked ta situacia nastane ( vyhraju jackpot 200-500m - v podobe itemu) tak nevedia co s tym, lebo neverili ze sa to vobec stane a tak vobec neresili jak se to predava atd. A presne na takychto ludi ty podvodnici cakaju, slubia im 300m co je euveritelny peniaz a tak za vidinou velkych penazi rychlo daju acept aby si to nedajboze ten dotycny nerozmyslel... Vobec ich nenapadne ze niekto moze byt necestny a oklamat ich....

ked ti padne nieco dobre - nechaj si ho v inventary aspon 1,2,3 dni a pozistuj si co a ako a potom az predavaj... cena urcite extremne neklesne ;)
Obrázek

nitro
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nitro#2700

Re: Neuvěřitelné štěstí a poté potupa

Příspěvek od nitro » 20.02.2013, 00:00 hod.

nečítal som to celé, ale tak pripojím sa aj ja niečim
tiež som kúpil podobný The Witchng Hour, ale na aukcii, mal o niečo horší CD a AS, ale v podstate to isté, a kúpil som ho za 19M, neviem či ten čo ho predával bol hlúpi alebo čo, ale každopádne som bol spokojní, buff mi urobil hneď pekných 12k

ale s týmto tradom som už niečo podobné počul, a preto by som určite s takými drahými vecami nešiel na trade, radšej AH, istota je istota....

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Neuvěřitelné štěstí a poté potupa

Příspěvek od fuxicek » 20.02.2013, 05:12 hod.

kdyz se dodrzi vsechny zasady bezpecneho tradu, jsou to nejlepsi obchody, vuz muj priklad z minula, ingame jsem koupil chestu za 150mio a ingame jsem ji potom prodal za 700 mio. jen je treba vedet, co mate delat a je to v pohode. v zacatcich me taky parkrat obrali kluci sikovni, ale jinak je to zcela bezpecne.

Uživatelský avatar
Deef
Gorebelly
Příspěvky:221
BattleTag:Deef#2671
Bydliště:Ried im Innkreis
Kontaktovat uživatele:

Re: Neuvěřitelné štěstí a poté potupa

Příspěvek od Deef » 20.02.2013, 08:48 hod.

Co na to povedat, keby si sledoval viac forum tak by si sa ( ste, ak si bol s nejakou partou ) mohli o takych podvodoch docitat uz skor. Tym nic nenaznacujem, len je to hold smola, a hlavne skoda, viem kolko casu zabere dropnut cenny item...

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Neuvěřitelné štěstí a poté potupa

Příspěvek od Reve » 20.02.2013, 09:16 hod.

esopeso píše:Hele uz kvuli lidem ktery radoby nevideli drop protoze farmili a bezeli tak u legendarek udelali svetelnou zari protoze si tzv.hodne lidi stezovalo ze nevidi legendarky.
Udelaj paprsek ze i slepec na jedno oko pozna ze mu tam neco asi lezi unikatniho.
V dalsim patchi pridaj hvezdicku na mapu aby dalsi placici lidi uspokojili.
To je prave na tom to ubohy a proto si ten blizz tu kritiku zaslouzi.Proc takovou prkotinu neudelali poradne hned na poprve ?Ono je hezky, ze tam ma s sloup, ale treba za WW barbara ti zustava a umira spousty veci vzadu a ty uz tam ani nejses.Proste tohle byl fail od blizzu.Kdyz uz neco meni tak u toho maji pouzivat hlavu.Jako kdyz nedokazou zmenit takovou prkotinu poradne na poprve tak jak potom od nich muzeme cekat, ze dokazi nejak slusne zmenit mecahnizmy hry coz je dle obtiznosti uplne nekde jinde...

Duri
Gorebelly
Příspěvky:292

Re: Neuvěřitelné štěstí a poté potupa

Příspěvek od Duri » 20.02.2013, 09:23 hod.

ked predavate cez trade okno tak si nepytajte 190 000 000...pytajte si napr 190123123...urcite je to lepsie vyditelne aj volnym okom bez prepocitavania...schvalne 190123123 vs 190000000...a to ze su scameri v hre je uplne bezna vec...odraza to presnu realitu vonkajsieho sveta...sa vam este nestalo ze vas napr casnik chcel oje.at o nejake peniaze ? mne ano a to bol v podstate casnik v podniku kde sme casto chodili...:)

Uživatelský avatar
esopeso
Doom Knight
Příspěvky:479
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Esopeso#2983

Re: Neuvěřitelné štěstí a poté potupa

Příspěvek od esopeso » 20.02.2013, 09:44 hod.

Reve píše:
esopeso píše:Hele uz kvuli lidem ktery radoby nevideli drop protoze farmili a bezeli tak u legendarek udelali svetelnou zari protoze si tzv.hodne lidi stezovalo ze nevidi legendarky.
Udelaj paprsek ze i slepec na jedno oko pozna ze mu tam neco asi lezi unikatniho.
V dalsim patchi pridaj hvezdicku na mapu aby dalsi placici lidi uspokojili.
To je prave na tom to ubohy a proto si ten blizz tu kritiku zaslouzi.Proc takovou prkotinu neudelali poradne hned na poprve ?Ono je hezky, ze tam ma s sloup, ale treba za WW barbara ti zustava a umira spousty veci vzadu a ty uz tam ani nejses.Proste tohle byl fail od blizzu.Kdyz uz neco meni tak u toho maji pouzivat hlavu.Jako kdyz nedokazou zmenit takovou prkotinu poradne na poprve tak jak potom od nich muzeme cekat, ze dokazi nejak slusne zmenit mecahnizmy hry coz je dle obtiznosti uplne nekde jinde...

Ja jsem tu kritiku myslel v tom bode ze me prijde ze hraci chteji aby diablo bylo za ne zodpovedny .
Ano mas pravdu ze tohle meli dat uz do zakladu hry. Ten paprsek se mi osobne libi a jsem za neho rad.Ale proc treba nebyl i ve 2?!
Jedine co mi hrozne vadi ze kazdymu rvounovi vyjdou vstrict aniz by se zamysleli nad pro a proti. Viz tedkon reflekt dmg.
Kvuli nemu sem schanel dlouho wandku aby mela ls . A tedkon ?! Ted nemusim mit ls vubec ponevac ta mechanika reflektu je tak easy ze uz to vice nejde.

Nerikam ze blizz dela vsecko dobre nebo spatne ale prijde mi ze komunita D3 je vekove nekde jinde a nebo ja jsem tak stary.Nevim .

Edit : bohuzel trozku OT , k autorovi tohoto topicu nepatri zadne moje posty.Dekuji za pochopeni.
Obrázek
Diablo uložen v ledu , jedu si SC,TR,BS,FiFu,lol,BF3

Uživatelský avatar
Borgi*
Doom Knight
Příspěvky:421
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Borgi#2969

Re: Neuvěřitelné štěstí a poté potupa

Příspěvek od Borgi* » 20.02.2013, 09:50 hod.

frantacv píše:Presna tak, Blizz ma svoji aukci s 15% vydelkem. Proc by podporoval obchodovani pres "chat".
Kdyz pominu nejaky mouchy, aukce je good. Da se v ni hledat, tridit, nikdo te neozuli. Mas o obchodovani prehled. Atd.
Přesně proto je Trade tak debilně udělaný, aby nahrával podvodníkům a lidé to házeli na AH, to ještě nikomu nedošlo?
Obrázek

Inferno (MP 10) - The Butcher, Belial, Azmodan, Diablo kills
http://youtu.be/w1mML-HlRAU

Uživatelský avatar
esopeso
Doom Knight
Příspěvky:479
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Esopeso#2983

Re: Neuvěřitelné štěstí a poté potupa

Příspěvek od esopeso » 20.02.2013, 10:10 hod.

Tak mi to asi nedošlo . Já myslel že takhle mechanika hry tzv. aukce je tu zduvodu toho ,aby lide co chtej neco koupit nemuseli spamovat chaty a v klidu se koukli na AH.
Dále aby zamezilo tomuhle problému který tu autor popsal. Jestli se opravdu pletu tak mě opravte a vysvětlete mi proč to tedy blizz implementoval do hry.
Kdyby neudělali RMAH tak by z toho nic neměli, tudíš by to hráčum nevadilo a AH jako takovou za goldy by používali nebo jak to je ?!

Co vám tolik vadí na té aukci obecně ?! to že zní ma Blizz profit (myšleno pouze RMAH) a nebo že tam vůbec je ?!
Obrázek
Diablo uložen v ledu , jedu si SC,TR,BS,FiFu,lol,BF3

Uživatelský avatar
Deef
Gorebelly
Příspěvky:221
BattleTag:Deef#2671
Bydliště:Ried im Innkreis
Kontaktovat uživatele:

Re: Neuvěřitelné štěstí a poté potupa

Příspěvek od Deef » 20.02.2013, 10:23 hod.

Mne osobne ze aukce ovplyvnuje drop. Ale uz mi to nevadi, potesi ma aj ked padne vobec nejaka :).
edit: nechce sa mi teraz hladat ten blue post , ale bolo tam nieco v zmysle "keby padalo viacerym hracom dobre veci, ah by nemala zmysel"

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Neuvěřitelné štěstí a poté potupa

Příspěvek od firdecek » 20.02.2013, 12:46 hod.

Podle mě byl trading mezi hráči původně zamýšlen jen pro případ, že když hrajete v partě a kamarádovi padne něco, co je pro Vaši postavu vhodné, tak si to mezi sebou vytradujete a nemusíte to dávat na AH, kde to může koupit někdo cizí. Proto to nebylo zabezpečené. Proto to bylo tak nedomyšlené z toho hlediska, že mezi sebou budou obchodovat tímto způsobem cizí lidi a obcházet tak poplatky na AH...Podle mě toto Blizz nečekal a tento nástroj na to ani není dělaný...
Proto trade používám výhradně mezi přáteli a jinak vše na AH. Doporučuji ostatním to stejné.

soldier251
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Soldier251#1488

Re: Neuvěřitelné štěstí a poté potupa

Příspěvek od soldier251 » 20.02.2013, 13:11 hod.

To je taky jedna z možností, mě by se osobně líbylo, kdyby dal blizz do tradu ještě jednu kolonku na každou stranu kam by se psala požadovaná cena, pokud by částka na druhé straně byla menší, trade by nešel potvrdit a tak by se trade stal naprosto špičkovou věcí :-), což se ale asi nikdy nestane.

Uživatelský avatar
Zmener
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McZmener#2115
Bydliště:Praha

Re: Neuvěřitelné štěstí a poté potupa

Příspěvek od Zmener » 20.02.2013, 13:26 hod.

Promin, ze to pisu a myslim to bez urazky, ale za blbost se plati. Clovek je chamtivy od prirody a tento pripad to potvrzuje. Nikdy bych takle hraci neprodaval a kdyz uz jo, tak si to 10x zkontroluju. Nehlede na tom, ze v aukci bys to prodal daleko draz.
Obrázek

soldier251
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Soldier251#1488

Re: Neuvěřitelné štěstí a poté potupa

Příspěvek od soldier251 » 20.02.2013, 13:59 hod.

však z chyby jsem se poučil a do tradu už nic dávat nebudu, včera se mi povedlo vycraftit super rukavky, které mi zvedli dps o 6700, takže jsem ty svoje ,,staré,, hodil do aukce a zjistil jsem, že jejich cena je taky kolem 200 000 000, tak se mi je snad podaří prodat.

Uživatelský avatar
sayonara
Fallen Shaman
Příspěvky:57
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sayonara#2326

Re: Neuvěřitelné štěstí a poté potupa

Příspěvek od sayonara » 20.02.2013, 18:55 hod.

stačilo by spraviť naprosto jednoduchú vec a tou su dve trade tabluky . Na prvej by si dal accept a na druhej by sa nedalo nic zmenit len by si si to prezrel a potvrdil, nic zloziteho :)
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“