Diablo III PvP Update

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno
Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od dawemorraless » 28.12.2012, 17:35 hod.

Pseudopes píše:kdo z vás by je potom hledal? :D srsly? trvalo by hodiny alespoň jednoho najít, teď si vzpomeňte kolik jich potřebujete na ring a nehledě o to na pořádný ring
já jo farmím tím že prolezu co nejvíc a ne každých 15min jak defo nabít NV hurá na wardena a furt dokola já třeba eče hellfire ring nemám a nějak mě to netankujea navíc je to v rozporu s tím co Jay prohlásil že nechce aby se opakovali nájezdy na Mefista
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od Vendetta » 28.12.2012, 20:01 hod.

No precital som si to a akoze ty co este stale obchajuju blizz nech si daju dole uz ruzove okuliare. Na zaciatok musim povedat ze mam uplne u p*dele cele pvp v diable nato su lepsie hry ktore su od zaciatku stavane na pvp. Keby sa radsej venovali novym napadam a rozsirovaniu hry a oprave bugov. Ale po pol roku napisu ze nemaju nic a ze mozete sa luskat navzajom a team pvp nevieme co robime tak nebude :) ale pametam si ako sa chvastali a venovali sa pvp na poslednom blizzcone a buchali sa do hrude ake to bude super uzasne sa im smejem. Presne ako vsetko bude uzasne a super a orezavali odstranovali uberali na narocnosti a este do oci pisali ze to vsetko je pre kvalitu hry :) sak nakoniec stoho ostalo Diablo II ked prislo na svet ciste chuducke diablo ... ale dnes je rok 2012 .... zacina ma to bavit cim dalej menej . IMachine je sranda ktora bavila tie prve razy. Kde si zasa s*ru do huby nechceme najazdy na Mempa Bala aby sa opakovali tak pre zmenu budete robit najazdy na klucnikoch a potom na Infernal bossoch. Farmenie par kusov gearu ... kde je variabilita co slubovali ?

Ja neviem podla mna by spravili lepsie keby urobili Diablo II LoD HD :) kde by nemuseli pouzivat tie mozecky a spravili by iba novu grafiku ....

Richi
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Richi#2388

Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od Richi » 28.12.2012, 21:05 hod.

Poslední vytěrák od Blizzu, který už nejsem ochotný akceptovat. Doteď jsem pořád ještě trochu slyšel na řeči, jak jednou (brzy) bude D3 skvělá a vychytaná hra. Ano, D3 byla dobrá hra, ale už nebaví, pořád dokola točit jedno a to samé časem omrzelo. D3 možná jednou bude skvělá a vychytaná hra, ale tímto "tempem" to bude v době, kdy jí bude hrát zlomek skalních fanoušků a já budu možná poprvé děda.

Zaujala mě tady jedna otázka, co tu padla a sice - hráli byste to ještě pořád, kdyby to nemělo v názvu Diablo ? Celkem trefné...

Halen
Gorebelly
Příspěvky:229
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Halen#1852

Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od Halen » 28.12.2012, 21:09 hod.

Od téhle hry mě vyžene a už jsem hodně nahlodán, naprosto příšerný loot.
Obrázek

Uživatelský avatar
Borgi*
Doom Knight
Příspěvky:421
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Borgi#2969

Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od Borgi* » 28.12.2012, 23:54 hod.

Jojo WD píše:
Borgi* píše:
Jojo WD píše:Oni chcu mat to PvPdokonalea preto ho doladuju tak dlho aby to bolo kvalitne tak na tom treba dlho pracovat a nemyslite si ze v blizzarde pracuju sami imbecili, podla mna oni dobre vedia ze co robia
Tak to bude asi opravdu ono, teď jsi na to došel. Blizzard chtěl mít tak dokonalý a super Skill Tree až ho nakonect úplně zrušil, asi byl až moc dokonalý. Chtěli mít super dokonalé 4vs4 PVP až ho nakonec taky zrušili, asi stejný důvod že? A že se Diablo 3 vyvíjelo 11 let k dokonalosti a nakonec vydali jen jakousi BETU bez PVP, kterou každný patchem naprosto překopou, to obhájíš čím? Kdyby věděli co dělají a co chtějí tak by nepotřebovali 11 let na vývoj a nezavhrli by 90% toho co vymysleli.Stačí si pustit, co prezentovali v roce 2010. Runy, Charmy, Traity, Svitky, Pety, Kombinace skillů, tuny nápadů atd, a co z toho zůstalo v Diablu 3? Vůbec NIC.
Mojenko blizzard nema na starosti len D3 ani maju aj inehry na starosti a podla mojho nazoru nevyvijali D3 11 rokov oni radsej vyvijali ine hry atd. Az nakoniec prisiel cas aj na D3. Oni dobre vedia ze co robia podla mna
Takže podle tebe to funguje tak, že je jedno velké studio, které ma na starosti všechny své hry? A to funguje jak? Týden všichni pracují na Diablu, další týden se všichni zabývají WoW a když je čas, tak kutí Titana? Nebo jsou rozdělení a každá skupina pracuje odděleně a na svém projektu? Co je asi lepší?
Obrázek

Inferno (MP 10) - The Butcher, Belial, Azmodan, Diablo kills
http://youtu.be/w1mML-HlRAU

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od Jojo WD » 28.12.2012, 23:59 hod.

Nechcem sa uz s tebou o tom bavit jednoducho a hadat sa nepotrebujem na verejnom fore takze ja sa uz nebudem vyjadrovat
Obrázek

Uživatelský avatar
Deef
Gorebelly
Příspěvky:221
BattleTag:Deef#2671
Bydliště:Ried im Innkreis
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od Deef » 29.12.2012, 00:10 hod.

Skoro som to o5 zapol ked som vydel pvp :D Ale nie , tak vyskusam to a ked bude nuda zase budem cakat na datac.

Uživatelský avatar
zumik
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zumik#2114
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od zumik » 29.12.2012, 09:56 hod.

Jojo WD: Kolik pak ti je? Máš hodně zajiavý pohled na Blizzard.

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od Jojo WD » 29.12.2012, 10:11 hod.

Neni jedno kolko mi je? Podla mna tam niesu tupy ludia a ked si my slite to vite robyt lepsie ako oni tak preco niestena ich mieste vy? Sa zamyslite kedy je to PvP tak jednoduche urobyt tak by to uz davno bolo spravene. Kazdy z vas ich tu len zhadzuje ze aky su neschopny atd. Ale kedy boly taky neschopny nespravily by hru ktu hraju miliardy ludi na celej zemi a tym mam na mysli wow. Tak im doprajte cas nech aj diablo mozu tak vylepsit aby to bavilo miliardy ludi a nie len ich zhadzovat to je vse viac sa k tomu uz nebudem vyjadrovat
Obrázek

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od Lord_Sp » 29.12.2012, 12:36 hod.

Jojo WD: ťažá z úspešnej minulosti ...

inak jak tu bylo spomenuté kolko vecí bylo v bete ... neslubovali též nejaké uber super animačné smrte ked človek zakape ? :D ... mam taky dojem že Siegebreaker tam teho barbara jaksik rozkusel alebo neco také ?!

Majky_majk: "Spousta nových věcí (paragon, ubers, MP...)" - co je natem proboha nového ? paragon je len prodlúžený End game protože inateligenti dali max lvl 60 a po zlahčení inferna to stratilo zmysel a navíc je to spúsob jak bezbolestne odstranit staty které už ve hry majú (MF,GF) ... uber, ooo to je novinka zas len ždímajú už tak vyždímané ... Monster Power ten je diskutabilný ale majú dúvody které podto skovali (inferno už neni inferno, ubery a drop znich, nemožnosť nastavit si player "x" )

osobne bych rád vedel proč sa nedržali starého a overeného konceptu jak byl v D2 ( co sa tyka levelu ) a nedali dajmetemu max 100 lvl pričemž od 90tky by to išlo jak po chlupatej deke a za smrt by ti to strhlo okrem životnosti itemu aj napr. 10% xp (co si pamatam tak to byla vtedy bolestivá strata :-D) ... kolko ludí by asi dneska mnelo max lvl ked na každem druhem kroku je nejaky šťavnatý champ. pack ( a to pred fixem prípon a predpon byli ešte zábavnejší komba)

:D ešte ktemu PVP ... nebylo PVP v diablu vždy otem ked mnel človek good eq, kdo skúrej "uderí" ? :D jestli ne,jestli sa konali nejaké epické bitvy, tak mňa klidne vyveďte z omylu

Uživatelský avatar
zumik
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zumik#2114
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od zumik » 29.12.2012, 19:53 hod.

Jojo WD: Samozřejmě že je jedno kolik ti je. Osobně si nemyslim, že by v Blizzu byli idioti, ale to nic nemění na faktu, že za tu dobu co vyvýjeli D3, je moc skvělých nápadů nenapadlo, akorád tak jak vydělat co nejvíc doláčů. Nicméně já reagoval na tebe, protože když sám Blizz řekl, že má na každou hru vlastní tým, a je to i naprosto logické, protože jakékoliv jiné rozložení je neefektivní, tak nechápu co se ti nezdá na tom, že se hra vyvýjela 11 let. A když ti to Borgi vyvrátil rvůj názor, tak tvoje reakce mi přišla jak od dítěte, tak mě jen zajímalo kolk ti je.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od Javurek » 29.12.2012, 20:05 hod.

Prostě za tu dlouhou dobu co byl vývoj, udělali fakt málo a to málo ještě dost špatně. Měl celej tým povinně hrát aspoň 1 rok aktivně diablo 2 a pak teprve přemýšlet nad tímco by Diablo 3 mělo obsahovat. Hlavně, že vymysleli kraviny jako no skills, no stats, paragon levely....

A pokud zas někdo namítne že chci Diablo 2 v lepší grafice tak nechci. Chci aby to bylo hratelnější než Diablo 2 a aby se poučili z chyb ohledně předmětů a skillů. Oni to ještě výrazně zhoršili.

Uživatelský avatar
zumik
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zumik#2114
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od zumik » 29.12.2012, 21:59 hod.

Když se člověk zamyslí jak v průběhu vývoje D3 vypadalo (mělo vypadat) a v jakém je stavu dnes, kdy ještě dva roky před vydáním mělo D3 naprosto jiné herní mechanismy, skill systém, atd. tak z těch 11 let vývoje dá se říct je minimálně 8 naprosto proplýtvaných. Pak se není čemu divit, že to vlastně vše nefunguje tak jak má.
Nejhorší je to, že skvělých nápadů měli fůru, ale nějak se postupně vytratily.

RezZ3t
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:RezZ3t#2871

Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od RezZ3t » 31.12.2012, 22:41 hod.

já myslím že už to maj třeba hotový ale vypouštěj to strašně pomalu ..
unit:zealot

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od DeathHero » 01.01.2013, 16:36 hod.

ahoj necetl jsem cele tema ale nedavno se zobrazila najaka tabulka k pvp nevim co jsem presne zmackl bylo to v okamziku kdyz jsem se loadoval do hry nevite nekdo jak se spusti ?
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od kojot » 01.01.2013, 19:09 hod.

DeathHero: PvP ještě v D3 není. Byla to pravděpodobně jenom informační tabulka o tom, že to brzy spustí.

Ostatní: Udržujte diskuzi v rozumných mezích.
Obrázek

lakai
Fallen Shaman
Příspěvky:91

Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od lakai » 01.01.2013, 21:27 hod.

PvP tu hru nezachrání, jediná šance je datadisk, ale jak tu někdo psal, to by musel totálně překopat hru a reset bezpodmínečně, nic z toho se ale stejně nestane.

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od Jojo WD » 01.01.2013, 21:37 hod.

Lakai taketo nazory si nechaj pre seba
Obrázek

Richi
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Richi#2388

Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od Richi » 01.01.2013, 22:04 hod.

Jojo WD - proč ? Vždyť má pravdu, většina lidí, co začli hrát chvíli po spuštění už nehraje, protože nemají zkrátka proč hrát. D3 je nedodělek, tvůrci zaspali dobu o x let a tímto tempem už to nedoženou. Nemít tento titul v názvu Diablo, tak už dnes by po něm neštěkl ani pes. Je to škoda, absolutně nedokázali využít potenciálu - ať už jména jako takového, či Battlenetu. Doufám jen, že nezabili celou sérii.

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Diablo III PvP Update

Příspěvek od Jojo WD » 01.01.2013, 22:16 hod.

To je super ale co to ma spolocne s PvP update???? Piste len k teme a nie kazdy pise o tom istom uz dlho a ked sa vam diablo nepaci tak to nehraj a hotovo a nie stale tu len plakat ze je to onicom ako ,..........
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“