Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436
Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od Alfajk » 14.12.2012, 14:54 hod.

kdyz me tepe siege tak to taky udrzim,obcas i ghoma,ale musim to kombinovat s overpower na crit bonus a jeste mit stesti aby to pocritovalo

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od spiderer » 14.12.2012, 22:06 hod.

Pri vetsi koncentraci mobu a idealne vyssim MP to jde celkem bez problemu, kdyz ma clovek dostatek CC a vi co ma delat, na MP10 mi prijde ze je spis problem to neudrzet :D

Uživatelský avatar
Borgi*
Doom Knight
Příspěvky:421
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Borgi#2969

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od Borgi* » 15.12.2012, 11:08 hod.

Problém je sehnat dostatečný počet mobů, aby se to dalo udržet. Trochu trapas když i na MP 10 padají mobky na jednu ránu :lol:
Obrázek

Inferno (MP 10) - The Butcher, Belial, Azmodan, Diablo kills
http://youtu.be/w1mML-HlRAU

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od Alfajk » 15.12.2012, 12:03 hod.

vubec celkove me pripada,ze mobu je ve hre hrozne malo,moc maly skupinky a museji se po mape doslova "hledat",v D2 me prislo,ze tech mobu bejvalo po mape vic

Halen
Gorebelly
Příspěvky:229
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Halen#1852

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od Halen » 15.12.2012, 17:52 hod.

jj, málo mobů, ale jedna opravdu dobrá lokace je - podzemí keep 2.
Obrázek

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od spiderer » 16.12.2012, 13:41 hod.

Borgi* píše:Problém je sehnat dostatečný počet mobů, aby se to dalo udržet. Trochu trapas když i na MP 10 padají mobky na jednu ránu :lol:
Mobove ti padaji na ranu na MP10? Asi beham jiny MP, ale bilej trash miva nekolik (3-8) milionu HP, zajimalo by me jak se to kosi na jednu ranu ;)

Uživatelský avatar
TeS
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od TeS » 16.12.2012, 13:58 hod.

treba je jen na normalu..mozna nightmare :-D

Uživatelský avatar
Borgi*
Doom Knight
Příspěvky:421
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Borgi#2969

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od Borgi* » 16.12.2012, 14:59 hod.

spiderer píše:
Borgi* píše:Problém je sehnat dostatečný počet mobů, aby se to dalo udržet. Trochu trapas když i na MP 10 padají mobky na jednu ránu :lol:
Mobove ti padaji na ranu na MP10? Asi beham jiny MP, ale bilej trash miva nekolik (3-8) milionu HP, zajimalo by me jak se to kosi na jednu ranu ;)
A nebude to třeba tím, že mám oproti tobě 2x takový DMG a o 1000 STR více, co myslíš? :D
Obrázek

Inferno (MP 10) - The Butcher, Belial, Azmodan, Diablo kills
http://youtu.be/w1mML-HlRAU

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od spiderer » 16.12.2012, 23:29 hod.

Borgi nevztahuju to v pomeru k sobe, ale k tomu jak jsem uz psal, mobove na MP10 maji 3-8M HP - myslim, ze i na HotA by to chtelo base DPS tak 400k abys to critem sem tam daval ;)

Ja to na MP10 mlatim celkem dlouho v EHP gearu a uz jsem si na to zvyknul. O tom, ze bych to kosil na ranu ani nesnim :D

Uživatelský avatar
Foebane
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Foebane#2662

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od Foebane » 17.12.2012, 09:39 hod.

pvp patch vyjde za pul roku a uz ted se predhanite v tom, kdo je vys v pvp dummy, pritom vypovidaci hodnota toho statu je 0
takze zahod stit a vyhazej fialovy gemy, sice klesnes v tech zbytecnych statistikach, ale hrat se ti bude mnohem lip a trebas i ty budes davat potom mobky na 1 ranu :)

Uživatelský avatar
Borgi*
Doom Knight
Příspěvky:421
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Borgi#2969

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od Borgi* » 17.12.2012, 10:41 hod.

Taky nechápu proč každý hraje se štítem a předhání se v té zbytečné tabulce, která nemá žádnou vypovídající hodnotu. Vemte si Skorna, HoTu, 6% LS a uvidíte jak to bude padat.

MP 10 farmím jen začátek 1.aktu, kde mají mobky 1-2m HP. To padá celkem rychle. Berserka používám Trive on Chaos, ne na DMG. Je jasné, že v zálkadu za 4m nekrituje nikdo, když nepočítám cheatery co mají 2 Skorny a bonus 700% CD a že jich na Diabloprogressu je :D
Obrázek

Inferno (MP 10) - The Butcher, Belial, Azmodan, Diablo kills
http://youtu.be/w1mML-HlRAU

n3st34
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:snipi#2135

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od n3st34 » 17.12.2012, 10:45 hod.

já ten spec zkoušel celej víkend a mám ztoho takové smíšené pocity jel jsem to jak ze 2H tak i z dvěma jednoručkama.s 2H je to dobré hlavně jsou to moc pěkná čísla a ejhle ono existuje něco jako reflect damage affix kterej jsem u WW barba neřešil vůbec párkrát jsem se i přes něj zabil ale stejně se mě to zdá takové pomalé plácání.berserk se dá sice udržet ale člověk se na to musí soustředit.pak jsem zkusil jestě s dvěma jednoruckama sice mě to nerflo asi o 20K dps ale můj dojem z toho byl mnohem lepší.zaprvý sem vklidu držel breserka a ani jsem se na to nemusel soustředit a rychlost bušení byla někde na úrovni thora na speedu:).sice hity nebyly tak závratný (500-800K) ale herní pocit mnohem lepší.zkoušel jsem to i z rolling thunder runou což je taky parádní záležitost jen kdyby páni s blizzu s rostoucím mp přidali i množství moster.pěkně prosím.ať tak či onak je to paráda odpočinout od toho nudného nesmrtelného derviše.

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od Bagr13 » 17.12.2012, 12:01 hod.

Tak jsem o vikendu zkousel ww a k mému překvapení to šlo, celkem jsem nečekal, že utočím skorn, jel jsem MP7 a bez větších problému většinou jsem měl problém na nižší MP páč mobky padali moc rychle a neudržel jsem fury. Na elite jsem udržel bersekra ale když jsem běžel dál tak šel dolů, bosse na MP6 bez větších problémů.

Chtěl jsem se zeptat kdybych chtěl 2 zbraně jaký by musely mít staty abych si místo skorn udržel dmg??
Skorn mám dmg 1323.3, 303str, 115int, 136vit, CD 173% + socket 90%
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Bagr ... o/16743082

KOlik dáváte krit dmg? Ja co jsem koukal tak ve ww mi jeli kolem 100tis kolik máte vy?

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od Ragnarok » 17.12.2012, 15:26 hod.

Bagr13: dejme tomu ze nejake takove, jako mam ja. Co jsem koukal, tam mam jen o neco malo mensi dmg.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/17802282

Nicmene ve vysledku jsou ty dva mece silnejsi nez skorn. Sice se skornem das peknou pecku, ale nez bouchnes, tak je to na uvareni kafe :))

Jedna veka nevyhoda oproti skornu je ta, ze dva dobre mece jsou nekolikanasobne drazsi nez onen hnusny a kazdym milovany skorn.

Vim, ze je to dost subjektivni, ale mam mnohem lepsi pozitek ze hry, kdy je ma barbarka trosku sviznejsi. :)

Posledni vyhodou dvou jednorucek je v tom, ze se da dele udrzet Berserker mod ci rychleji se nabije overpower.

P.S.: Omlouvam se vsem milovnikum skorna :)
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od Bagr13 » 19.12.2012, 09:51 hod.

Prave proto se ptám jaký dvě zbraně (jaky by museli mit dmg+staty) abych udrzel dmh jako mam se skornem.
Taky si myslim, že to bude dosst goldu co jsem koukal na aukce tak bud strasne drahy nebo nezajimavy :(
Proto jsem pochopitelne ze zacatku volil skorn za par mil udela slusnou dmg :)

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od Punky » 19.12.2012, 10:16 hod.

kup nieco s vysokym dmg, + str, socket... do druhej laby nieco s nizsim dmg, +str, cd aspon 90, socket a vyssi AS... ale priprav si tak +-30m
mne ww crituje za nejakych 90k+ a 70k+... tornada hituju asi za menej ako tebe, ale zase velkou vyhodou je AS

inak Ragnarok je to sice minimalny rozdiel, ale prehod si weapony na zvysenie dmg z tornad :)

jidas
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jidas#2102

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od jidas » 19.12.2012, 14:12 hod.

dal jsem na vaší radu a trochu jsem nakoupil, hlavně speed, teď už to jede rychleji:) http://eu.battle.net/d3/en/profile/Jida ... ero/946942
už nemám nikde žádný problém. Na skill nekoukejte, ten používám pokaždý jiný, podle toho co právě hraju. V báglu mám nějaké jednoručky, ale zatím to není ono a goldy už nemám. All res. 380, HP 38K bohatě stačí i na MP10!!! Opravdu. CD 410, CC 52,5. DMG v základu 150k+50k buf.
Každá rada zlatá:)

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od Alfajk » 19.12.2012, 14:29 hod.

nj skorn s lifestealem,to muzes behat skoro nahej i na mp10,jak stihas nahodit rend a trosku dmgovat,prezijes cokoliv co te neonshotne

jidas
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jidas#2102

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od jidas » 19.12.2012, 15:20 hod.

necituj předchozí příspěvek. kojot
Naposledy upravil(a) jidas dne 20.12.2012, 08:24 hod., celkem upraveno 1 x.

n3st34
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:snipi#2135

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od n3st34 » 19.12.2012, 15:39 hod.

Bagr13 píše:Prave proto se ptám jaký dvě zbraně (jaky by museli mit dmg+staty)
ja měl skorna 1327dps a s critem gemem 297 cd a 436str.echoing fury 1294 155 str a socket a spear 988dps 199str 96cd a socket a diky těmhle weapnam jsem se dostal na stejnou(dokonce o něco vyšší) dmg.jinak doporučuju http://theasiangamer.com/d3-damage-calculator/ tam si mužeš krasně spočitat co tě boostne a co ne.pro mě první jednoduše použitelnej calculator a dps počitá přesně.ale jinak dohnat dmg slušného skornu 1h je docela oříšek.gl

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“