Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
Foebane
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Foebane#2662
Re: Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Příspěvek od Foebane » 22.11.2012, 19:16 hod.

Mluvim o tom, ze mezi dobou kdy si nehral a pak si to zapnul bylo neco, co nam tady nerikas...neco jako hral jsem predtim u kamarada, posilal jsem blizzardum mail s heslem nebo jsem si nechal posilat express goldy od goldselleru. :)
Dalsi moznosti je, ze si nepamatujes jednoduse tvoje heslo a jelikoz nerozumis co ti to tam pise, kdyz se nemuzes prihlasit, tak to tady mylne prohlasujes za hacknutej ucet.
Pokud je ten ucet opravdu tvuj a mel by si aspon trochu zajem si zase zahrat, tak tam staci zavolat a mas ho za 5 minut zpet. Tobe ale ocividne jde jen o to nekoho poplivat a zanadavat si.

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Příspěvek od negris » 23.11.2012, 07:59 hod.

Já bych spíš řekl že mu to vypsalo klasickou hlášku co to píše když jste delší dobu neaktivní a to account locked s možnostmi proč tomu tak je a mezi čímž je i napsáno hacklej ůčet ale to nemusí být pravda a stačí si ho jen odemknout :). Teď jde o to jestli vůbec rozumíš tomu co ti to tam píše a nebo ses jen nekoukl na jedno slovo které znáš a to hacked.
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

kany11
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Příspěvek od kany11 » 23.11.2012, 10:28 hod.

chlapík si očividně nenecha poradit.neres blbosti pokud opravdu chces jeste hrat si zajdi na stranky battlenetu tam si opis cislo na call support je na skype je tam jediny v tucnem clanku a zdarma!! muzes volat.(myslim ze velka britanie) pokud umis se domluvit english vyckej na drate cca 30-45min je tam proste fronta.ktomu budes potrebovat svuj email a prihlasovaci jmeno(je tam i last name pokud jsi ho pri registarci vytvarel tak ho bude chtit taky) a posledni vec bude chtit a to je tvoje zachrana otazka kterou jsi si zrejmne taky delal a musel. treba tvuj oblibenej film-rocky...tot vse co ktomu potrebujes.pan na drate te odblokuje behem 2 min.tot vse...reknu ti ale jedno chovas se jak prase a za tvoje arogantní vystupy bych se stebou vubec nebavil o nicem.napsal jsem to jen z duvodu ze 15 let uz mi bylo a nemuze me takovahle vec rozhodit.pomohl jsem nebot mi zde bylo taky vyhoveno-a SLUŠNĚ!! mej se...

Uživatelský avatar
Demon_Seddy
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DemonSeddy#2365

Re: Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Příspěvek od Demon_Seddy » 23.11.2012, 12:25 hod.

Účet mám hacknutý... proč to nevím, nikdo mi na maily neodpovídá. Na skype jak mi radil kany11 ani nevolám, protože se anglicky nedomluvím. Takže těm co to mysleli dobře děkuji za radu... těm které sem pohoršil se omlouvám... a už to neřeším, prostě sem přišel o hru a tím to pro mě končí.

kany11
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Příspěvek od kany11 » 23.11.2012, 12:44 hod.

ja taky neumim eng.poprosil jsem kamose prisel zavolal vyresil a bratr spokojene hraje dal.nic tezkyho...

Uživatelský avatar
Demon_Seddy
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DemonSeddy#2365

Re: Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Příspěvek od Demon_Seddy » 23.11.2012, 12:48 hod.

kany11 píše:ja taky neumim eng.poprosil jsem kamose prisel zavolal vyresil a bratr spokojene hraje dal.nic tezkyho...

zkusím... bratranec má státnice z angličtiny tak snad to zvládne, díík

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Příspěvek od negris » 23.11.2012, 23:19 hod.

Tam jim nemáš povídat pohádku ale odpovědět na jednoduchou otázku jako třeba your firstname and surname atd... aby si ověřily pravost tvého ůčtu. A jediné co trvá je ta fronta než se tě někdo ujme.
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Wiggly
Quill Rat
Příspěvky:4

Re: Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Příspěvek od Wiggly » 24.11.2012, 17:34 hod.

Ahoj, mám stejný problém, přeinstalovával jsem windows a při přihlašování mě to odkázalo na jejich stránky, kde jsem měl zadat email a jméno.. nechápu proč, ale napsalo mi to, že mail a jméno nesedí a teď mi to píše You have made too many unsuccessful attempts. To mi jako chcete říct, že kvůli tomu budu muset volat na jejich call centrum? Každopádně za tohle blizzardu tleskám, jde jim to hezky házet klacky pod nohy platícím zákazníkům!

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Příspěvek od negris » 25.11.2012, 13:42 hod.

Oni ti klacky pod nohy nehází ba naopak je to pro bezpečí tvého ůčtu a nepočítají stím že si nedokáže pár jedinců zapamatovat svoje jméno,kontrolní otázku a nebo mail. A aby to nebylo málo tak to tam píšou aby jste si zapsaly ůdaje protože v případě pokusu o nabourání se do ůčtu je budou chtít.
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

LIBE38
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZEUUS

Re: Diablo centrála měla výpadek databáze

Příspěvek od LIBE38 » 23.01.2013, 21:05 hod.

Ahoj vlastním disc Diablo3 a po týdnu hraní se nemohu na účet dostat-píšou mi že jsem se přihlásil z jiného pc ale to není pravda stále ze stejného a že mám znova provést nějaké přihlašování.Jeli-kož tomu moc nerozumím syn se oto pokusil ale bezvýsledně a poté mi sdělil že jemu se stalo to samé.Jak se mohu dostat na svůj účet když klíč-heslo jsem použil a je zaregistrované a dalším jiným způsobem co píšou nejde.A je možné se dotázat na zastoupení společnosti Blizard co by se stím dalo dělat?Nebo je nějaká možnost?Pokud ne tak jsem vyhodil 1200 a už si nikdy hru nekoupím .Děkuji za radu spozdravem LIBE38

Mohu poprosit na imeil LIBE38@seznam.cz zaslat odpověď děkuji LIBE38

Uživatelský avatar
Borgi*
Doom Knight
Příspěvky:421
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Borgi#2969

Re: Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Příspěvek od Borgi* » 24.01.2013, 12:19 hod.

Včera se mi stalo to samé, přihlašoval sem se z jiného PC na battlenet a najednou hláška - account locked :D Stačilo postupovat podle návodu, co mi došel na e mail. Stačilo se proklikat na stránku pro odblokování. Zadat email, Firts name, Second name a kod ze SMS protectu co mi došel na mobil. Během minutky bylo odblokováno.
Obrázek

Inferno (MP 10) - The Butcher, Belial, Azmodan, Diablo kills
http://youtu.be/w1mML-HlRAU

Odpovědět

Zpět na „Obecně“