Barbarian Hammer Rend build

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687
Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od fuxicek » 15.01.2013, 09:57 hod.

Super punky diky moc, to jsem presne potreboval.

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od Alfajk » 21.01.2013, 21:00 hod.

jsem tak premejslel,kdyz ma WW "braekpointy",coz urcuje,jak casto tikaji,tak HotA bude mit asi braekpointy,jak casto dokaze za sebou mlatit,nebo snad ne? tezko to bude jenom ciste podle aspd a bude mlatit presne 1,19x za sekundu pri aspd 1.19...a pri aspd 1.25 zase presne 1,25x za sekundu

a nebo se pletu a je to ciste podle aspd? ze se me obcas stava,ze me utok proste prerusej mlacenim(tepe me 50 mobu a utok se provede v pohode,potom me mlati 10 mobu a 3x me ho "prerusej"...

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od Quetak » 21.01.2013, 21:44 hod.

Myslim, že hota je čistě podle AS. Ale to co popisuješ mně taky vadí, mělo by to být vyřešeno v patchy - Players should no longer play a flinching animation (causing them to briefly lose control of their character) if they are hit by multiple monsters at the same time. Bude to velkej nerf firechainů, protože přesně tohle dělaj.

V D2 to bylo taky, ale tam byl aspoň affix fast(er/est) hit recovery tak to tam mělo smysl, když to šlo omezit equipem.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od Alfajk » 21.01.2013, 21:51 hod.

aha,tak doufam ze to ted fixnou no,v tom pripade neni aspd zase tak dulezity jako u WW

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od Quetak » 21.01.2013, 21:55 hod.

není no, ale zase mlátit rychlostí 1/s není taky úplně fun :) Teď mám 1,16 a pořád to není nic moc, tak na 1,4 bych se chtěl aspoň dostat.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od Alfajk » 21.01.2013, 22:06 hod.

mam uplne stejne no,1.4 mam v zerkovi a je to sakra znat,ale mam aspd jen na 1 ringu(9%) a 8% na mempu,skorn 1.0 pomalej jak slimak

nosis enchantresku nebo scoundrela? jsem ted premejslel co je lepsi a doted jsem mel enchantu,ale zda se,ze scoundrel vyjde lip

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od Quetak » 21.01.2013, 22:20 hod.

já mam ruce 9 a ring 7, wotb mam insanitu takže to mam jen na elitky. Jedu scoundrela kvůli tomu 3cc, navíc mam na něm burizu která krásně freezuje což se mi na vyšších mp dost hodí.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od Punky » 21.01.2013, 22:56 hod.

AS sa u hoty vztahuje naozaj len na rychlost prevedenia, nic ine... aj napriek tomu je to ale celkom poznat, pokial ma clovek napr AS 1, alebo vyssie hodnoty... s 36% ASI a enchantresskou som so skornom na 1.4, resp 1.66 vo wotb a tam je to uz relativne oki, aj tak je to ale po vacsine odohrateho casu za nejaky DW spec pocitovo pomale... preto som minule skusal aj HotA build s DW a musim povedat, ze to ma tiez nieco do seba... realny dmg z hitov je trochu nizsii, za to je to ale neuveritelne svizne a to nie len co sa tyka hitovania, ale aj farmenia

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od Alfajk » 21.01.2013, 23:12 hod.

me se libi jak ten hammer s twohandem doslova "zajebava do zeme",takovy pecky nedava zadnej jinej char :D

dual wield wotb hammer jsem jeste nezkousel

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od spiderer » 22.01.2013, 03:15 hod.

Ja jsem si na Skorn nebo jinou 2h nikdy nezvyknul, prislo mi to strasne pomaly a i kdyz to dava mnhem vetsi pecky, tak jsem ty Skorny (mel jsem jich asi 5 - obcas na me ta touha prisla) prodal a poslusne se vratil k DW nebo 1h a stit :)

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od fuxicek » 22.01.2013, 05:20 hod.

me by zajimalo z ceho se ty pecky pocitaji, pokud jedu se skornem, davam 1,5 mega crity a pokud jedu dual jen 800k, damage mam vetsi pri dual a i vic CD, to jsem z toho jelen.

Uživatelský avatar
blowik
Quill Rat
Příspěvky:47
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Blowik#2871

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od blowik » 22.01.2013, 08:47 hod.

no s dualkama máš větší attack speed.... i přes to, že je dmg větší, je rozloženej do více ran :-)

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od Quetak » 22.01.2013, 09:04 hod.

já tu hotu začínal s 1H+štít, byla to mace 1,2speed a jinde sem as neměl, proto mi to asi nepříde tak strašný. Až seženu mempo s 6cc, lacuni s 6cc, pořádnej trifecta amulet tak to bude hned lepší, takže tak příští vánoce :lol:
Alfajk: Jj, přesně, je to zatloukač :)
fuxicek: dmg jedný rány se počítá ze zbraně, ne z dps zbraně, ale z toho base dmg - Skorn má třeba 1100-1600, nějaká 1h má 400-1000.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od Punky » 22.01.2013, 09:23 hod.

Fuxi:
no tak zakladnou hodnotou pre vypocet dmg hitov je base dmg rozsah weapony (ku ktorej sa potom pridava samozrejme STR, % dmg skillu ktorym hitujes, % CD ak procne, skilly ktore zvysuju dmg o % hodnoty atd)... Skorn sa pohybuje vo vysokych hodnotach min-max damage, ale kvoli nizkej AS (vacsinou 1), je DPS stat len o nieco malo vyssi, nez u silnejsich 1H... napriklad moj MH ma 621-1174 base dmg rozsah, ale vdaka 1.3 AS sa dostava na hodnotu 1167 DPS... Skorn ktory mam, je niekde na 1350 DPS (takze niekto by si povedal ze "len" necelych 200 DPS rozdiel), ale base dmg rozsah ma cca 1150-1450... a tam uz je ten rozdiel viditelny, 1150-1450 oproti 621-1174... takze sak ludne moze stat, ze so skornom davas 2x take silne hity, ako pri DW... to ze mas vacsi dmg pri DW je mozne tiez, ako pise blowik, je tam +15% AS a aj napr vyssi CD, aj ked nie o vela... pri DW este netreba zabudat na to, ze dmg pre HotA sa rata LEN podla MH, takze tam nebrat do uvahy akekolvek base dmg hodnoty z OH

Alfajk: DW HotA build je trochu iny, kazdopadne mne sa to celkom pacilo, nakolko skor mam radsej ten rychly rubaci styl, nez silnejsi ale pomaly... potrebujes k tomu nejaku aspon trochu silnejsiu MH a vysoky CC... ja som skusal 2 varianty a pri oboch som na 90+ % CC (pre HotA)... idealne by bolo mat este equip prisposobeny tomu (nejaky dobry SoJ popripade mozno aj Skull Grasp), ale to som zatial neriesil... 1. varianta je pokial idem vela lokacii a viem ze nie v kazdej je mozne udrzat v normalnom case wotb... 2. varianta je pokial idem len vybrane lokacie a viem ze to wotb udrzim vacsinu casu (napr keep 2, rakkis atd...)

varianta 1: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... ZYd!YZcYbc

varianta 2: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... ZYd!bZcYbZ

las0208
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:las0208#1734

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od las0208 » 22.01.2013, 09:38 hod.

zdravim potrbuji prosim poradit ohledne zbrani ktere jsou na tento build nej mam na k 6,5m prosim doporucte.Nebo ohledne geru co mam spatne dik
http://eu.battle.net/d3/en/profile/las0 ... ro/4051633

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od fuxicek » 22.01.2013, 09:48 hod.

Takze k tomu abych daval poradne slupky s DW bych měl pokukovat po main hande s co nejvyssim cislem DPS? Pokud mozno alespon se socketem, ponevac jeste s CD navic uz nesezenu s tak vysokym DMG. Je to tak? Nerad bych sel cestou pokus omyl a nakupoval za stovky milionu zbrane a zjistoval ze jsou na nic.

Jinak jedu klasicky WW barba a misto primarniho attacku mám dany smash a na MP10, kdyz uz mi zbyde jen jeden elitak ho umlatim smashem a je to zrychleni farmy neuveritelne, nejhorsi je však ten zacatek boje, kdy je potreba vygenerovat nejakou fury a zarvat si battle rage, potom uz to jede jak po masle.

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od Punky » 22.01.2013, 10:21 hod.

ak tymi "slupkami" myslis primarne hity s HotA, tak nie, tam nejde o DPS ale o base dmg stat na zbrani

Edit: inak to plati aj pre WW a dmg akymi hituju tornada... ak vyssia rychlost zbrane nema vplyv na pocet tickov, je lepsie mat pomalsiu weaponu s vyssim base dmg... a niekedy aj pokial ma, zalezi ako to vychadza

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od fuxicek » 22.01.2013, 12:10 hod.

A base dmg je presne co? To je ten ciselny rozsah uvedeny pod tim jednim velkym cislem?

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od Punky » 22.01.2013, 12:17 hod.

Ano

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od fuxicek » 22.01.2013, 13:45 hod.

Takze vyhledavat podle AVG damage?

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“