Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Odpovědět
gos
Fallen Shaman
Příspěvky:66
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mosko#2985
Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od gos » 27.11.2012, 19:28 hod.

Borgi:
Mozno sa nesnazim pisat vsade ako ty, ale ty podavas nepravdive/chybne informacie, co je ovela horsie. Niekto musi uvies veci na pravu mieru, alebo tym "neser" sa myslis: "Nechaj ma sirit chybne informacie!" ? Stale sa branis vsetkym otazkam co som ti dal, preco asi tak? ...
A prosim ta ukaz mi ake hovadiny kde pisem? ... Tebe mozem vymenovat "hovadiny" snad v kazdom poste co som od teba cital.
Myslim ze moja rada ake legendary si kupit bola vycerpavajuca.

Uživatelský avatar
Kadd
Quill Rat
Příspěvky:32

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Kadd » 27.11.2012, 19:35 hod.

Musím souhlasit, poradit blbě je horší jak neporadit vůbec. Zkuste si to dát do podpisu a než začnete něco psát si to přečtěte...

chuppa
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:chuppa#1675

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od chuppa » 27.11.2012, 20:54 hod.

vsechno je to moc hezky, ale borgi se aspon ozval...

Uživatelský avatar
Kadd
Quill Rat
Příspěvky:32

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Kadd » 27.11.2012, 21:08 hod.

dobře a můžeš mi říct k čemu je ti špatná rada?

chuppa
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:chuppa#1675

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od chuppa » 27.11.2012, 21:36 hod.

Kadd píše:dobře a můžeš mi říct k čemu je ti špatná rada?
k cemu je mi zadna rada?
borgi toho napsal dost, jednu vec teda spatne. Zajimavy ze je na nej hate za tu jedinou vec.
A kdyz ses v tom teda vyznas, tak mi porad.

gos
Fallen Shaman
Příspěvky:66
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mosko#2985

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od gos » 27.11.2012, 22:04 hod.

Tu mam odkaz kde som rozoberal ake legendarky na monka: viewtopic.php?p=176988#p176988
S rare to uz o moc viac nevytiahnes. Jedine co sa da poradit je mat pomer CC:CD 1:10 a ked si kupujes zbrane necumiet len na DPS ale aj na Dex, a CD
Najdolozitejsie je pri zbraniach najskor si vypocitat o kolko zvysi DPS (v niakej aplikacii najlepsie) az potom si ju kopovat, nie sa rozhodovat len podla DPS.
Tu su tvoje vysledky:
+1 Primary Attribute 30.43
+1% Critical Hit Chance 900.52
+1% Critical Hit Damage 79.82
+1% Attack Speed 483.36 0.06
+1% Elemental Damage 192.91
+1 Min/Max Damage 40.92
Na tejto stranke si mozes svoj profil importovat sam:
http://www.d3rawr.com/c

Ten inna's opasok by som ti fakt neradil.
Naposledy upravil(a) gos dne 28.11.2012, 01:11 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Borgi*
Doom Knight
Příspěvky:421
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Borgi#2969

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Borgi* » 27.11.2012, 22:25 hod.

Jestli sem tu napsal jednu blbost tak Gos jich naplácal plno. Třeba když tvrdil, že Echo je rychlejší než Az Tur fistka. Není a dokazál sem to screenem a může si to každý sám porovnat. Zjistí, že mám pravdu já a Gos lže 8-)

Zajímal by mě důvod, proc nepoužívat Inna Favor. Bonus ze setu 130 DEX + 7% Holy DMG žádný rare pásek nenahradí, když nemá někdo na Witching Hour, tak je to jediná možnost.

Jestli tu zdejším monkům radí Gos, tak se nedivím jak to tu potom vypadá, docela bída když to porovnám s ostatníma classama ;)
Obrázek

Inferno (MP 10) - The Butcher, Belial, Azmodan, Diablo kills
http://youtu.be/w1mML-HlRAU

gos
Fallen Shaman
Příspěvky:66
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mosko#2985

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od gos » 27.11.2012, 22:57 hod.

Napis mi kde som pisal ze Echo je rychlejsie, daj mi na to link... ....nemas ho? To je pre to ze som nic take nepisal...
Vo viacerych postoch a teraz uz vo viacerych topikoch sa ti marne snazim vysvetlit ze Echo ma stat +0.21-0.25 Attacks per Second, ktory zvysuje rychlost oboch zbrani, zatial co normalny AS na zbrani zvysuje len rychlost danej zbrane (a je uz podla toho vypocitane aj jej DPS na obrazku, do gearu sa to nezapocita).
Tu mas link kde ti to rozpisujem: viewtopic.php?p=177069#p177069 Teraz ti to rozpisujem 2. raz...
Hej dam vam link na jeho screen, ktorym sa tento "pan najmudrejsi" snazi nespochybnitelne dokazat ze je Echo horsia zbran ako The Fist of Az'Turrasq:
viewtopic.php?p=177076#p177076
Uz len toto svedci o tom kolko mas toho v hlave, ked na 1. pohlad je vidno ze Echo nema ani len soket a neukazes v tom screene ani jednu ani druhu zbran.

Inna's Favor sa da pouzit ked nema na WH na dmg, ale ak chce ist na 1. bonus tak nech ide nohavice a hlavu/chestku. Ale to ty tiez nedokazes po neviem kolkych postoch pochopit ze ten bonus nie je len na opasku, ale na ktorych kolvek dvoch castiach setu. (ten opasok je lacny lebo ho nikto nechce, uz len ta cena hovori jasne za je nanic) +strati tam resisty, HP, lebo ma len jeden random stat, zatial co WH ma 3.
Naposledy upravil(a) gos dne 28.11.2012, 01:14 hod., celkem upraveno 1 x.

chuppa
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:chuppa#1675

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od chuppa » 28.11.2012, 00:10 hod.

gos píše:...

diky za rady a za link

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od kojot » 28.11.2012, 06:15 hod.

Borgi*, gos: Přestaňte se urážet a nadávat si, nebo ty vaše příspěvky začnu mazat. To, že diskutujete o tom, který item je lepší je v pořádku, ale chovejte se u toho jako lidi, ne jako hovada. Díky.
Obrázek

Morys
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mory#2369

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Morys » 28.11.2012, 18:17 hod.

cau, vyuziju toto tema pro radu,

muj profil http://eu.battle.net/d3/en/profile/Mory ... ro/9430401 s monkem, aktualne farmim MP1-2 bez sebemensich problemu, ale chtelo by to samozrejme upgrade a proto bych rad znal vase nazory, co vylepsit v radu 30 mil. tak aby pri zachovani schopnosti prezit se znatelne zvedlo DPS :)

gos
Fallen Shaman
Příspěvky:66
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mosko#2985

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od gos » 28.11.2012, 20:31 hod.

Ja by som na tvojom mieste kupoval natalya set, prsten a boty, bonus 7% CC. A skus pozriet aj zbrane CC, soket LoH (mozu mat aj DPS pod 800 a vo vysledku ti daju viac DPS ako to co mas teraz) Do 30m sa asi nezmestis, ale zalezi na stasti a trpezlivosti, kolko nad tou aukiou budes.

+1 Primary Attribute 14.15
+1% Critical Hit Chance 148.35
+1% Critical Hit Damage 123.13
+1% Attack Speed 291.27 0.05
+1% Elemental Damage 181.59
+1 Min/Max Damage 22.56

PS: v main hande nos zbran s vacsim dmg.

Morys
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mory#2369

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Morys » 28.11.2012, 20:42 hod.

Na zbrane tak jak jsou na profilu nekoukat (bez socketu apod, ulozilo se to zrovna v dobe kdy sem si hral :) )

Nad Nat setem jsem uz premyslel, dokonce jsem ho mel vybranej, ktery konkretne koupim, ale nejsem si jistej, zda to bude mit tak velkej narust dps, aby me to vynahradilo ztratu HPcek a resistu :(

gos
Fallen Shaman
Příspěvky:66
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mosko#2985

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od gos » 28.11.2012, 21:58 hod.

Resisty nemusis stratit, ak si vyberes boty s 2. resistom, tak isto maju vysoky armor, ale zas stratis HP(v com som ja nevidel problem).
Ked nevies aky vysledok by malo kupenie setu nahod si tie vysledne staty co ziskas sem: d3rawr

Uživatelský avatar
Kalis
Wraith
Příspěvky:197
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kalisovanoha#2618

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Kalis » 07.12.2012, 14:12 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... UXZ!accZab

zkousel nekdo tohle ? ... snazil jsem se vytriskat maximum +%dmg

Tenshi
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Tenshi » 07.12.2012, 16:51 hod.

Čaute, tak tady můj profil izolovanýho americkýho hrdiny: http://us.battle.net/d3/en/profile/tens ... o/14044859

Hold někdo nejdřív hraje, a teprv pak si všimne, že je na špatnym serveru :lol: a k postavě už byl citovej vztah :D ... myslím, že je to takovej ten průměr, ustojim cca MP5, ale tam už je to zdlouhavý hodně. Goldy nejsou a hlavně poslední dobou vůbec nic nepadá. Co vy na to?

nitro
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nitro#2700

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od nitro » 07.12.2012, 17:59 hod.

Ahojte, ja by som sa vás chcel opýtať, čo by som mal vylepšiť na EQ na bratovom Monkovi, a aký build poskladať aby to bolo dobre hrateľné..

http://eu.battle.net/d3/en/profile/nitr ... o/17035372

ďakujem všetkým za rady

gos
Fallen Shaman
Příspěvky:66
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mosko#2985

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od gos » 07.12.2012, 22:19 hod.

Kalis píše:http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... UXZ!accZab

zkousel nekdo tohle ? ... snazil jsem se vytriskat maximum +%dmg
No, ked uz chces skusat max dmg, tak by si mohol mat namiesto Fleet Footed Combination Strike, co je dalsich 16% dmg a vymienat 8% AS z Transgression namiesto 48% dmg Mantry of Conviction sa naozaj neoplati, takze ak tieto dve veci zmenis mal by to byt build na max DPS.
+Blinding Flash je tiez 30% dmg na 3s, co je v diable v celku dost.

gos
Fallen Shaman
Příspěvky:66
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mosko#2985

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od gos » 07.12.2012, 22:21 hod.

nitro píše:Ahojte, ja by som sa vás chcel opýtať, čo by som mal vylepšiť na EQ na bratovom Monkovi, a aký build poskladať aby to bolo dobre hrateľné..

http://eu.battle.net/d3/en/profile/nitr ... o/17035372

ďakujem všetkým za rady
Urcite sa zbav Inna's Reach, to je zbran uplne nanic a zozen si niake jednorucky s LoH, soketom a CD. Pre pohodlnejsie hranie sa ti oplati kupit aj amulet s LoH.

Mal by si sa snazit mat len jeden resist, najviac mas asi physical, ktory je podla mna jeden z dvoch najdrahsich (spolu s fire) takze do buducna je dobre si vybrat lighting alebo cold resist co su asi najlacnejsie, v tvojom equipe by ta zmena nemala vychadzat niak draho.

HP aspon 35k+

Buildy tu mas rozobrate inde, v podstate sa vsade meni len manra, podla toho ako prezivas.
Najvic na prezitie je pre low equip asi evasion, ked uz mas viac dodge tak je lepsia healing a ked uz mas vela DPS (a mas uz LS) tak conviction vyde lepsie aj na prezivanie.

Uživatelský avatar
Kalis
Wraith
Příspěvky:197
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kalisovanoha#2618

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Kalis » 08.12.2012, 00:01 hod.

gos píše:
Kalis píše:http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... UXZ!accZab

zkousel nekdo tohle ? ... snazil jsem se vytriskat maximum +%dmg
No, ked uz chces skusat max dmg, tak by si mohol mat namiesto Fleet Footed Combination Strike, co je dalsich 16% dmg a vymienat 8% AS z Transgression namiesto 48% dmg Mantry of Conviction sa naozaj neoplati, takze ak tieto dve veci zmenis mal by to byt build na max DPS.
+Blinding Flash je tiez 30% dmg na 3s, co je v diable v celku dost.

Premyslel jsem o tom, boucha to ted pekne, att spd pomohl i LoH, binding me napadl tez, ale zameril jsem se na delsi intervaly bonusu, combinat.strike 8% na 3s ? ne ja to myslel ze si pravym dam 3 rany a 30s boucham levym s nabranym bonusem.

Odpovědět

Zpět na „Monk“