Path of Exile - beta

Další hry z rodiny RPG.
Zamčeno
Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177
Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 16.01.2013, 09:09 hod.


Uživatelský avatar
psalm69
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:FLA#2620

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od psalm69 » 17.01.2013, 11:00 hod.

ahoj,

pokud někdo chce zkusit a nechce čekat na open betu 23/1, dostal jsem jeden beta klíč na víc, nemám to komu dát, takže stačí mi napsat PMku a dodám.
congregation, please be seated and open your prayer guides to the book
of revelations, psalm 69:drinking the blood of jesus,drinking it right from his veins,learning to swim in the ocean,learning to prowl in his name

Uživatelský avatar
psalm69
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:FLA#2620

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od psalm69 » 17.01.2013, 16:16 hod.

klíč udán
congregation, please be seated and open your prayer guides to the book
of revelations, psalm 69:drinking the blood of jesus,drinking it right from his veins,learning to swim in the ocean,learning to prowl in his name

Uživatelský avatar
Madus
Wraith
Příspěvky:169

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Madus » 18.01.2013, 09:31 hod.

Ake mate nicky ? Celkom by mi helflo vysvetlit niektore atributy.

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Y0G1 » 21.01.2013, 18:36 hod.

Ako poe vyzera dobre graficky pre niekoho asi nie to nedokazem posudit , hlavne je to ze mne osobne to prislo strasne pomale oproti d3 to mi vadilo velmi . Co sa tyka end game to si myslim ze je v podstate ok zalezi ako sa k tomu postavi blizz ak v nich vidi konkurenciu lebo s tym ich patchom co je na ptr , to je ako keby nepridali nic

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Javurek » 23.01.2013, 17:41 hod.

Ode dneška začínám aktivně hrát PoE,tak doufám že se tam nějak potkáme ,)

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Y0G1 » 23.01.2013, 18:21 hod.

planujem tiez hrat ,ale rozbehnem to asi az cez vikend

Ide to skusat nejaky d3 /d2 hraci ?

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 24.01.2013, 06:32 hod.

Já to začnu hrát dnes v podvečer. Nick- Whirlwind, class- ranger. Mám ts, něco PoE odehráno, takže umím do začátku poradit ohledně orbů, atd..

Uživatelský avatar
Lavafrost
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Lavafrost » 24.01.2013, 10:19 hod.

Dnes večer tiež budem hrať. Mám v pláne rozbehnúť Rangera. Budem to hrať prvýkrát, zatiaľ som to len sledoval na streame a niečo som si prečítal na stránke.
RedDwarf tak si ťa pridám potom.

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od v0kurka » 25.01.2013, 06:40 hod.

Jsem zvědavý na vaše reakce :-) Bohužel kvůli vytížení jsem nehrál od mého posledního příspěvku do tohodle vlákna. K PoE se dostanu snad o víkendu, jsem na to zvědavý. Bratr říkal, že to i trošičku ztížili už zezačátku, tak jsem zvědavý. Už předtím nebylo zrovna těžké na první obtížnosti při troše nepozornosti zemřít.

Jinak jestli ještě nevyladili lokaci jednoho lesa ve druhém aktu, nedivte se, že vám spadne FPS z max na 15 :D Dělá to na většině počítačů. Dělá to množství stínů, které tu lokaci tvoří. Vyhnete se tomu vypnutím stínů, ale pak to nevypadá tak dobře ;D Je to jediná lokace, která tohle dělala. Jinde běželo vše perfektně.

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 25.01.2013, 13:44 hod.

Lavafrost píše:Dnes večer tiež budem hrať. Mám v pláne rozbehnúť Rangera. Budem to hrať prvýkrát, zatiaľ som to len sledoval na streame a niečo som si prečítal na stránke.
RedDwarf tak si ťa pridám potom.

Hrál jsi to? Měl jsem tam několik nabídek do friends, ale ti co byli online, tak už měli 30 lvl. Dneska to budu hrát jen chvilku, pak jdu do knajpy a zítra to budu hrát v průběhu dne. Zatím mám lvl. 11 tuším.
Napiš mi tu svůj nick, ať vím kde seš.

edit: http://youtu.be/lG7Yc_1iEUo?t=2m9s hudba s dungu, když jdete na bose v 1 aktu.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Javurek » 25.01.2013, 19:41 hod.

Tak první dojmy jsou super, člověk neví jakej char a hlavně build rozjet. Itemy mají spousty schopností, drop je obohacen o různé věci na upgrade výbavy, nebo skillů, monstra jsou také docela zajímavá a některá mají dost nepříjemné schopnosti. Obchodní systém se mi zdá geniální, žádné goldy, žádný AH nebo RMAH. Zatím jsem dokončil jen 1 act(hraju hardcore) a vůbec nevím jak vypadá end game, ale to co můžu už teď porovnat je nepoměrně lepší než Diablo 3. vypadá to že autoři PoE hráli Diablo 2 víc než autoři Diabla 3 a vzali si z něj to dobré a výrazně vylepšili to špatné. Je to opravdu smutné, když se člověk podívá jak dlouho blizz d3 vyvíjel. Navíc je PoE zadarmo!!!

Jediné slabší stránky vidím zatímm v lokacích a příběh není tak výrazný jako v Diablu 3. také je škoda že nejsou achievmenty.

Uživatelský avatar
Joshua88CZ
Gorebelly
Příspěvky:263
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ChoseCZE#2100

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Joshua88CZ » 25.01.2013, 20:20 hod.

Je porad potreba klic, nebo je to open?

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Javurek » 25.01.2013, 20:25 hod.

Je to open.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od sklb » 25.01.2013, 21:03 hod.

vyskusame
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Dakuwaqua
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Dakuwaqua » 25.01.2013, 21:29 hod.

Javurek píše:Jediné slabší stránky vidím zatímm v lokacích a příběh není tak výrazný jako v Diablu 3. také je škoda že nejsou achievmenty.
Tak v zásade to je aj pochopiteľné. GGG to nemajú vlastne šancu dorobiť do podoby AAA titulu, vzhľadom na velkosť štúdia a obchodný model. Podstatné ale je, že mechanika hry je vynikajúca. Na začiatku to ešte ide, ale v tretej obtiažnosti sa už objaví každá chyba v skill tree a bude sa zomierať. Je to občas dosť frustrujúce, keď stratíš po pár smrtiach všetky XP body na ďalší level :)

V každom prípade sa mi zasa raz potvrdilo, že na kvalitu nemusí byť obrovské AAA štúdio, ale kvalitu vie spraviť aj Indie scéna. Až mi bolo ľúto že sa končí Close beta, bola tu taká super komorná kamarátska atmosféra, tak ja len dúfam, že to chalanom z GGG pôjde aj ďalej tak skvelo ako doteraz.

Uživatelský avatar
Madus
Wraith
Příspěvky:169

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Madus » 25.01.2013, 21:47 hod.

Treti akt sa vydaril >:D
http://i.imgur.com/U0gDVck.jpg

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Javurek » 26.01.2013, 01:31 hod.

Když vidím jaké možnosti jsou se skillama a upgradem řpedmětů, je mi fakt smutno z toho jak hrozně osekané je diablo 3. Btw 2 akt je už mnohem hezčí a lokace se mi docela líbí, grafika je jiná než d3, ne horší ale prostě jiná. AAA titul to podle mě je, možná nemaj peníze na cool videa jako blizz ale to je tak vše :D. Pokud navíc splní ty věci s cutthroat ligou, eventy atd, bude to bomba, už takhle má ta hra hrozně moc možností. Už jsem zkoušel i pvp. Taky sranda, že hra v betě má pvp a u Diabla 3 je po půl roce kulový.

ještě se mi líbí chat, nevím jak v default lize, ale na HC chatu je celkem sranda, hlavně když ripne nějaký vysoký level a do global chat se vypíše oznámení že umřel :D

Měl bych dotaz na Vás co to hrajete. Zatím není liga kde by šlo PK, ale jeden úkol ve druhém aktu má možnost pomoct jednomu NPC nebo se obrátit proti němu. Pokud někdo jiný v partě má jiný názor než vy, je tam psáno že budete proti tomu člověku muset bojovat. Jak to funguje? To jako když půjdu s kámošem na q a on bude mít jinej názor, budu ho muset zabít ? :D

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 26.01.2013, 09:15 hod.

Grafika je super, je ostrá, nic není mázlé, jen postavy vypadají jako bufeťáci, což je záměr, protože abyste vypadali cool, budete muset zaplatit za jiné skiny zbroje a efekty zbraní, tím podpoříte vývojáře aniž by to mělo vliv na vlastnosti postavy.

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Ryliah » 26.01.2013, 09:54 hod.

Ako prvý dojem celkom dobrý, avšak počkám si ešte pár mesiacov ako sa to bude vyvýjať, ostávam zatiaľ pri D3. Ono pri každej novej hre to je taká prvotná eufória keď sa nám zda hra dokonalá, ale až časom sa začnú vynárať chyby, príde stereotyp atd..
S4 Monk 1100+

Zamčeno

Zpět na „Další RPG“