Nelze nic nalézt

Vše o předmětech a craftování
firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998
Re: Nelze nic nalézt

Příspěvek od firdecek » 03.01.2013, 08:12 hod.

Mohu jen souhlasit s Coydem. Uvedu přímo čísla za posledních pár dnů:

Farmení cca 20h (přes svátky apod.) - výsledek cca 40 M godlů.

Obchodování s itemy na AH (včera a předevčírem, cca 2h klíkání) - výsledek 60 M godlů čistý zisk.

Tak ať si to každý porovná. :)

Uživatelský avatar
sensation86
Gorebelly
Příspěvky:200
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sensation86#2551

Re: Nelze nic nalézt

Příspěvek od sensation86 » 03.01.2013, 09:42 hod.

Kvalitni itemy jsou o nahode... Za 600h farmeni nic moc proste... Paragon level cca 72 ted mam 76tku a pred tydnem mi padlo skoro za nahranych 700h brneni co jsem prodal za 400M.... Znam par lidi co nahrali ani ne 200h a uz meli vydelano vic jak ja za tech 700h... Co se tyce toho tveho nepadani predmetu... Mas malej MF... Az pojedes MP4-5 aspon a full MF tj. 500 tak ti skoro vzdycky za 1-2h hrani neco padne bud setovka nebo legendarka... Ale pocitej s tim ze sance na drop krasneho predmetu je miziva... Budou ti padat crapy.... Gladiator rukavice,hellkrak,kladivko atd atd.... Ale sance na ten hezky predmet je vzdycky :-) nekdy to prijit musi otazka je ale kdy :D :wave:

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Nelze nic nalézt

Příspěvek od Punky » 03.01.2013, 09:58 hod.

sensation86 píše: Mas malej MF... Az pojedes MP4-5 aspon a full MF tj. 500 tak ti skoro vzdycky za 1-2h hrani neco padne bud setovka nebo legendarka...
to je uplne fuk aky mas MF a aky hras MP... mne osobne najviac padlo leg/set veci v jednom rune na mp1 ktory som dal zhruba za 40 minut a to konkretne 3 setove veci a jedna legendarka... jo a 2 setovky padli asi takym stylom ze prva z asi 3tieho moba a druha pri nv2 za asi 2 minuty hrania... na vyssom mp toho padne mozno viac, ale za podstate dlhsi cas... takze ked sa to zrata, tak je jedno co hras, je to len o tom aby si to hral efektivne a potom samozrejme o stasti

Uživatelský avatar
sensation86
Gorebelly
Příspěvky:200
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sensation86#2551

Re: Nelze nic nalézt

Příspěvek od sensation86 » 03.01.2013, 13:06 hod.

No vidis to a ja davam na MP1 4runy za sebou a padne mi treba 1legendarka pouze :-) a tak to mam vzdycky skoro... 1-3za x runu na MP1 na MP5 daleko vic proc? protoze MF zvysuje sanci na drop legendarky + MP pridava na bonusovej predmet takze zase vetsi sance ze ten bonusovej predmet bude legendarni :-) takze asi tak... Aspon za tech cca 300H co mam nahrano od vydani patche 1.5 mam takove zkusenosti ce ce :-)

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Nelze nic nalézt

Příspěvek od Punky » 03.01.2013, 13:42 hod.

no tak to vidis, tebe to pada na mp1 tak... mne pada da sa povedat 1leg/set item za run v mp1, ktory trva cca 20minut ak idem len vybrane lokacie... neviem kolko mas MF z itemov, ale ja mam 0... tzn ze mas bud rovnako, alebo viac... a co z toho vyplyva? ze MF s*at... na vyssich MP ti mozno padne v priemere viac leg/set, ale zase trva to podstatne dlhsie... tzn ze v casovom meritku je to tiez jedno... a to sa vraciame naspat k tomu ze je to vsetko len o "stasti"

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Nelze nic nalézt

Příspěvek od Quetak » 03.01.2013, 13:56 hod.

ať to padá jak to padá tak je stejně většina odpad, od 8.12. mám na kontě 127 legendárek/setovek a z toho byly tuším 4, který měly cenu 1m+ (2x witching hour, zuni pox, bulkatos weapona se soketem), 80% sem rozložil a zbytek prodal trochu nad cenou brimstonu.

kalammechar
Quill Rat
Příspěvky:9
BattleTag:itkovian #2166

Re: Nelze nic nalézt

Příspěvek od kalammechar » 15.01.2013, 23:32 hod.

No a ja som dropol dve legendárky a vobec ma to netrápy aj tak su na ho*no su na nizky level,ale monka hram na inferne a nič mi nepadlo.
A ani ma to netrapy dropne nedropne to je jedno aj tak su tie veci na prd.

CZEGameR
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:CZEGameR#2409

Re: Nelze nic nalézt

Příspěvek od CZEGameR » 23.01.2013, 16:43 hod.

sensation86 píše:Kvalitni itemy jsou o nahode... Za 600h farmeni nic moc proste... Paragon level cca 72 ted mam 76tku a pred tydnem mi padlo skoro za nahranych 700h brneni co jsem prodal za 400M.... Znam par lidi co nahrali ani ne 200h a uz meli vydelano vic jak ja za tech 700h... Co se tyce toho tveho nepadani predmetu... Mas malej MF... Az pojedes MP4-5 aspon a full MF tj. 500 tak ti skoro vzdycky za 1-2h hrani neco padne bud setovka nebo legendarka... Ale pocitej s tim ze sance na drop krasneho predmetu je miziva... Budou ti padat crapy.... Gladiator rukavice,hellkrak,kladivko atd atd.... Ale sance na ten hezky predmet je vzdycky :-) nekdy to prijit musi otazka je ale kdy :D :wave:
Proc by někdo měl ject MP4-5 na farmení legendary věcí????? Je hezké že hraješ D3 přes 700 hodin a máš 76 paragon, ale za tu dobu už by jsi mohl vědět že nejvíce legendary věcí padá na MP 0-1 max, pro někoho kdo už má uber postavu tak i MP 2. Jsem sice jen paragon lvl 31, ale když se snažím nacházet legendary věci s barbarem goldfind 310% a magic find 230%, tak hraju jedině na MP 0. Abych to tak nějak doložil to co řikam, tak za 1 RUN, nafarmim minimálně 2 legendary věci, s tim že neni vyjímkou ani 7 legendary věcí a až 10 legendary věcí za den / maximálně 6h čistého herního času. Takže i když ti MP 5 přidává magic find, gold find a zkušenosti, tak nadruhou stranu jsou monstra dalece silnější, RUNy trvají dalece dýl a nezabíjíš monstra na 1 hit! Takže teď budu citovat Moldrana - viz. Youtube - how to farm 20 legendaries per day. Tento postup funguje nejefektivněji u Barbarů, Demon hunterů a Monků. Snažte se sehnat boty s +12% movement speed, a bracers (Lacuni) s +12% movement speed, ale nemusejí být ani legendary, prostě věci, které mají +12% movement speed. Dále nastavte MP 0-1max, já hraju na MP0 a legendárky padají. A potom se snažte hrát jako při expení, tzn zabíjet co nejvíc monster na 1 hit (např 20 monster zabito ve stejnou chvíli) a nebo zabíjet co největší počty monster, 70-100+ najednou. Movement speed vám pomůže jednak dělat RUNy rychleji a jednak nabalovat na sebe čím dál tim větší počty nepřátel bez přerušení. A samozřejmě potřebujete MAGIC FIND. Mě začali legendárky padat až po tom co jsem dosáhl paragon levelu 25+ a taky po nákupu sun keeperu +45% mf, jak jsem psal výše. Jak to dělam já. Snažim se připojit na public, do skupiny hráčů, kteří jsou cca 50 paragon a výš a kteří mají vysokej MF. Hraju tedy na MP 0, mam na sobě immortal s*it boty +12% movement a lacuni bracers + 12% movement, + 2skilly u barbara, celkem tedy + 88% movement speed, 310 % gold find a 230+ % mf, 87% exp no a farmim, nabaluju na sebe co nejvíc monster, který potom drtim, za jeden run - min. 2 legendary věci .. a za den průměrně 10 legendárek. V posledních 2 dnech mi padlo 5 setovek. Inna na monky, Zunimassa helma, chest a boty na witch doctora, a poslední jsem zapomněl. Vím moc dobře, že MP větší než 0 (např těch MP 4-5) přidává gold find, magic find, expy apod ... ale kdo farmí legendary věci na MP větší než 2 je u mě *****. MP slouží k běhání keywardenů, k zabíjení uber bossů, pro farmení zlata a legendárek je MP 0-2. Doufam že tenhle sloh někomu pomůže.
Obrázek

tizzio
Wraith
Příspěvky:104
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tizzio #2172

Nelze nic nalézt

Příspěvek od tizzio » 23.01.2013, 17:02 hod.

je hezke 10 leg/den , ale jake jsou kvality? cim vyssi mf tim vyssi kvalita rollu. aspon to je moje praxe


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Nelze nic nalézt

Příspěvek od Kuki10 » 23.01.2013, 17:05 hod.

Jasny a kdyz jsem mel max mf, tak byl roll stejne silenej.
Nevim kdo jeste na pohadku o mf a rollu legendarek veri.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

CZEGameR
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:CZEGameR#2409

Re: Nelze nic nalézt

Příspěvek od CZEGameR » 23.01.2013, 17:15 hod.

Předchvílí jak jsem to napsal, tak teď jsem hrál cca 10 minut a padnula mi Manticora, před identifikovánim 550DPS a socket... po rollu 980 dps, ale pouze ten jeden socket, 196 dex, 10% movement speed. Až na ten roll je to slušnej item, lvl 63. Tak ještě jednou pro pohádkáře. MF neovlivnuje to jakej bude roll itemu. Pokud chcete farmit legendárky tak: MP 0-2, max MF 250% ++, co nejdříve nephalem valor 5, movement speed (boty, bracers = 2x12%) a zabíjet co největší počet monster, but zabít ve stejnou chvíli co nejvíc monster a nebo je nabalovat na sebe, tzn snažit se nepřerušit neustálé zabíjení (70-100+ monster zabito). Taky jsou dny kdy mi padaj sice legendárky, ale bud sami o sobě stojí za ho.. a nebo mají špatnej roll. Ale v posledních dvou dnech mi padnulo 5 setovek jak jsem psal, pokud kolega 2 články nad neumí číst. Zinumassa chest (60-100 mill AH), Zinumassa helma 1.5mill (jednu podobnou jsem koupil za 100k a prodal za mega :D) a Zinumassa boty 15-20mill. Myslim si že za poslední dva dny slušná farma :)
Obrázek

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Nelze nic nalézt

Příspěvek od kojot » 23.01.2013, 17:21 hod.

Manticore s Movement speed? :shock:
Obrázek

Killerianus
Fallen Shaman
Příspěvky:57
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Nelze nic nalézt

Příspěvek od Killerianus » 23.01.2013, 17:27 hod.

Dle meho MF nefunguje u kazdeho stejne ja mam MF jen z Paragonu a pada mi to musim zaklepat....ale myslim ze MF z gearu neni potreba protoze ve vetsine pripadu je zbytecny a radsi mam na itemu neco uzitecnejsiho....

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Nelze nic nalézt

Příspěvek od Quetak » 23.01.2013, 17:29 hod.

všechno je jen náhoda. Tenkrát když sem chvíli chodil alkaizer runy na mp1 tak mi 7 runů po sobě nepadla ani jedna lege. Pak si zapnu mp4 a za celej a3 devět kousků, pak za celej a3 ani jeden, atd atd...věř si čemu chceš, ale nepomůže ti nic když máš prostě smůlu. Proto radši chodim to co mě baví, a to mp0-1 rozhodně neni, když to má padnout tak to padne. To, že si měl poslední dva dny kliku, vůbec nic neznamená, až budeš denně dropovat legendárky za desíky mega tak si od tebe nechám poradit.

btw tu manticoru můžeš pomalu rozložit, je to krám ;)

CZEGameR
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:CZEGameR#2409

Re: Nelze nic nalézt

Příspěvek od CZEGameR » 23.01.2013, 17:49 hod.

kojot píše:Manticore s Movement speed? :shock:
Vždycky se najde někdo kdo rád chytá za slovo, našel jsem Manticoru - 980 DPS, +90% crit dmg, +10% attack speed, socket, 190 Dex +-, ono projížděl jsem teď tohle forum a skoro u každýho příspěvku jsem si všimnul jak moderátoři buzerují pro nepřesnosti v nových vláknech. Kdybys radši místo opravování toho co jsem napsal poradil tomu dotyčnýmu jak zlepšit šance na nalezení legendary itemů.
Quetak píše:všechno je jen náhoda. Tenkrát když sem chvíli chodil alkaizer runy na mp1 tak mi 7 runů po sobě nepadla ani jedna lege. Pak si zapnu mp4 a za celej a3 devět kousků, pak za celej a3 ani jeden, atd atd...věř si čemu chceš, ale nepomůže ti nic když máš prostě smůlu. Proto radši chodim to co mě baví, a to mp0-1 rozhodně neni, když to má padnout tak to padne. To, že si měl poslední dva dny kliku, vůbec nic neznamená, až budeš denně dropovat legendárky za desíky mega tak si od tebe nechám poradit.

btw tu manticoru můžeš pomalu rozložit, je to krám ;)
Manticoru minimálně za 1.5 mil prodam. Kdo farmí legendary věci hraje na mp 0-2 max, mp větší a samozřejmě mp 10 slouží pro běhání keywardenů a uber bossů, ten kdo ,, farmí legendary ,, věci na mp 2> a výš, tak mu trvá mnohem delší dobu nafarmit tolik legendárek jako na mp nižším. Někoho baví vyšší MP level protože to bere jako výzvu, já se v tomhle topicu nehodlam hádat co je lepší, já jsem jenom doložil co mi padlo, jak hraju a kolik mam legendárek za den. Řeší se tady to aby lidem kteří mají málo zkušeností začali ty legendárky padat a neřeší se tu věci jaký legendary itemy a taky jakej maj roll, to je otázka náhody, štěstí. Takže když Tě baví hrát MP 5 dobře. Já se pouze snažim radit lidem jako je ten neštastník co založil téma nelze nic nalézt.

Jinak: ,, až budeš denně dropovat legendárky za desíky mega tak si od tebe nechám poradit. ,, Já tady ale vůbec neradim Tobě, jak jsem psal o několik článků výš,člověk kterej se snaží farmit legendary věci na MP2> je u mě ***** a rozhodně mu moje rady nepatří.

zbytečný doublepost. kojot
Obrázek

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Nelze nic nalézt

Příspěvek od kojot » 23.01.2013, 18:28 hod.

CZEGameR: Jako já jsem to napsal, protože mi přijde zbytečný psát u Manticory +10% Attack speed, když má pevnej affix +10-11% AS... A psát tady, jak co nejefektivněji farmit Legendary nebudu, protože se to tady na fóru řešilo už stokrát a psát a číst to stejný dokola mě fakt nebaví.

btw. Nikdo tady nikoho nebuzeruje. Když budou všichni dodržovat pravidla fóra, tak nebudeme muset nikde nikoho upozorňovat. A jak ty nazýváš někoho, kdo farmí na MP2 a víc tady taky nikoho nezajímá a mimochodem je to taky proti pravidlům fóra, takže si dej pro příště pozor.
Obrázek

CZEGameR
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:CZEGameR#2409

Re: Nelze nic nalézt

Příspěvek od CZEGameR » 23.01.2013, 18:51 hod.

kojot píše:CZEGameR: Jako já jsem to napsal, protože mi přijde zbytečný psát u Manticory +10% Attack speed, když má pevnej affix +10-11% AS... A psát tady, jak co nejefektivněji farmit Legendary nebudu, protože se to tady na fóru řešilo už stokrát a psát a číst to stejný dokola mě fakt nebaví.

btw. Nikdo tady nikoho nebuzeruje. Když budou všichni dodržovat pravidla fóra, tak nebudeme muset nikde nikoho upozorňovat. A jak ty nazýváš někoho, kdo farmí na MP2 a víc tady taky nikoho nezajímá a mimochodem je to taky proti pravidlům fóra, takže si dej pro příště pozor.
Hele nezakecávej to. Napsal jsi: ,, Manticore s Movement speed? :shock: ,, A podle toho jako mam poznat že si narážel na affix 10% AS ? Já jsem napsal článek, šel jsem do hry a podle toho co jsem napsal jsem hrál, padla mi legendárka, tak jsem to šel napsat na forum, ze to funguje a jelikož mi manticory nic neřikaj, tak jsem nevěděl že mají pevnej affix 10-11% AS. To nic nemění na tom, že si to ale takhle vůbec nemyslel, jenom sis rýpnul že jsem místo AS napsal movement speed.

btw. Před timhle vláknem jsem si prošel 4 jiné a ve 3 z nich moderátoři upozornovali na nepřesnosti v zadání topicu, že nepatří do sekce, že mají špatnej název atd atd. Né každej je takovej hnidopich že zná pevné atributy u všech itemů, nebo má 10x přečtený pravidla tohohle zaprděnýho fóra. Takže jestli máš ještě něco na srdci napiš to a já na to budu reagovat :)
Obrázek

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Nelze nic nalézt

Příspěvek od kojot » 23.01.2013, 19:08 hod.

Tak máš napsat, co se ti na tom itemu narollovalo a nebo hodit screen, takhle to pak může vypadat, že ti nic takovýho vůbec nepadlo...

Pokud někdo nezná pravidla fóra, tak tu nemá co dělat. Kdyby moderátoři neupozorňovali na porušování pravidel, tak by si tu každej psal, co chce, kam chce a byl by tady strašnej chaos. Moderátoři tu jsou od toho, aby dohlíželi na to, že se dodržují pravidla fóra. Nevím, co se ti na tom nelíbí.
Obrázek

CZEGameR
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:CZEGameR#2409

Re: Nelze nic nalézt

Příspěvek od CZEGameR » 23.01.2013, 19:16 hod.

kojot píše:Tak máš napsat, co se ti na tom itemu narollovalo a nebo hodit screen, takhle to pak může vypadat, že ti nic takovýho vůbec nepadlo...

Pokud někdo nezná pravidla fóra, tak tu nemá co dělat. Kdyby moderátoři neupozorňovali na porušování pravidel, tak by si tu každej psal, co chce, kam chce a byl by tady strašnej chaos. Moderátoři tu jsou od toho, aby dohlíželi na to, že se dodržují pravidla fóra. Nevím, co se ti na tom nelíbí.
Snažil jsem se napsat vlastnosti toho itemu, který mi to rollnulo. Napiš mi prosím jak můžu udělat jednoduše screen, nechci stahovat fraps a řešit to složitě. Abys mi věřil, že mi ten item teď padnul. Klidně vyscreenuju i Zinumassa 3 setovky o kterých jsem psal, když to co píšu neni důvěryhodný.

S tím ostatním co jsi napsal souhlasím, je důležitý aby všichni členové fora dodrzovali pravidla, ale tak kdyz nekdo neco neví nebo udělá omylem špatně, tak ho přece hned nekamenujte. A nevíš co se mi nelíbí? Víš ono chytání za slovo neni pozitivní věc :)
Obrázek

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Nelze nic nalézt

Příspěvek od kojot » 23.01.2013, 19:23 hod.

Kvůli mě nic screenovat nemusíš, já vím, že to padá i na MP0 ;) . Ale jestli chceš vědět, jak udělat screen, tak to je jednoduchý. Normálně dáš Printscreen a všechny screeny se ukládají na C:/Users/"user"/Dokumenty/DiabloIII/Screenshots. Možná cestu budeš mít trochu jinak, ale určitě to najdeš.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Předměty“