Path of Exile - beta

Další hry z rodiny RPG.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Morrigen
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Cohen#2742
Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Morrigen » 29.01.2013, 22:39 hod.

Pro zobrazení v chatu ALT+CTRL a klik na item...
Obrázek

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Kubis » 31.01.2013, 11:59 hod.

Včera jsme PoE zkusil chvíli hrát a ta hra je úžasná. Jsem zatim jenom lvl7, ale už teď jsem z ní nadšenej. Znovu mám při hraní pocity, jako když jsem hrál DII LoD, takže dokud Blizz něco neudělá s DIII (asi nejspíš až datadisk) tak moje hlavní zábava bude tahle úžasná hra :twisted:
Zatim nemám nikoho ve f-listu tak klidně žádejte - helljovany ;)

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 31.01.2013, 16:03 hod.

Už to hraje 260k lidí. Ve špičku, což je kolem 20:00 hod. je online 70k lidí v Evropě, proto ty výpadky serveru. Jinak začínám to pomalu hrát s nějakým hráčem Siky, nevím jestli je to odsud, nebo z PoE fora. lvl. 40 takže postava už konečně něco umí. Takže pokud to zde někdo hraje a je někde kolem mého lvl. klidně napište, popřípadě můžu vypomoct s nějakým questem, atd..

Reakce týmu po prvním víkendu open bety http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/87905

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od v0kurka » 02.02.2013, 20:37 hod.

Po osmý hodině věčer to považuju za nehratelný :D Leda by jste měli obrovskou trpělivost, nebo štěstí a zůstavali ti nevykopnutí. Na připojení se nestěžuju, je to beta. Adekvátní navýšení serverů to vyřeší. Chápu, že netvořily moc velký rezervy. Raději přidávaj, než by servery za tisíce dolarů ležely ladem nevytížený.

Mám templáře lvl 29 a rangerku lvl 14. S templářem jsem ve třetím aktu a pociťuju špatnost svého gearu :D Prostě mi chybí na itemech energy shield a mám rezisty nižší, než bych chtěl. DPS 120 na mainhandu také není nejlepší. Toho bosse na konci actu2 (Vaal) jsem ubíjel HODNĚ dlouho a bylo to balancování na hraně života a smrti (se 600 životama a 5 -slovy pět- energy shieldem mi sebral jedním nápřahem asi 95%hp, pro většinu charakterů instant). Na konci souboje jsem zjistil, že při procházení portem tam a zpátky se dá vyléčit a bossovi zůstanou hp. S rangerkou hraju v partě a jde to podstatně lépe a rychleji, než když jsem jel sám s templářem.

Obtížnost z mého templářského pohledu příjemně tuhne. Místy možná až moc xD Po souboji s Vaalem jsem měl dojem, že si ve třetím aktu ani neprdnu. Pocitově to byl souboj s Rakanothem v půlce června 2012 aneb poslední skutečné inferno v diablu. Ale nakonec to jde celkem dobře, pomalu postupuju. Navyšuju štít a rezisty. Vysokej armor jsem nějak mimoděk získal, ale na elementrání útoky je mi úplně k ničemu. Upřímně neumím si představit, jaká bude poslední obtížnost, ale určitě to bude pořádná výzva. Konečně hra pro hráče. Snad z nastavené obtížnosti nesleví.

Baví mě "tvořit" itemy, naneštěstí nemám dost součástek na neomezený blbnutí :)

Aktuálně mám ke hře dvě výhrady:

1) není u obchodníka buyback, jakmile se překliknete, jste v háji. ještě se mi to nestalo, ale bylo by milé tam tu možnost mít. na foru už o tom je pár vlákem, tak snad se jim to podaří přidat.

2) v partě by mohla být možnost oživovat

Do začátku bych každému doporučil Maraudera. Dá se hrát celkem snadno. Vydrží. Dává hodně dmg. U ostatních charakterů se mi zdá postup hrou obtížnější. Proto zatím Maraudera nehraju. Znám ho z closed bety a potkávám ho v partě, později si z něj chci udělat hlavní postavu, takže zatím s ostatníma posbírám nějaký equip, aby se mi pak lépe procházel začátek.

Uživatelský avatar
Fugassssssss
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:WUB WUB WUBSTEP

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Fugassssssss » 03.02.2013, 08:27 hod.

jen k těm tvým výhradám, co bys ve hře chtěl

1) myslím si, že to, že tam není, je další věc, proč u poe uvažovat a nebýt zbrklej - jednou se ti stane, že prodáš něco hodně dobrýho a potom už pokaždé si tu věc raději 2x zkontroluješ, než prodáš

2) to mně třeba vůbec nechybí - rip - partyboy udělá tp - jede se dál

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Fru-fru » 03.02.2013, 19:59 hod.

Jsem IN. Duelist 14 lvl, jedu na dual wield, držím se kordů..začátek pernej, ale teď to jde krásně...Zatím ba, uvidíme jak dál.
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od v0kurka » 10.02.2013, 00:24 hod.

Fugassssssss píše:jen k těm tvým výhradám, co bys ve hře chtěl

1) myslím si, že to, že tam není, je další věc, proč u poe uvažovat a nebýt zbrklej - jednou se ti stane, že prodáš něco hodně dobrýho a potom už pokaždé si tu věc raději 2x zkontroluješ, než prodáš

2) to mně třeba vůbec nechybí - rip - partyboy udělá tp - jede se dál
Je fakt, ze protoze jsou tu boss lokace "otevrene" (to jsem predtim nevedel:-D), postrada ozivovani smysl.

Mam uz tri postavy. S templarem jsem dohral prvni obtiznost. Rangerku jsem nechal ve druhem actu, moc me nebavila, coz se mi u range charu stav casto. Muj novy favorit je shadow. Zajimavy a velmi variabilni char. Mam ted plan dohrat se vsemi prvni obtiznost, a pak se uvidi, v cem budu chtit pokracovat.

Jinak doplnili servery. Padaji minimalne. Nekopou skoro vubec, ani ve spicce jako treba dnes vecer. Vyvojari uvadi az tisickrat mene padu ve srovvnani s prvnim tydnem... Jsem zvedavy na nova cisla poctu hracu. Zatim jsem na hru slysel vytky jen od tech, kdo nemaji radi diablovky, takze je hra nudi. Fanousci zanru nevim, na co by si mohi stezovat :-)

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od hami » 10.02.2013, 10:51 hod.

Mě by zajímalo, zda se postavy liší jen ve výchozích atributech a začátkem passive tree nebo maj i rozdílný počáteční fcr, fhr attack speed apod. (kdyš samozřejmě nepočítam zákl. staty). Třeba v d2 pala sekal se stejnou zbraní a stejnym IAS rzchleji než čarodějka - to samí u fhr a fcr. Tak jestli je to takhle i v path of exile
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 10.02.2013, 11:10 hod.

v0kurka píše:
Fugassssssss píše:jen k těm tvým výhradám, co bys ve hře chtěl

1) myslím si, že to, že tam není, je další věc, proč u poe uvažovat a nebýt zbrklej - jednou se ti stane, že prodáš něco hodně dobrýho a potom už pokaždé si tu věc raději 2x zkontroluješ, než prodáš

2) to mně třeba vůbec nechybí - rip - partyboy udělá tp - jede se dál
Je fakt, ze protoze jsou tu boss lokace "otevrene" (to jsem predtim nevedel:-D), postrada ozivovani smysl.

Mam uz tri postavy. S templarem jsem dohral prvni obtiznost. Rangerku jsem nechal ve druhem actu, moc me nebavila, coz se mi u range charu stav casto. Muj novy favorit je shadow. Zajimavy a velmi variabilni char. Mam ted plan dohrat se vsemi prvni obtiznost, a pak se uvidi, v cem budu chtit pokracovat.

Jinak doplnili servery. Padaji minimalne. Nekopou skoro vubec, ani ve spicce jako treba dnes vecer. Vyvojari uvadi az tisickrat mene padu ve srovvnani s prvnim tydnem... Jsem zvedavy na nova cisla poctu hracu. Zatim jsem na hru slysel vytky jen od tech, kdo nemaji radi diablovky, takze je hra nudi. Fanousci zanru nevim, na co by si mohi stezovat :-)

Shadow bude má druhá postava, hraji to občas s Polákem, co ho má a jakože to je hovado drsné, co do AS, ten to skládá jak na běžícím páse. Duelista, o tom jsem uvažoval zpočátku, ale po zkušenostech s publicu mi připadá asi jako nejslabší postava, ale zdání může klamat. Top je asi maraduer, obdoba barbara, jako vždy prostě ustojí vše, od toho tam je, že.
Co mě tak trochu sere je, že hodně lidí začíná jet build přes Blood magic, tzn. postava přichází o manu a speluje přes zdraví, takže maxujou life do tisíců a pak castí defacto neomezeně přes LoH a LS a odpadá jim starost hledat manu na itemech/skilech.
Taky prostě žeru tu hru tím, že každý skill point a nová úroveň gemu jde prostě poznat a postava rube čím dál tím víc. Až dostanu svého rangera tak na 80 lvl. tak z něj bude minigun.
Teď jsem na konci 3 aktu cruel(2 obtížnost) a můžu říct, že jako fakt přituhlo. A co jsem slyšel o poslední obtížnosti, tak tam je nárust enormní a pozná se, jestli člověk dobře investoval své body.

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od v0kurka » 10.02.2013, 12:59 hod.

Tomu dualistovi moc nerozumím. A ještě míň rozumím tomu, když se hraje na dvojručky :D To si pak říkám, jestli má nějakou výhodu proti marauderovi. Ten marauder je šílenej, to je pravda. Ale už se mi pár kámošů zaseklo, že se jim nedaří jít dál. Ono je důležitý mít na konci fakt vyváženou postavu. Hlavně nepodcenit rezisty. Glaskanóny nemaj moc šanci, když dostávaj onehit-KO.

Dropnul jsem asi docela vzácnej skillgem- portal xD Takže nemusím používat town portaly a "farmím" wisdom scroly tím, že sbírám absolutně všechno. A naučil jsem se i procházet celé mapy a obrátit každý kámen. Zrovna když si začnu říkat, že nebudu mlátit vše a půjdu víc po hlavní lince, tak mi někde padne pěknej orb či gem z nějaké vázy či zatoulaného kostlivce. Když mi padaj nástroje na vyrábění itemů, z toho mám větší radost, než když mi padaj hotový itemy :-)

Jinak s tím templářem jsem měl těžký přechod ze druhého do třetího aktu na normalu. Se shadowem to bylo lepší. Ale ten templar se pak rychle chytil. Ono záleží, jak jsou odstupňovaný levelově itemy. S templářem mě čekal na začátku třetího aktu se třicátým levelem velký boost díky nově dostupným itemům. Takže tip pro všechny, když zrovna nedáváte, neznamená to, že o pár levelů později nebudete monstrům rovnoceným soupeřem.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 16.02.2013, 10:41 hod.

Vybírat truhličky se fakt vyplatí. Zrovna včera mi z ní vypadl druhej uniq :-)
Momentálně jsem na konci prvního aktu "merciles" (poslední obtížnost) lvl 56 ranger "default league"(sc) tak kdyby někdo chtěl zahrát tak acc *Rakiii
Plánuji si založit i HC postavu takže není problém začít i od začátku.

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 16.02.2013, 11:28 hod.

Rakiii- Hrál jsem s tebou jednou, jinak když jsem ti napsal, tak ani neodepíšeš. Whirlwind-nick

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Javurek » 16.02.2013, 17:44 hod.

Já teď kromě HC rozjel witch na Defaultu, chci sí z ní udělat takovou fireball sorcku z d2 :D Nick _Lizzard_

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od v0kurka » 16.02.2013, 23:44 hod.

Máte někdo srovnání Witche a jakékoli jiné postavy? Jsem z toho celkem zmatený. Protože u všech ostatních postav (jedinou Witch jsem zatím nehrál) se dá srovnávat DPS default atacku. Jenže ta Witchka tam má vždycky o dost jinačí číslo, menší. Je to v pořádku, že když mám s dualistou 100, tak má kámoš s Witchem jen kolem 50 DPS na default atacku? A na spellech nemá o moc víc :-)

Witch mě moc neláká, ale dualistu můžu jen doporučit. Příjemně mě překvapil. Baví mě. Dává podobnou rychlostí jako shadow (tj. velmi rychle) a vydrží jako marauder, prostě paráda :-) Ta kombinace dex a str mu velmi svědčí, navíc umožňuje používání pestré škály skillů, což výrazně zvyšuje variabilitu. Snad i později budu mít dostatečně vyvážené staty na vše potřebné.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od hami » 17.02.2013, 10:09 hod.

v0kurka: tak já mam asi 26 lvl witch,
default dps mam asi 13 :). Ale fireball má dps asi 180
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Javurek » 17.02.2013, 10:12 hod.

Do toho ale musíš také počítat, že kletba snižuje resist třeba o 30%, to s melee characterem ze začátku nemáš. Obecně se mi ale zdá že melee postavy mohou mít větší dps, jenže zase schytají mnohem víc zásahů. A jako ranger zase nemjde mít štít.

Já teď pro změnu zase rozjel nového templáře, starý mi umřel díky bugu a já blbec jsem neleftnul hru(asi by zůstal živej) Momentálně jedu na blízko s holí, block se vyšplhá asi na 35%, resisty, max resist, es, armor, doufam že to bude takovej malej tank i přes to že jedu obouruč. Jedu ho hc(zatím :D ) a musím říct, že ze všech postav mě momentálně baví nejvíc.

Oproti diablu 2 musím říct, že se nějak nemůžu sžít s těmi postvami, nejsou tak univerzální jako d2 a právě ty lvl skillů omezují třeba dmg. V diablu 2 jsem si rozjel fire sorcku a nic mě v levelování fire spellů neomezovalo, jen level.

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od v0kurka » 17.02.2013, 10:27 hod.

Co se týče Witch, doporučuju podívat na tenhle stream.

Je to nějakej číňan a takhle působivě jsem snad nikoho dávat neviděl :D Občas sice ripne, ale jinak to místy v jeho podání vypadá jako naprosto bezproblémová dávačka.

Vozi

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Vozi » 17.02.2013, 23:50 hod.

Tak jsem PoE konecne vyzkousel, protoze mne zaujal ten skill tree. A musim rict, ze se jim ta hra zatim velmi povedla vzhledem k rozpoctu. Power building byla vec, ktera mne drzela dlouho u hrani NWN 1/2 na CZ SK persistentnich svetech, takze tady jsem jako ve vode. Blizzard hold pri tvorbe D3 sel cestou oslovit co nejvice casualu a nabidnout jim jednoduchou rezbu, ktera se uzasne hraje a clovek z ni ma takovy ten spravny pocit satisfakce. PoE oproti tomu vubec neni casual friendly a ten boj nenabizi az takovy pocit satisfakce jako D3. Ale ta vysoka customizace postavy a nektere inovace (treba potions) mne hned dostaly. Doufam, ze se Blizzard alespon pouci z PoE, co se customizace postavy tyka (konec koncu je to jenom jejich vlastni inovovany system z D2). Moc tomu ale neverim a PoE mne minimalne bude stacit do doby nez vyjde ESO nebo Neverwinter a kdo vi mozna i dele.

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od sgtmajfoley » 18.02.2013, 09:48 hod.

Ked PoE nie je casual friendly tak na Míny potom treba 3 vysoké školy... lol
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od v0kurka » 18.02.2013, 12:11 hod.

Nesud podle sebe ;-D znam lidi, kteri v poe sami neprisli na to, ze gem jde z itemu i vyndat. Ano, pise to behem loadingu:-)

Zamčeno

Zpět na „Další RPG“