Patch 1.0.7 na PTR!

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353
Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od Reve » 16.01.2013, 15:35 hod.

to me povidej...ja chtel, ale nemel na to tenkrat..ten muzu tak brecet pac to je zase neskutecne drahy...

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od ReptileSVK » 16.01.2013, 15:39 hod.

nove gemy su viazane na account, takze sa snimi nebude kseftit. Mne je gem, ktory prida +62 inteligence cize oproti radiant staru +4 na nic. Za +4 dat cca 80 milion je kardinalna blbost a pokial to nezvysia aspon na +100 tak sa im na to kazdy vys**e. Isli hore ceny gemov, ale asi len koli amuletu, lebo robit markeze ci ako sa vola je kardinalna blbost, este bez moznosti to predat.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od Nekronaut » 16.01.2013, 15:46 hod.

No toto, jsem to asi v patch notes přehlédl, že je gem vázán na acc. každopádně je už dost miliardářů, kteří dávají 2b za 1 item, který je o ždibec lepší než ten jejich, takže dokud se tito hráči nenasytí nových gemů, bude cena vysoká. Já mám furt samé star topazy :D

vavik
Wraith
Příspěvky:194
BattleTag:vavik#2969

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od vavik » 16.01.2013, 15:48 hod.

http://us.battle.net/d3/en/blog/8414570 ... -1_15_2013

definitivne me utrvilo, ze old blizzard je dead a zbyla je banda tupych hovad; skoncil jsem u zmeny pro wizze, to ze posileni blizzardu, shock pulse dela ostatni skilly smesnymi (meteor je vtip, to same spectral blade); k dalsim mega uber cool zmenam se nevyjadruju

hra definitivne bez koncepce, tupa hovada valici se v penezich

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od Abbottaker1 » 16.01.2013, 15:58 hod.

Ale no tak, dyt je to fun :-)
Blizz jsou holt sprymari, ne?

Mne nejvice pobavilo, jestli to ctu dobre, ze vyjmuti gemu typu markýz bude za 5M, to jako kdyz budu chtit jit vyssi MP a vyndam z helmy ruby a dam amethyst, to se mi prodrazi. Gemy Account bounded a core stats zvysene o 4? Haha, dobry no.
Co se tyce craftu, tak takove financni naroky na z nej cini (pro mne) mrtvou polozku jeste driv , nez ji blizz implementuje.

Ale obecne to hodnotim kladne, ostatne jako kazdy patch, ktery primo nedevalvuje hracum pracne nafarmeny a nastradany gear :wave:

vavik
Wraith
Příspěvky:194
BattleTag:vavik#2969

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od vavik » 16.01.2013, 16:03 hod.

:D mas recht, skoda tu hru brat vazne

me ty zmeny pripadaji spis jako cileny vysmech hracum

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od coyd » 16.01.2013, 16:05 hod.

sutr do helmy da 19 nebo 20% ?
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od Quetak » 16.01.2013, 16:11 hod.

19

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od ReptileSVK » 16.01.2013, 16:34 hod.

aj tak asi ked narvete novy gem do socketu, trebarz 3 do armoru tak ten pojde predat. a teda sa bude kseftit snimi nepriamo

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od Ragnarok » 16.01.2013, 16:53 hod.

ReptileSVK: Jestli to bude ve finalni fazi skutecne vazano na ucet, ver tomu, ze to takhle prodat nepujde. To si pojisti :)

Ja bych byl v klidu, je to PTRko, takze urcite to zmeni. Snaha zvysit gemy je dobry napad, ale velice spatne provedeni. Urcite by to slo opravit:

1. Zrusit vazbu na ucet (nechapu proc to tak je)
2. Zvysit silu danych gemu (alespon +70 v main statu)
3. Topaz a amethyst zmenit pri vlozeni do zbrane (napriklad: topaz - attack speed, amethyst - life steal)
4. Snizit cenu pri vyndavani (myslim, ze klidne zvysena, ale 5 milionu je skutecne prilis)

Lide na to na forech nadavaji, stejne jako na ostatni veci. Doufejme, ze Blizzard jejich prosby vyslysi a upravi to. Stale ta moznost je, diky bohu :)
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od casperdeluxe » 16.01.2013, 17:16 hod.

podle mě je blbost aby top gem byl vázán na acc. Proč by to dělali? To můžou rovnou dát všechny gemy na acc.

aNIRene
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:aNIRene#1321

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od aNIRene » 16.01.2013, 17:30 hod.

Co si budem nalhávat...celej patch je jen na zavření tlam hráčům, že blizz nic nedělá....
PVP: :DD ...oni neudělali VŮBEC nic. Teda alespoň podle mě. Ten TDM měli hotovej už dávno, nelíbil se jim...no tak se na to vybodli kompletně a nic novýho nedělali ... fakt hrozný lháři... :)
Crafting: jo oukej....ale jak dlouho se s tim asi pachtili? .... :D
Zvednutí XP na MP....nooooo, to muselo bejt fakt hrozně složitý a časově náročný. Stejně jako deatch prodleva a změna dmg u dvou affixů. Ty vole, to muselo vyžadovat určitě tisíce hodin předělávání kódu... Ach jo.

Blizz vlastně neudělal vůbec nic....

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od ZOMB » 16.01.2013, 17:49 hod.

aNIRene: Ono něco předělat není zas tak složité (obzvlášť, když na tom pracuje celý tým profesionálů), ale je celkem časově náročné to pořádně promyslet... sám to jako moder pociťuju, čemu musím dát nejvíc času ;)
Nechci tady nějak vyzdvihovat Blizz, který už není to, co býval (Blizzard North), ale v tomhle se jich fakt zastat musím...

Co se tyka itemu vazanych na ucet, jde podle me o jeden z nejlepsich kroku tohohle patche (uz asi nahrabali dost prachu na AH a chteji udelat neco pro hratelnost)
Bez AH se D3 hraje mnohem lip nez s AH...

Sice me patch nepresvedcil, abych se vratil k D3 (stale je hodne veci, ktere je potreba upravit), ale vidim, ze alespon neco delaji... i kdyz, mozna si uvedomili, ze D3 neni moc povedeny projekt a radsi delaji na WoWku nebo jinych hrach... kdo vi :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od coyd » 16.01.2013, 18:34 hod.

TAk jsem poprve dostal v PvP na pr*el od jednoho DH ale videl jsem ho asi tak jednu milisekundu na zacatku boje a pak az kdyz jsem byl mrtvy takze nehratelne.. PRoste nekonecny smoke screen
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od Ryliah » 16.01.2013, 18:40 hod.

Mohým z vás čo tu nadávate uniká že je to na PTR! práve kvoli tomu aby sa to vybalancovalo.. Takže klídek a radšej píšte stažnosti priamo na offic fórum ako tu ;)
S4 Monk 1100+

aNIRene
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:aNIRene#1321

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od aNIRene » 16.01.2013, 18:42 hod.

ZOMB: ha - a to je právě ono. Jsem rád, že jsi to tam napsal s tím promýšlením. To IK PVP je promyšlené? Navýšení XP jsou budou taky jen zhruba od oka hozená čísla...stejně jako v 1.0.5 kde pak měnily HP a DMG....Gemy? přidat prostě jeden tier navíc, s tím, že za tu obrovskou price přinese jen to samé jako přechodyna nižších tierech - jo to museli promejšlet tak dva měsíce. Jediný co na tom promysleli, je to, že šíleně boostli rubín, a tak trochu tuším, že je to pro to, že nejvíc jich maj přirozeněně nasysleno barbaři :)

Naprosto s tebou souhlasím, že promyšlení a balanc zabere hrozný kvanta času. Ale ne tady!!. Tady nikdo nic nepromýšlel ani nevybalancovával. Tady se Blizzu zastávat je nesmysl...

Je to fail, je to výsměch. Vydaný jen pro to, aby lidi na chvíli zavřeli hubu...

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od Ragnarok » 16.01.2013, 18:46 hod.

coyd: Pry je to o gearu a EHP. Alespon to nekteri hraci tvrdi.

Jenze k cemu vysoke EHP, kdyz pak budu mit dps nejakych 30k? Koho s tim mam umlatit? .... Ale stejne to opravi, takze nezbyva nez cekat. Ja osobne ted ten duel vynecham a pockam co prinesou za zaplatu. Nema smysl se stresovat, kdyz s Monkem, ktery ma gear asi tak desetinasobne levnejsi je silnejsi.
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od Ryliah » 16.01.2013, 18:49 hod.

Asi som ten príspevok pred chvílou písal zbytočne. Aj tak sa to zvrhne na flame haterov ktorý si velmi rád rypnú do Diabla pro každej príležitosti ;) áno nie je to vybalancované, ale práve preto je to nahodené len na PTR, ktorý bude pár týždnov trvať práve kvoli tomu balancu..
S4 Monk 1100+

aNIRene
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:aNIRene#1321

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od aNIRene » 16.01.2013, 18:57 hod.

Ryliah: psal jsem to v ten samý moment. Nevim, mám nahráno cca 900 hodin...čili si nejsem jist, zda-li patřím do škatulky haterů (tenhle popkulturní výraz je taky věc :D ). Spíš než o features mi jde o princip...

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od coyd » 16.01.2013, 19:19 hod.

o gearu a ehp je to mozna v porovnani se stejnym charem jinak to neplati ani nahodou
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Odpovědět

Zpět na „Obecně“