zamčený učet

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
zazvy
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:zazvy
zamčený učet

Příspěvek od zazvy » 20.12.2012, 20:14 hod.

Ahoj všem.Mam problem..blizzard mi zablokoval učet protože jsem jsem delší dobu nehrál a pak se přihlásil z nového PC jenže stím asi nepočítali a opravdu je to podle jejich návodu neřešitelný problém.Prosím o jakoukoli radu jak na to.Píše to jen abych kontaktoval podporu ale žadný email na ně tam není...ten jejich tiket poslat nemohu protože nejsem přihlášen.
Díky moc za rady

Uživatelský avatar
Foebane
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Foebane#2662

Re: zamčený učet

Příspěvek od Foebane » 20.12.2012, 20:44 hod.

tak se prihlas a odblokuj ho, neni to zas tak tezky :)

zazvy
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:zazvy

Re: zamčený učet

Příspěvek od zazvy » 20.12.2012, 20:53 hod.

tak to me fakt nenapadlo....nemohu se prihlasit kdyz mam zablokovaný učet...nikam mě to nepustí!!!!

Uživatelský avatar
Malf
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Malf#1375

Re: zamčený učet

Příspěvek od Malf » 21.12.2012, 00:44 hod.

battle.net>login>odkaz can't log in?>volba I’m currently locked out of my account>unlock account> vyplň emailovou adresu, jméno a příjmení, pokud neumíš anglicky zkus translátor(jedná se o údaje, se kterými jsi zakládal battle.net account) > pokud máš Battle.net SMS protect budeš dotázán na bezpečnostní kód, pokud ne musíš vložit část aktivačního klíče na jednu z her u blizzardu nebo odpovědět na bezpečnostní otázku, kterou jsi zvolil při tvorbě účtu > když to uděláš dobře, account se ti odemkne ....btw dej si Vyhledat pokud něco chceš na fóru najít, řešilo se to tu xmilionkrát...A pokud si ty údaje nepamatuješ, tak máš trochu problém, buď si založ novej account a podej support ticket, že máš locknutej účet a nemůžeš se do něj dostat a nebo musíš zavolat přes skype do anglie, GL...

zazvy
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:zazvy

Re: zamčený učet

Příspěvek od zazvy » 21.12.2012, 06:36 hod.

no ale já nepotřebuji změnit heslo!!!jen odemknout ucet

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: zamčený učet

Příspěvek od Tyckin » 21.12.2012, 08:06 hod.

Ono to spolu souvisí - Blizzard to preventivně bloknul a na odblokování je třeba zadat údaje, které by měl vědět jen pravý majitel účtu, a jen ten může změnit heslo, pak se to oblokuje. Mě to takhle např. bloknul když jsem se na battlenet přihlásil z PC z práce - jinou IP adresu považoval za podezřelou aktivitu, takže preventivní lock účtu - stačilo vyplnit jméno a příjmení, mail, část registračního kódu či kontrolní otázku, změnit heslo a už to zase jede ;)

zazvy
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:zazvy

Re: zamčený učet

Příspěvek od zazvy » 22.12.2012, 09:25 hod.

to se mi konecně podařilo...na battlenetu se prihlásím v pohode ale stale kdyz pustim hru tak tam na me vyskoci hlaska že to musím odemknout...delal jsem to tisickrat...mam SMS protect,heslo probehlo ale hra me nikam nepustí...chce po me tajnou otazku kterou si teda nepamatuju ale druha moznost je odemknout pres Web a to jsem delal hodnekrat...poslal jsem jim tam ten ticket tak uvidim co se bude dít dál...

Bedriska
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: zamčený učet

Příspěvek od Bedriska » 22.12.2012, 17:13 hod.

mam stejny problem kontrolni otazku jsem uz zapomel :) tak jsem dal volbu Napiš prvnich 6 znaku z cd key :) a stejne me to nepusti dal :)

Uživatelský avatar
Morrigen
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Cohen#2742

Re: zamčený učet

Příspěvek od Morrigen » 22.12.2012, 19:11 hod.

Totálně mě fascinuje laxní přístup některých hráčú ohledně ochrany svého ACC. :OXO
Je to u Devíti pekel takový problém mít autenticátor a SMS protect?
Obrázek

Bedriska
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: zamčený učet

Příspěvek od Bedriska » 23.12.2012, 09:08 hod.

..

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: zamčený učet

Příspěvek od Tyckin » 23.12.2012, 18:43 hod.

No upřímně když jsem tu četl nějaké trable lidí při změně mobilu s autenticatorem, nemám na něj zrovna dvakrát chuť :D
Radši jsem prostě přirozeně opatrnej - nevyplňuju svoje údaje do odkazu v podezřelém mailu, nemám zasviněnej comp trojanama, mám dlouhé heslo co nikomu neříkám atd.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: zamčený učet

Příspěvek od sklb » 23.12.2012, 19:17 hod.

Morrigen píše:Totálně mě fascinuje laxní přístup některých hráčú ohledně ochrany svého ACC. :OXO
Je to u Devíti pekel takový problém mít autenticátor a SMS protect?
he? ved pise ze ma mobile protect. Toto je skor totalne retardovany, paranoidny pristup blizzardu ked akykolvek login z ineho pocitaca trestaju lockom accountu. Keby sa to riesi tak jak v guildwars ze ti dojde mail na mail na ktorom mas registrovany acc, 2 x kliknes a hotovo, ale takto? OTRAVA

A este jedna vec. Daj si authentifikator na samsung a uvidis jaka to je sranda ked si tvoj mob updatne android :))
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Kaplan007
Wraith
Příspěvky:193
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaplan007#1270

Re: zamčený učet

Příspěvek od Kaplan007 » 23.12.2012, 19:27 hod.

Lockování účtů je jediný způsob jak zabránit hackerům, aby se dostali na málo zabezpečený účet. Jak bys to jinak řešil? Nechal bys hackery ať mají třeba 1000 pokusů na nabourání účtu lidí, kteří ještě nepochopili, že zabezpečení účtu je potřeba?

Btw. Odemknutí účtu je otázka pár vteřin. Veškeré instrukce jsou v mailu. Nechápu, proč tady kvůli tomu lidi zakládají haldu témat.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: zamčený učet

Příspěvek od sklb » 23.12.2012, 19:31 hod.

Svoje riesenie som uz nacrtol. Normalne cez mail by som to riesil. na mail (registracny) by prisla sprava kde by si klikol na odkaz a hotovo..

necituj předchozí příspěvek. kojot
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: zamčený učet

Příspěvek od kojot » 23.12.2012, 19:40 hod.

Já nevím, mě nepřijde to, že ti na mobil přijde kód pomocí kterého si účet odemkneš a změníš heslo, jako že by to bylo nějak extra složitý...
Obrázek

Uživatelský avatar
Malf
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Malf#1375

Re: zamčený učet

Příspěvek od Malf » 23.12.2012, 22:02 hod.

Přesně tak. Je to jednoduchý, jenom by lidi museli bejt ochotný se o to starat, ale to je jako se vším. Pak se divý, že jim hacknou účet. Navíc všude se píše, že je lepší používat fyzický autentikátor, právě kvůli např. ztrátě telefonu nebo updatu firmware, kterej může všechno rozházet. Teď sice jsou špatně k sehnání, ale na německým amazonu jsou pořád. Obecně autentikátor znemožní naprosto jakoukoli možnost hacku účtu. To podle mýho za těch 250 korun stojí...navíc se Vám účet už nebude takhle dementně zamykat. Když se přihlásíte pod jinou IP, tak Vám to vypíše, že máte vložit kód z autentikátoru, což uděláte a je to...

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: zamčený učet

Příspěvek od Tyckin » 24.12.2012, 12:14 hod.

Na Něměckým Amazonu - hmm, berte taky v potaz, že existujou i exoti jako já, co nejsou zařízený na objednávky ze zahraničí, a mám mimo jiné "starej hloupej telefon" bez internetu, jistota je jistota. Může vám to připadat v dnešní době poněkud absurdní, ale já ke všem těm PayPalům atd. zkrátka zrovna dvakrát důvěřivej nejsem, prostě nejsem příznivcem plateb na internetu, není to pro mě stejná samozřejmost jako koupě rohlíků u šikmookáčů :D
Nicméně jsem zvědav, až si příští rok při migraci na SSD změním vokna, jak budu zprovozňovat D3 a SC2, snad to půjde jak by mělo ;)

Kaplan007
Wraith
Příspěvky:193
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaplan007#1270

Re: zamčený učet

Příspěvek od Kaplan007 » 24.12.2012, 16:38 hod.


Uživatelský avatar
Malf
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Malf#1375

Re: zamčený učet

Příspěvek od Malf » 26.12.2012, 19:15 hod.

@kaplan007: Myslel jsem z oficiálních stránek battle.net eshopu, psali něco o tom, že nějak mění evropskej eshop, čili to jde koupit právě jenom přes ostatní prodejce mimo battle.netu, ale je to jenom dočasná záležitost, která by se měla vyrešit soon :D ...jinak jasně, všude jinde jsou v pohodě k dostání :)

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: zamčený učet

Příspěvek od Tib3rian » 16.03.2013, 16:19 hod.

Tak teraz nemozem hrat D3, kedze mi nefunguje stare pc. Isiel som hladat na net postup ako sa to prehlasi na ine pc a co nevidim, ono to nejde. Ucet sa mi vraj zablokuje a aj po odblokovani sa do hry na novom pc nedostanem. Authenticator je pre mna pase, kedze nemam prave meno na battle.net(cize po pokazeni authenticatoru si ho nemozem dat prec) a sms protect mi nepomoze, kedze nim sa zase da len ucet odblokovat. Jak mam sakra dostat svoj account nove pc?! To stare vydrzi tak mozno do druheho datadisku. Naco mi je ochrana uctu, ked jej vysledok je v podstaste rovnaky ako jeho hacknutie? Nic, musim cakat do pondelka a dufat, ze pc opravia.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Odpovědět

Zpět na „Obecně“