Path of Exile - beta

Další hry z rodiny RPG.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia
Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Lord_Sp » 26.01.2013, 12:51 hod.

výborné RPG, pekná ponurá atmosfera typu Darksouls :-D ... možno co bych temu vytkel že to postráda jakúkolvek fytziku :( ale jak bylo reknuté asi nemaju penize na dokonalosť :P

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od ZOMB » 26.01.2013, 13:10 hod.

Taky bych si docela zahrál... zkoušel jsem to už dřív, ale nějak mě to nechytlo...
Smůla ale je, že mi ani nejde stáhnout installer (odkaz se mi objeví, ale stahování se nějak samo zastavuje)

...takže asi nic, no :(
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Javurek » 26.01.2013, 13:24 hod.

tak a umřel jsem :D Zabil mě act 2 boss a to jsem měl asi o 5 levelů víc než se tam chodí .) asi jsem neměl kašlat na resisty.

Uživatelský avatar
BladeMaster
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od BladeMaster » 26.01.2013, 13:29 hod.

Tak dneska som to skúsil. Na open betu som sa tešil a chcel som si ju skúsiť už od ohlásenia. Rozbehol som Rangerku, prebehol prvý akt a skúsil PvP 1vs1. Skvelá hra, veľkým plusom je pre mňa ako pre občasného hráča f2p. Atmosféra vo väznici v prvom akte mi pripomenula D1, hudba pred bossom Brutom bola super. Celkovo vo mne hra vyvolala dobrý dojem. Veľmi sa mi páči nápad s Healing a Mana potmi - musíte zabíjať mobov aby sa vám fľaštičky dopĺňali, takže pri súbojoch s osamotenými bossmi treba dosť taktizovať. Taktiež Passive skill tree je dobrý, pri jeho ohromnej rozľahlosti nie je vôbec mätúci a človek si dokáže vytvoroť s hocijakého charakteru ozaj hocičo. Aktívne skilly sa musia prispôsobovať gearu a naopak (našiel som super brnenie, ale nemá socket na skill, tak si musím nechať moje pôvodné brnenie alebo sa vzdať skillu - ďalšia variabilita). Nechcem porovnávať či je lepšie PoE alebo Diablo 3, ale pre mňa je určite vidieť viacej práce a lepšiu premyslenosť nápadov za vyvojármi PoE.

Dakuwaqua
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Dakuwaqua » 26.01.2013, 14:03 hod.

BladeMaster píše:Aktívne skilly sa musia prispôsobovať gearu a naopak (našiel som super brnenie, ale nemá socket na skill, tak si musím nechať moje pôvodné brnenie alebo sa vzdať skillu - ďalšia variabilita).
Brnenia sa samozrejme vzdať nemusíš. Farby soketov sa dajú meniť, dá sa meniť aj ich počet a ich previazanosť. Používajú sa na to špeciálne orby. Ale je to náhodné, takže treba ich mať dosť, ale dôležité je že to ide. V zásade aj s obyč. bieleho itemu môžeš spraviť super zlatý item. http://pathofexile.4fan.cz/viewpage.php?page_id=13
http://pathofexile.4fan.cz/viewpage.php?page_id=3

Inak pre tích čo ešte nevedia existuje funpage czsk http://www.pathofexile.4fan.cz/news.php

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 26.01.2013, 17:10 hod.

Prošel jsem první akt a dýchla na mě atmosféra dia2 ....
Teď budu začínat 2.akt tak kdyby se chtěl někdo přidat tak může.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Javurek » 26.01.2013, 20:15 hod.

Kdyžtak mi tam pisni a přidej si mě, mám jméno Javurek.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od hami » 26.01.2013, 23:28 hod.

Sice sem si dal předsevzetí, že konečně dohraju hlavní linii ve skyrimu, ale ty vaše příspěvky o spojitosti s D2 mě ukecali, takže budu zejtra stahovat. Doufam, že to nebude blbí :)
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Joshua88CZ
Gorebelly
Příspěvky:263
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ChoseCZE#2100

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Joshua88CZ » 26.01.2013, 23:55 hod.

Hra se mi libi, rekl bych Diablo 2.5, kdyztak nick Joshua88CZ

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od sgtmajfoley » 27.01.2013, 14:28 hod.

Urcite velkym plus je to ze tam nie je ziadna currency, ziadne zbierane goldov, ziadna AH atd... nadych D2 a dobre vyrieseny system skillov v podobe gemov. A naozaj to lepsie pada ako v D3 :D Zatial som lvl 15 Duelist ale tesim sa s kazdym zlatym itemom co mi padne, ked je na inu klasu tak si ho odlozim, ale vacsinou padaju itemy na mna. :) D3 sa zmenilo z pokorenia inferna iba na to nafarmit co najviac a zarobit. :wave:
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 27.01.2013, 14:35 hod.

Diablo 3 spasí snad už jen datadisk ...

Btw kdyžtak nick: Rakiii

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od sklb » 27.01.2013, 19:10 hod.

nespasi
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od v0kurka » 28.01.2013, 21:39 hod.

neměl jsem zatím na open betu moc času, mám lvl 5, ale dneska ho asi moc nezvýším... co jsem slyšel, není to úplně nejstabilnější. už dříve jsem si říkal, že nasadit při spuštění servery na 50k hráčů je dost pesimistický odhad. momentálně mají rekord asi 69k, jenže to spíš proto, že to při nejvyšším počtu okamžitě padá :D je to holt ještě beta. takže hra si u mě připisuje první mínus! na druhou stranu stačí si vzpomenout na vydání D3 a nevypadá to tak bledě.

jinak jsem se chtěl zeptat, jestli se vám taky příšerně dlouho spouští hra do login obrazovky. kliknu na spuštění PoE, naběhne černá obrazovka s logem a čekám, a čekám, a čekám... a to nehraju na PC z doby kamenný. nikdy jsem to nestopoval, ale odhadem to trvá déle jak naběhnutí windowsů, ty mi nabíhaj asi 40 vteřin, takže to čekání je mezi minutou a dvěma. hra mi jede na max. detaily při konstatních 60 FPS a výjimkou jedný lokace, která v closed betě zlobila.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Javurek » 28.01.2013, 22:46 hod.

Mají teď nějaké problémy, ale taky je to tím, že na jejich servery někdo útočí ddos útoky. Holt dementi jsou všude :(

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od hami » 29.01.2013, 00:10 hod.

jak se dává na forum jméno itemu, aby byly videt i staty??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Madus
Wraith
Příspěvky:169

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Madus » 29.01.2013, 09:29 hod.

Vlavo hore kliknes na char a kliknes na item, ten sa ti natiahne do post reply.

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od v0kurka » 29.01.2013, 11:22 hod.

Javurek píše:Mají teď nějaké problémy, ale taky je to tím, že na jejich servery někdo útočí ddos útoky. Holt dementi jsou všude :(
Pravda, na to jsem zapomněl a také jsem o tom slyšel... Můj osobní tip je, že si tím krátí volné chvíle J. Wilson nebo někdo jiný z Blizardu :D

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od hami » 29.01.2013, 11:33 hod.

Madus píše:Vlavo hore kliknes na char a kliknes na item, ten sa ti natiahne do post reply.
Sry asi sem blbej, ale nerozum tomu jak to mam udělat
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Madus
Wraith
Příspěvky:169

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Madus » 29.01.2013, 12:19 hod.

Sry skusim este raz, bavime sa o fore nie hre a mas zapnuty javascript :)
1. Si lognuty na forum
2. Mas otvoreny topic kde prave pises spravu.
3. Vlavo hore vidis svojho avatara kde ho mozes switchnut prezriet etc.
4. Kliknes na avatara otvori sa ti jeho inventar s vecami nanom pripadne v stashi.
5. Kliknes na vec, zavries okno inventaru s krizikom hore vpravo
6. V okne kde pises post by si mal mat nieco ako [linkItem location="Weapon" character="Madus" x="0" y="0"]
7. Preview -> Post :)

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od hami » 29.01.2013, 18:45 hod.

jo takhle, já myslel, že to de ňák přímo ve hře
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Zamčeno

Zpět na „Další RPG“