Barbar - INFERNO

Odpovědět
Uživatelský avatar
piggathor
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:piggathor#2314
Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od piggathor » 23.11.2012, 08:31 hod.

zdar
Kureee
ja bych v tvém případě prodal ty botky co máš Zunimassas trail a za utržené goldy pořídil třeba Fire Walkers, Ice Climbers nebo chestku.

Kureee71
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Kureee71 » 27.11.2012, 10:19 hod.

Ahoj Stormtouch
Headka IK byla od kamoše dobrej drop - ale vratil jsem mu ji a ponechal si Mempo ta ma přece jen Allresist.
Jinak sam nevim co hrat - kdyz expim tak se snazim ww - upravil jsem i Sprint s runou a je to o dost lepsi.
Kdyz jdeme na bose pouzivam ECHO + Stit - coz mi prijde lepsi v kombinaci s Hammer a Rend.
Vím že Chesta je spatná ale šetřím na IK poradnou ale ty jsou za pekny darty.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Punky » 27.11.2012, 10:42 hod.

co ti ja viem, nie je to nejak extra zle, ale kazdopadne to chce vyssiu Vit a pokial chces hrat WW barba, tak DW miesto 2handed a ponahanaj si CC, inak ti ten build nebude poriadne fungovat ako ma

Stormtouch
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Storm

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Stormtouch » 27.11.2012, 13:52 hod.

jak rika punky... v podstate jedinej zpusob jak jet ww barba je crit.urcite 2xone handu s CD +soket!!mozna nekdo zkousi 2h.. pokud se mu osvedcila nech to napise...ja to zkusil s IK sekerou a bylo to ho*no(damy prominou). ja osobne tornada nepouzivam....asi je to UBER DMG..ale me se to proste nelibi =)
mam Battle rage:into the fray abych mel perma fury full...a WW mam healovaci.. podle me krasna kombinace...tocis se do aleluja... a pokud mas kolem sebe aspon 3 moby tak te nezabijou... samozdrejme vyjimka potvrzuje pravidlo a hnusnej setup na ranged elitkach co te kitujou na MP6 je proste o nervy.... bose neresim vubec... frenzy se stunem funguje na 1/2 bosu... postavis se a rezes dokud to neumre =D jedina vec kde se mi podarilo umrit na MP 5 byl belial pac sem ho nechutne podcenil v te mezifazy kdy tam pobihas jak mamlas =D setril sem si pain a sesmazil me jak malou skolacku =D

BTW ted nevim jesi mi blbnou armory...ale vazne u tebe vidim 32k hp?????????to je stransa blbost hnat se jen za DPS. nejvetsi fail na tvym gearu sou legy.... jo super krasna STR a AR..ale zadna vita??? chesta a legy by meli bejt hlavnim zdrojem hpcek...a mas jen +19% life..coz je tragicky.... a to si este dovolis dat do hlavy cervenej soket =/.......ja sem si ww barba udelal z svyho tank gearu... ted mam nakejch 60k hp a neumim si absolutne predstavit ze bych mel pulku=D .... to bych asi na inferno nehral a farmil bych hell =D

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od HELLERcz » 21.05.2013, 14:14 hod.

Nazdar ve spolek.
Trochu to tu ozivim. Nechci zakladat daldi z x temat na pomoc co vylepsit tak to davam sem do velkeho topicu.
Od rijna 2012 jsem na sveho barbara pl 100 takrka nesahl. Chci jezdit i do budoucna vyhradne rend build. A otazka je jak vylepsit rend barbara aby mel vetsi dmg? Konkretne toho meho?
Ma cenu ho vylepsovat ted nebo pockat az s cim prijde datac a vylepsit ho pak? Jsem si temer jisty ze s nim do datace hrat nebudu.

Odesláno přes Tapatalk pomocí SGNote II
Obrázek

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Punky » 21.05.2013, 14:27 hod.

tak si si vlastne sam aj iodpovedal poslednou vetou :)

pokial s nim do datadisku neplanujes hrat, tak ho nema zmysel teraz nijak riesit...

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Alfajk » 21.05.2013, 14:29 hod.

stit k nicemu,boty low,kalhoty low,oculus nanic,armor low,skilly spatne,lacuni nanic...bud vse vymenit,nebo pockat na datac...

yurny
Wraith
Příspěvky:100
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:yurny83#2764

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od yurny » 21.05.2013, 21:10 hod.

Dneska jsem dotáhl mého WW/Rend barba konečně na inferno a musím říct že celkem pohoda i na MP10 a to mám dost průměrný gear.Sice to není úplně nejrychlejší ale aspoŇ tak nezdechám jako s archon wizzem :D

limu
Wraith
Příspěvky:144

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od limu » 22.05.2013, 05:48 hod.

No tak datáč, datáč...to může bejt další rok klidně. Myslím, že když vhodně přezbrojíš, tak si to budeš užívat klidně dál, jak psal kolega, štít pryč - místo něho nějakej off hand s CD, dírou a LS. Rukavice určitě craft (CC, CD když se povede tak i AS), Lacuni když už tak s CC nad 4%, nebo craft, prsten místo oculusu nějakej s CC, CD, vrg dmg, pak pásek - bud WH a nebo dobrej Immortal...tim bych začal. Ostatní bych pak jen zvedal s lepšíma statama. No a v neposlední řadě skilly, tam bych bejt tebou (chceš používat stále rend) přešel na hammer rend build.(je tu speciální vlákno na něj)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od HELLERcz » 22.05.2013, 06:47 hod.

Tak to jo
lituju toho, že jsem před půl rokem utratil 500M za DHčko ještě ... :/ by se mi hodily dneska :D teď nemám nic téměř. Takže upgrade bude obtížnější.

Jinak já hraju teď HC a na SC jsem se skoro ani nepodíval, myslím, že bych to klidně mohl do datáče vydržet :)
Obrázek

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od spiderer » 23.05.2013, 02:31 hod.

Kasli na barba, hrat se s nim da i tak jak ho mas ted, doklepni uz to WDcko na stovku a pak muzes vymejslet bejkarny :)

Uživatelský avatar
warfare
Wraith
Příspěvky:185

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od warfare » 31.05.2013, 04:38 hod.

Hey spider jak se mame? >:D
Si vis pacem, para bellum
Obrázek

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od spiderer » 11.06.2013, 10:23 hod.

Zdar pane, ted jsem v barbarovi chvili nebyl tak opetuju pozdrav s dvoutydennim zpozdenim :D Mame se fajn, porad hrajeme jen classu jsem vymenil :)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od HELLERcz » 11.06.2013, 10:25 hod.

spiderer: jop, dal jsem na tvou radu :)
Obrázek

yurny
Wraith
Příspěvky:100
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:yurny83#2764

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od yurny » 12.06.2013, 09:35 hod.

Jen mě tak napadlo,jestli soudruzi z blizzardu nemají chybu u skillu WoTB s runou ToCH,kde píšou, že každých 25 získaných fury přidá 1 s k délce.Mě přijde že se to jen resetuje narozdíl třeba od Archona,kde to funguje

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Punky » 12.06.2013, 09:56 hod.

no funguje to normal, ked ti ostava napr 10 sekund do skoncenia wotb a naberes 100 fury, tak sa to zvysi na 14 sekund a ukazovatel sa posunie spat o taku adekvatnu cast... ako inak by to malo fungovat?

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od walosek » 12.06.2013, 12:59 hod.

oba skilly mají napsáno "for 15 seconds", ale u Archona to funguje tak, že to prodloužíš i přes tuhle hodnotu, po nějakým masakru tam budeš mít napsáno třeba 40 seconds remaining, ne? kdežto u WoTB se jen vracíš na těch 15 sekund. Nebo nemáme s yurnym pravdu?

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Punky » 12.06.2013, 14:18 hod.

v podstate ano, ale tak ako to funguje, je to oki, pretoze u archona sa napr "vyletiet" kludne aj na napr 30 sekund, avsak v pripade wotb to tak nejde... cize je to mozno trochu zle napisane/resp trochu inak fungujuce ako je to napisane, ale v pdostate to funguje oki... to mas ako ked tu niekto riesil brawler, ze ked sa tam pise len o 3 enemy a nie 3 enemy a viac, tak to predsa musi fungovat len a len pri 3 enemy :) takze tak

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od walosek » 12.06.2013, 16:08 hod.

z věty "as long as there are 3 enemies within 8 yards" by někdo chápal, že právě 3? to by tam snad bylo to právě ne? to se tu vážně řešilo? :D

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Punky » 12.06.2013, 16:27 hod.

jo... a ked to zoberes doslova, tak je to fakt ze 3 enemy... ale proste je jasne ze sa to mysli 3 a viac... tak isto to mas aj s tym wotb... proste funguje to oki, to ako je to napisane uz nikto nejak extra neriesi

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“