Legendarky a setovky? jak na ne?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Ryliah » 09.12.2012, 01:30 hod.

Ľudí typu Qwadrax stačí len ignorovať. Premúdrely človek ktorý si myslí že vie všetko ale v skutočnosti nevie absolútne nič. Nemám ani záujem reagovať na ďalšie jeho príspevky čiže odteraz ignore.. A pre ostaných, MF funguje, možno to nepostrehnete behom jedného dňa ale je to tak ;)
S4 Monk 1100+

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od fuxicek » 09.12.2012, 04:38 hod.

drop je o poctu zabitych mobu v case, denne mi spadne 5-10 legendarek a to proto, ze projedu cely treti act nekolikrat, nejcasteji 6x

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Guru » 09.12.2012, 10:14 hod.

Neni zbytecne hadat se o hloupe navrzenem systemu v nejake hre :-| ?! Jedna vec je jak by system fungovat mel a druha, uplne jina jak ve skutecnosti momentalne funguje ... mozna nekteri stali hraci pamatuji kdy na zacatku MF nefungovalo vubec, coz bylo pozdeji i Blizzem potvrzeno. Osobne mam pocit ze po poslednim patchi se to vratilo zpet na zacatek kdy pro mne z neznameho duvodu jsou odmenovani stejni hraci dokola ... Nedokazu si vysvetlit proc po nekolika (5-8) kompletnich cistkach 3.aktu odchazim s prazdnou zatimco hrac farmici ve stejnou dobu na Alkaizerove trase nachazi jednu legendu za druhou ... o kvalite rare itemu droplych s MF 450 ani nemluve (ring: 20 cold res, 75 life after each kill, dira) ...
Zrejme 1 500 hodin neni dostatek casu na to, aby byly videt vysledky ... Farme legend a honeni XP 3 x nazdar :wave:
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Qwadrax
Gorebelly
Příspěvky:233
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Qwadrax#2596

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Qwadrax » 09.12.2012, 10:40 hod.

:wave:
Naposledy upravil(a) Qwadrax dne 24.02.2013, 08:16 hod., celkem upraveno 1 x.
http://www.twitch.tv/qwadrax
HC/SC Season/Non-season, PTR testy

Uživatelský avatar
Borgi*
Doom Knight
Příspěvky:421
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Borgi#2969

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Borgi* » 09.12.2012, 11:37 hod.

Moc dobře víte, že to co tu tvrdíte o MF a zabitých mobech je nesmysl. V době patche 1.1 nebo 1.2 jsme běhali s MF 75% (5NV) a padala tak jedna legendárka za týden. Jediné co se od te doby změnilo je, že jsme zvýšili MF na 450% a Blizz zvednul drop rate na dvojnásobek. Kdyby platilo co tu říkáte, že drop závísí jen na počtu zabitých mobů a ne na MF, tak by ty legendárky padali i na patchi 1.1, 1.2 atd. Komu z vás na patchi 1.1 nebo 1.2 padaly 3-4 legendárky za run? Nikomu 8-) Je zbytečné se tu hádat, když nejste schopni si přečíst jednu stránku o fungováni MF, je to tam jasně vysvětlené ;)
Obrázek

Inferno (MP 10) - The Butcher, Belial, Azmodan, Diablo kills
http://youtu.be/w1mML-HlRAU

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Ryliah » 09.12.2012, 11:51 hod.

Pekne povedané, +1 ;)

Guru: Blizzard nikdy nepotvrdil že MF nefunguje, všetko sú to len fámy..
S4 Monk 1100+

Qwadrax
Gorebelly
Příspěvky:233
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Qwadrax#2596

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Qwadrax » 09.12.2012, 12:02 hod.

:wave:
Naposledy upravil(a) Qwadrax dne 24.02.2013, 08:16 hod., celkem upraveno 1 x.
http://www.twitch.tv/qwadrax
HC/SC Season/Non-season, PTR testy

Uživatelský avatar
Foebane
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Foebane#2662

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Foebane » 09.12.2012, 12:14 hod.

tak je jedno jestli mas MF gear nebo paragon lvl, je jasny, ze kdyz mas 215MF tak ti prijde, ze ti to pada stejne dobre, jako by si mel 300...
nicmene pokud by si secetl vsechny legendarky, treba za celej mesic, tak budes mit urcite min nez nekdo kdo farmi s 300MF a zabiji to stejne rychle jako ty

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Quetak » 09.12.2012, 12:19 hod.

Je to celý zvláštní, dal sem třeba 10 alkaizer runů na mp1 a žádná legendárka, pak sem dal na mp2 a první run 2 další run 1. Kolikrát jdu full a3 na mp4 a padne jedna nebo žádná, jednou mi jich padlo 8 za run, z toho 5 během snad půl hodiny, a po zbytek dne jedna. Myslím, že by nebylo špatný řešení kdyby bonus item, jehož drop se zvyšuje s mp, měl třeba ztrojnásobenou šanci na legendárku, tím by byli aspoň nějak odměněni hráči co hrajou vyšší mp.

Qwadrax: Ono bez mf gearu na PL60 (180mf+75valor+25mp1+28follower=308mf) už to moc nejde otestovat :)

Nevím proč blizz jasně nedefinuje jak drop funguje, ušetřil by tím hromadu diskuzí.

Qwadrax
Gorebelly
Příspěvky:233
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Qwadrax#2596

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Qwadrax » 09.12.2012, 12:48 hod.

:wave:
Naposledy upravil(a) Qwadrax dne 24.02.2013, 08:16 hod., celkem upraveno 1 x.
http://www.twitch.tv/qwadrax
HC/SC Season/Non-season, PTR testy

slukk
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Krysa#2235

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od slukk » 09.12.2012, 12:54 hod.

Já už prostě mf nevěřím, protože aby někdo kdo nejede na mf dropl za 1 den víc legendárek než já s full mf za celej měsíc, to přece není normální (hraju 3h+ denně). Já už si fakt začínám myslet, že každej hráč má jinou šanci na drop legendárek i když je to uplná blbost. :-x

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Alfajk » 09.12.2012, 13:04 hod.

slukk píše:Já už prostě mf nevěřím, protože aby někdo kdo nejede na mf dropl za 1 den víc legendárek než já s full mf za celej měsíc, to přece není normální (hraju 3h+ denně). Já už si fakt začínám myslet, že každej hráč má jinou šanci na drop legendárek i když je to uplná blbost. :-x
ale ale...mozna nejses daleko od pravdy,jelikzo je aukce s predmety pro blizzard tezkej byznys,pochybuju o tom,ze by vse nechal na nahode "dropu",zcela urcite jsou nejaky faktory ovlivnujici drop,treba je to podmineny mit provazanej paypal s uctem nebo jmeno zacinajici na pismeno A-J nebo nejaka jina podobna kravina,ale nahodny to nebude,tomu neverim

Uživatelský avatar
Foebane
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Foebane#2662

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Foebane » 09.12.2012, 13:14 hod.

slukk píše:Já už prostě mf nevěřím, protože aby někdo kdo nejede na mf dropl za 1 den víc legendárek než já s full mf za celej měsíc, to přece není normální (hraju 3h+ denně). Já už si fakt začínám myslet, že každej hráč má jinou šanci na drop legendárek i když je to uplná blbost. :-x
jestli das za 3 hodiny 2runy A3 tak se nemuzes divit, ze ti to vzdycky nedropne

zadny konspiracni teorie nehledejte, staci jen hrat a budete mit i drop

slukk
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Krysa#2235

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od slukk » 09.12.2012, 13:24 hod.

jaky 2 runy :D, 1 run mě trvá tak 30min takže v tom bych problém neviděl

Uživatelský avatar
nothing
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od nothing » 09.12.2012, 17:22 hod.

Myslím, že by nebylo špatný řešení kdyby bonus item, jehož drop se zvyšuje s mp, měl třeba ztrojnásobenou šanci na legendárku, tím by byli aspoň nějak odměněni hráči co hrajou vyšší mp.
Už jednou se to tu řešilo .. zkráceně = co obyčejný smrtelník, který nikdy "vyšší" MP hrát nebude? NIKDY BY NEBYL ODMĚNĚN! .. špatný nápad
Obrázek

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Quetak » 09.12.2012, 17:36 hod.

nothing: není poravda, jen by byla větší šance na legendárky s rostoucím mp, kdyby si hral mp0 pořád by si mohl dropnout to item.

Uživatelský avatar
Borgi*
Doom Knight
Příspěvky:421
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Borgi#2969

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Borgi* » 09.12.2012, 17:39 hod.

Teď zkouším farmit MP 10 a během 30 min mi padlo 6 legendárek, docela zajímavá náhoda. Nevím jestli je teda efektivní farmit MP 1-2 na legendárky :D

Edit:7má - Skorn,
Obrázek

Inferno (MP 10) - The Butcher, Belial, Azmodan, Diablo kills
http://youtu.be/w1mML-HlRAU

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Alfajk » 09.12.2012, 17:54 hod.

me za 3 hodiny mp2 ani 1 ...

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Ryliah » 09.12.2012, 19:38 hod.

Ľudia prestante už, je to smiešne porovnávať drop v radoch hodinách alebo dňoch, je to jednoducho smiešne a hlavne neobjektívne. Fakt je to o štastí, MF tomu dopomáha ale to je vidieť iba z dlhodobého hľadiska. Skúste hrať napríklad 4 hodiny denne s čím nižším MF po dobu jedného mesaica a potom takisto s maximálnym možným MF. Tak uvidíte rozdiel v drope..to že vám nepadne 3, 4 runy alebo hodinky nič neznamená ozaj nič..ale čo tu budem vysvetľovať aj tak má každý svoju pravdu a konšpiračné teóriu su predsa zaujímavejšie :)
S4 Monk 1100+

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Alfajk » 09.12.2012, 19:43 hod.

za 27 paragon lvlu nemit jedinej prodatelnej drop nad 250 000 proste neni mozny...

Odpovědět

Zpět na „Obecně“