....

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436
Re: Pohar trpezlivosti sa uz davno naplnil

Příspěvek od Alfajk » 15.02.2013, 12:59 hod.

mf nefunguje o tom se uz myslim vsichni presvedcili...

kazdopadne plne soucitim s prvnim postem,jsem na to podobne i kdyz jsem zatim odehral jen 1/4 casu co on,ale proste me nic do dalsiho hrani nemotivuje...to ze bych nasel upgrade vubec nehrozi,jedina sance je dropnout item,kterej prodam na AH a za prachy si potom neco vylepsim,tak co to sakra je? tohle RNG me zkratka nebavi,jeste k tomu,kdyz se zda,ze to ani RNG neni,protoze to nekterejm lidem proste pada vic nez ostatnim a tech lidi je dost na to,aby to nebyla nahoda...

Kaplan007
Wraith
Příspěvky:193
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaplan007#1270

Re: Pohar trpezlivosti sa uz davno naplnil

Příspěvek od Kaplan007 » 15.02.2013, 13:05 hod.

Každopádně nevím co se děje, ale dneska to padá. Během jednoho runu (3 act) 6 legendárek. To se mi ještě asi nepovedlo. To, že jsou všechny crap už je věc jiná :)

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Pohar trpezlivosti sa uz davno naplnil

Příspěvek od Nekronaut » 15.02.2013, 13:12 hod.

Tak když nepočítám jeden amulet prodaný na RMAH v začátku hry, padl mi jen JEDEN item prodaný za víc než 10M (přesněji asi 18M za IK chestu). Takže nebýt škatulat na AH, měl bych po 500h gear pro smích...

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Pohar trpezlivosti sa uz davno naplnil

Příspěvek od Tyckin » 15.02.2013, 13:15 hod.

Cca 1000h na wizardovi (prakticky po celou dobu s max. MF) a nejdražší prodaná věc 150M, celkově pouze 3 věci prodané nad 100M, takže na superdobré dropy jsem taky smolař. A kámoš nahrál minimálně tak polovinu a nenašel setovku dražší než 10M (legendárku ano, setovku ne).
Takže se tím prostě nezabývám, proč a jak to funguje, neví nikdo a to se asi nezmění :D

Uživatelský avatar
Foebane
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Foebane#2662

Re: Pohar trpezlivosti sa uz davno naplnil

Příspěvek od Foebane » 15.02.2013, 13:22 hod.

Vozi píše:MF na drop setovek a legendarek nema prakticky zadny realny vliv. Pokud bychom rekli, ze sance na drop je treba 0,001% a s namaxovanym MF 0,002% tak nekomu muze padnout za x hodin nekolik kusu a nekomu zadny. Ty % jsou jen pro priklad, ale tak nebudou daleko od skutecnosti. Ta sance je proste miziva.
Necham te v tom, dal si to muzes myslet. Aspon tu muzes brecet jak ti to nepada.
v0kurka píše:
Foebane píše:vokurka: At mas MF jaky chces, drop je porad jen o nahode. Nic vic za tim nehledej.
Vidím, že moje slova nepadla na úrodnou půdu.

http://en.wikipedia.org/wiki/Pseudorandomness

Bylo by nepochybně krásné, kdyby šlo o náhodu a neexistoval žádný vedlejší vliv, např. nutnost online připojení, která vůbec nijak nesouvisí s dropy. Všechno v D3 probíhá přirozeně náhodným výběrem a žádné zásahy "shůry" nejsou. Taky ten Santa je pravej.
Takze ten loot asi rozdelujou naci skritci? Nevi nekdo jak se jmenuje ten muj, chtel bych mu podekovat, ze mi to tak pekne dropuje.

grimlong
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DEJVOS#2122

Re: Pohar trpezlivosti sa uz davno naplnil

Příspěvek od grimlong » 15.02.2013, 13:36 hod.

Mno, taky se pridam do klubu. Se dvema postavama pomalu nabiham na 60. paragon a droplo mi toto - na uplnem zacatku dead man legacy s cenou mozna 10 ecek,ale mel jsem kliku a sla za 80 :-D potom vile vardy za 45 mega a 2 amulety za cca 15 mega. Jinak nic :-( Absoulutne nechapu,kde se na AH berou ty kousky za stovky milionu, pripadne za miliardy :-D
EDIT: malem bych zapomnel na furii za 7 - 8 mega :-)
Naposledy upravil(a) grimlong dne 15.02.2013, 13:39 hod., celkem upraveno 1 x.

Papagaj
Gorebelly
Příspěvky:378
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papagaj#2656
Bydliště:Zilina

Re: Pohar trpezlivosti sa uz davno naplnil

Příspěvek od Papagaj » 15.02.2013, 13:37 hod.

No ja som mal za svojich cca 1000 hodin hracieho casu zatial 3 uber dropy, ktore stoja za zmienku. To vsak neznamena, ze mi nic ine a fajnove nedroplo.

1. tesne po dingnuti na lvl 60 mi padol nenormalny Stormshield, ktory sa vtedy predal za 46 000 000. V tej dobe bolo 46mil jak teraz 5 bilionov.
No a nasledne som si pokupil equip.
2. Echoing fury ktoru pouzivam mi dropla cca pred 3-4 mesiacmi. Legendarky este nemali double drop a v tej dobe to bola nenormalna echoing. Kebyze ju dam na RMAH vydrzi tam za 250 EUR BO mozno pol hodiny. ( samozrejme vtedy, nie teraz :D )
3. Prednedavnom ice climbery... 3 dni dozadu. Masaker roll http://imageshack.us/photo/my-images/17/vyhnana.jpg/
po par hodinach sa predali za 211 EUR cisty zisk po odratani paypal/Blizzard tax.

Takze tak ja si rozhodne teda nestazujem :)

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Pohar trpezlivosti sa uz davno naplnil

Příspěvek od Alfajk » 15.02.2013, 14:28 hod.

Foebane píše: Takze ten loot asi rozdelujou naci skritci?
skritci ne,ale u blizzardu bych si uz nebyl tak jistej

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Pohar trpezlivosti sa uz davno naplnil

Příspěvek od dawemorraless » 15.02.2013, 14:29 hod.

U mě průměr 1 lego za 2 hodky a crap většinou.... jediný super drop mempo v den vydání 1.0.5 :) včera echo s 913Dps a bohužel neboostlo to ty moje chcípáky manticora co mi padla taky něco kolem 930Dps a když padne skorn tak průměr kolem 1200 :D i love this game :D aukci mám prázdnou páč neni co prodat tak se musim hodně ohánět abych mohl craftit :{
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Pohar trpezlivosti sa uz davno naplnil

Příspěvek od Majky_majk » 15.02.2013, 14:33 hod.

Foebane píše:
Vozi píše:MF na drop setovek a legendarek nema prakticky zadny realny vliv. Pokud bychom rekli, ze sance na drop je treba 0,001% a s namaxovanym MF 0,002% tak nekomu muze padnout za x hodin nekolik kusu a nekomu zadny. Ty % jsou jen pro priklad, ale tak nebudou daleko od skutecnosti. Ta sance je proste miziva.
Necham te v tom, dal si to muzes myslet. Aspon tu muzes brecet jak ti to nepada.
v0kurka píše:
Foebane píše:vokurka: At mas MF jaky chces, drop je porad jen o nahode. Nic vic za tim nehledej.
Vidím, že moje slova nepadla na úrodnou půdu.

http://en.wikipedia.org/wiki/Pseudorandomness

Bylo by nepochybně krásné, kdyby šlo o náhodu a neexistoval žádný vedlejší vliv, např. nutnost online připojení, která vůbec nijak nesouvisí s dropy. Všechno v D3 probíhá přirozeně náhodným výběrem a žádné zásahy "shůry" nejsou. Taky ten Santa je pravej.
Takze ten loot asi rozdelujou naci skritci? Nevi nekdo jak se jmenuje ten muj, chtel bych mu podekovat, ze mi to tak pekne dropuje.
Ne skřítci... ale algoritmus. Algoritmus, který může být závislý na mnoha faktorech.

Já třeba ještě jednou zopakuju tu situaci před několika patchema. Můj kamarád hrající se mnou hru, nasbíral za 25 hodin více než 100 leg/setovek, já ani jednu (a to jsem měl vyšší MF). Jeho běžný hodinový standard podobnejch dropů byl cca 15/hod, můj cca 0,04/hod. Po patch se můj standard zvýšil cca na 1/hod a toho kamaráda se snížil taky na 1/hod.

Je to náhoda? Ano, samozřejmě to být náhoda může. Ale pravděpodobnost je tak neuvěřitelně nízká, že to nebude ani matematicky vyčíslitelné. Mnohem pravděpodobnější je, že se jedná o nějaký bug.


Ještě jinak... přijdeš domu a zjistíš, že Ti v kasičce chybí 500tis Kč. Bezpečnostní kamera zachytí romského souseda, jak k Tobě leze oknem. Ještě ten den si soused za 500tis Kč koupí nové auto a policie zadrží bankovky se sériovým číslem jako jsou Tvoje u jeho prodejce.

Vysvětlení 1: Soused Ti ukradl peníze a koupil si auto

Vysvětlení 2: Soused k Tobě lezl, protože si do Tvého bytu zakopl míč (nebo jiná absurdita), peníze Ti mohl sežrat nějakej hmyz nebo zvíře, které mělo poruchu chuti a tak mělo chuť zrovna na bankovkový papír, soused si koupil auto za našetřené peníze a shodou neuvěřitelných náhod nastala chyba při jejich tisku a byl jim vytištěn stejný kód

Samozřejmě je možná i varianta 2, je to sice absurdní, ale stát se to mohlo. Nicméně všichni víme, že se jedná o variantu 1.

prelien
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Pohar trpezlivosti sa uz davno naplnil

Příspěvek od prelien » 15.02.2013, 15:48 hod.

A co z toho vseho plyne? Ze se musi hrat, hrat a zas jen hrat. Anebo uninstall

Uživatelský avatar
Pantadeas
Fallen Shaman
Příspěvky:51

Re: Pohar trpezlivosti sa uz davno naplnil

Příspěvek od Pantadeas » 15.02.2013, 16:13 hod.

Dropy jsou nejspíš skutečně náhodné a docela hezky se tady na příspěvcích ukazuje "hračův omyl". Další věc, kdyby PoE mělo aukci, tak by lidi taky flamovali, že nic nepadá. Jestliže D3 nabízí tolik předmětů, pak je samozřejmě složité, aby vám padl skutečně top rollnutý item a jestliže je v aukci taková koncentrace předmětů, je jasné, že si spíše vyberete tam, než aby vám padlo něco, co vás boostne. Poslední věcí je, že farmení se dá ovlivnit a to "efektivitou", což je klasické D3 pravidlo "musíš zabít, co nejvíc mobů v co nejkratším čase" a lidi, co se tí neřídí, na tom budou s větší pravděpodobností hůře, než ti, co se tím řídí.
Obrázek

Uživatelský avatar
Joshua88CZ
Gorebelly
Příspěvky:263
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ChoseCZE#2100

Re: Pohar trpezlivosti sa uz davno naplnil

Příspěvek od Joshua88CZ » 15.02.2013, 16:32 hod.

Muzu rict, ze mam nahrano pres 1300H a dobrej set item muzu spocitat na prstech ruk, a dobrych lege bude maximalne do 50...ale vse je jen otazkou casu a stesti...D3 je o logaritmech ktere se opakuji, proste musi byt clovek na spravnem miste, ve spravnou dobu...

Uživatelský avatar
Azazelík
Wraith
Příspěvky:121
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Azazel#2270
Bydliště:Hrachovište

Re: Pohar trpezlivosti sa uz davno naplnil

Příspěvek od Azazelík » 15.02.2013, 17:22 hod.

v tom pripade ja to miesto obchadzam kilometrovo :D :D
GRAMMAR NAZI | BattleTag® 79 | STEAM

Uživatelský avatar
Joshua88CZ
Gorebelly
Příspěvky:263
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ChoseCZE#2100

Re: Pohar trpezlivosti sa uz davno naplnil

Příspěvek od Joshua88CZ » 15.02.2013, 17:48 hod.

Chtelo by to GPSku:) mam stejny problem, kdyz vidim jak tu nekteri postuji super itemy a me padaj crapy:), co uz, je to hra, hraju ji pro zabavu, ne pro penize...

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Pohar trpezlivosti sa uz davno naplnil

Příspěvek od Javurek » 15.02.2013, 18:57 hod.

V diablo 2 člověk věděl na čem je, když jsem chodil s 300 nebo 600 mf i tak jsem poznal celkem velkej rozdíl. V diablu 3 jsem ten pocit rozhodně neměl. Dropy jsou v něm dost zvláštní. Kolikrát mi padalo daleko víc legend se 100% mf než když jsem měl 350%. Přikláním se k tomu že jim to nefunguje jak by mělo. Ani bych se nebránil teoriím, že někteří jsou nějak zvýhodněni.

Nechápu co tu někteří furt řeší že nic není o náhodě. Samozřejmě že nic ve světě není o náhodě, vše se dá spočítat přes pravděpodobnost, to neznamená že nemůžu používat slovo náhoda....

Uživatelský avatar
Deef
Gorebelly
Příspěvky:221
BattleTag:Deef#2671
Bydliště:Ried im Innkreis
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohar trpezlivosti sa uz davno naplnil

Příspěvek od Deef » 15.02.2013, 19:13 hod.

Uz vidim ako za nejaku dobu ( typujem tak este rok ) niekde niekto ( koho to uz omrzi ) vypusti do sveta navod ako zistit ci je vasa hra nacitana na drop alebo nie :D Chcel by som vediet nazor niekoho kto hral diablo 2 od vydania ako to bolo tam, ci uz po par mesiacoch sa vedelo z ktoreho bosa je aka sanca na ten a ten item, kde pada to a to.
Podla mna to bude takto aj v D3 len to maju peclive utajene pod "random" a dobre si to strazia.

Uživatelský avatar
Pantadeas
Fallen Shaman
Příspěvky:51

Re: Pohar trpezlivosti sa uz davno naplnil

Příspěvek od Pantadeas » 15.02.2013, 19:17 hod.

Javurek píše: Nechápu co tu někteří furt řeší že nic není o náhodě. Samozřejmě že nic ve světě není o náhodě, vše se dá spočítat přes pravděpodobnost, to neznamená že nemůžu používat slovo náhoda....
Právě naopak, když chceš použít slovo "pravděpodobnost", tak musíš používat slovo "náhoda". Protože většina jevů ve světě je "normálně" rozloženo, nebo se tomu blíží.

Edit: napsal jsem to špatně, každopádně pravděpodobnost a náhoda rozhodně jesou v rozporu a můžeš s nima operovat současně :)
Naposledy upravil(a) Pantadeas dne 15.02.2013, 19:28 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Zirunka
Wraith
Příspěvky:108
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zirunka#2764
Bydliště:Inferno, jsem zalezlej v kobkách :-)

Re: Pohar trpezlivosti sa uz davno naplnil

Příspěvek od Zirunka » 15.02.2013, 19:25 hod.

Náhody jsou rúzné... Já jsem si doteď myslel, že nové recepty mohou vypadnout jen z vyjmenovaných bosů, a ono ejhle - Jdu si takhle na Ghoma a před tím si řeknu, že dám ještě jednu elitku. Pak koukám na zem a tam je plan: Archon Spaulders of vitality... Náhoda :-D
Obrázek

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Pohar trpezlivosti sa uz davno naplnil

Příspěvek od v0kurka » 15.02.2013, 19:36 hod.

Hlásím se k teorii skřítků. Uznejte, hodně by to vysvětlovalo!

Odpovědět

Zpět na „Obecně“