Build na Uber Bosse

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877
Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od sgtmajfoley » 05.01.2013, 14:41 hod.

Duri stahp duri uninstall pls...
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Duri
Gorebelly
Příspěvky:292

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od Duri » 05.01.2013, 15:07 hod.

preco by som mal stahp ked ani neviem co to je ? a preco uninstal ? zato ze niekto ma iny nazor ako ty ? ... hladal som dokaz ze wd je lepsie ako ostatne chary na uberov a nenasiel..tak isto ani na pvp...tak mi daj nejaky dokaz...potom kludne odinstalujem diablo zmazem si z tohto fora vsetky prispevky aj ucet atd...ale hlavne respektuj nazor druheho cloveka...ja tvoj respektujem ale zatial si mi nedal dokaz ze nemam pravdu...dik

...alebo mam napad....sgtmajfoley a jojo wd pridajte si ma ....saajt18#2110...a dokazte mi na vlastne oci ze to vase wd je dobre jak na uberov tak na normal mobov na nejakych vyssich mp...ak naberiete odvahu kluce na uberov vam kludne poskitnem...nechcem sa uz dohadovat cez trapne forum...radsej to budem vidiet ako natom ten wich je....pisete ze tu davate mp 6 - 8tak som zvedavy...cakam na odpoved a request ;)
Naposledy upravil(a) Duri dne 05.01.2013, 15:41 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od Jojo WD » 05.01.2013, 15:40 hod.

Kazda postava ma svoje plusi a aj minusi takze je jasne ze si barbar dava uberov sam rychlejsie ale co je na tom zabavne ze pride a tociii sa kym to nespadne, ked chces kvalitne hrat za WDcko musis mat skill v rukach atd. Ale zase WD je lepsie ako support pre tych tociacich sa blaznov
Obrázek

Duri
Gorebelly
Příspěvky:292

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od Duri » 05.01.2013, 15:44 hod.

ale tu nepiseme nic o zabave alebo skille...sam hram wd lebo ostatne chary ma nebavia...vy sa mi snazite nahovorit ze wd je najlepsi char...ja len oponujem a pridavam dokazy...vy nemate ziadny...v podsate je mi to jedno kazdy mame svoju pravdu ale pan smghtjf ci aky to je jeho nick trapne uraza a pise nieco o tom ze mam zmazat neviem ani co...praveze wd poznam dobre nato aby som vedel odhadnut jeho silu...a teda viem ze moc velku silu nema ked ide o vacsie mp a uberov...ako support je ozaj dobry...ale diablo nie je moc hra o suporte...kazdy chce rozdavat co najvacsiu dmg podla mna...o tomto ta hra je...o nicom inom...

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od sgtmajfoley » 06.01.2013, 19:24 hod.

".praveze wd poznam dobre nato aby som vedel odhadnut jeho silu."

HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA pri tvojom sr*čkovom geare si asi naozaj toho vela nemôžeš dovoliť a preto nepoznaš čoho je WD schopný.

Akoze ked vidime s kamosom tvoj gear, skilly a vsetko... tak sa musime zasmiat a podotknem ti, že ty nevieš nič o WD totálne nič o WD. Tak si to zapíš na čelo.

Inak bol si to ty čo tu zhadzuje WD vo všetkom a pritom ho hraje, ja nehovorim, že je najlepší charakter, je to najme v geare a v tom kto ho ovlada. Ale s dobrym gearom vie urobit vela tak ako v pvp, tak aj na speed farmenie ale to ti asi nič nehovori, aj na uberkach spravi vela.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Duri
Gorebelly
Příspěvky:292

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od Duri » 07.01.2013, 00:05 hod.

nebudem ti nic pisat radsej ti to poslem do spravy ked vidim ze mas za wd odohrane max 80 hodin nema cenu sa s tebou bavit...ja nie som ten kto o tom ocividne nic nevie...zbohom

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od sgtmajfoley » 07.01.2013, 00:28 hod.

"ako som uz napisal...mas moj btag tak ak si neni len internetova socka tak si ma pridaj a ukaz aky si super ja si tu cikule porovnavat nemienim...ano na sc mam slaby gear lebo som farmil asi 20 hodin a kupil veci za 15 mega mozno...build mam taky isty ako projax ktory tu medzi prvymi robil videa a topicy o wd takze ak sa smejes na mojom builde smejes sa aj jemu ...a za druhe ja hram 99% len hc ale to asi nevies co je...tam ten skill musis mat trosku iny ako na bezvyznamnom sc ale po druhe to ty nevies co je...posledne co tebe napisem je ze ja som nikdy nepisal ze mam super build a chodim mp8 a tam som hlavny dmg maker ako ty...stale mas len reci ale dokazat to nevies...preco asi ? kazdy vie...tak kludne pis ze ja mam trapny build alebo co chces ja hram diablo zatial lebo ma to bavi...a robim to tak ako chcem ale nemam potrebu si dokazovat silu na hlupuckych forach ako ty zbohom a daj sa dokopi...

kamarat tak som si pozrel tvojho borca a smiat sa teraz musim ja mam o polovicu mensie dps ale stavim sa ze som natom lepsie ako ty s tvojim divnych buildom bez nejakeho skillu co by vedel cosi aj zabit ...a ty sa hlasis ako expert ? mas odohranych asi 80 hodin max ...kamarat myslel som ze sa bavim s niekym inteligentym ale si sa ukazal ako si seres do huby ...neodpisuj mi prosim ta nebudem to ani citat...fakt sa daj dokopi...

nechcel som to pisat na forum a straponovat ta.." - pekná pm a inak nauč sa gramatiku. To je ale pekne, ze Projax nieco take robi ale moje prve WD video bolo 5.6.2012 :) co je asi o 4 mesiace skorej. A tych 80 hodin mas akurat tak ty, WD bol moj prvy charakter a zabil toho vela, este pred nerfom Inferna takze by som na tvojom mieste bol konecne ticho. :) A tymto moja debata s tebou skončila. Najprv niečo dosiahni a potom mudruj.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

foxo
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Foxo#2431

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od foxo » 07.01.2013, 01:19 hod.

Duri pozri si toto :
http://www.youtube.com/watch?v=f-5f733CAl4
http://www.youtube.com/watch?v=uyP07YAiWnk

Co povies este je WD slaby ?Pozri si este dalsie videa od tochto pana...

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od sgtmajfoley » 07.01.2013, 01:50 hod.

Duriho neries, ako nic v tejto hre nedokazal a ani netusi o com WD je ale bude si tu hovorit a plakat ako je WD slaby...
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Duri
Gorebelly
Příspěvky:292

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od Duri » 07.01.2013, 03:24 hod.

foxo...to nevidis ze to nie je eu server ?? ...a neviem ako ty ale ja som cital a pocul ako to chodi na azijskom serveri s vecami a dupovanim a inymi podvodmi...cize by som to nebral vobec ako legitimne video...asi aj preto to ma taku sledovanost...nulovu...a druhe video ma co ako dokazat ? ...su tam 3 wd ktore maju takmer non stop big bad voodoo a maju urcite vysoke LS alebo LOH alebo aj oboje...a teda pokial mozu stale pustat medvedov nemozu skapat...navyse sa im stale cez pasivku este k tomu doplna int a mana a hp kedze stale beru globy...toto je extrem ktory nikde v eu serveroch nenajdes...taketo 3 wd v zivote spolu hrat nebudu...ak ano klobuk dole a potom su dobry...ale len ked maju stalu manu...akonahle im dojde su v koncoch...a tu sme sa bavili..alebo aspon snazili bavit aky budil postavit na uberov...stym ze tam ako wd pojdes pravdepoobne sam...cize ked pojdes na uberov napr s barbom monkom a dh alebo aj dalsim wd tak ti nikto non stop manu nezaruci...len ty mas tu pasivku...cize taky budil ako maju oni nemozes pouzit...ja neviem ako vy ale snazim sa trosku rozmyslat a viem ze toto nie je mozne v nasich koncinach....a rad by som bol aby bol wd na uberov alebo pvp silnejsi ale bohuzial nie je ... ja hram hlavne hc a tam je extremne tazke spravit wd ktory rozda aj dmg a bude mat aj vysoke ehp...na sc si takmer kazdy vybera vysoku dmg...na farmenie nizsich mp je pravdepodobne najlepsi ale na uberov a pvp asi nie...chcel by som radsej vidiet normalne video z eu ak take je...alebo zachvilku pride pvp a tam uvidime ako natom wd...mozno ma prekvapi co nepredpokladam...

a este jedna vec foxo...pozeral som tie videa a musim uznat ze tie 3 wd cka co su tam skoro stale su dobre...klobuk dole...ale na nase ceskoslovenske pomeri kde predpokladam ze to nehra niekto 10h denne to asi mozne nebude...cize treba brat do uvahy fakt ze malokto od nas bude mat nato cas farmit to sc stale alebo nedajboze si tam posielat peniaze...za idealnych podmienok kde by si mal najlepsie veci na sebe verim tomu ze solo uberov das aj ty na mp10...ale je to mozne ? ...asi nie...preto sa bavme a realnych hodnotach ktore mozes dosiahnut...a stymi tazko bude wd konkurovat napr barbarovi ktory taktiez nemusi mat top veci ale stale bude natom lepsie len preto ze jeho char je proste od blizzu "lepsie" stavany na prezitie pri uberoch...nic viac zatym nehladaj len fakt ze JA ako slobodna osoba si myslim ze bohuzial wd je natom zle proti inym postavam...a nic natom nemeni fakt ze ho hravam ako jedinu postavu ako by tu niekto mohol namietat...ja nemam ambicie na mp10 solo uberov cize mi to nevadi...

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od Projax » 07.01.2013, 06:35 hod.

no na tom video to meli postavene na 2x sacri build na generovani blob a 2x Zombie bear build na insance cleavovani - na zahrani je to rozhodne easy - akorat mit nejaky ten gear na to tzn 300-400 míčů.

wd je (kdyz nepocitam barbary) dost dobrý na ubery - nejen díky spirit barage buildum, ale hlavně kvůli supportu pro ostatní hráče - ten totem v 4man party tam udělá hroznou paseku.

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od sgtmajfoley » 07.01.2013, 10:20 hod.

Nezabudajme, ze je to aj luxusny charakter na speed farmu. Ked uz jeden nemenovany barbar (mimochodom bol tu s nim rozhovor na hlavnej stranke) mi povie, ze zavidi WDčkam speed farmu, tak asi WD nebude na zahodenie. Inak čo sa tyka CR/SK pomerov, Duri povedz Papagajovi nech prehodí gear na WD a budes tu mat super WD tiez alebo tomu DHčkovi čo rubal MP10 do pol hodiny s Athenou, nech preda gear a zrobi si WDcko. :) Ja tiez idem primarne DH, takze na WD som nic nekupil strasne dlho, dokonca som mu degradoval dmg len aby mal viac HP a resistov. Je sice pekne, ze tu nejaky ******* ma 190k dps ale iba 30k hp co nepovazujem za postavu schopnu na uberky alebo hocico ine nez MP1.

EDIT: Dokonca na battlenete je fake dps po big bad voodoo, na diablo progress je iba 104k dps. A presne 210k EHP, Kulle mu uz asi aj na MP3 da IK fireballom.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od Nekronaut » 07.01.2013, 11:11 hod.

No já začal hrát WD hlavně ze dvou důvodů:

1. IMO nejzajímavější/nejzábavnější char ve hře
2. Velmi efektivní na rychlofarmu a expení

Časem jsem zjistil, že je to i velmi všestranný char, samozřejmě v závislosti na gearu. Jak to bude v PvP se ukáže až po tréninku v areně...

Duri
Gorebelly
Příspěvky:292

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od Duri » 07.01.2013, 14:52 hod.

nekro presne z tych 2dovodov ja hram len wd :) hlavne ten druhy...na hc mp1 idealne na farmu pre mna...

Uživatelský avatar
peter10
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PetKiller10 #2658

Re: Build na Uber Bosse

Příspěvek od peter10 » 17.01.2013, 16:22 hod.

Suhlasim s tvojimi 2 bodmi, wd ma znova pritiahol k tejto hre ked mi barbar uz nemal co ponuknut, Diablo je hlavne o farme a tam je wd s acid cloud a spirit walk neskutocne zabavny a rychly, dufam ze casom s lepsim gearom to pojdelepsie aj na UBER mp5+, tam je barbar zase neprekonatelny(jednoducho vies ze si nesmrtelny)..
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“