Diablo III PvP Update

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
esopeso
Doom Knight
Příspěvky:479
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Esopeso#2983
Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od esopeso » 02.01.2013, 11:58 hod.

D3 jsem si koupil hned v noci co ho dali na pulty obchodu.Tyden dovolená s kamoši a paříme v kuse celý tyden.Super ultra mapy,příšery všecko.
Po cca pul roce hraní mě už bohužel D3 nebere jako dříve.Mam dohrané všecky classyna na INF a všecko otestované atd.
Jediné co mi ještě chybí je zapnout HC ale moc se mi do toho nechce.
Co jsem chtěl řict je to že hra je uplně jiná než před půl rokem.Takže ano pořád hru vyvíjejí. Ale jestli k horšímu nebo k lepšímu k tomu bych se už vyjadřovat nechtěl ,jenom konstatuji že Blilzz na tu hru N*SERE. Kdyby ano , nechal by ji tak jak vypadala po vydání v květnu roku 2012:-)
Obrázek
Diablo uložen v ledu , jedu si SC,TR,BS,FiFu,lol,BF3

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od Tapeworm » 02.01.2013, 12:30 hod.

I PVP 1vs1 bude zpestření jen doufám, že to půjde i na low lvl ne jen na lvl 60.
PVP turnaje zatím nic. Škoda no, ale třeba časem dodělaj.
K otázce "Co kdyby se to nejmenovalo Diablo hráli by jste stále ? " - Nevím jestli bych si tu hru v prvopočátku koupil, ale pokud ano tak bych ji hrál i kdyby to nebylo diablo.

Duely jsou super uvidíme jak se s nimi vypořádají. Super by také byla možnost PVP "PK" říkejte si tomu jak chcete přímo ve hře. Ať se na mne nikdo nezlobí i tohle byl prvek v D2, který byl super a to pro obě strany. Všichni na PK nadávali, ale stejně pořád lezli do open her kde bylo pravděpodobné, že tam nějaký bude. Prostě to k té hře patřilo a byl to adrenalin navíc.

Datadisk a případné změny v něm hře určitě v budoucnu pomůžou. Jen bych nečekal nějakou zásadní revoluci případně reset. Reset díky RMAH v podstatě Blizz udělat nemůže.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od sklb » 02.01.2013, 19:16 hod.

Ja si teda osobne myslim, ze viac ako PVP momentalne Blizzard trapi viac sposob ako co najrychlejsie prehodit D3 na konzoly a zosuladit s tym Rmah aby mohli tocit korunky aj tam. System hry uz je dokonale konzolovy, len doriesit formalne vecicky a hura na xbox 360.
Je to smutne, ale toto je momentalne vec ktora zaujima blizzard. Nie Pvp, nie zmysluplna uprava hry, ale port hry.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od dawemorraless » 02.01.2013, 20:18 hod.

sklb ....Já bych to taky tak viděl :( určo testují ovladače a podobný hovadiny na to aby se dalo lítat po cimře a plácat rukama před tv atd....pvp mělo být od začátku.... sem zvědavej co bude v 1.0.7
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

lakai
Fallen Shaman
Příspěvky:91

Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od lakai » 02.01.2013, 22:08 hod.

Jojo WD píše:To je super ale co to ma spolocne s PvP update???? Piste len k teme a nie kazdy pise o tom istom uz dlho a ked sa vam diablo nepaci tak to nehraj a hotovo a nie stale tu len plakat ze je to onicom ako ,..........
Můj příspěvek je k tématu - tedy vyjádření k PvP updatu, D3 už nehraju, ale jsem fanoušek série, proto sleduju vývoj D3

Uživatelský avatar
Thulle
Gorebelly
Příspěvky:301
BattleTag:Thulle#2682
Bydliště:War Thunder

Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od Thulle » 02.01.2013, 23:10 hod.

Současný stav mě ani za mák neuspokojuje a celých 7 měsíců jsem se těšil na TENHLE SLÍBENÝ content. Velká rána od Jaye, zrušil slib pevně daný s kterým jsem počítal při nákupu - normální klamání zákazníka.
Obrázek

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od Punky » 03.01.2013, 08:03 hod.

no ono toto klamanie a slubovanie je uz uplne bezny jav dnes, hlavne teda v mmo (alebo aj v hrach ako diablo, ktore su nejakym sposobom zamerane na multiplayer)... dost mi to pripomina predvolebne sluby politikov, ktory pred volbami naslubuju vsetko mozne aj nemozne a akonahle je po volbach... tak je realita niekde inde... tak isto je to aj s hrami... devs naslubuju super pvp, uzasne prepracovany skill system, nevidany combat mode atd atd... a nakoniec z toho v tej hre nic nie je... ale poznam X ludi ktori napriek tomu ze hrali snad kazde MMO ktore za poeslednych 5 rokov vyslo, vzdy s prichodom noveho vravia "toto bude ine, toto bude super" a kupia ho aj tak... takze preco by si ti devs vlasten snazili ze jo

no a aby to nebol len ot... tak ma to nejak ani neprekvapilo... ako jasne, prinieslo by im to urcite nejake zisky, pretoze do pvp by urcite par ludi zainvestovalo... ale pokial sa im otvorila cesta nahodit to nejak na konzoly... tak je to pre nich bezpochyby jednotka, pretoze tie peniaze z toho by boli vyssie urcite... na druhej strane idu na to dobre... povedia ze nieco uz mali ale ze to nebolo zabavne (co je teda podla mna drist, nemali nic...), a tak zatial daju 1v1 a niekedy v buducnosti poriesia aj nieco viac... a ludia budu zas len cakat a cakat... klasika :)

Uživatelský avatar
sensation86
Gorebelly
Příspěvky:200
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sensation86#2551

Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od sensation86 » 03.01.2013, 09:32 hod.

Procetl jsemsi to cele poctive... Kritikou se zde nesetri... Za mne bych chtel rict ze D2 to neni a jsem za to rad... Nerikam ze jsem D2 neotacel x krat ale aby po x letem cekani udelali vse stejne jen v lepsim kabate to by me fakt moc nebavilo za ty leta hrani D2 :-) co se tyce bugu atd... Dokonaleho nikdy nic neni jeste teda jsem nic takoveho nevidel vy ano? Jiste pravdou je fakt ze panackove meli se vic zamerit na to jake bylo D2 a i D1 a udelat z toho fuzy s novinkama... Ponurost mi schazi atd atd... D3 je vice mene mlaticka za itemy, D3 me ale i nadale baví... Nevim jak za dalsi treba rok ale bavi... PVP a jeho odklady kdyz vidim bugy ve hre nedivim se ze s PVPeckem to neni hned, je to tak i lepsi bych rekl... Cekat na PVP od vydani hry a pak by to byla hruza nevim nevim ale Blizz si uvedomuje jak na tom s D3 je a pokazit takovou ocekavanou vec by asi byl dalsi hrebik do rakve... Blizz si to uvedomuje aspon si to myslim :-D nezbyva nic jineho nez cekat....

PressCzech
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abel

Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od PressCzech » 04.01.2013, 02:22 hod.

Hoči pamatuju si na první SC a taky z toho udělali Diamant. Problem je že Blizzard dělá progamingové hry a WoW-ko. Z diabla se stalo taky taková jiná verze Wowka. bavil jsem se s kamarádem který wowoko žere a hraje každej den a když jsem mu popsal D3 tak mi řekl "ty ale tohle přesně v posledním datadisku udělali) Mají něakou myšlenku a ladí ji. pravda že když slyším příběhy o starých patchech na D3 tak bych to už dávno hodil z okna. Já se spíše bojím aby neproběhla něaká Devalorizace ithemů a vůbec nemusel jsem začít od znova. PvP jsem zvědavej myslím si že TEAMY by byli lepší ale tak asik přišli na něakej problem který nechcou řešit. Já hraju jenom pár měsíců ale zatím mě to baví protože jsem ještě s*áč a mimo to mám dalších x postav které mužu jet taky. Datadisk douhám že přinese nové postavy ithemy a něco vylepší... ale kdybych byl Frajer z Blizzardu nechal bych PvP na Datadisk.

Uživatelský avatar
sensation86
Gorebelly
Příspěvky:200
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sensation86#2551

Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od sensation86 » 04.01.2013, 04:29 hod.

PressCzech: PVP nechat na datadisc? super no :-D prvni datac je v planu pro rok 2014...

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od Vendetta » 04.01.2013, 09:38 hod.

datadisk je v plane 2/4 roku 2013 ale nechce sa mi to hladat najdi si to sam. ...toje plan ale skutocnost bude asi ten 2014.

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od Baglik » 04.01.2013, 13:40 hod.

To Vendetta: Tak to by nebylo špatný ale jak všichni známe Blizz tak to několikrát odloží, takže reálný bude spíš ten rok 2014. :)

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od sklb » 04.01.2013, 14:08 hod.

To si ani v najmokrejsom sne nedokazem predstavit, ze v juni tohoto roku by vydali datadisk k d3. Tazkopadnost a nemotornost blizzardu je na takej urovni, ze budeme velmi stastny az prestatny ked datadisk vyjde niekde v 2015... Takze, ludia dajte si dole tie ruzove okuliare. :P V 2014 bude mozno neake to schopne pvp, datadisk, ale urcite nie.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“