GT 540M - problém

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
nothing
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: GT 540M - problém

Příspěvek od nothing » 16.01.2013, 14:44 hod.

david123: A jaký máš přesně nastavení ve hře a jaký v tom "D3Prefs.txt." , verze ovladačů? Kolik mát ty teploty třeba po 10minutách? Win 64bit?
tizzio: Jako úplně stejnou? notebook asus k53sv?

Díky za odpovědi..
Obrázek

Uživatelský avatar
nothing
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: GT 540M - problém

Příspěvek od nothing » 16.01.2013, 16:23 hod.

ještě jedna otázečka, rozebírám ten noťas, všechny šroubky ze spod i pod klávesnicí jsem odšrouboval, ale nejde mi to rozdělat, nevíte někdo jak na to? :( ASUS k53sv .. na netu jsem nic nenašel, sice stejnou řadu, ale jinej typ a není to stejný ..
________________
edit: nakonec jsem si poradil, našel jsem video s řadou K53 a je to dost podobný, možná jsem nějakou plastovou nepotřebnou packu zlomil a dal 1 šroubek někam jinam než jsem měl, ale hlavní je, že po chvilkovým testu nezačal notebook okamžitě topit !!! kompletně rozebraný, profoukaný několikrát, "špachtličky" větráčku jedna podruhé důkladně otřený tyčinkou do uší, prach utřen. Nebyl to žádnej extra nános, u stolního PC to bývá několikanásobně horší.
Tak snad i po delším hraní se teploty GPU udrží na hodnotě pod 80°C ;)
________________
edit2: oddělal jsem baterii, když jej mám po většinu času v síti.
Obrázek

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: GT 540M - problém

Příspěvek od Quetak » 17.01.2013, 09:28 hod.

nothing píše:no přemýšlím o tom, že jej dám do servisu, když ho mám ještě v záruce
Tak teď už ho asi v záruce nemáš, když si ho rozebral a ještě tam něco ulomil :)

tizzio
Wraith
Příspěvky:104
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tizzio #2172

GT 540M - problém

Příspěvek od tizzio » 17.01.2013, 10:19 hod.

mam ntb acer 5830tg... konfigurace je ale skoro stejna. S ssd diskem ti to musim slapat na high detaily jak hodinky.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
nothing
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: GT 540M - problém

Příspěvek od nothing » 17.01.2013, 10:45 hod.

Quetak: Jde o to, že nikde není žádná pečeť, takže rozebrat a vyčistit notebook si může snad každej, to není nic následkem čeho by ti neměli uznat reklamaci čehokoliv a to že jsem ulomil nějaký miniaturní věci na šasi, je už má věc, taky ti uznaj reklamaci, když máš šasi poškrábanou nebo prasklou .. To bych jim ještě dal se na něco vymlouvat! :D .. Kolikrát jsem četl, že si někdo noťas polil, vysušil jak se dalo a nikdo nic nepoznal .. na reklamačce nedělaj lidi co to zkoumají mikroskopem, někdy tam narazíš i na lidi, kteří jsou antitalenti a přesto tam pracují ;)
tizzio: Hlavní je asi ta grafika, s tou má každej problém, se sestavou nikoliv. Po vyčištění jsem nespozoroval teplotu nad 80°C GPU při hraní D3 na high, což si myslím, že je úspěch po teplotách přesahujících 95°C po 5ti minutách.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: GT 540M - problém

Příspěvek od Kuki10 » 17.01.2013, 11:02 hod.

Pecet neni ale vsimnou si ze je osoupanej sroubek a uz mas problem, zalezi taky kde.:)
Nekde dokonce ten ntb, nebo telefon umyslne poskodi a neuznaji reklamaci, videl jsem to na vlastni oci, bacha na to.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Bedriska
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: GT 540M - problém

Příspěvek od Bedriska » 17.01.2013, 11:28 hod.

Uplne stejny problem sem řešil ted z kamosem :) Koupil notebook MSI x630......./Bazar/ Teplota pri hrani 3d - 90C procesor !Po přepastovani a vyčisteni 70C.Ono stačí opravdu to jenon přepastovat cca 15 minut prace u MSI :) pokud si nato ale netroufaš nebo nevis jak radeji jdi do servisu

Duri
Gorebelly
Příspěvky:292

Re: GT 540M - problém

Příspěvek od Duri » 17.01.2013, 11:53 hod.

ja som mal tiez problemy s gt 540m...tu je moj topic

viewtopic.php?f=44&t=7899

snad ti to pomoze ak teda mas este ten problem

Uživatelský avatar
nothing
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: GT 540M - problém

Příspěvek od nothing » 17.01.2013, 17:03 hod.

Kuki10: Tak to tak je ale všude i policajt když prostě chce, tak si něco najde aby si byl špatnej. Hlavně jde o to, na koho narazíš no .. :D
Bedriska: přepastování a vyčištění je prý mimozáruční úkon (ptal jsem se) .. na sevis kdybych to chtěl poslat tak z Brna mi to pošlou do Olomouce a prý čekačka cca 14dní! :/
Duri: nemám 2GB grafiku na to, abych hrál hry na low :D .. proto se ten problém u D3 snažím vyřešit ;) .. vyčištění (mnou) mi snížilo teploty cca o 15°C, pokud cena přepastování od prodejce bude nad 200,- kč tak si to raděj udělám sám :D záruka nezáruka, je to jedno, taková věc se vyse*e většinou až po záruce :))
_____________
edit: jen takovej dodatek, zaplombovanej je jenom jeden šoubek a to na procesoru s nápisem "Warranty void if seal damaged" .. takže ostatní se může s kledem odlepovat a odšroubovávat bez ztráty záruky ..
Obrázek

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: GT 540M - problém

Příspěvek od Alfajk » 17.01.2013, 17:17 hod.

popis "2GB grafika" je fakt super...libi se me jak ve vsech tech reklamnich letakach electrowold a spol je "super vykona graficka karta 4GB"...ale to,ze je pamet o takovy kapacite uplne k ho*** uz nepisou,bohate staci karty s 1GB pameti,navic je udaj o pameti naprosto nic nerikajici o hernim vykonu karty,najde se jen par her,kde 1GB pameti nestaci a tam se mobilni grafika stejne nechyta

Priste slusne - Kuki

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: GT 540M - problém

Příspěvek od Kuki10 » 17.01.2013, 17:25 hod.

Jn hlavne na aukru to vali ,,herni pc,,.:-D
Ale lidi se na to bohuzel chytaj...

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
nothing
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: GT 540M - problém

Příspěvek od nothing » 17.01.2013, 17:30 hod.

Alfajk: ó bóže, ty seš slušnej hnidopich :D .. Ano grafika má více paramentrů, podle kterých se měří výkonnost a lidem se podsouvá samozřejmě ten největší .. To ví každej zběhlejší uživatel .. Hlavní věc je ale, že tahle grafika nemá problém s ostatními hrami, ale pouze s D3, prostě D3 je po vydání plné verze s touhle grafikou na high nehratelné, pokud si s tím člověk nepohraje. Jinak se zase budu opakovat, ale doporučené hw požadavky jsou nižší než sestava kterou mám ..
Koukal jsem i na tvoje ostatní příspěvky a příjdeš mi jako "musím mít vždy poslední slovo a vše vím nejlíp" .. sorry jestli se pletu, ale vždy musíš na začátku příspěvku uvést něco negativního :D
_____________
kuki10: na aukru jsou za "herní pc" považovány i "pc" který neutáhnou ani film :D
Obrázek

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: GT 540M - problém

Příspěvek od Alfajk » 17.01.2013, 17:33 hod.

nothing píše: Koukal jsem i na tvoje ostatní příspěvky a příjdeš mi jako "musím mít vždy poslední slovo a vše vím nejlíp" .. sorry jestli se pletu, ale vždy musíš na začátku příspěvku uvést něco negativního :D
jo,tak to jsem presne ja :D

jeste zkus hodit stiny na minimum,rozdil je stejne jen malej a herni vykon to prida

Uživatelský avatar
nothing
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: GT 540M - problém

Příspěvek od nothing » 17.01.2013, 17:34 hod.

:D .. jj, to jsem právě udělal .. jen shadow na low a ostatní na high a pohoda, zatím je to v klidu hratelný, mám v plánu ještě to přepastování v budoucnu ..
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“