Legendarky a setovky? jak na ne?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Qwadrax
Gorebelly
Příspěvky:233
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Qwadrax#2596
Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Qwadrax » 15.12.2012, 03:38 hod.

:wave:
Naposledy upravil(a) Qwadrax dne 24.02.2013, 08:17 hod., celkem upraveno 1 x.
http://www.twitch.tv/qwadrax
HC/SC Season/Non-season, PTR testy

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Reve » 17.12.2012, 09:47 hod.

hosi zadny teorie...proste v vikendu to nepada :)...vcera snad 120mil XP a ani jedna legendarka...o vikendu pari moc lidi tak utahuji kohoutek nepotrebuji to pac aji tak to vydelava dost :D

edit: vzdyt to rikam...pondeli rano hral sem asi 3 minuty a hned legendarka..sice trapnej spirit stone :)

Uživatelský avatar
Ogo
Wraith
Příspěvky:116
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:OgoCz#2171

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Ogo » 17.12.2012, 09:57 hod.

Tak v sobotu 12 leg a 4 set a v nedelu 9 leg a 3 set :-)

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Reve » 17.12.2012, 10:01 hod.

tak to nepada jen me :D

Uživatelský avatar
Ogo
Wraith
Příspěvky:116
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:OgoCz#2171

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Ogo » 17.12.2012, 10:26 hod.

V tu sobotu to bylo dobry, 1 run 4 leg, 2 run 3 leg, 3 run 1 set, pak uz to padalo sem tam ( run - cely jadro od Azma dolu a pak patra pred Ghomem )
Dneska zatim 2 runy a zatim nic.
Mp vetsinou v rozmezi 1az 3.

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od fuxicek » 17.12.2012, 10:36 hod.

pada to i o vikendu, vcera 16 ks, v sobotu taky pres 10, takze neco delate kluci spatne, v podstate denne k tem 10 kusum mam vzdy. jo pl80 a mp0

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Reve » 17.12.2012, 10:43 hod.

no ja mam pl55 a MP1...tak nevim kde je chyba :D

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od sklb » 17.12.2012, 10:44 hod.

to bude tym vysokym paragonom ze vam to takto dropuje ;p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od fuxicek » 17.12.2012, 10:45 hod.

nemam to kam davat a ani prodavat to nestiham, uz mam cca. 250 brimstonu a to jsem uz nejake prodaval, je to peklo.

Uživatelský avatar
Ogo
Wraith
Příspěvky:116
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:OgoCz#2171

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Ogo » 17.12.2012, 11:01 hod.

Tak 3 run to konecne spadlo a hned set :-D a skoro hned leg :-) ted se to nejak rozpadalo, dalsi leg :-)

limu
Wraith
Příspěvky:144

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od limu » 17.12.2012, 11:15 hod.

chlapci nebylo by od věci napdsat k těm vašim počtům i kolik hodin to hrajete. např. Fuxi - 16 ks - XY hodin čistýho času hraní.

Uživatelský avatar
Ogo
Wraith
Příspěvky:116
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:OgoCz#2171

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Ogo » 17.12.2012, 11:26 hod.

Tak dnes za cca 2h hrani , 2x leg a 1x set

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od kojot » 17.12.2012, 11:34 hod.

limu píše:chlapci nebylo by od věci napdsat k těm vašim počtům i kolik hodin to hrajete. např. Fuxi - 16 ks - XY hodin čistýho času hraní.
To ti stejně bude prd platný. Když někdo zabije za hodinu 5k mobů a druhej 500, tak je ten čas kterej u toho strávili docela nevypovídající...
Obrázek

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od fuxicek » 17.12.2012, 12:00 hod.

presne tak, spocitej si to sam, za minutu udelam milion expu, v patek jsem byl na levelu 75, v nedeli 80, kolik je to milionu expu a tudiz minut hrani a mrtvych mobu nevim, ale jsou to hodiny hry, pocitej z levelu na level cca 150 mio expu, tj. ctyri hodiny hry kazdy den.

mimochodem par runu jsem jel s kolegou co ma WD na pl50 a me spadlo asi 5ks a jemu vubec nic.

Dante
Quill Rat
Příspěvky:13

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Dante » 17.12.2012, 12:07 hod.

Tak ja se z dovolenim pripojim take se svymi poznatky. Nenahral sem nejak moc hodin, ale:

DH - cca 130 hodin za tu dobu mi padla jedna legendarka - IK rukavice a to az asi po 100 hodinach

Pak jsem si zalozil Barbariana... dosel jsem do 3. Act Inferno a tam zacal jet Alkaizer run. Tak do PL 10 mi to docela padalo, ikdyz samej crap. Od tohot PL nahoru uz nic...

Po te sem si zalozil Wizarda, stejny postup - dosel sem 3. Act inferno a zacal farmit Alkaizer run. A zase zhruba tak do 10 PL mi padali legendarky a od te doby opet ani tuk

Prijde mi jakoby to padalo mene s pribyvajicim PL levelem. Je to zvlastni, ale pokud ruzne procitam diskuze, jsou hraci kterym to pada instantne porad a sou hraci kterym to pada prumerne a pak ti mezi ktere se radim i ja a spousty dalsich, kterym to nepada skoro vubec. Tohle mi neprijde jako RNG nebo nahoda. Kdyz to nekomu pada mesic vkuse jedna za druhou, nazval bych to asi nejaka umele rizena stastna nahoda...

Zkratka podle me to neni jen o nahode, ale take o regulaci od Blizzu. Nahodu si predstavuji jinak a Blizz takhle podle me kontroluje aukci, jde mu preci o prachy. Tezko rict k cemu se tenhle "luck" v dropu vaze, jestli battletag, verze hry nebo se to generuje nejak nahodne, ale to se asi nikdy nedozvime :)

Uživatelský avatar
Ogo
Wraith
Příspěvky:116
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:OgoCz#2171

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Ogo » 17.12.2012, 12:12 hod.

No, me to taky nepada porad, treba nekdy mi set taky dva dny nespadne, nebo spadne za celej den 1x legen a pak nic, pak sou dny kdy to proste pada, ted nevim presne, ale nejak za celej Pl 90 asi jen 3 leg.

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od fuxicek » 17.12.2012, 12:16 hod.

je to jednoznacne od poctu zabitych priser, me to treba pada hlavne z bilych mobu, z elitek si myslim, ze nemam ani procento legendarniho dropu, prijde mi, ze jakmile se dostanu za urcitou mez(nekolikaty run), tak se to rozpada uplne neuveritelne a cim vetsi je rezba(rozumej pocet mobu, ktere prave kiluju) tak uz dopredu vim, ze to tam cinkne, ale je to jak pisu, pokud ma nekdo zabitych 15000 elitek, nemuze cekat, ze to bude padat, je treba se do toho zaprit, nastavit mp0 a hrnout to, tim ale nemyslim, ze nekdo udela 5 alkaizer runu a ma dost, je treba jich udelat 10, 20 a vice a uvidite, ze vam to zacne padat.

Uživatelský avatar
V-tec
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vtec#2519

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od V-tec » 17.12.2012, 12:22 hod.

To je přesně ono.. Většině lidí to padá z obyčejných mobů líp než z elitek... Mě například padly jen 2 legendárky z obyčejných mobů, zbytek z elit (myslím, že přes 100 legendárek na kontě mám) ... Rád bych chodil Alkeizer runy, ale prostě to pro mě nemá cenu.. A farmit dokola Vault je už trošku na palici x))

Uživatelský avatar
Ogo
Wraith
Příspěvky:116
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:OgoCz#2171

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Ogo » 17.12.2012, 12:23 hod.

Dle mych zkusenosti, se vyplati zabijet vsechno, napr. dneska mam drop 2leg a 1set, jen z obyc mobu.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Quetak » 17.12.2012, 12:25 hod.

já mám tak 80% legendárek z elit.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“