Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
agmar
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od agmar » 12.11.2012, 15:35 hod.

Fraxinus: Fotky si čoskoro usporiadam tak ako idú jednotlivé lokácie:-)aj tebe veľa šťastia:-)

Tento turnaj ma fakt baví.Je síce ťažký,ale zatiaľ som problém nemal:-)v pekle to už bude horšie.Chcelo by to nejakú fajn unique zbraň.Všetkým pevné nervy a veľa šťastia:-)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 12.11.2012, 15:50 hod.

BliiNky píše:Mě se taky na paty nalepila smůla. Když už mi konečně padla RAL a já tak mohl proděravět mercovu zbraň, vyšla takhle :OXO :OXO Za co pane Bože, za co?! >:'(
Že se to může stát, s tím je potřeba počítat. Mnohem spolehlivější by bylo propíchání dírami Larzukem, cos mohl ještě v normalu, kde sis to perzonalizoval. Ten by ti do toho narval maximální počet socketů, co dle ilvl v tom mohlo být....tuším 4.
Opravdu smůla :(
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BliiNky » 12.11.2012, 15:52 hod.

ILVL předmětu byl v tomto případě 1. Vyrobil jsem ho totiž pomocí receptu v kostce z jeho Low Quality verze.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 12.11.2012, 16:03 hod.

Postup měl být opravdu raději opačný....njprv proděravět, pak až perzonalizovat.
A Ralka ti nemusela padnout...ty sis nedošel pro odměnu za záchranu barbarů :?:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BliiNky » 12.11.2012, 16:06 hod.

Došel, jenže -> vzhledem k minimu místa v truhle sbírám jen jednu runu od každého druhu. Ral jsem měl, proto jsem tu od Quel´Thaka prodal, načež jsem tu v truhle použil na neśpěšné proděravění nalezené Lochaber Axe. Od té doby mi nepadla ani jedna, až teď, na začátku NM. Jinak Larzukův add socket jsem využil na Duskdeep.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 12.11.2012, 16:08 hod.

Já nedostatek místa v truhle řeším jinak: vyhážu vše před ní a pak po ukončení aktu sbírám, co poberu...zbytek prodám. A ralku bych neprodával..
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BliiNky » 12.11.2012, 16:09 hod.

Taky bych to tak řešil. Už mockrát se mi ale stalo, že mi X věcí zmizelo dřív, než jsem je stačil posbírat :{

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od raisen » 12.11.2012, 16:12 hod.

To musíš častěji chodit do města. Mně za celý třetí akt nezmizely žádné věci, které jsem měla před truhlou.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 12.11.2012, 16:13 hod.

Nejrychleji mizí děravé věci a bílé předměty....tak po 5 minutách. Dále na řadě jsou gemy, runy, magické předměty, ty vydrží odhadem 10-15 minut. Rare myslím hodinu a unikáty a sety myslím 2-3 hodiny.
Aby nezmizely, stačí se k nim postavit a zmáčknout to, čím zobrazíš jejich jména na obrazovce...tím se jejich časovač vyresetuje.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BliiNky » 12.11.2012, 16:21 hod.

Aha, tak to je pro mě úplná novinka :shock: Supr, díky moc :love:

Uživatelský avatar
Cirdan
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Cirdan #2807
Bydliště:Šedé přístavy

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Cirdan » 12.11.2012, 17:09 hod.

Fraxinus píše: Cirdan:
Zde platí podobné co pro bubna. Je hezké mít screenshoty srovnané dle svého systému, ale užitečnější a přehlednější to je, když jsou řazeny podle toho, jak byly odehrány. Lépe si tak ty sám, i já potom, zkontroluješ to, zda ti něco nechybí. Pokud to byl jen můj dojem, že to máš zčásti abecedně a zčásti chaoticky a skutečně jsi ty lokace dohrál v tomhle pořadí, tak sry. ;)
Bacha na ustřelený roh v katakombách lvl3. Protentokrát však ještě OK.

Chybí ti screenshot Tamoe Highlands. Prozatím strhávám body. Pokud je máš a jens neuploadnul, tak doplnit. Pak body vrátím.
A prosím, odnastav si tam průhlednost map. Hrozně blbě na ně vidím, zvláště tower cellar byla chuťovka kontrolovat. Děkuji. :wave:

Takže: nahlášeno máš 787 bodů, screeny dodány k 641 bodům, což je prozatím oficiální mezivýsledek. Rozdíl je v tom, že ještě nemáš uploadnuté screeny z 3. aktu. Ten Tamoe Highlands však doplň prosím, aspoň dodatečně třeba přes waypoint a nacentrování mapy.
Hodně šěstí dále ;)
Zdar, já od pátku nebyl doma, takže jsem nemohl doplnit.
Systém - po vyfocení si je pojmenovávám podle lokací (Jail lvl 1.jpg/Jail lvl 2 1.jpg/Jail lvl 2 2.jpg) a pak uploaduji (na 3. akt nebyl po dohrání čas), jenže rajče mi to tam pak dává podle podle abecedy a když zase přidávám, tak znovu podle abecedy, čehož jsem si nevšiml. Něco s tím udělám, Tamoe mi nějak vypadlo, doplním (ale asi budu musetznovu fotit). Catacomby jsou opravdu na té fotce celé, také jsem si při jejím pojmenováváním myslel, že kus chybí, ale nechybí, pokud budeš chtít, klidně vyfotím na 2 části.
Já takhle s tou mapou hraji, ale uznávám, že Tower na fotkách vypadá dost blbě, tak s tím něco udělám.

Edit: Tamoe doplněno, lokace jsou seřazeny podle názvu, pokud nebude vyhovovat mohu se pokusit o jiné. 3. akt se pokusím chronologicky.
Zima se blíží.
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 12.11.2012, 17:26 hod.

BliiNky píše:Aha, tak to je pro mě úplná novinka :shock: Supr, díky moc :love:
Ty časy ber opravdu ale jen orientačně. Přesně to takhle nefunguje. Diablo průběžně jednou za čas kontroluje, co můžeš a nemůžeš mít třeba u skillů vyvolávání a pak ti zruší třeba valkýru z RW Peace, když nemáš hard body v tom skillu....podobně to nejspíš dělá i s předměty, že jednou za čas vezme všechny droplé předměty ve všech oblastech, zkontroluje jak dlouho tam ležej bez tvé pozornosti, a promaže je, když tam jsou moc dlouho.

Cirdan a asi i pro všechny ostatní:
To jsem si myslel. Navrhuji, abys před jméno lokace dal třeba 001bloodmoor, 002denofevil a tak ;)
V podstatě ta rozházenost dle abecedy není ve většině případů problém, jen když se tím pak člověk prokousává půlku neděle, tak je z toho fakt unavený.
Kde to ale vadí hodně, je džungle. Tam na tom, aby ty screenshoty byly jak jdou po sobě, trvám...ty mapy tam všechny vypadaj tak, že se v nich prase nevyzná a nelze jednoznačně určit, co už je great march atd...
Pokud je tam nastavena průhlednost map, tak zelená mapa na zelených stromech už není vidět vůbec. Popravdě problém s tím byl zatím jen u RIPa, ale tam jsem nad tím víceméně mávl rukou, protože je to na normalu. Na nightmaru bych však takto udělaný mapy odmítl, protože by byly prostě nečitelné.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Cirdan
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Cirdan #2807
Bydliště:Šedé přístavy

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Cirdan » 12.11.2012, 17:42 hod.

Fraxinus: Uploadnul jsem fotky ze 3. aktu (chronologicky), koukni na ně a pokud budeš chtít tak to mohu přefotit.
Jo a jak fotím postavu, tak nechávám jen nejnovější fotky, ty staré mažu, mám je raději nechávat?
Zima se blíží.
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 12.11.2012, 18:05 hod.

Takhle je to parádní ten 3. akt ;)
Co se týče screenů postav:
Lepší však bude, když bude vidět, jaks na tom byl po 1. aktu, jak po 2. atd... ale když budeš mít jen ty nejaktuálnější, tak se taky nic nestane.
Každopádně si ty staré screenshoty postavy raději nechávej aspoň u sebe, protože když by se někdo hádal, díky screenshotům bude čím argumentovat.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BliiNky » 12.11.2012, 20:46 hod.

Tak pro dnešek zapíchnuto před Stony Field. Padla mi další Ral, tak jsem si alespoň upgradnul Shadowfang :P

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.11.2012, 20:50 hod.

BliiNky: Super, teď to bude aspoň ta správná řežba ;)

Já pokaždé, když dojdu do města, tak vejrám do kšeftu, jestli tam čirou náhodou nebude staffka: +3 Warmth, +3 Enchant, +3 FIre Mastery a 2 socketed. Pokud možno šedá :D

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 13.11.2012, 01:06 hod.

Tak na tuhle démone zapomeň :D Taková ti padne leda tak na hellu. V obchodě ji nekoupíš určitě.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od RIP » 13.11.2012, 06:58 hod.

@Fraxi:

1) O.k, to ze mam ve screenech bordel uznavam, jak jen budu mit trochu casu (coz je posledni dobou v praci vyjimka), tak to zkusim dat do kupy
2) Screeny Tristramu a Canyonu jsem zapomnel udelat, vcera jsem dohral Normal, a nevim, jestli uz jsem nezmenil obtiznost, pokud ne, tak je zpetne dodam, nemel by to byt problem, nic zabijet nebudu a expy mi to da stejne 0,000 nic
3) Znepruhledneni map?Tak o tom jsem do teto chvile nevedel, to se prosim dela jak? :oops:
4) Rohy jsou jasne, ale nektere lokace se s bidou vejdou i na tri screeny a nevim, jestli jejich kontrola potom bude jednodussi, ale chapu Tvuj postoj

@Vseobecne brblani:

Tak jsem vcera dokoncil Normal, a musim rict, ze mam toho druida plny zuby...Jako uz jsem se trochu naucil pouzivat Armageddon, ale bohuzel aby byl trochu funkcni, tak musi byt hodne blizko hodne monstrum, coz ve chvili, kdy v podstate jede sam, pac roguna mu je na prd (byla, ale to vysvetlim pozdeji) je velmi nebezpecne...Ani bych nerekl, ze je jednou nohou v hrobe, spis skoro porad obema...Ma ted pres 800 zivotu, coz je na normal hodne, a pri prumerne bitce s dvema Night/Dead/s*it lordy se musi pakovat do mesta, protoze ma vic jak 2/3 zivota v prdeli...Mluvim o bitve s normalnima, ne s Bossem, to je jeste nekde jinde...A ze jsem ty zmetky mel fakt v kazdy lokaci :OXO :OXO
To ovsem ale nebylo nic v porovnani s tim, jak probihala bitva s Listerem...Ono Ancients nebyli prijemni a stalo me to skoro vsechny flasky, ale dalo se to, ale tem zmrd Lister?Uprimne cpal jsem do nej lvl18 Armageddon, coz ho mozna tak lechtalo pod zebra, tot vse, k tomu lvl 10 Rabies, abych mu aspon zpomalil regeneraci, a porad byl pod efektem OW, coz byl jediny duvod, proc nakonec chcip...Jinak bych ho rezal doted...Bitva s Baalem byla proti tomu prochazka ruzovou zahradou...Nevim jak Vy, pratele, ale ja 100% NM na p8 nedam, pokud se nestane zazrak...Tedy, spis celkove si myslim, ze to nedam...Tahle hra je kurevsky nevybalancovana, nektery chary maji fakt funkcni skilly a nektery prd, a druid nejni podle me dobrej v nicem, ani v melee, ani caster...Grrrr...Dost brblani

Ju, mel jsem na vyber par moznosti, co udelat se socket questem/personalize, nakonec z toho nebylo ani Lore (1 skill a light res by se hodily, ale ma to i sve minusy) ani Ancients pledge, takze to byl nakonec Larzukem proderaveny Magic!! Cedar Bow, ja vim, zni to jako blbost, ale vsadil jsem vsechno na jednu kartu, jedinej MF ma merc a ta uz nic nezabijela, takze jsem ji musel trochu pomoct, no uvidime, jestli prelezu A1 NM :roll:

@Bliinky:Za co pane boze, za co?! si rikam s timhle druidem porad, tak v tom nejsi sam :lol:

Uživatelský avatar
Cirdan
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Cirdan #2807
Bydliště:Šedé přístavy

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Cirdan » 13.11.2012, 07:45 hod.

RIP: Rabbies je dobrý skill, jen ho musíš mít namaxovaný a podpořený synergií, plus mít vepředu tank (merc nebo medvěd), o který se monstra zaseknou. Chce to také zvyknout si na taktiku nakazit a stahnout se. No a pokud bys pak našel Plague Bearer...
Zima se blíží.
Obrázek

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od raisen » 13.11.2012, 07:47 hod.

RIP: A jaký máš vůbec damage?

K tomu zneprůhlednění map: Options - Automap Options - Fade a u toho dát ne.

Jinak se mi zdá, že tenhle turnaj je spíše zkouška našich nervů, co všechno sneseme, než zkouška hráčských schopností :D
HC grál: 537/516 (-21)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“