Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
kany11
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Příspěvek od kany11 » 18.11.2012, 21:06 hod.

hra byla koupena normal v kramu pote nainstalovana na jednom pocitaci.nehrala se nikdy nikde jinde.ucet na battle netu mel uz drive nebot hral warfcrafta.pres tento ucet si udelal i diablo a hral 4 mesice bez problemu.mame 3 pocitace na jedny siti tedy rozdelenej net do vsech tři compu vse bezelo bez problemu.ted pred dvema dny mu prisel z niceho nic email rano v 1:45 ze jeho ucet byl bloklej.sel jsem na battle net a tam chtel vyresit obnovu hesla problem byl v tom ze kdyz zada svoje prihlasovaci udaje aby mohl pokracovat dal tak mu je to zniceho nic nevezme takze se nemuze prihlasit a pokracovat dal.zavolat by ti nebyl problem jen si myslim ze ti reknu to sami co pisu.jedina moznost asi bude tam nekam zavolat maji tam svoje skype cislo ale neumime se nikdo english bavit.nevim no ja to vyresit jinak

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Příspěvek od negris » 18.11.2012, 21:22 hod.

Takhle ti nedokážu říct co stím máš když nevidím co ti to tam píše a dělá takže pokud není zájem to pořádně řešit tak bych řekl že tento topic už je bezpředmnětný a vše co se dalo bylo napsáno zbytek jedine stím že by bylo vidět jak postupujete při řešení a navigovat. Jak si sám psal anglicky neumíte take těžko říct co ste vynechaly.
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

kany11
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Příspěvek od kany11 » 19.11.2012, 07:53 hod.

zdravim jojo mas pravdu.jsem ti schopnej poslat do tveho emailu prihlasovaci udaje na batllenet aby jsi to vyzkousel sam co to dela.?

Kaplan007
Wraith
Příspěvky:193
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaplan007#1270

Re: Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Příspěvek od Kaplan007 » 19.11.2012, 10:53 hod.

Já míval účet zamčený ob den. Někdy i 2x za den. Nechápal jsem čím to mohlo být, ale od té doby co jsem koupit autentifikátor, tak bez problému. Doporučuji všem. Za 200,- Kč se vyplatí.

kany11
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Příspěvek od kany11 » 19.11.2012, 11:09 hod.

a muzes mi poradit jak jsi si ho odemknul?

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Příspěvek od negris » 19.11.2012, 11:29 hod.

Kany ja nechcu tvoje přihlašovací ůdaje mně bude stačit skype a vněm možnost sdílet obrazovku abych viděl kde je chyba protože takhle víme akorát to co se děje normálně a to že je zamčený acc u čehož jej stačí odemknout.
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

kany11
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Příspěvek od kany11 » 19.11.2012, 11:45 hod.

zkusil jsem ted jednu moznost zalozil jsem brachovi novej ucet na batlle netu a z nej jsem poslal ticket ze mam zrejmne heknutej ucet poslal jsem jim stary email a heslo a poprosil o odemknutí.dame tomu cas a uvidime jestli se neco stane....

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Příspěvek od Ragnarok » 19.11.2012, 12:14 hod.

Take jsem mel kdysi zablokovany ucet. Duvod byl ten, ze jsem si nepamatoval kontrolni otazku, jelikoz jsem se prihlasoval na jinem PC.

Pak jsem pri obnove hesla dostal blok, protoze nesouhlasilo moje jmeno na battle.netu a na mem uctu z ktereho jsem Diablo kupoval. Zalozil jsem si novy ucet a psal jsem tickety jak o zivot a nic. Posilal jsem ofocene dokumenty (obcanka, pas) a opet nic. Na to my dokonce napsali, ze je to divne oskenovane a vypada to jako falzifikat :))

Pote me zachranila jedina moznost a to telefonicka podpora pres skype. Hodinu jsem cekal ve fronte a pak me nejaky polak pomohl ucet odemknout behem 5 minut.

Takze ma rada je: vykaslete se na tickety a podobne a normalne tam pres skype zavolejte.
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

kany11
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Příspěvek od kany11 » 19.11.2012, 12:41 hod.

to bude jako dalsi moznost kam si volal? stat?

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Příspěvek od Ragnarok » 19.11.2012, 13:07 hod.

Mam pocit, ze nejblizsi je v UK. Ale je tam volba jazyka. Pokud to nezvladas anglicky, tak nejblize je polstina. Ja mel nakonec hovor temer v cestine. I kdyz anglictinu bych zvladnul take, ale chtel jsem radeji nekoho z vychodni evropy, protoze jsem cekal, ze to bude nekdo z okolniho statu. Duvod je prosty. Urcite bude mit vice zajem mi pomoci nez nekdo, kdo me bude povazovat za krovaka z cecenska :)

Jinak kontakt najdes na blizzard webu.
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

kany11
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Příspěvek od kany11 » 19.11.2012, 14:08 hod.

chacha pekny ok.my budem zkouset nemecko nebo polsko uvidime....cislo mam

Kaplan007
Wraith
Příspěvky:193
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaplan007#1270

Re: Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Příspěvek od Kaplan007 » 19.11.2012, 14:20 hod.

kany11 píše:a muzes mi poradit jak jsi si ho odemknul?
V mailu je odkaz na stránky, tam jsem vyplnil přihlašovací údaje a kontrolní otázku a jelikož jsem měl aktivovanou SMS ochranu, tak mi přišla SMS s kódem, který jsem zadal a bylo odemknuto. Pokud SMS protection nemáš, tak by měly přihlašovací údaje a kontrolní otázka stačit. Jestli ne, tak napiš na support. Je docela možný, že potom po tobě budou chtít scann občanky, aby ověřili tvojí totožnost.

Kaplan007
Wraith
Příspěvky:193
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaplan007#1270

Re: Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Příspěvek od Kaplan007 » 19.11.2012, 14:24 hod.

A pro všechny:

http://www.czc.cz/battlenet-authenticat ... henticator

A máte pokoj a jistotu, že vám níkdo nevykrade účet :)

pepezz
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:pepezz#2338

Re: Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Příspěvek od pepezz » 19.11.2012, 19:02 hod.

tak uz sem to vyresil volal sem pres support phone contact skype cislo do GB chtel osobni data a za 2 min to funguje :)

Uživatelský avatar
Demon_Seddy
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DemonSeddy#2365

Re: Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Příspěvek od Demon_Seddy » 22.11.2012, 12:52 hod.

Mám naprosto stejný problém... nikdo nereaguje na moje maily, ani v mailu na hackování účtu. Už sem poslal a teď nekecám asi 100 mailů... nikdo nereaguje ani neodpovídá na žádném mailu. Mám Hacknutý účet a už měsíc nemůžu hrát. Lituju, že sem si tuhle hru kupoval, takový bordel nemají ani na tom p@jebaném androidu. Fakt děs, vyhozené peníze, přišel sem o hru kvůli ničemu, už nemám nervy někde psát, stejně mio nikdo nikde neodpoví. Vzdal sem to a smířil se stím, že sem vyhodil 1500 kč do koše...

Uživatelský avatar
Foebane
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Foebane#2662

Re: Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Příspěvek od Foebane » 22.11.2012, 13:02 hod.

Kdyz posilas ticket, tak blizzard u toho pise, ze to mas poslat jen jednou, ze kazdej dalsi kterej jim posles navic ohledne stejnyho problemu ti akorat zvysi dobu cekani. Takze pokud si jim poslal tech 100 jak rikas, tak ti snad do vanoc odpovi...do tech pristich. :)
Jinak to neni jejich chyba, ze ty mas hacknutej ucet, takze by si mel nejdriv nadavat sam sobe.

Uživatelský avatar
Demon_Seddy
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DemonSeddy#2365

Re: Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Příspěvek od Demon_Seddy » 22.11.2012, 13:51 hod.

Protože sem po dvou měsících zapnul hru, stáhli se mi aktualizace a měl sem hacknutý účet... tak proto bych měl nadávat sám sobě jo?!! Neděláš náhodou do politiky, protože podobný nesmysl bych čekal jedině od českého politika. Tak víš co, až někdy půjdeš náhodou kolem nějakého paneláku a spadne ti na hlavu květináč, tak prosímtě vynadej prvně sám sobě... a proč?!! Protože co máš co chodit kolem paneláku! Tak asi takhle bych přirovnal tvoje imbecilní ponaučení...??

Uživatelský avatar
Foebane
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Foebane#2662

Re: Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Příspěvek od Foebane » 22.11.2012, 14:38 hod.

Aktualizaci s tim nema nic spolecnyho a ty tvoje prirovnani jsou taky vedle...
Nikdo te nebude hackovat, kdyz jim k tomu nedas prilezitost. To, ze neumis s takovym hernim uctem zachazet je tvoje vina a nikoho jinyho.

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Příspěvek od negris » 22.11.2012, 15:19 hod.

Je několik možností jak si zabezpečit ůčet:
1. Neodpovídat na žádnou zprávu kde povás chtějí heslo
2. Nemít stejná hesla pro hru a weby
3. Pořídit si authenticator (200kč v obchodě)
4. Pořídit si emulátor androida do pc na kterou dáš authenticator (v případě že nemáme chytrý telefon ale máme kvalitní antivir a zaplý firewall)
5. Stáhnout si Authenticator do telefonu (v případě že máme chytrý telefon)
6. Zapnout si SmS Protect
7. Nezapisovat si heslo do PC
8. NIKOMU NIKDY NEŘÍKAT HESLO I KDYBY TO BYL TVŮJ PES!!!!!


Díky tomuto vás nikdo nemůže nikdy vykrást hraju online hry už 13let a ANI JEDNOU MĚ NEVYKRADLY


Edit: Pardon za trošku OT
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Uživatelský avatar
Demon_Seddy
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DemonSeddy#2365

Re: Prosím o pomoc!! ohledne account locked

Příspěvek od Demon_Seddy » 22.11.2012, 18:36 hod.

Foebane píše:Aktualizaci s tim nema nic spolecnyho a ty tvoje prirovnani jsou taky vedle...
Nikdo te nebude hackovat, kdyz jim k tomu nedas prilezitost. To, ze neumis s takovym hernim uctem zachazet je tvoje vina a nikoho jinyho.
Začínám mít pocit, že budeš trošku na hlavu... o jakém zacházení s účtem tady mluvíš? Říkám ti ještě jednou, že sem dva měsíce nehrál a po dvou měsících sem pustil hru, stáhli se aktualizace a po přihlášení mi to napsalo, že mám hacknutý účet. U World of Tanks a Batlefieldu 3 mám taky účty a nikdy se mi nic podobného nestalo. Ale ty si chtěl být asi jenom zajímavý že... no tak si to užij chytrolíne. ,,takové radílky na fóech mám nejradši,,

Odpovědět

Zpět na „Obecně“