Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od RIP » 22.11.2012, 16:45 hod.

Nevim Eli, opravdu Ti drzim hodne palce, protoze ten muj druid je proti Tvemu necrovi jeste hoodne overpowered, ale nejvetsi problemy jsem mel prave v A5, at uz z ruznymi typy Night/Death Lordu, nebo Ancienty, a nebo s Listerovym packem a s nim samotnym, mel jsem co delat, abych ho sundal pomoci Geddonu, Rabies + OW...Ale jak rikam, drzim Ti moc palce, snad to vyjde ;)

Uživatelský avatar
Ordkomber
Quill Rat
Příspěvky:34

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Ordkomber » 22.11.2012, 18:27 hod.

Díky za to že jste mi umožnili takhle pozdě vstoupit do turnaje. Vzhledem k množství času kdy mohu hrát si kladu jen skromné cíle, budu rád když projdu normál, ale uvidíme.


Měl bych dotaz, abych si ujasnil že pravidla chápu dobře. Píše se tam :
9) Hráči startují s bílými předměty na levlu 1 a prázdné sloty smí během prvního aktu zaplnit dalšími bílými věcmi

Je to tedy tak, že když už vezmu nějaký bílý předmět, nemůžu ho ještě v prvním aktu nahradit dalším bílým předmětem a musím si počkat až na unikát? Vycházelo by mi z toho, že je nejlepší první akt běhat komplet nahatý, věci si schovávat a vybavit se až vstupem do druhého aktu.
Jen doufám, že jde někde ve hře vypnout to, že se mi věc automaticky oblíkne když na ni kliknu :lol: (věřím že to takřka určitě jde).

A ještě jeden dotaz, vybavení pro merce musím taky najít ještě v prvním aktu? Dostal jsem totiž barbara, tak jestli si pro něj musím schovat nějaký meč.

Uživatelský avatar
BladeMaster
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BladeMaster » 22.11.2012, 18:33 hod.

Ordkomber: Vítam ťa v turnaji a neboj sa, nezačal si neskoro. Máš ešte kopu času. K vybaveniu: Podľa pravidiel môžeš nasadiť hocijaký biely predmet nájdený alebo kúpený v prvom akte. Predmety počas prvého aktu môžeš ľubovoľne meniť. Keď nájdeš unikát, ktorý ti umožňuje používať vylosované schopnosti, tak ho nasadiť musíš. Máš sorcku a riešilo sa tu, že ten unikát môže byť aj na switchi, takže po prvom unikáte nemusíš skladať kúpenú palicu/orb. Po druhom už bohužiaľ áno.

Edit: Tak ma napadá, či by som nemohol obísť pravidlá: Našiel som Humongous, chcem ho uppnúť a na nosenie potrebujem 150 strenght. V truhle mám bielu helmu s 3 socketmi - vrazil by som tam perfect amethysty, nasadil helmu a potom nasadil sekeru. Helmu by som potom ihneď zložil a zostalo by mi 150 sily po započítaní bonusu zo samotnej sekery. Asi mi to u nadriadených nevyjde, ale skúsil som :lol:.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 22.11.2012, 20:10 hod.

Ordkomber: V prvním aktu mu sežeň nějakej pořádnej bílej meč...pokud ti padne v katakombách něco dobrého jako claymore nebo bastard sword nebo něco, tak ho nech v truhle, i když by byl třeba low quality...pak ho s horadrickou kostkou rozeber na normal quality (eld+chipped+zbraň).
Když budeš mít štěstí, najdeš do té doby nějakej unikátní meč, kterej klidně můžeš upgradnout dle příslušného receptui, tak budeš v pohodě.

Blademaster: Na to zapomeň :!:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BliiNky » 22.11.2012, 20:21 hod.

@Blademaster - jen si hezky počkej, já taky už od padesátého levelu dávám všechny body pouze do Strength :lol: :lol:

Dneska jsem prošel pouze palác (na víc nemám čas) a padlo mi první unique armor, ovšem bohužel pro mě éterické :OXO :OXO Boneflesh

Uživatelský avatar
BladeMaster
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BladeMaster » 22.11.2012, 20:41 hod.

Aspoň som to skúsil :oops:. Vedel som, že to je blbosť, ale keď pri sa mi pri hraní tlačia slzy do očí, tak nech je sranda aspoň tu :).

Uživatelský avatar
LoneWolf
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od LoneWolf » 23.11.2012, 13:47 hod.

Tak dneska mi ve druhém actu normál padnula dýka GULL :D musím říct, že mě dost potěšila. Sice ji mam nasazenou jen na okrasu, ale hlavní důvod je 100%MF ;) . Teď už mam spolu s mercem dohromady 157% MF tak doufám, že mi padne nějaký použitelný unique i pro mého necra :lol:

edit: mam ještě dotaz. Aby se počítal MF tak musím mít tu dýku v ruce, nebo ji mohu mít i na switchi ? Jedná se mi o to že normálně jsem měl v ruce hůlku, která dávala +2 k Amplify Damage a třeba v Tal Rasha´s Tomb, bych řekl, že Amplify Damage dost ocením, aspoň nebude merc tak často po smrti.
Díky za odpověď.

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BliiNky » 23.11.2012, 14:30 hod.

Na hůlku se vykašli, další body v amplify dmg zvyšujou pouze rádius a dobu jejího působení tak jí holt budeš castit častěji. Těch 100% MF je oproti tomu k nezaplacení :twisted:

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dragonius » 23.11.2012, 15:22 hod.

Jsem za jedno s BliiNky :-)

Dneska další hodinka hraní a opět nic, alespoň se mi podařilo udělat Flawless Topaz, jsem zvědavý jaký bude mít efekt... Jinak jsem zkoušel dneska hrát se stylem, že já načínám a Lučištnice dodělává, sice padají většinou modré věci (než u mě bílé), ale byl by to běh na dlouhou trať. Hold MF je pořád malé. A stále tam pobíhat jak kamzík mě nebaví...

Jinak když přemýšlím, teď vkládám body doClaws of Thunder a až najdu unikát, ale ne Claws, tak mi tenhle skills bude né moc platný. Zbývají mi další dva skilly a to oba vedlejší Mind Blast a Dragon Flight . Co doporučíte maxovat teď?
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Cirdan
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Cirdan #2807
Bydliště:Šedé přístavy

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Cirdan » 23.11.2012, 15:56 hod.

Dragonius: Tak tu zbraň dáš na switch nebo mercovi.

Jinak už jsem v Outer Cloister a mám jeden unikát (The Hand of Broc). Díky smečce pomocníků pohoda. Jen nevím jak to pak bude s Diablem a Baalem.
Zima se blíží.
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 23.11.2012, 16:45 hod.

Na diabla škoda vlků, na Diabla Fissure.
Tím ho usmažíš za chviličku.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BladeMaster
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BladeMaster » 23.11.2012, 17:29 hod.

Dneska som sa posunul do Arcane Sanctuary a 2x mi tam padol rare Tulwar. Asi provokácia zo strany Summonera - však ja si ho nájdem, určite sa skrýva v štvrtom ramene... :twisted:

Uživatelský avatar
Cirdan
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Cirdan #2807
Bydliště:Šedé přístavy

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Cirdan » 23.11.2012, 17:51 hod.

Fraxinus: Fissure jsem nikdy nepoužíval, tak nevim, jak je na tyhle dva účinný, navíc se ho budu muset naučit používat.
Zima se blíží.
Obrázek

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dragonius » 23.11.2012, 18:10 hod.

to Cirdan: To sice ano, ale mě spíš napadlo, že budu využívat unikátní zbraň kvůli vyššímu dmg než čepel, kterou mám teď, tím bych ten skill tolik nepoužíval. Jestli není lepší investovat body do vedlejších skillů třeba Dragon Flight a ten Claws of Thunder maxovat až poté. Nějak to vymyslím nebo to vezmu "cik cak" :-)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 23.11.2012, 18:24 hod.

Cirdan: Až ho budeš moct mít, tak si ho okamžitě zamiluješ. I když bez synergií to asi nebude taková rychlost, na jakou jsem zvyklý.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Javurek » 23.11.2012, 20:57 hod.

Omlouvám se odstupuju ze soutěže, nebaví mě to tak jak jsem doufal. mam rozjeté jiné single postavy mód i Heroes 3 .)

agmar
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od agmar » 24.11.2012, 12:46 hod.

Ja som nedávno zabil Mephista na pl8 a bola to pekne dlhá bitka.Teším sa na peklo ale rozmýšľam,že sa nebudem trápiť s Diablom na pl8.Neviem si to predstaviť.Tento turnaj je fajn aj keď je náročný:-)len škoda,že naň nemám viac času.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 24.11.2012, 13:25 hod.

agmar: Důležité je, že postupuješ. Já na tom nejsem sám o tolik lépe. ;) Gratulace k udolání Mephisha.

Javurek: Budu upřímný. Tvoje rozhodnutí mě vůbec nepřekvapuje. :evil:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od raisen » 24.11.2012, 17:17 hod.

Tak jsem dnes dohrála Normal i s kravínem. Obrázky lokací, vybavení atd. jsem upravila ve vedlejším tématu. Zítra ještě přidám popis pátého aktu.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.11.2012, 23:44 hod.

raisen: Gratuluju ti ke splnění tvého cíle ;) Ten Guardian už teď bude jen nad plán :)

Já byl teď 2 dny mimo dosah internetu, ale vůbec jsem neměl chuť pokračovat s turnajovou Sosou. Asi ještě doznívá nechuť, kterou jsou nabral v Tal Rasha's Tombs. Za to jsem krutě pohnul s nájezdy na NM Andariel. Z 1000 mi jich chybí tuším 110. A ten, kdo má rád statistiky, tak se mu to bude určitě líbit :) Abych za sebe pravdu řekl, tak předchozí turnaj mě bavil mnohokrát víc a ne kvůli tomu, že jsem ho vyhrál.

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“