Diablo III vs Torchlight II

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
sklb
Burning Soul
Příspěvky:623
Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od sklb » 18.10.2012, 16:40 hod.

Ja mam 24, citim sa ako dieta a aj vyzeram ako fuzate dieta tak preto rad hram torchlight 2. Kvoli tomu mam aj vsetky tieto problemy s Diablo 3, lebo pri jeho hrani ma chytaju zachvaty strachu z toho aka strasne dospelacka grafika tam je ;)
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
Red Eagle
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Red Eagle » 18.10.2012, 17:16 hod.

Mne je len najviac smiesna ta zakernost a malost a zial i ubohost mnohych Diablo 3 fanboys :) Napr. to ako vzdy moralizovali a nadavali na ludi co pisali ze by si D3 napr. aj stiahli ak to bude mozne. Teraz ked vysiel Torchlight 2 (mimochodom fakt skvela hra) to co je skutocne ubohe nie je ani tak to ze na Torchlight nadavaju ako to ako mnohi z nich tu kazdu chvilu posmesne napisu vetu typu : ,,tak ja si ten blby Torchlight teda stiahnem cracknem a zahram si ho,, :lol:
Ked sa jedna o Diablo 3 moralizovali ked ide o Torchlight 2 uz nemoralizuju uz posmesne pisu ako si ho stiahnu.
Teraz sa fanboys(ked som ja udajne hater tak oni su fanboys) momentalne uka.. no pouzijem slusnejsie slovo utesuju novym patchom do D3 ktory v podstate do D3nepriniesol ziadne zmeny len hru ponerfoval a opat zlahcil.
Nie nech sa na mna nikto nehneva ale taky ludia o akych pisem si nezasluzia ziadnu uctu ani respekt a hnusi sa mi ak sa niekto chova ako rozmaznany
,,spratek,, 10 rocny ;)
Naposledy upravil(a) Red Eagle dne 18.10.2012, 22:01 hod., celkem upraveno 1 x.
Best Games na PC :
1: Rome Total War
2: Diablo 2
3: Jagged Alliance 2
4: Heroes of Might a Magic III.
5: Fifa 11

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Ryliah » 18.10.2012, 20:16 hod.

Red Eagle o čom to točíš ? Kedy kto moralizoval o sťahovaní D3 ? Keď si si nevšimol D3 je online only takže na to ti žiadny crack a sťahovanie nepomože..Nechápem zmysel tvojho posledného príspevku ;)
S4 Monk 1100+

lakai
Fallen Shaman
Příspěvky:91

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od lakai » 18.10.2012, 22:04 hod.

D3 pro mě nevykročilo dobrou nohou, D4 se nedožiju, takže hraju T2 a těším se na T3 :)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od ZOMB » 27.12.2012, 12:29 hod.

Torchlight 2 jsem dostal pod stromeček, zatím jen dobré dojmy (TL2 mě baví víc než D3 na začátku)
Uvidím, jak dlouho mi to vydrží... ale déle jak D3 určitě :D
Pokud jde o srovnání, tak se přikláním k tomuhle:
Diablo III: Want loot? Buy it! | Torchlight II: Want loot? Play the game!

Už jdu hrát! :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Ryliah » 27.12.2012, 19:49 hod.

Tak si hraj, ale preto si predsa nemusel vykopávať tento viac ako 2 mesiace starý "flame" topic.. ;)
S4 Monk 1100+

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Majky_majk » 27.12.2012, 21:23 hod.

Já jsem si Torchlight II pár hodin zahrál a i když to není špatná hra, tak nějak musim oprášit svůj post z první strany tohodle vlákna...

"Diablo 3 je z mého pohledu bohužel zklamání... kromě obrovského zjednodušení a komerce nepřináší vůbec nic nového, jen evoluce. Navíc po velmi značné době, po které všichni čekali mnohem více. I tak se jedná ale o velmi kvalitní hru a 100% vím, že za 10let si budu pamatovat, že jsem nějaké D3 hrál a skoro bych se vsadil, že si budu pamatovat i příběh hry, jakou jsem používal výbavu, oblíbené skilly atd. U T1 si dneska už ani nepamatuju, za kterou jsem ho hrál postavu.

Věřim, že stejné to bude i s T2. Spousta lidí dnes bude tvrdit, jak je to lepší hra než D3. Ale za 10 let už ani nebudou vědět, jestli jí vůbec někdy hráli."

Jinak... vrátil jsem se opět k D3 a začal před cca 60ti hod hrát barbara. Zatím stále baví, ale pomalinku cítim, že se začíná dostavovat moment, kdy už další prostop hrou = farmení desítek milionů gold, což mě asi nebude bavit (přesně na tom jsem končil svou minulou postavu). Ale uvidíme. Třeba se Blizzard pochlapí a ještě hru trochu potuní.


Musim říct, že nejvíce mě na hře baví možnost hrát s fajn lidma z české/slovenské komunity... je fakt paráda narazit na lidi, kteří mu dají svůj drop za desítky milionů a to samé mít možnost jim oplatit. Hra tím pro mě dostává jiný rozměr, než je jen neustálé procházení AH. Tohle jsem v T2 nenašel.

lakai
Fallen Shaman
Příspěvky:91

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od lakai » 27.12.2012, 21:51 hod.

To je otázka názoru, T2 mě třeba baví víc než D3 a po pár měsících si absolutně nepamatuju co jsem měl v D3 za výbavu a docela obdivuju toho kdo by si to pamatoval (s timhle to zrovna u T2 není pravda o moc lepší). To že jsem hrál D3 si sice po letech pamatovat budu, ale jenom díky předchozím dílům, kdyby to vyšlo pod jiným názvem a nedělal by to Blizzard, tak za rok nevím o čem ta hra byla...

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Attia » 28.12.2012, 14:07 hod.

T2 bohužel pohřbívá to že nemají tak propracovaný možnosti multiplayeru a vše je tam takové divné (myslím ohledně multiplayeru atd). Oproti D3. To je z mého pohledu asi nejhorší věc co mě na T2 štvě. Jinak pořád hraju T2 ale jen jako super singleplayerovku. na multiplayer mám pořát D2 :-D

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Javurek » 28.12.2012, 17:06 hod.

Tak u mě teď vede spíš Path of Exile, to vypadá velmi dobře. Má to daleko víc blíže k diablu 2 než samotná Diablo 3.

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Lord_Sp » 29.12.2012, 12:55 hod.

též sem mnel možnosť pred troma dňama si nainstalovat Torchlight 2 a zatím mňa to baví (protože neni co hrát :D ? maybe), ked človek ze začatku prekúsne tú strašidelne vymalovanú grafiku tak sa zteho vyklube aj dobré RPG :D zatím lvl tušim cez 40, posledný act ... sem zvedavý co hra ponúkne dál

Javurek: +1 :D

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Relic » 29.12.2012, 20:20 hod.

je na to uz aj cestina???

Uživatelský avatar
Wishmaster
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nemo#2937
Bydliště:Spišská Nová Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Wishmaster » 29.12.2012, 21:50 hod.

budze budze .. soon! :D

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Relic » 31.12.2012, 12:07 hod.

a hral uz niekto Drakensang online???? co je to zac vyzera to celkom fajn...

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Jojo WD » 31.12.2012, 12:16 hod.

Je to blbost sice som to hral asi 10 min. lebo ma to nebavylo
Obrázek

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od sklb » 31.12.2012, 12:29 hod.

Wishmaster píše:budze budze .. soon! :D
kto robi tu cestinu ak sa smiem spytat?
Naposledy upravil(a) sklb dne 31.12.2012, 12:31 hod., celkem upraveno 2 x.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Relic » 31.12.2012, 12:29 hod.

prave som to pozeral na to ze to je online v prehliadaci celkom fajn asi tak na mobil :)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od ZOMB » 31.12.2012, 14:31 hod.

No... tak TL2 už hraju pár dní, pořád baví... a co nejvíce oceněju na hře je způsob vývoje postavy - rozdělování skillů tak, abych jel postavu která mi sedí :)
TL2 je skvělá hra... kdyby měla grafiku a příběh D3 tak by D3 už nikdo nehrál :)
A to myslím vážně - TL2 jde ve stopách D2, a to byl od Runic Games skvělý krok
A Matt Uelmen? Blizzard udělal obrovskou chybu, že ho nenajal i na hudbu do D3... no, i když... lépe pro TL2 :D

Ale stejně... na D2 ani jedna z těchto her nemají :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Duri
Gorebelly
Příspěvky:292

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Duri » 31.12.2012, 21:40 hod.

zomb otazka pre teba...kolko ludi hra d3 ? ...kolko ludi hra t2 ? a asi neuhadnes ale kolko ludi hra d2 ? ;) ...podla toho zistit ktora hra je najlepsia :) ...reci ze to nie je ziadne meritko mam tam odkial som prisiel...;) t2 je skoro zadarmo...resp zadarmo ja som stiahol stiahlo dalsich xx hracov a hralo...d3 sa stiahnut neda...a aj tak d3 hra viac ludi ako t2...cize odpoved jasna....a d2 uz ted nehra skoro nikto...preco by aj hral...tiez by si sa vozil na 2kovom golfe ked sa mozes v 7kovom ;) ? ...sam si odpovedz :D

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od ZOMB » 31.12.2012, 21:50 hod.

Kolik lidí hraje D3?
No... když si to vezmu na lidi které osobně znám (diablisty), D3 jsme si koupili všichni, protože jsme čekali pokračovatele krále - D2
Postupně lidi odpadávali, protože je D3 přestávalo bavit... nakonec jsem odpadl i já :)
Aktuálně nezbyl ani jeden který hraje D3, všichni jsme se vrátili k D2 - takže asi tak :D
Diablo 3 může být klidně nejprodávanější hra všech dob, ale určitě ne nejhranější...

Nějakým statistickým údajům nevěřím, protože se dají lehce zfalšovat - a k čemu mi to vlastně je? Mě záleží na tom, co baví mě, a ne miliony lidí okolo, které ani neznám ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“