Legendárka Thing of the Deep na AH

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172
Legendárka Thing of the Deep na AH

Příspěvek od Tapeworm » 05.12.2012, 09:21 hod.

Je to jen náhoda, nebo někdo vymyslel super úžasnej build pro WD na HC a nebo jde o boty?
Našetřil jsem nějaké goldy a rozhodl se pořídit si na HC tuhle legendárku. Už dříve jsem na ně koukal a bylo jich na AH celkem dost a i velice slušné "taky velice drahé". V posledním týdnu není na AH jediná slušná. Všechny jsou vykoupené. Zkoušel jsem i tři vydražit, ale ani jednu dražbu jsem nevyhrál i když jsem přihazoval opravdu hodně v posledních vteřinách aukce. Ty co na AH zůstali jsou s průměrnou DPS pod 200 a ještě s mizernými staty.

Je to jen dočasný problém a nebo tak prudce stoupla z nějakého důvodu poptávka?

Fizz
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Fizz#2173

Re: Legendárka Thing of the Deep na AH

Příspěvek od Fizz » 05.12.2012, 10:09 hod.

já když jsem tam teď v posledním týdnu dával dvě "relativně" dobré tak se prodali hned. Ono je to dobrá věc na hc pro WD podle mě.

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: Legendárka Thing of the Deep na AH

Příspěvek od Tapeworm » 05.12.2012, 10:45 hod.

To jo, ale dřív tam byly fakt hodně a teď tam není žádná pořádná.
Ono tam byly třeba za přestřelenou cenu, ale ani to tam teď není.
Nějak mi přijde, že na HC z nějakého důvodu o ně stoupl zájem proti dřívějšku, ale nevím proč. Dobrá je pořád stejně :)

Fizz
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Fizz#2173

Re: Legendárka Thing of the Deep na AH

Příspěvek od Fizz » 05.12.2012, 10:59 hod.

ono je ted na aukci hodně málo věcí. Když tam jsou tak za takovou cenu, že běda...
Vím, že když mi padla někdy ze začátku tak jich tam bylo 5+ stránek.

dhall
Quill Rat
Příspěvky:45
BattleTag:dhall#2587

Re: Legendárka Thing of the Deep na AH

Příspěvek od dhall » 05.12.2012, 14:22 hod.

no tak čo sa tyka HC,na aukcii zozženieš v pohode veci tak na hranie inferna Monster power 1-2 ...ked chceš hrat vyššie monster powri tak už musiš čekovat každu chvilu ,niečo sa tam vždy objavi no za vyššiu cenu...
a čo sa tyka the thing of the deep tak shodou okolnosti mi jedna padla celkom slušna,ale ked som prave teraz pozeral AH tak je jich tam dost aj slušnych aj slabych takže neviem v čom spočiva tvoj problem :)

saaajt18
Fallen Shaman
Příspěvky:60

Re: Legendárka Thing of the Deep na AH

Příspěvek od saaajt18 » 05.12.2012, 15:06 hod.

zalezi aka je podla teba slusna. ja pozeram vzdy ked to ide cenu tejto legendarky a za poslednych par dni /cca 10/. nakoniec som kupil za 2,5m s avg dmg 162 /int 160,str a dex cize nic moc/...teraz ked pozeram za taku cenu alebo aj 2x viac nenajdem...a keby som chcel avg dmg cca 200 tak ta stoji cez 20m a bude na nej tiez len int nic ine...cize to mi zatych 18m nestoji par dps navyse...jedina vyhoda tejto legendarky je ze tam je pickup radius ale to isto vies...cize nejaku lepsiu s vitou velkou int a cez 200 avg dmg zozenies tak od 100m ked budes mat stastie...cize nezozenies :) podla mna je mozno lepsie kupit Uhkapian Serpent...zalezi kolko pickup radius potrebujes...

dhall
Quill Rat
Příspěvky:45
BattleTag:dhall#2587

Re: Legendárka Thing of the Deep na AH

Příspěvek od dhall » 06.12.2012, 01:00 hod.

moja ma 168 int,nema vit,cez 300 avg dmg...je na nej super ten radius ale aj crit. chance...ešte dava nejake bonusiky na manu takže pre wd si myslim že jak stvorene...hladal som niečo ine do off-handu WDčku,ale nenašiel som nič čo by stalo za to..takže toto postači určite...

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: Legendárka Thing of the Deep na AH

Příspěvek od Tapeworm » 06.12.2012, 10:21 hod.

162 AVG dmg a 200+ AVG DMG je ve výsledném DPS rozdíl v řádu tisíců takže to zas tak zanedbatelný rozdíl není.
Můj problém spočívá v tom, že ještě cca před týdnem až deseti dny byla tahle legendárka v AVG dmg 230+ celkem v pohodě k sehnání za ceny v rozmezí 20 - 60 MiO. Teď nejlepší která na AH je má AVG dmg 203 "kokal jsem naposled včera kolem sedmé večer" a chtěj za ní 100 MiO a to ještě nemá žádné zázračné staty.
Můj dotaz tedy zněl jestli někdo na netu nevymyslel nějakej super úžasnej HC build založenej na pickup radiusu a druhou variantou je, že to zkupujou boti. Jinak nechápu, že úplně zmizly dobré žáby z AH a ty co tam zůstaly jsou několika násobně dražší než byly zhruba před týdnem.

dhall
Quill Rat
Příspěvky:45
BattleTag:dhall#2587

Re: Legendárka Thing of the Deep na AH

Příspěvek od dhall » 06.12.2012, 10:54 hod.

neviem či sa bavime o rovnakej hre a HC....lebo ja si teraz zasa momentalne pozeram tu legendarku a su tam miniamlne 4 na predaj do 20 mil....jedna je dokonca za 6m...dalšia za 10m...dalšia za 18m...tak bud ste slepy alebo hrajete inu hru :))

saaajt18
Fallen Shaman
Příspěvky:60

Re: Legendárka Thing of the Deep na AH

Příspěvek od saaajt18 » 06.12.2012, 11:36 hod.

je mozne ze sme sa mylili. pre pripad som pozrel ah aj ja a porovnal moju leg za 2,5m s dvoma "najlepsimi" co som nasiel. pri jednej ca 10m je narast dps len cosi cez 800 napriek tomu je o 7,5m drahsia...pri druhej je narast dps a hlavne hp pekny ale je nedostupna kedze bid zacina na 200m :) a mas pravdu pekne su tam aj za cca 4m ale maju len okolo 150 avg dmg a nemaju okrem int ziadny dobry stat. a neviem ako ostatok ale pre mna dobre mojo zacina pri avg dmg cca 200 :)

dole je obrazok z uvedenych deepov aby mi si mi veril ze neklamem :) dps s mojim mojom je cca 41,5k


http://imgshack.cz/images/85608356430013502678.jpg

Uživatelský avatar
vyrostek
Wraith
Příspěvky:147
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:vyrostek#2592

Re: Legendárka Thing of the Deep na AH

Příspěvek od vyrostek » 06.12.2012, 12:27 hod.

dhall píše:moja ma 168 int,nema vit,cez 300 avg dmg...
Tak to big gratz vzhledem k tomu, ze TotD ma max avg dmg 257,5 ;-) takze bud nejaky bug roll (cemuz bych se vubec nedivil) a nebo si popleta.

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: Legendárka Thing of the Deep na AH

Příspěvek od Tapeworm » 06.12.2012, 12:52 hod.

Spíš bych řekl, že někdo popletl max DMG a AVG DMG. Ano žáby co maj max DMG přes 300 tam jsou, ale těch které mají AVG DMG přes 200 už tam moc není a ta cena u těch co tam jsou je několikanásobně větší než před týdnem.

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: Legendárka Thing of the Deep na AH

Příspěvek od Tapeworm » 06.12.2012, 12:57 hod.

saaajt18 píše:je mozne ze sme sa mylili. pre pripad som pozrel ah aj ja a porovnal moju leg za 2,5m s dvoma "najlepsimi" co som nasiel. pri jednej ca 10m je narast dps len cosi cez 800 napriek tomu je o 7,5m drahsia...pri druhej je narast dps a hlavne hp pekny ale je nedostupna kedze bid zacina na 200m :) a mas pravdu pekne su tam aj za cca 4m ale maju len okolo 150 avg dmg a nemaju okrem int ziadny dobry stat. a neviem ako ostatok ale pre mna dobre mojo zacina pri avg dmg cca 200 :)

dole je obrazok z uvedenych deepov aby mi si mi veril ze neklamem :) dps s mojim mojom je cca 41,5k


http://imgshack.cz/images/85608356430013502678.jpg
Ten rozdíl jen o 800 je dán tím, že AVG dmg u tvé žáby je cca 197 "což je o dost více než 162 co jsi psal" a AVG dmg u žáby za 10 MiO je 225. To znamená, že rozdíl 28 dmg v AVG ti udělá 828 rozdílu v DPS a to má ještě ta žába za 10 MiO menší int než ta tvoje.

dhall : já neříkám, že tam nejsou, ale že tam nejsou žádné pořádné. S AVG přes 200 tam včera byla jedna nebo dvě a ta cena byla úplně mimo. Před týdnem jich tam s AVG přes 200 byla hromada a ceny byli úplně jinde než za ty co jsou tam teď a jsou podstatně horší.

saaajt18
Fallen Shaman
Příspěvky:60

Re: Legendárka Thing of the Deep na AH

Příspěvek od saaajt18 » 06.12.2012, 13:05 hod.

tapeworm neviem ako ty pocitas avg dmg ale normalne /aj blizz na aukcii to tak robi/ sa to pocita ze scitas min a max dmg..v mojom pripade 68 + 257 = 325 a potom to vydelis dvoma...cize 325 / 2 = 162,5 ako som napisal...neviem odkial mas ze mam 197...a dalej ked porovnam moju a tu za bid 200m je tam narast avg dmg 50 a int cca 50 a da mi to sice + cca 3500k dps /nie dmg/ ale za velmi velku cenu co sa teda urcite neoplati...mylim sa casto tak ak niekde som nieco splietol kludne ma oprav :)

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: Legendárka Thing of the Deep na AH

Příspěvek od Tapeworm » 06.12.2012, 13:14 hod.

Moje chyba počítám to stejně musel se vloudit nějakej šotek :)

saaajt18
Fallen Shaman
Příspěvky:60

Re: Legendárka Thing of the Deep na AH

Příspěvek od saaajt18 » 06.12.2012, 13:19 hod.

nevadi ja som si to spocital viac krat pre istotu tiez :D podsata je ta ze momentalne s avg 220+ nezozenies a ked hej neviem si predstavit tu sumu aj keby to ma mat len tu int co ma vzdy...a hlavne ze ja hravam so skornom tak tych 2,5m som obetoval len koli skusaniu cize viac by som do toho asi nedal :) a ono je aj pomerne zlozite aposn co sa ja divam najst nejaku dobru jednorucku k tomu...aku pozivias ty? / vy ostatni tiez :) a kolko stala ? ...

a k tvoje otazke - podla mna nevysmylel sa ziadny novy build jedine ze by s patchom prisli nejake vacsie zmeny co sa pickupu a stym vecami spojene tyka a niekto z blizzu pustil tuto informaciu a...a to su uz konspiracne teorie :) skus pozerat par dni mozno sa tam s 220 avg za 30m najde :)

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: Legendárka Thing of the Deep na AH

Příspěvek od Tapeworm » 06.12.2012, 13:47 hod.

No asi budu muset no.

dhall
Quill Rat
Příspěvky:45
BattleTag:dhall#2587

Re: Legendárka Thing of the Deep na AH

Příspěvek od dhall » 06.12.2012, 13:52 hod.

vyrostek píše:
dhall píše:moja ma 168 int,nema vit,cez 300 avg dmg...
Tak to big gratz vzhledem k tomu, ze TotD ma max avg dmg 257,5 ;-) takze bud nejaky bug roll (cemuz bych se vubec nedivil) a nebo si popleta.
ma to: 63-319 dmg
168 int
19 magic find
ostatne veci tam su už dane....

takže tu nemudruj..dik

saaajt18
Fallen Shaman
Příspěvky:60

Re: Legendárka Thing of the Deep na AH

Příspěvek od saaajt18 » 06.12.2012, 13:56 hod.

dhall - cize ma avg dmg 191 ;)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Legendárka Thing of the Deep na AH

Příspěvek od ZOMB » 06.12.2012, 13:59 hod.

dhall: pleteš si pojem avg dmg s max dmg ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“