Barbarian Hammer Rend build

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167
Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od Fru-fru » 07.11.2012, 23:37 hod.

Zkus, Rolling thunder mi přijde na plošnou dmg velmi výhodný. Smash jsem ještě nezkoušel, ale 400% WD zní lákavě...

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Borgi*
Doom Knight
Příspěvky:421
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Borgi#2969

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od Borgi* » 09.11.2012, 14:58 hod.

Teď testuji Ground Stomp s runou Wreching Smash - společně s Cleavem - Rupture + HoT - Smash ---- lepší kombinaci jsem nenašel, doporučuji testnout :)
Obrázek

Inferno (MP 10) - The Butcher, Belial, Azmodan, Diablo kills
http://youtu.be/w1mML-HlRAU

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od Punky » 09.11.2012, 15:13 hod.

to som uz niekedy daaaavno pouzival na lvlovanie barbara, kedy som pozbieral co najviac mobov, nasledoval ground stomp-cleave-rend-cleave a pocitanie expov :) akurat neviem ako s Fury kebyze do toho este zaclenim HotA... ide to v pohode tocit len vdaka IntF z BRagu?

Paja1986
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Paja1986#2735

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od Paja1986 » 10.11.2012, 21:47 hod.

Já používám spidereovo build(akorát mam jiný runy u dvou skillů) a jsem spokojenej. Farmim MP6 a na ten bych si dřív sám netroufl. Takže děkuju ;)
Ty svě změny jsou u Hammer of the Ancients (mam tam runu smash) a u Wotb (runa insanity).

Uživatelský avatar
Foebane
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Foebane#2662

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od Foebane » 17.11.2012, 00:00 hod.

Hraju tedka neco podobnyho, akorat nemam primarni skill a mam tam misto nej primo hammer. Aby to fungovalo a mel jsem dost rage, tak jsem si musel koupit SoJ s -5 fury na hammer of ancients, coz je docela draha zalezitost, ten muj stal 100M. Jeste jsem si vzal overpower s runou +12fury/hit, coz je taky super skill a pomaha uzivit ty kladiva. Zbytek skillu mi zustal z puvodniho cleave/rend buildu,ale do novyho buildu taky pasujou. Hraje se s tim fakt dobre.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Foeb ... ero/161451

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od Petros » 17.11.2012, 03:30 hod.

Moc pěkný. :)
Podobný build jsem také zkoušel, ale je fakt, že bez redukce fury u HotA to moc nefunguje. Ještě by šlo fury redukovat přes prsten Skull Grasp (1-4) nebo amulet Mara's Kaleidoscope (1-5), ale to by musel být hodně dobrej roll (a asi i hodně drahej), aby se Ti výrazně nepodepsal na poklesu dps (škoda, že to nejde přes mighty belt, tam by to bolelo nejmíň). Runa u Overpower je bezvadnej nápad.

Uživatelský avatar
Foebane
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Foebane#2662

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od Foebane » 17.11.2012, 08:43 hod.

Po Skull Grasp jsem se dival, mel jsem za to, ze ho budu taky potrebovat...ale po par runech jsem zjistil, ze se vpohode obejdu i bez nej, navic na AH nebyl zadnej slusnej.

Super tam je jeste ten stun, diky tomu se ty mobky jen tak nedostanou k tomu, aby vas hitnuly. Zkousel jsem jeste tu runu s vetsim rangem a 275%, ale ta mi neprisla tak dobra.

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od tomisco » 18.11.2012, 11:34 hod.

Jelikož mi včera padla sekyrka s 1274 dps, oprášil jsem Hammer Rend build se sprintem a docela jsem čuměl. MP7-8 hratelné, jen jsem si musel dávat pozor na točící se elity, abych se nedostal do klinče. S WW jsem na klíčníky běhal MP5, s Hammerem jsem nastavil MP7 a vymlátil z klíčníků v pohodě 9 klíčů z 11 runů. Zkusil jsem si MP10, sice to už bylo trochu moc, ale dal jsem 6 elit a klíčníka. Sice mi to trvalo 40 minut a stálo mě to jednu opravu za 40 tisíc, ale poprvé ve hře jsem to dal. :o) Takže na vyšší MP a klíče Hammer Rend a na rychlé expení WW. Konečně nějaký posun. :o)

Uživatelský avatar
blowik
Quill Rat
Příspěvky:47
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Blowik#2871

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od blowik » 19.11.2012, 10:32 hod.

tomisco píše:Jelikož mi včera padla sekyrka s 1274 dps, oprášil jsem Hammer Rend build se sprintem a docela jsem čuměl. MP7-8 hratelné, jen jsem si musel dávat pozor na točící se elity, abych se nedostal do klinče. S WW jsem na klíčníky běhal MP5, s Hammerem jsem nastavil MP7 a vymlátil z klíčníků v pohodě 9 klíčů z 11 runů. Zkusil jsem si MP10, sice to už bylo trochu moc, ale dal jsem 6 elit a klíčníka. Sice mi to trvalo 40 minut a stálo mě to jednu opravu za 40 tisíc, ale poprvé ve hře jsem to dal. :o) Takže na vyšší MP a klíče Hammer Rend a na rychlé expení WW. Konečně nějaký posun. :o)
Jedu to stejně...
Vyšší mp, klíčníci a uberové = hammer build
Exp farm = dvě zbraně, AS,MS equip a ww

Uživatelský avatar
Still
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stillovy#2593
Bydliště:Jihlava

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od Still » 20.11.2012, 18:33 hod.

Zkoušel jste to hrát někdo efektivně i s 2h? zde bude asi problém s regenerací fury pro Wotb?Hraju dost dlouho ww a chtěl bych zkusit něco jinýho.A tenhle build se dá být schopnej pro 2h nebo ne? ;)

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od spiderer » 20.11.2012, 18:44 hod.

U 2h bude asi rozhodujicim faktorem dostatek AS a CC - s dobrym gearem to muze fungovat velmi dobre, s 2h budou ty pecky s HotA masakr ;)

Uživatelský avatar
Still
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stillovy#2593
Bydliště:Jihlava

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od Still » 20.11.2012, 19:15 hod.

Super, takže CC min 50 a AS 30 by mohlo stačit? :) jdu na tom zapracovat :idea:

Uživatelský avatar
Ogo
Wraith
Příspěvky:116
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:OgoCz#2171

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od Ogo » 20.11.2012, 22:07 hod.

K tomuto buildu zkuste použít pasivky, Ruthless ( klasika), Bloodthirst ( pro ty co maj problém s healing ) a Superstition ( pokud stojíte v nějakým tom bordelu, ohně apod, což sou skoro každý elitky, tak máte skoro pořád full fury )

Uživatelský avatar
Borgi*
Doom Knight
Příspěvky:421
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Borgi#2969

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od Borgi* » 26.11.2012, 15:40 hod.

Tak sem opět zkusil Rend s runou na healování a pecka. Zasáhnu 3 mobky a do 1 sec mám full HP :shock: . Pokud mi tiká Rend, tak můžu stát v čemkoliv a HP se ani nehne >:o
Obrázek

Inferno (MP 10) - The Butcher, Belial, Azmodan, Diablo kills
http://youtu.be/w1mML-HlRAU

Wries
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od Wries » 29.11.2012, 11:44 hod.

Co je teda nejlepší pro tenhle build? two hand, 2x one hand nebo one hand + stit?

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od spiderer » 29.11.2012, 12:30 hod.

Da se to jet se vsim, ja hraju 1h+stit kvuli crit chance (az 10% na stitu na doplnovani fury) a defenzive, ale sdostatecnou CC pujde hrat i DW nebo 2h - u DW uz byva problem diky vysokemu AS s doplnovanim fury - to mi prislo slabsi, 2h je sice pomalejsi, ale zase tem mobum dava o to vetsi pecky ;)

Uživatelský avatar
blowik
Quill Rat
Příspěvky:47
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Blowik#2871

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od blowik » 29.11.2012, 15:19 hod.

Wries píše:Co je teda nejlepší pro tenhle build? two hand, 2x one hand nebo one hand + stit?
Nevím, mě osobně víc sedí 2h... S tím jak stále nerfujou inferno mi přijde štít poměčně zbytečný, a to i na vysoký MP a ten rozdíl v dmg, kterej rozdáváš, je značnej.... S přežíváním neni nejmenší problém ani když mám od posledního update equipu míň HP, vyšší allres a rend to v pohodě ustojí (a to rend na nižší mp neprovozuju s runou na healování). Ale i tak na efektivní farmení mi přijde lepší ww.... ale teda pozor... začal jsem se kvůli paragonům točit s ww equipem a za chviličku udělal přes 20 lvlů, ale byl jsem z toho tak otrávenej, že už jsem to teď nezapl skoro 14 dní a hraju minecraft :{

btw. solidní critchance se dá nahonit i bez štítu :-)

Kureee71
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od Kureee71 » 29.11.2012, 18:10 hod.

Zdravim, takhle bych chtel hrat Babrbara s Hammer Rend Build, co zlepsit? Aktualne nemam moc Goldu
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kure ... ero/672540

Wries
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od Wries » 29.11.2012, 18:39 hod.

blowik píše: Nevím, mě osobně víc sedí 2h... S tím jak stále nerfujou inferno mi přijde štít poměčně zbytečný, a to i na vysoký MP a ten rozdíl v dmg, kterej rozdáváš, je značnej.... S přežíváním neni nejmenší problém ani když mám od posledního update equipu míň HP, vyšší allres a rend to v pohodě ustojí (a to rend na nižší mp neprovozuju s runou na healování). Ale i tak na efektivní farmení mi přijde lepší ww.... ale teda pozor... začal jsem se kvůli paragonům točit s ww equipem a za chviličku udělal přes 20 lvlů, ale byl jsem z toho tak otrávenej, že už jsem to teď nezapl skoro 14 dní a hraju minecraft :{

btw. solidní critchance se dá nahonit i bez štítu :-)
a na co se zaměřit spíš po CC? AS nebo CD?

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Barbarian Hammer Rend build

Příspěvek od spiderer » 29.11.2012, 19:53 hod.

Kureee71 píše:Zdravim, takhle bych chtel hrat Babrbara s Hammer Rend Build, co zlepsit? Aktualne nemam moc Goldu
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kure ... ero/672540
Zameril bych se na CC - to ti podle toho co koukam chybi zdaleka nejvic, pak bych sehnal echo se socketem a nejakou STR - 271 DEX dobry, ale spis pro jinou classu, sice ti to da nejakej dodge, ale na dmg to pro tebe vliv nema. Zbytek je ok a kdyz zacnou dochazet HPcka, tak je vzdycky mozny vymenit cervenej sutr v helme za fialovej a ono to stoupne - mozna bych pokud ty expy nehrotis udelal tak, ze das ten skoro radiant z rukavic do helmy a pak nejakej cervenej do rukavic pro zvyseni STR. Pak uz vsechno bude zalezet na zasobe goldu - mozna bych jeste poladil ten rare ring a dopral mu celkem podcenovany stat AVG dmg (mysleno napr +16 min dmg, +50 max dmg nebo +32-64 dmg), ktery ti zvysi DPS celkem vyrazne a za malo goldu.

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“