Dá se už D3 hrát?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
Foebane
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Foebane#2662
Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od Foebane » 15.02.2013, 13:23 hod.

Poe dopadne stejne jako Trochlight 2. Vynasenej do nebes a ted uz po nem ani pes nestekne.

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 15.02.2013, 13:31 hod.

Foebane-To se klidně vsadím, že ne a to jsem hrál pouze TL1. Ta hra má nějaký "smysluplný" endgame, který se pořád rozšiřuje, v dalším patchi příjdou nové skill gemy, nové itemy pro lvl. 77+ , za chvilku začnou ligy o speciální leg. itemy atd. Pracuje se na 4 aktu a pokud bude hra vydělávat, bude i pátý.
Možná ti někdy v budoucnu ten tvůj koment připomenu
edit: to, co tihle maníci udělali za rok, blizz dodá za roky v datadisku, který si zaplatíš.

Uživatelský avatar
esopeso
Doom Knight
Příspěvky:479
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Esopeso#2983

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od esopeso » 15.02.2013, 13:46 hod.

v0kurka píše::-)

Opravdu by mě zajímaly důvody, proč by se někdo znechucený D3 po zkušenosti s PoE vracel k D3 ve stávající podobě. Sám na té hře už pár týdnů hledám mouchy a zatím jsem nic pořádnýho nenašel, takže si rád nechám poradit.

Opravdu by mě zajimal tvuj profil abych se mohl na tebe kouknout a zhodnotit zda li tve prispevky jsou konstruktivni a nebo zaujaty :-)

Edit : Co ja si tak matne pamatuji tak jsem z D2 odesel taky . Zkusil si Titan Quest,NewerN,Dungeon SIege a dalsi a stejne sem se po case k DIa vratil :-)
Obrázek
Diablo uložen v ledu , jedu si SC,TR,BS,FiFu,lol,BF3

Uživatelský avatar
Thulle
Gorebelly
Příspěvky:301
BattleTag:Thulle#2682
Bydliště:War Thunder

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od Thulle » 15.02.2013, 13:53 hod.

V diablu jsou 2 opravdu margantní důvody, proč už mě nebaví - aukce (i když se z ní nic nemusí kupovat, tak ten efekt, že tam je přetrvá) a extrémně zjednodušený RPG systém.
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od ZOMB » 15.02.2013, 14:56 hod.

Foebane píše:Poe dopadne stejne jako Trochlight 2. Vynasenej do nebes a ted uz po nem ani pes nestekne.
Nespletl sis Torchlight 2 s Diablo 3?
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od v0kurka » 15.02.2013, 19:33 hod.

esopeso píše:
Opravdu by mě zajimal tvuj profil abych se mohl na tebe kouknout a zhodnotit zda li tve prispevky jsou konstruktivni a nebo zaujaty :-)
Zhodnoť: od září jsem vůbec nehrál http://eu.battle.net/d3/en/profile/Dzirejtorqo-2192/, přebytky jsem nevkládal do upgradů, ale vyrejžoval RMAH. nevím, jestli je pořád zaručený způsob výdělku na RMAH získat na AH goldy prodejem equipu, pak nakoupení top gemů a následný prodej na RMAH. osvědčilo se mi to lépe jak kšeftování s itemama.

Můj HC progress ten profil ukazuje špatně, nevím proč. mrtvoly, které jsem nesmazal, to dokazují :D
Alfajk píše:hlavni vyhoda PoE je to,co diablo nema a to je,ze pokud hrajes,vidis posun kupredu,protoze vylepsovaci orby,gemy a equip proste dropuje...ne jako v diablu kde na drop cekas pul roku,aby sis neco mohl poridit v AH...
Přesně tak, kvůli tomu mám rád RPG žánr a kvůli tomu jsme rozčarovaný z diabla. Nakonec jsem si asi nejvíc užil achievment hunt :D
Thulle píše:V diablu jsou 2 opravdu margantní důvody, proč už mě nebaví - aukce (i když se z ní nic nemusí kupovat, tak ten efekt, že tam je přetrvá) a extrémně zjednodušený RPG systém.
A PoE jsi zkoušel? :)

Ad Torchlight: Neměl jsem k němu žádné výhrady, ale ačkoli to nerad přiznávám, ta vizuální stránka mi časem začala vadit. Zkrátka mi to k žánru nepasuje a diablo hudba k té komiksové grafice nebyla úplně ideální :D Na PoE se mi kouká mnohem lépe.

Dakuwaqua
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od Dakuwaqua » 15.02.2013, 19:47 hod.

Foebane píše:Poe dopadne stejne jako Trochlight 2. Vynasenej do nebes a ted uz po nem ani pes nestekne.
Sry, ale napísal si strašnú somarinu :) PoE vznikla, lebo po oznámení ako bude vyzerať D3 sa to zopár ľuďom nepáčilo. Začali proogramovať. Už v close bete, za ktorú sa platilo, sa vyzbieralo okolo 5 melónov dolarov :)) Dobrovolne, bez záruky, len za to, ako postupne uvolňovali hotové veci. PoE sa darí a verím tomu že aj ďalej bude. Máme každý týždeň HC race o ceny ako solo tak aj partie. Ja neviem ako to pôjde ďalej, je to F2P + možnosť vizuálnych doplnkov ako mikrotransakcie. Nič podobné tu nebolo, teda v tom zmysle, že môžeš kupovať, ale nijako Ťa to neboostne. Strašne GGG držím palce. V dnešnej dobe je takáto indie scéna jediná šanca, ako mať hodnotné a zmysluplné hry. Je to len môj názor, ale PoE svojou hĺbkou fungovania herných mechanizmov D3 rozdupalo, ale totálne. Výhrady môžu byť jedine voči grafike a rýchlosti hry, ale to je asi tak všetko. Keď sa dostaneš do 60-70 levelu pochopíš, prečo sa ti PoE zdá zo začiatku pomalé ... je to jednoduché, nusíš zvládať nejaké micro, uhýbať, odbehnúť z boja, postupne vyťahovať nepriateľov ... Ako ja tu nehatujem. Scénu D3 sledujem, lebo som D3 kupil a možno ... časom ... keď už Blizz nebude chcieť až toľko zarábať pridá dôležité mechaniky hry, ktoré teraz totálne chýbajú.

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od v0kurka » 15.02.2013, 19:53 hod.

Bylo to myslím 2,5 mil dolarů, ne 5. Ale se zbytkem souhlasím. Ta hra famózně roste. Jinak kromě mikrotransakcí je ještě možnost dotace bez odměny. Spoustu lidí využívá i toho, aby mohli dát více. Sám se divím, kolik těch dárců po tom foru běhá. Ten otevřený vřelý přístup se nedá s Blizardem srovnat.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od Alfajk » 16.02.2013, 00:20 hod.

v0kurka píše:Bylo to myslím 2,5 mil dolarů, ne 5. Ale se zbytkem souhlasím. Ta hra famózně roste. Jinak kromě mikrotransakcí je ještě možnost dotace bez odměny. Spoustu lidí využívá i toho, aby mohli dát více. Sám se divím, kolik těch dárců po tom foru běhá. Ten otevřený vřelý přístup se nedá s Blizardem srovnat.
vsak se podivej na kickstarter,uvidis kolik lidi a kolik penez lidi darujou jen proto,aby si mohli zahrat kvalitni hru bez AAA reklamy,bez AAA jmena,bez AAA rozpoctu a hlavne bez AAA ziskuchtivyho studia...na ty super "kvalite" dnesnich her se zejmena podepisuje touha po maximalnim zisku(takovy call of duty je toho prvotridnim dukazem)

Vozi

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od Vozi » 16.02.2013, 10:55 hod.

Osobne mne PoE vubec nelaka. V ramci Diabla 3 jsem se nejvice tesil na PVP, protoze nejsem typ hrace, ktery by po vecerech do zblbnuti farmil jenom pro dobry pocit a nepatrne vylepseni nektereho statu postavy. D3 jsem uz nehral zhruba 3 mesice a ted jsem to na par hodin zapnul s tim 1.0.7 patchem a porad plati to same. Dynamika boje je uzasna a hraje se to skvele, ale pro mne tam porad chybi ten duvod to hrat dlouhodobe. Pokud by prisli se smysluplnym, kompetitivnim a dlouhodobe zabavnym PVP, tak bych to mozna hral. Cas ale utika a na obzoru jsou tituly jako Elder Srolls Online a Neverwinter. Obe hry vypadaji skvele a pokud mne nektera z nich chytne, tak proste uz nezbyde cas na hrani neceho dalsiho. V dnesni konkurenci skvelych her jiz Blizzardu s D3 "zvoni hrana" a je docela i mozne, ze sanci a cas na pritahnuti lidi zpet ke hre davno ztratili.

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 16.02.2013, 11:00 hod.

TES mě také zajímá. Vždy to byl můj tajný sen, hrát tohle rpg online, nebo co-op. Záleží jaké mechaniky to bude využívat, propracovanost statů, atd..

Uživatelský avatar
esopeso
Doom Knight
Příspěvky:479
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Esopeso#2983

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od esopeso » 19.02.2013, 09:05 hod.

v0kurka píše:
esopeso píše:
Opravdu by mě zajimal tvuj profil abych se mohl na tebe kouknout a zhodnotit zda li tve prispevky jsou konstruktivni a nebo zaujaty :-)
Zhodnoť: od září jsem vůbec nehrál http://eu.battle.net/d3/en/profile/Dzirejtorqo-2192/.

AHA :-)
Obrázek
Diablo uložen v ledu , jedu si SC,TR,BS,FiFu,lol,BF3

Odpovědět

Zpět na „Obecně“