Legendarky a setovky? jak na ne?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332
Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Nekronaut » 26.11.2012, 12:24 hod.

Taky mám ten pocit...

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Punky » 26.11.2012, 12:26 hod.

nejaky zmysel to mat bude, kazdopadne je chore, aby na mp0 mohol padnut rovnaky top item, ako na mp10

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Guru » 26.11.2012, 13:29 hod.

Zvlastni ... po vyjmuti Topazu z hlavy (snizeni MF) to zaclo zase padat, i staty jsou zajimavejsi a pocetnejsi ... Asi slabsi obrat pres vikend v AH tak popustili ventil ... kdo vi ?! :{
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Reve » 26.11.2012, 13:33 hod.

taky bych videl, ze to funguje takto nejak..

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Tyckin » 26.11.2012, 17:45 hod.

Funguje to fakt záhadně - tuhle mi během 30 minut padly Lacuni s critem (50M), Immortal King chest (40M) a Skorn (20M), jsem zíral :D
Tenhle víkend ovšem celkově málo a když už, tak styl Fist Weapon, Ivory Tower, Voodoo Mask a podobná kvalita :roll:
MF mám prakticky v maxu a v průměru hnědá/zelená tak kažodu hodinku jedna ;) Jen ta kvalita většinou :wave:

RezZ3t
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:RezZ3t#2871

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od RezZ3t » 26.11.2012, 17:52 hod.

Tyckin píše:Funguje to fakt záhadně - tuhle mi během 30 minut padly Lacuni s critem (50M), Immortal King chest (40M) a Skorn (20M), jsem zíral :D
Tenhle víkend ovšem celkově málo a když už, tak styl Fist Weapon, Ivory Tower, Voodoo Mask a podobná kvalita :roll:
MF mám prakticky v maxu a v průměru hnědá/zelená tak kažodu hodinku jedna ;) Jen ta kvalita většinou :wave:
za co hraješ a jakej máš para jen tak pro zajímavost
unit:zealot

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Tyckin » 26.11.2012, 18:32 hod.

Wizarda s 165k dmg (expící ringy), běhám na MP1 v archonovi převážně ;) Follower mi kompenzuje chybějící MF celými 24% :)
MP3 chodím pro zábavu, na MP1 trochu měním build, tohle (211k dmg) je spíše na klíčníky či bosáky :wave:
Na MP1 za hoďku cca 30M experience a hromada itemů, převážně crap :D

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tyck ... ro/7380552

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od firdecek » 26.11.2012, 19:04 hod.

Fakt haluz dneska - blackthorny s dvěma dírama, chantodos force 1100 dmg s crit dmg 80%, do toho wandka s 1100 dmg a socketem..itemy za 60-70 mega...a včera prd :) Takže asi blizz zlepšil dropy, aby vynahradil ten zabugovaný Auction House ;)

M4rth
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Legendary#2258

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od M4rth » 26.11.2012, 19:13 hod.

Zvláštní , mne za dobu co aktivně farmím Wizzarda ( MP 0 - 3 ) Act 3 podle Alka mi nepadla legendárka s cenou vyšší než 25M .. Na 63 Paragon levelu farmu celkem smutná statistika

Uživatelský avatar
azaxsyndrom
Gorebelly
Příspěvky:293
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kargath #2439

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od azaxsyndrom » 26.11.2012, 21:49 hod.

Mě přijde jako kdyby bylo MF do hry daný jen proto aby hráči měli nad čím diskutovat.Pač když sem neměl ani Paragon level 1 a běhal sem jen s 5NV a bez MF bonusů na hadrech,takže obyč 75% MF tak setovky a legendárky ...no řeknu to tahle padalo to furt .... teď s PL 21 a 5 NV na MP 1 s MF 200%+ tak ani nic .... od dob co to je v provozu tak jen jedna legenda a jen jedna setovka ...a jak asi tušíte tak k sekrementu :( podle mě je MF pořádně poťapaný a dělá si co chce ...a dle mého úsudku se nevyplatí to hrotit na itemech a jako o tom žádná ..je to jen můj nazor a taky zkušenost takže mě neukamenujte :D
Naposledy upravil(a) azaxsyndrom dne 27.11.2012, 11:44 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Tyckin » 27.11.2012, 07:11 hod.

Tak to já mám s MF opačnou zkušenost - když jsem na gearu neměl prakticky nic, legendárky jsem vlastně ani neznal (ještě 1.03 patch), pak jsem ho začal zvyšovat a najednou mi při farmě aktu1 padaly hnědý crapy i z chodících stromů :D MF jsem postupně dostal až na maximum a odhazuju ho na gearu postupně s tím jak mi roste díky paragonům (teď paragon 64), takže se pořád držím v maxu (s pomocí followera ;) ), na MP1 proběhnu prakticky celý akt3 za hoďku a v průměru fakt jednu hnědou či zelenou za hoďku mám, většinou odpad samozřejmě :wave:

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Majky_majk » 27.11.2012, 09:22 hod.

Ono na tom je několik teorií... vzhledem k tomu, že opravdu fyzicky znám člověka (čecha), který měl před posledním patchem v průměru necelé 4 legendární dropy za hodinu (viděl jsem to na vlastní oči) a vydělal si tak na zánovního golfa, tak mi absolutně nikdo nemůže vysvětlit, že by byl drop v pořádku, náhodný a všem to měřilo stejným metrem.

Řekl bych, že asi nejrozumněji zní názor, že drop pokročilejch předmětů je derivovaný od dropu ostatních hráčů nebo nabídky v AH. Aby ovšem nebylo nutné výpočetně monitorovat miliony hráčů nebo celý AH, je pravděpodobně výpočet rozdělen do několik set skupin. Pak se může snadno stát, že jeden hráč je ve skupině s aktivníma hráčema a ty dropy prostě nemá... a jiný hráč je v takové skupině, že mu to padá jak po másle. Někdo tvrdí, že to v jaké jste skupině je dáno postavou a i MF, takže se někomu prý opravdu může stát, že snížení MF povede ke zvýšení legendárních dropů. Stejně tak jako ke zvýšení... někde jsem četl dokonce i zajímavou statistiku, kdy se raketově zvýšil počet legendární dropů WD, který si vzal "ze srandy" barbarskej EQ s 1500str+.

Jak to je, se asi nikdy doopravdy nedozvíme... každopádně buď je zakopanej pes v něčem takovým nebo je realita ještě horší a je to nějaký naprosto zabugovaný chaos. Protože v pořádku to neni 100%, na tom se tady asi shodneme všichni.

BTW: já mam za sebou celkem 3 legendárky po 140 hod. hraní (z toho bylo cca 70 hod. na full MF charakteru se záklaním MF 300). Po novém patch mi zatím ani po 35ti hod hraní nevypadla ještě žádná legendárka, pokud se nepočítají klíče a plán na Pony hůl (vypadl na normal při levelení nové postavy).

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od firdecek » 27.11.2012, 09:59 hod.

Je spousta spikleneckých teorií, že blizz dropy nějak kontroluje, ale já si neumím představit, že by to takto fungovalo, jelikož by na to již nějaká chytrá asijská hlava už dávno přišla anebo by se to dostalo ven z Blizzu jinou cestou (je to firma a ne CIA).
To co tu píše Majky je možné, ale já to vidím stejné jako s loterií - někdo může sázet celý život a vyhraje tu a tam pár šupů a na druhé straně nějaký farmář si jedenkrát vsadí a vyhraje maximální částku. Stává se to docela často - je to náhoda?? :)
Když si představím, kolik milionů itemů se každý den vygenerují v D3, není divu, že pravděpodobnosti na slušný drop jsou tak nízko a někdo může mít opravdu dlouho smůlu..ale je to jen smůla podle mého názoru.

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Majky_majk » 27.11.2012, 10:27 hod.

firdecek: tohle co píšeš není možné... respektive ano, někdo je klikař a padá mu to. Někomu to padá méně. Někomu padne žlutej předmět za miliardu, někomu 10 legendárek za cenu brimu. To je OK.

Ale nikde na světě není člověk, který by každý den vyhrál v loterii 300x za sebou. To je prostě za hranicí možného a nemožného. Pokud tu je někdo, kdo si každý den při 6ti hodinách hraní odnáší 25-30 legendárek, den co den po dobu několika měsíců, tak prostě není možné to, že by to byl jen klikař. Respektive možné to samozřejmě je, ale mnohem pravděpodobnější je ta druhá možnost :-).

Další věc je, že já vůbec neřeším kvalitu dropu (roll), ale mluvil jsem jen o legendárkách.

Navíc si myslim, že není problém tyhle mechaniky "utajit". Blizzard neni CIA, ale kolik lidí si myslíš, že dělá na plnej úvazek na mechanice dropu? Ono jich zase tak moc nebude... možná to bude i jediný člověk nebo velmi malý team. A druhá věc je, proč by tu informaci měl někdo vynášet ven? O tohle se nezajímá bulvár. Nikdo tomu rpacovníkovi nenabídne peníze za to, aby pustil ven popis mechaniky dropu. Zláště, když ten popis bude jen na "vysvětlenou" a asi nepůjde nějak extra zneužít.

Kromě toho si myslim, že je docela logické, kdyby něco takového existovalo. Blizzard původně ekosystém navrhoval tak, aby dlouhodobě fungoval (alespoň se o to asi snažil). Takže mu podobná možnost mohla přijít jako dobrá dlouhodobá volba... ale asi se to moc uspěchalo (jako celá hra).

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Legendárky na Monka

Příspěvek od Kuki10 » 27.11.2012, 10:57 hod.

Echo je nej zbran ve hre, pokud chci max dps tak je to zaklad pro vsechny chary krom DH.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Nekronaut » 27.11.2012, 11:08 hod.

V mé cenové kategorii a dle toho co zadávám do AH se mi nikdy žádné echo nezobrazilo, takže jestli je pro mého WD nejlepší, tak jedině někde v úrovni stamilionů. Navíc požaduji LS.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Kuki10 » 27.11.2012, 11:09 hod.

No to je prave problem teto zbrane.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Nekronaut » 27.11.2012, 11:14 hod.

To třeba manticora pro DH je konkurenceschopná ve všech cenových hladinách a LS taky není problém. Tomu říkám must have zbraň...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od Kuki10 » 27.11.2012, 11:17 hod.

Protoze ji pouziva jen DH, echo je idealka pro zbytek, ale da se bez ni obejit...

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
azaxsyndrom
Gorebelly
Příspěvky:293
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kargath #2439

Re: Legendarky a setovky? jak na ne?

Příspěvek od azaxsyndrom » 27.11.2012, 11:52 hod.

Jen ten fear po Hitu by mohl bejt zrušen ..... jako Barbar to nemůžu vystát ...nahánět mobku :D Ale potěšilo mě , že právě ona jedna legenda co mi padla byla Echo takže jí i nosím :)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“