Ohlasy vuči novému bonus experince

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
david123
Gorebelly
Příspěvky:296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:davidcz#2414
Bydliště:Praha
Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od david123 » 18.01.2013, 16:18 hod.

Hodně lidí si stěžuje že v novem patchi budou zvyšovat bonus experience.Táke se mě to nelíbi protože na to dřu abych měl co největší lvl.Tak mě zajímá váš nazor.
Obrázek

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od DeathHero » 18.01.2013, 16:18 hod.

parada :love:
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od Quetak » 18.01.2013, 16:20 hod.

nemáte dřít, ale hrát pro zábavu, pak by vám bylo jedno jestli máte 70 nebo 100pl :) S tou stovkou se stejně nic nezmění.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od Kuki10 » 18.01.2013, 16:20 hod.

Ted jsem to chtel quetaku napsat.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od Punky » 18.01.2013, 16:33 hod.

hmm, cize tebe vadi, ze ty si musel hrat na svoj PL viac ako bude nutne teraz? to je ako keby sa sli stazovat vsetci co dohrali D3 na inferno pred patchom napr 1.03 ze teraz sa to da dohrat s equipom za 1m... co ta je po ostatnych, sak to hras pre seba, pre zabavu, nie?

Kaplan007
Wraith
Příspěvky:193
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaplan007#1270

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od Kaplan007 » 18.01.2013, 16:39 hod.

Jelikož nepatřím k hráčům, co hrají od rána do večera tak bonus exp vítám. Odehraju si svou hodinku denně (někdy ani to ne). Bylo by pro mě jinak nemožné dosáhnout pl 100 dříve, než by mě hra přestala bavit :) A myslím si že je to i motivace hrát na vyšší mp. Dosud pro mě byla jediná motivace hellring.
V současné době čím vyšší MP, tím je expení méně výkonné. V budoucnu bude snad úsilí na vyšší mp odměněné odpovídajícím množstvím expů... Což mě vlastně zase vede k myšlence, že samotný proces dosažení pl 100 se tolik neurychlí. Jen ho budu moci dosahnout na vyšší mp, místo toho abych jel na MP1 nebo dokonce MP0, což je opravdu nuda.

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od Tapeworm » 18.01.2013, 16:40 hod.

Hraju pro zábavu. Každý nový PL potěší, ale kvůli tomu to nedělám takže je mi to šumák.

Uživatelský avatar
PerNox
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PerNox#2964
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od PerNox » 18.01.2013, 17:09 hod.

bonus EXP se mi vůbec nelíbí ... žene to hru spíše ke konci, než k něčemu lepšímu ... Proč udělali tzv. paragony, když tímto je vlastně zruší ? a to nemluvím o exp 1-60, který se z 20 hodin solo stáhne na 20 minut parta....
Nepřeháněj to s virtuálním životem, dokud máš ten svůj ;-)

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od Quetak » 18.01.2013, 17:21 hod.

PerNox: Nikdo neřek, že ty bonus xp budou i pro normal/NM/hell a pochybuju o tom. Je to odměna pro ty co zvládnou vyšší mp a tak to mělo být od začátku, ne že člověk v end game equipu, kterej bude hrát mp8 bude expit pomalejc než nováček kterej chodí public.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od kojot » 18.01.2013, 17:22 hod.

PerNox: Tak ten bonus na exp je o tom, že doteď se na expení každýmu (až na nějaké výjimky) vyplatí expit na MP0... To je blbost a je to špatně. Mělo by to být tak, aby se ti vyplatilo expit na nejvyšším MP, který zvládáš.
Obrázek

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od Alfajk » 18.01.2013, 17:38 hod.

coz jentak mimochodem porad nebude,i s tim novym exp boostem se vyplaci vzhledem k rychlosti zabijeni mobu cca mp2-3 a pro nekoho stale 1,protoze 40 nasobnej narust HP na mp 10 nevyrovna 5x tolik exp,ktery se bude dostavat

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od Nekronaut » 18.01.2013, 17:42 hod.

Tak jasně,ale je to určitý posun. Já bych asi jel na expení MP4, teď běhám MP0-1...

nitro
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nitro#2700

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od nitro » 18.01.2013, 17:56 hod.

presne tak ako to tu bolo napísané...ja to vítam, tiež patrím k hráčom čo tu nesedia pri tom nonstop takže to uvitam...pre obhajobu toho postupu a Ťažkej práce, ak chceli vývojari aby hra mala zmysel a hráči mali motiváciu na hranie, tak to určite nedosiahnú hráči tým, že budú hrať mesiac nonstop aby mali PL100 aká je to potom motivácia?? ja mám PL 100 a čo Ďalej?? budú chodiť takisto rýchlo farmiť?? myslím že keď budú mať 100ky tak sa na to vykašlú...takže ja si myslím že je to dobrý ťah ;-)

osobne si mylsím, že rýchle expenie na PL100 sa aj tak týka len určitého úzkeho spektra ľudí, každý normálny to bude hrať pre zábavu a nie preto aby dosiahol čo najvačšie úspechy v hre...načo je potom hra ak sa pri nej nemám zabávať???

edit: a to rýchle farmenie aj tak človeka časom omrzí a je to len bežná rutina s ktorej skor preskakuje ako sa pri nej človek zabáva

Uživatelský avatar
Malf
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Malf#1375

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od Malf » 18.01.2013, 22:01 hod.

celý paragon je spíš pro lidi, který potřebujou vidět svůj progress v číselný podobě. Mně na HC stačí, že jsem živej a že si dávám A1 inferno max na MP1. Pomalu si hraju a paragon čas od času potěší, ale není pro mě nijak zajímavá mechanika. Jde mi o equip, kterej si i želví rychlostí nakonec seženu...Ve shrnutí mám build a char, co mi baví. Zlepšuju se v equipu a dávám A2 v infernu, protože jsem víc zatím nezkoušel. Jde mi o goldy na equip, o zábavu, coop s kámošema a paragon je fajn věc bokem. Takže by mi bylo jedno, jestli to budu expit na plvl 100 rok nebo 2...ale chápu, že hodně hráčů to žene dál, ale co budou dělat potom? Jak kdysi říkal garn, přidají imba chinese level :D

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od Alfajk » 18.01.2013, 22:12 hod.

jesti ma mfind skutecne nejakej vliv,je paragon lvl dost dulezitej,protoze s 0mfind padaj uplne khundoviny,tak jaka je asi sance na drop,kdyz diky mfind se muzes dostat az na 5 nasobek "drop hodnoty" ? (jo vim ze to neni sance na drop,jen sance na lepsi roll...)

Kaplan007
Wraith
Příspěvky:193
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaplan007#1270

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od Kaplan007 » 19.01.2013, 00:30 hod.

PerNox píše:bonus EXP se mi vůbec nelíbí ... žene to hru spíše ke konci, než k něčemu lepšímu ... Proč udělali tzv. paragony, když tímto je vlastně zruší ? a to nemluvím o exp 1-60, který se z 20 hodin solo stáhne na 20 minut parta....
Souhlasím s tebou v tom, že lvl 1-60 e prostě nuda, neboli nutná povinnost. Řekněme že pokud máš "trošku lepší" hellring, tak jseš na lvl 0-30 v podstatě nesmrtelnej na MP10. Dáš šutr do helmy, později Leoric Signet ring 30% exp (folower ma též hell ring a ring 30% exp), pak oblékneš cains set armor (30% exp) a jedeš. Na lvl 30 koupíš "hambáče" a jseš nesmrtelnej do lvl 50 (mp10), protože zabíjíš krutorychle. A pak už můžeš koupit equip lvl 60-63, kterej má reduce lvl. A jseš nadále nesmrtelnej i na mp10. Pak už není co řešit. Lvl 60 se tak dá udělat sólo za pár hodin. Hra lvl 1-60 prostě postrádá všechno, co dělá diablo diablem. Je to jen nutná povinnost, kterou si musí každá postava projít. Z toho plyne, že samotná hra začíná až na lvl 60.

Souhlasím i s tím, že pl 100 = konec hry. Nicméně Diablo byl vždy hlavně o single. A ukaž mi hru single, která poskytne tolik hodin zábavy, jako D3. V tom je Diablo prostě hustý.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od Alfajk » 19.01.2013, 00:51 hod.

Kaplan007 píše: [/b]
Souhlasím i s tím, že pl 100 = konec hry. Nicméně Diablo byl vždy hlavně o single. A ukaž mi hru single, která poskytne tolik hodin zábavy, jako D3. V tom je Diablo prostě hustý.
treba diablo 2? treba borderlands 2? treba torchlight 2? treba titan quest ? treba path of exile? treba treba...mass effect? treba dalsich asi tak 100 her...

Uživatelský avatar
Malf
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Malf#1375

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od Malf » 19.01.2013, 10:33 hod.

@Alfajk: no nevím, jak nahrát na titan questu přes 1000 hodin, mass effect to samý...osobně si myslím, že je možný si celkem zábavně zahrát tolik hodin na D2, možná na torchlight, path of exile jsem teda nehrál. Ale snad krom D2 je to časem krutá křeč, kdežto tady je celkem pořád co dělat, hledat BiS equip, achivy...navíc zapneš HC a pak ripneš na plvl 80 a můžeš začít znovu :D .

Diablo má srovnatelnou dýlku jako mmo hry a to je u ne mmo titulu velká vzácnost. Já si nemyslím, že s plvl100 hra končí, ale spousta lidí to tak špatně vnímá. Pořád můžeš přestavět build a třeba ho tak vylepšit, nebo najít ještě lepší item, nebo přijít na nejzábavnější run na inferno na MP10...těch věcí je kupa, co se dá dělat, ale jak už jsem řekl, spousta lidí vidí akorát číslíčko u plvl a víc je nezajímá. Na druhou stranu každej to hrajeme jinak a někdo má leorikovo prsten, hellfire a nejlepší rubín v hlavě i na HC, aby byl co nejdřív na plvl100...nevidím v tom zase nějakej konec světa, když člověk dosáhne maximální paragon. Pochybuju, že s tím plvl100 hráči rovnou seknou, časem se zase vrátí a rozjedou novou postavu, tak to bylo v d2 a je to tak i v d3...

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od Alfajk » 19.01.2013, 12:03 hod.

jestli je pro tebe zabava "hledat bis equip" pri tak mizernym dropu,nebo snad sbirat achievmenty,za ktery si nic nekoupis a nebo snad expit asian paragon lvl tak to jo,ale ja si zabavu predstavuju jinak a vetsina z vyjmenovanejch her me ji poskytla pri nejmensim 3x tolik (treba u trilogie mass effectu mam nahrano neco press 600 hodin)

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Ohlasy vuči novému bonus experince

Příspěvek od Ryliah » 19.01.2013, 12:16 hod.

Ibaže porovnavať Mass Effect a Diablo sa nedá, aj keď je to RPG je to úplne iný druh hry. Vyššie menované hry ani nekomentujem nechápem ako sa pri nich dá vydržať viac ako 100h. Ten "mizerný drop" bol už niekoľkokrát vylepšený, drop rate legendáriek je dobrý, nemožeš zase čakať že po 200 odohratých hodinách budeš mať TOP equip...A čo sa týka expenia paragonu to patrí k tomu, podobne to máš v každej onlinovke,aj v D2 bolo dokonca dať level 99 ešte viac časovo náročné ako paragon 100 a nikmu to nevadilo..
S4 Monk 1100+

Odpovědět

Zpět na „Obecně“