Vykradli mi char+všetky veci

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Boro
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Boro#2405
Vykradli mi char+všetky veci

Příspěvek od Boro » 27.01.2013, 09:46 hod.

Je to na zaplakanie ked si ráno najdete postavičku uplne holu všetky goldy su preč,uplne všetko je stratene za 5 mesiacov hrania.Preto Vás prosim o radu či sa to dá napraviť alebo kde mam napisať? Dík za každu radu:((

Uživatelský avatar
nothing
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Vykradli mi char+všetky veci

Příspěvek od nothing » 27.01.2013, 10:01 hod.

Pár topiců na tohle téma už tu je .. stačí hledat a napsat na support battlenetu (nebo jak se tomu nadává)
Obrázek

Boro
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Boro#2405

Re: Vykradli mi char+všetky veci

Příspěvek od Boro » 27.01.2013, 10:08 hod.

No pár som čital ale kde mam napisať neviem cudzí jazyk.Totalne neviem čo mam robiť som len kuchár čo si sem tam zahrá a dotiahol som to na 70 paragona,a teraz toto.

Uživatelský avatar
nothing
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Vykradli mi char+všetky veci

Příspěvek od nothing » 27.01.2013, 10:38 hod.

tak s cizím jazykem ti moc nepomůžu, snad by se to dalo napsat i se základy aby to pochopili. budeš muset počkat na někoho vzdělanějšího :( držím pěsti!
Obrázek

Anty_cz
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SteelG5#2235

Re: Vykradli mi char+všetky veci

Příspěvek od Anty_cz » 27.01.2013, 11:24 hod.

Ahoj to je nepříjemný, každopádně sis měl aktivovat authenticator a nikdo by ti ho neukradl... ale na to je teď už pozdě. Myslím, že s tímhle by ti mohl tady pomoc Kuki10, je ochotný a má s tím už nějaké zkušenosti, protože už několika lidem s tímhle problémem pomohl. Více máš popsané v prvním příspěvku tady viewtopic.php?t=6113

Boro
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Boro#2405

Re: Vykradli mi char+všetky veci

Příspěvek od Boro » 27.01.2013, 12:21 hod.

Dik za info a pomoc ale už som sa rozhodol skončiť s hrou,nestalo sa iba mne ale aj pár kámošom a varovali ma.Ja ako tuk som hral dalej a ignoroval takéto veci ako su "Hacky"učtov.Proste mi nešlo do hlavy že ako možu ukradnuť učet a teraz to už viem :) lol.Len mi je luto tých prachov za hru za 50e som mohol mať krásnu noc :)).A ani ten autentikátor či čo toje neviem aktivovať no čo už som lamák (obyčajný hráč z dediny :) ).čus

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Vykradli mi char+všetky veci

Příspěvek od Kuki10 » 27.01.2013, 12:50 hod.

Co blbnes, pokud nemas autentikator bo aspon sms protect, tak sance tam je ze ti ho vemou...
Pokud chces hrat, tak dej vedet a za dva dny uz to zas budes kosit.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Boro
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Boro#2405

Re: Vykradli mi char+všetky veci

Příspěvek od Boro » 28.01.2013, 08:34 hod.

No napísal som ticket do Blizzu len neviem či som tam mal pridať aj battle tag?A inač čakam čo sa bude diať :).Teraz radšej ani nehram nechal som učet taký aký som ho našiel po krádeži.:)Sms protect mi nejde aktivovať skušal som to asi 4x dal som čislo a čakal som spetný code a nič.Neviete kde mám kupiť ten autentikátor ja to nikde nemožem najsť,na Blizz stranke pišu že je vypredaný :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Vykradli mi char+všetky veci

Příspěvek od Kuki10 » 28.01.2013, 09:11 hod.

Battletag nepotrebuji, pokud ti ho nekdo ukradl, tak veskery info o uctu a nekdy chcou i scan obcanky.
No kdyby neco, tak dej vedet.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Anty_cz
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SteelG5#2235

Re: Vykradli mi char+všetky veci

Příspěvek od Anty_cz » 28.01.2013, 10:11 hod.

Authenticator nemusis kupovat,stačí kdyz si ho aktivujes na battle.netu a pak si na jakýmkoliv chytrym telefonu stahnes aplikaci authenticator!Je to jednoduchy...

Boro
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Boro#2405

Re: Vykradli mi char+všetky veci

Příspěvek od Boro » 28.01.2013, 12:17 hod.

No povecme že nemam taký šikovný telefon,mam tel.bez netu.Mám SonyEricsson C902.A myslim že bez netu na telefone možem isť ovečky pásť :).

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Vykradli mi char+všetky veci

Příspěvek od Alfajk » 28.01.2013, 12:28 hod.

authentifikator vubec net nepotrebuje...ale bez OS to nespustis

Slayer704
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:derevin#2275

Re: Vykradli mi char+všetky veci

Příspěvek od Slayer704 » 28.01.2013, 14:01 hod.

Zdar

ja tiez nemam smartphone ale pokaslanu Nokiu ktora nema android. To vsak neni problem, autentikator mozes emulovat na PC a chova sa presne tak isto ako keby si ho mal na mobile. Pouzivam ho uz vyse mesiaca a nemam s nim ziadny problem, v podstate som spokojny. Jedina nevyhoda je ze nieje prenosny, kedze ho spustas priamo z tvojho PC. Link: http://code.google.com/p/winauth/downlo ... 7.BETA.zip

Dufam ze ti to pomoze a snad aj inym hracom D3 :)

Boro
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Boro#2405

Re: Vykradli mi char+všetky veci

Příspěvek od Boro » 28.01.2013, 15:50 hod.

Asi som to nejak activoval ani neviem ako ak to má cca každých 20s meniť cod tak to šlape.Code pýta aj v hre tak to asi šlape len otazočka je že ked vypnem comp a autenticator či bude moj učet v bezpeči? :).No napisane je že Beta complet verzia asi ešte nieje že? :).A hlavne dik za link :wave:.Zatial je ticket open asi som v pekne dlhom poradí :).Dufam že za 3 dni to spravia konči nočná zmena a bude sa sekať :twisted: .Možno :{

Slayer704
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:derevin#2275

Re: Vykradli mi char+všetky veci

Příspěvek od Slayer704 » 28.01.2013, 18:51 hod.

Boro píše:Asi som to nejak activoval ani neviem ako ak to má cca každých 20s meniť cod tak to šlape.Code pýta aj v hre tak to asi šlape len otazočka je že ked vypnem comp a autenticator či bude moj učet v bezpeči? :).No napisane je že Beta complet verzia asi ešte nieje že? :).A hlavne dik za link :wave:.Zatial je ticket open asi som v pekne dlhom poradí :).Dufam že za 3 dni to spravia konči nočná zmena a bude sa sekať :twisted: .Možno :{
Ano, kazdych 20s sa kod meni. Ucet by si mal mat v bezpeci, pretoze akonahle sa prihlasi niekto z inej IP tak to pyta kod z autentikatoru.

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Vykradli mi char+všetky veci

Příspěvek od Relic » 28.01.2013, 21:55 hod.

Uz som si to spojazdnil aj ja ten pc auten. ale ono mne to ten kod pyta stale pri kazdom prihlaseni, nie len ked sa niekto prihlasi z inej ipadresy

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Vykradli mi char+všetky veci

Příspěvek od Kuki10 » 28.01.2013, 22:20 hod.

Jde to v nastaveni acc nastavit avy se to ptalo jednou tydne.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Vykradli mi char+všetky veci

Příspěvek od NargarotH » 28.01.2013, 22:51 hod.

A co když třeba chcípne HDD, byl by to nějáký problém, nebo se dá prostě jednoduše stáhnout autentifikátor znova a znova nastavit?
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Vykradli mi char+všetky veci

Příspěvek od Kuki10 » 28.01.2013, 23:01 hod.

Obnovis account pres sms protect bo cd key bo tajnou otazku.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Boro
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Boro#2405

Re: Vykradli mi char+všetky veci

Příspěvek od Boro » 29.01.2013, 07:39 hod.

Tak už napisal Blizz že či chcem rollback na učet či ako.No dal som suhlas.Všetko som dal do prekladača a skoro som ani nepochopil čo chce.Že rollbycky su pravidelne aktualizovane skrátka tomu nerozumiem čo znamena rollback v D3.Viem že je to vrátiť s5,ak prídem o pár xp,achviementy či ako tak neva hlavne že itemky budu speť a zlato.Jednoducho znamena to že sa akoby vrátil šas a valim napr:od piatku 25.1?

Odpovědět

Zpět na „Obecně“