Dá se už D3 hrát?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od Jireky » 09.02.2013, 16:14 hod.

Všichni víme, jak Buyer's Remorse III dopadlo, takže se tady o tom nebudeme rozepisovat a nebudeme zbytečně začínat flame.

Moje otázka zní, "Dá už se hrát?", přesněji, jestli Activision a její zombie Blizzard dokázali z prachsprosté urážky vytvořit od vydání alespoň ucházející hru.
Nějaké novinky jsem mimoděk zachytil jako třeba ty Paragon levely, ale tady se ptám na váš názor, jaké PODLE VÁS velké věci dokázaly (nebo nedokázaly) jakž-takž opravit Diablo 3 v patchích a jestli to nakonec stojí za to.

Předem díky za všechny příspěvky.
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
Foebane
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Foebane#2662

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od Foebane » 09.02.2013, 16:49 hod.

Uz podle par prvnich vet co si napsal, je jasny, ze se ti to nikdy libit nebude, at s tim udelaj cokoli a jen tady na to hodlas nadavat. Takze radsi se vrat k Hello kitty island adventure nebo co te ted bavi.

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od Jojo WD » 09.02.2013, 16:52 hod.

Si zabil :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od Jireky » 09.02.2013, 17:11 hod.

Foebane píše:Uz podle par prvnich vet co si napsal, je jasny, ze se ti to nikdy libit nebude, at s tim udelaj cokoli a jen tady na to hodlas nadavat. Takze radsi se vrat k Hello kitty island adventure nebo co te ted bavi.
Jojo WD píše:Si zabil :D
Díky za konstruktivní komenáře, pánové, oceňuji vaši ochotu sdílet svůj intelekt se zbytkem fóra.

Je mi jasný, že se někdo takový vždy najde, takže pokud tu čistou náhodou projde mod, prosím o smazání těch dvou a tohoto příspěvku.
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od coyd » 09.02.2013, 17:17 hod.

Dá se už D3 hrát?
A to se spokojis s necim ujistenim ze se to hrat da ? Nejlip kdyz si to zkusis sam a nebudes zakladat houpa temata ;)
Takovy topic muze vyvolat akorat tak flame war ale co z toho budes mit ty nechapu
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Foebane
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Foebane#2662

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od Foebane » 09.02.2013, 17:19 hod.

Jestli chces konstruktivni komentare, tak by si nejdriv mel zacit u sebe. A ne ze tady vylijes kybl urazek na stranu diabla a pak budes cekat, ze ti ostatni budou prikyvovat.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od Javurek » 09.02.2013, 17:23 hod.

Jireky píše:"Dá už se hrát?"
Ne. A pochybuju že někdy bude, maximálně to datadisk zachrání, ale pochybuju s přístupem jakej blizzard nyní má.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od ZOMB » 09.02.2013, 17:23 hod.

Jestli Tě pořád D2 baví, není co řešit...

Jestli už Tě nebaví, zkus si radši zahrát Path of Exile... tahle hra jde ve stopách D2 podle mě víc než D3 (co se herních mechanismů týče, příběh je samozřejmě jinde)

Můj názor: ještě si počkej ;)

D3 čeká ještě dlouhá cesta...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od Kuki10 » 09.02.2013, 17:32 hod.

100 lidi, 100 nazoru.
Nevim, co si od toho tady slibujes, zkus sam a uvidis...

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od ZOMB » 09.02.2013, 17:46 hod.

Jireky: Asi tak jak píše Kuki... jestli sis hru ještě nekoupil, stáhni si trial verzi a uvidíš, jestli Tě to chytne...

Jo a mimochodem, kde ses celou dobu flákal? :D
Neviděl jsem Tě tu snad věčnost! :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Pantadeas
Fallen Shaman
Příspěvky:51

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od Pantadeas » 09.02.2013, 17:53 hod.

Jestli chceš konstruktivní příspěvky nemůžeš začínat takhle:
Všichni víme, jak Buyer's Remorse III dopadlo, takže se tady o tom nebudeme rozepisovat a nebudeme zbytečně začínat flame.
Otázka, jestli už se dá hrát, je zcela bezpředmětná, jestliže neřekneš, co ti vadilo na D3, když vyšlo. Já jsem se nedávno k D3 vrátil a prozatím jsem docela spokojený. K počáteční verzi jsem taky měl výhrady, ale rozhodně jsem si nemyslel, že to je fail roku. D3 se o d té doby docela posunulo a řada věcí se změnila, většina k lepšímu. Jestli ti ale vadí naprosto základní věci, kterýma se D3 liší od D2 pak asi moc spokojený nebudeš. Ono to totiž není D2 a nikdy nebude. Co si od toho vlastně očekával? Přijde mi, že kdyby spoustě lidí dali D2 v nové krabičce a nazvali to Diablem 3, tak by byli naprosto spokojení a nemohli by si "nové" D3 vynachválit.

Obrázek

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od v0kurka » 09.02.2013, 23:57 hod.

Odpověď na Tvoji otázku - ne. Vyžaduje příliš mnoho kompromisů, které jako hráč odmítám přijmout.
ZOMB píše:Jestli Tě pořád D2 baví, není co řešit...

Jestli už Tě nebaví, zkus si radši zahrát Path of Exile... tahle hra jde ve stopách D2 podle mě víc než D3 (co se herních mechanismů týče, příběh je samozřejmě jinde)

Můj názor: ještě si počkej ;)

D3 čeká ještě dlouhá cesta...
Naprosto souhlasím.

D3 mi kazí radost především jakousi netransparentní "kontrolou zhůry". To úzce souvisí s AH... No a to haprování s obtížností od vydání jim nemůžu zapomenout.

Pro kvalitní diablo zážitek doporučuju Path of Exile. Nejednou jsem měl pocit, jako bych hrál D2:LoD. Možná i lepší. Protože možnost kombinovat tam schopnosti (aktivní i pasivní) a "vyrábět" si itemy je opravdu fenomenální.

Zirunka
Wraith
Příspěvky:108
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zirunka#2764
Bydliště:Inferno, jsem zalezlej v kobkách :-)

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od Zirunka » 10.02.2013, 10:35 hod.

Ano, dá se hrát a to dost dobře. Neváhej ani chvilku a jdi pařit. Že občas někomu něco nesedne je jasné, ale závěry bych z toho nedělal. S ohledem na to, že tuo sérii hraji už od prvního dilu, mohu říci - pokrok je znát. Nakonec když si někdy zapnu DI, nebo DII, je to vždy jen z nostalgie. Jaksi mi to už nedává to, co tento díl. Že je stále co vylepšovat-to patří zase do jiného tématu. Nakonec-musíme se přece pro něco těšit na datadisk...

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od Majky_majk » 10.02.2013, 10:52 hod.

Můj názor na to je od vydání +- stejnej.

Diablo 3 se hrát dá a je to dobrá hra, která stojí za svou cenu. Ale i tak je to nejslabší díl celé série (v kontextu doby, dotaženosti a možností) a mnoho mohlo být o moc lepší.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od Slw » 10.02.2013, 11:31 hod.

no, ze začátku sem myslel, že si blizz dělá srandu. pak sem vychladl, nechal sem to plavat. zkusil sem hc a musím říct, že mě to chytlo. tak trochu toho starého diabla si tam imho najdeš. já už nemám čas na hrani vícero her, musím se spokojit s tímhle :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od Ride » 10.02.2013, 12:11 hod.

Dle meho nazoru prilezitostneho hrace co ma +- 800hodin:

D3 se da hrat, ale na zacatku byla hra lepsi nez ted. Muze za to brečení hráčů jak je co těžký a uz to neni takova vyzva jak na zacatku. Nastesti to trochu zachranili MP. Plusy a minusy - jen co mi nejvic vadi/ocenuji:

- obtoznost inferna - postupne zlehcovani obtiznosti hry celkove
- paragony a naprosta degradace MF a jeho strop
- divký drop (2x ta stejna vec)
- malo setovych a legendarnich veci (proc nema kazda postava treba i 5 ruznych setu)
- nepouzitelnost vice nez poloviny legend (ivory a podobny)
+ HC se neda šulit jako u D2
+ AH
- RMAH
+ moznost prehazovani schopnosti jak chcu a nemusim mit kvuli tomu tunu postav

Kazdopadne me osobne D3 bavi daleko vic nez ty dve predtim dohromady. Supr oddychovka a jestli u toho vydrzim tak dlouho jako D2 a D1 ... se uvidi

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od Alfajk » 10.02.2013, 12:31 hod.

Zirunka píše:Ano, dá se hrát a to dost dobře. Neváhej ani chvilku a jdi pařit. Že občas někomu něco nesedne je jasné, ale závěry bych z toho nedělal. S ohledem na to, že tuo sérii hraji už od prvního dilu, mohu říci - pokrok je znát. Nakonec když si někdy zapnu DI, nebo DII, je to vždy jen z nostalgie. Jaksi mi to už nedává to, co tento díl. Že je stále co vylepšovat-to patří zase do jiného tématu. Nakonec-musíme se přece pro něco těšit na datadisk...
proc vsude sakra musi bejt "pokrok" ? proc se nedrzej osvedcenejch standardu? kdykoliv se snazej neco "prizpusobit dobe",je z toho paskvil...

D1 pecka na svoji dobu, D2 ho strka do kapsy a vylepsuje temer v kazdym ohledu, D3 mrzak,kterej zabil vse,co D2 melo
nebo...mass effect 1 super hra,mass effect 2 vylepsuje uplne vsechno,co v prvnim dile nefungovalo,mass effect 3 prozmenu zabiji celou serii...proc sakra?

tenhle trend,ze cim novejsi hra,tim horsi,plati uz docela dlouho a vubec se me to nelibi...

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od sklb » 10.02.2013, 12:44 hod.

Majky_majk píše:Můj názor na to je od vydání +- stejnej.

Diablo 3 se hrát dá a je to dobrá hra, která stojí za svou cenu. Ale i tak je to nejslabší díl celé série (v kontextu doby, dotaženosti a možností) a mnoho mohlo být o moc lepší.
+1
ale podotkol by som este k tomu, ze dnes ma uz diablo o vela viac obsahu ako pri smutnom vydani a clovek tam uz predsa len aj ma co robit narozdiel od startu kedy to prejdenim inferna haslo.
Ale treba tiez zdvoraznit, ze tieto cinnosti nie su nijak svetoborne a je to take utapanie sa v mechanizme ktory diablo zenie...

V buducnosti tych "aktivit" bude este o cosi viacej kedze Blizzard ocividne vydal nedorobok schvalne aby si pravidelnym patchovanim a radoby pridavanim noveho obsahu zaistil obrat na rmah.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od Majky_majk » 10.02.2013, 12:49 hod.

Pro mě taky bylo Diablo 3 nejlepší na samém začátku... ale myslim, že za to mohl hlavně AH. Inferno bylo těžké a ty kvalitní předměty v AH prostě nebyly. Dneska se dá inferno s prstem v nose dohrát i s gearem za 100tis gold u libovolné postavy. Takže celej ten vybavovací souboj začíná až u vyšší MP, jenže tam to nemá tu atraktivitu. Alespoň pro mě teda neni atraktivní farmit desítky hodin, abych si koupil něco... s čím třeba budu moci farmit úplně stejně, jen s MP o jedno číslo vyšším.

Teď jsem rozjel HC a tam mě ta hra zatim zase baví, protože člověk dělá ten posun vejš a cítí ho... AH na HC má mnohem lepší podobu, protože těch itemů neni tolik a mizej s postavama. Navíc ho nedeformují tolik boteři.
------------------------------------------------------------------------------

Takže abych to ještě nějak shrnul... ona se udělala řada vylepšení, ale díky AH si stejně myslim, že nejzábavnější byly první 3 měsíce. A pokud nepřijde nějaká změna AH, tak to tak asi už zůstane. Protože za pár gold se tady člověk vybaví a žádný upgrade gearu už pak není takový, aby ospravedlnil stovky hodin další hry :-(.

A samozřejmě tu může kdokoliv napsat, že se dá hrát i bez AH. A já mu na to zase napíšu, že v tom případě je zbytečné i HC. Mohlo tu být jen SC a každý kdo chce HC ho mohl hrát tak, že při smrti smaže svou postavu.

Uživatelský avatar
esopeso
Doom Knight
Příspěvky:479
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Esopeso#2983

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od esopeso » 11.02.2013, 07:55 hod.

Diablo je TOP ULTRA BIG HIGH NEJLEPSI HRA :-)
Obrázek
Diablo uložen v ledu , jedu si SC,TR,BS,FiFu,lol,BF3

Odpovědět

Zpět na „Obecně“