seoc

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332
Re: seoc

Příspěvek od Nekronaut » 03.12.2012, 13:27 hod.

Já třeba neviděl jediný seoc a stránky pro mě smysl mají...

RezZ3t
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:RezZ3t#2871

Re: seoc

Příspěvek od RezZ3t » 03.12.2012, 14:00 hod.

Ragnarok píše:Ale neupadne. To je blbost. A spekulace o tom, proc ten ci onen odesel jsou dost mimo. Spise by se k tomu mel vyjadrit nekdo, kdo o tom skutecne neco vi.
Myslim si, ze vse muze byt uplne jinak.

Navic i kdyby ted probehl seoc, tak by nebylo moc o cem mluvit, protoze zadne nove informace temer nejsou. Blizzard dela mrtvou lisku a vubec nic nechce rict. Bud maji interni problemy nebo pripravuji velke veci, ktere nechteji vypustit do sveta driv, nez si budou 100% jisti, ze se dane veci uskutecni.
tak on neumusí mluvit jen o doablu 3 jako hře o různejch okolnestech popřípadě diablo 1 2
unit:zealot

kulisekcz
Fallen Shaman
Příspěvky:79
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DreadLady#2751
Bydliště:Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: seoc

Příspěvek od kulisekcz » 03.12.2012, 16:41 hod.

Seoc nebyl jen o D3, ale celkově - o zábavě, o informacích, o všem co souvisí i nesouvisí s Diablem. Byl to jediný důvod, proč jsem sem chodil, teďka už sem zavítám jen sporadicky.

Uživatelský avatar
Rusty333
Wraith
Příspěvky:114
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Rusty#2388

Re: seoc

Příspěvek od Rusty333 » 03.12.2012, 19:08 hod.

Ragnarok píše:A spekulace o tom, proc ten ci onen odesel jsou dost mimo. Spise by se k tomu mel vyjadrit nekdo, kdo o tom skutecne neco vi.
Myslim si, ze vse muze byt uplne jinak.
Všechno co se tady řeklo o jeho odchodu je vesměs pravda, stačí navštěvovat jeho stream tam se o tom několikrát vyjádřil.

Uživatelský avatar
Malf
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Malf#1375

Re: seoc

Příspěvek od Malf » 04.12.2012, 18:26 hod.

No je to rozhodně škoda, SEOC jsem měl rád a dost věcí jsem se z něj dozvěděl. Některé díly byly naprosto perfentní a mrzí mi, že se to snad jen na chvíli rozpadlo. Možná až se vrátí Garn tak to znovu rozjedou...snad. Člověk asi musí být dost "Trollproof" aby rozchodil všechny ty hejty, co se musí samozřejmě objevit, když je člověk relativně vidět. Rozhodně bych rád Ajeyovi poděkoval, protože se celkem držel a i po odchodu Garna to mělo dobrou úroveň. No snad to není naposledy, co o SEOCu slyšíme...podle mě nalákal spoustu fanoušků a bylo to dost cool :-D

kulisekcz
Fallen Shaman
Příspěvky:79
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DreadLady#2751
Bydliště:Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: seoc

Příspěvek od kulisekcz » 05.12.2012, 10:09 hod.

Nechápu, že se k tomu nikdo nevyjádřil tady. Pusto prázdno. Jednalo se s Ajeyem o tom aby se vrátil? Víme naprosto přesný důvod a lidi, kteří ho odsud dostali? Sakra lidi, dělejme něco... dyť Seoc byl tím nejlepším, co tento web mohl nabídnout ! !

RezZ3t
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:RezZ3t#2871

Re: seoc

Příspěvek od RezZ3t » 05.12.2012, 16:07 hod.

unit:zealot

kulisekcz
Fallen Shaman
Příspěvky:79
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DreadLady#2751
Bydliště:Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: seoc

Příspěvek od kulisekcz » 10.12.2012, 12:13 hod.

Ty jo, ale nikde jsem tam nezaslechl ty důvody jeho odchodu. Má někdo link na stream, kde o tom mluvil? Díky

sedlacm
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sedlacm#2724

Re: seoc

Příspěvek od sedlacm » 11.12.2012, 18:58 hod.

Možná ti to trochu osvětlí tento článek a diskuse pod ním.
http://www.diablofans.cz/610-nase-hc-ko ... ydani.html

Následně něco podobného pokračovalo v chatu při posledním seocu.
Adresa jeho streamu je v předchozí diskusi. Konkrétní video se mi nechce hledat.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: seoc

Příspěvek od Javurek » 11.12.2012, 20:50 hod.

Co jsem četl v administraci, tak Ajey odešel naprosto dobrovolně z vlastních důvodů. Tyto důvody jsem pochopil tak, že chtěl dělat věci po svém a nechtěl se přizpůsobit a dělat věci tak jak chtějí lidé, kteří tento web "vlastní"( tím nemyslím opravdu nic špatného). Prostě chtěl některé věci dělat jinak, to nešlo tak zvolil odchod.

To jen aby tu nebyli spekulace a věci jako že ho odsud někdo dostal atd.

Mě osobně SEOC absolutně neschází a sledoval jsem ho vyjímečně a většinou mě nebavil. Preferuji spíš psané informace na web tak jako to má pěkně vše diablo 2. Tím nechci říct, že lidém co SEOC dělali, nedělali dobrou práci. Z jejich úhlu pohledu, můj úhel pohledu je takový že bych radši dělal články s informacemi než vysílání .)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“