Top farm charakter

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Paloska
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Top farm charakter

Příspěvek od Paloska » 10.11.2012, 07:51 hod.

Ahoj. Zajímavý je DH se Strafe demolition ale jedu hlavně WD a u něho záleží jaké runy jedete. Pleská mi to hezky i na MP5:)
WD 60(30+) Primár
Mág 60...
DH 60...

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Top farm charakter

Příspěvek od Rakiii » 10.11.2012, 12:58 hod.

Vždyť to strafe je v porovnání např. s multishotem zoufalý skill. Random hity a omezený dosah.
Pohyblivost a jeden z nej AOE skilů (multi) tak činí DH jednoho z nej charů co se týče efektivity farmingu (alespoň na nižších mp).

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Top farm charakter

Příspěvek od coyd » 10.11.2012, 13:18 hod.

Za mne na nizsi MP coz je jediny rozumny a efektivni zpusob farmy je to WD soul harvest/acid cloud a nemas co resit.. Tady muj WD pro inspiraci http://eu.battle.net/d3/en/profile/coyd ... o/19382809
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Top farm charakter

Příspěvek od Projax » 10.11.2012, 15:45 hod.

ahoj kluci mam nove video farma mp1

s touhle moldranovou metodou sem udelal 60mil xp/hour a k tomu 8 legendarek za 2 hodiny z toho 2 setitemy.


Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Top farm charakter

Příspěvek od coyd » 11.11.2012, 17:06 hod.

Souhlas s Projaxem respektive potvrzuje to co jsem rikal hned po vydani patche.. Tj nejefektivnejsi pro farmu je mp1 nebo i mp0 pro act III. Ja farmim mp1 act 3 s WD a je to opravdu rychle. Ale urcite nesouhlasim s Moldranem a i Projaxem ze monk sucks ;) Doporucuju vyzkouset max movement speed coz je 59% (24%gear + 10% pasivka + 25% tempest rush) ale monk zase zaostava v rychlosti zabijeni o tom zadna
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Top farm charakter

Příspěvek od fuxicek » 12.11.2012, 07:07 hod.

hele projaxi, popis nam ty runy u tech skillu, nevim, jestli to tam popisujes, divam se bez zvuku. diky

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Top farm charakter

Příspěvek od Yaka » 12.11.2012, 08:13 hod.

No přes víkend jsem udělal několik runů na MP3-MP6 a upřímně řečeno moc nechápu, co Vás může bavit na tom, když jen běžíte a všechno umírá. Co se efektivity týče, tak na MP3 si zvolil špatnej styl na to porovnání - protože většinu času stačí jen běhat dokola a všecko umře - není skoro nutné být ve WW většinu času, protože vše zabijí tornáda a ty se tím připravuješ o fury, kterou ti na MP3 nic negeneruje.

Pokud bych chtěl být objektivní, tak ok - WD je srovnatelný na MP0-3 s WW barbarem. Nevím, jak moc nebo málo by Vás bavilo farmit XP s minimálním MF a s tím, že (i projaxovi) na to MP3 ty hpčka občas padnou až překvapivě rychle. Od MP4 už je to samozřejmě nesrovnatelné.

MP0-2 opravdu odmítám zkoušet, nehraju tu hru pro to, abych ty mobky stěží na tom monitoru viděl živé, protože padají dřív, než se k nim dostanu:/ To tak nějak za zábavu moc nepovažuju se vší úctou...

Nicméně můžu říct, že i po patchi je to WWčko moc silné, i když už to chce výbavu. Na druhou stranu jsem kamaráda oblíknul za cca 15 mega (offhand dostal z našeho dropu zadarmo) do permafrostu a na MP6 s prstem v nose. Takže teď pokud máte málo goldů je asi hlavní favorit wizzard.

Takže pokud vydržíte sedět u monitorů několik hodin a běhat to na MP0-3 tak ok, WD je stejný ne-li lepší než WW barb:)

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Top farm charakter

Příspěvek od coyd » 12.11.2012, 10:11 hod.

@Yaka mne zas nebavi WW barb to je kazdeho osobni preference za co ho to proste bavi :) WD je na nizsi MP to je jasne a mf taky neni nijak minimalni pokud uz mas nejaky ten paragán tak je cap 400mf a to dropuje uz hodne hezky pri te rychlosti zabijeni. Takze GL na mp3-6 ja zatim zustavam na mp1 :)
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Top farm charakter

Příspěvek od Yaka » 12.11.2012, 11:09 hod.

Jo však v pohodě. Ono je to takový dost jednostranně zaměřený od začátku více méně proti WW barbarům jak jsou OP atd... a přitom když se dneska podívám na diablo tak máte:
- permafrost wize, kterej může zabíjet cokoliv kdekoliv vlastně bez rizika - stream z MP10 s permafrostem je docela cool
- WW barbary, kteří si dělají streamy jak na MP8+ dávají 2-3 elite packy najednou
- farmící WD na MP1, kteří si dělají streamy o tom, jak vše padá na IK a jak je to super
- barbary hrající se štítem, kteří jsou defakto nesmrtelní a jediné, co je potřeba je položit hlavu na čudlík s tím, že když dá echoin té mobce fear, holt přeběhnete někam jinam a jestli je tam desecret nebo plague nebo všecko najednou vám je naprosto jedno

Takže jediný, který tak trošku lituju, jsou DH. Pro mně osobně je největší zklamání na diablu právě to, že zatím ta hra postrádá nějakou výzvu, kterou by dávali skutečně jen řekněme 10% nejlepších a loot by tomu odpovídal. Třeba od tý hry čekám příliš mnoho, když chci něco víc než tupé farmení paragon levelu:)

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Top farm charakter

Příspěvek od Reve » 12.11.2012, 11:18 hod.

nevim no..stim WD me neprijde, ze to dava tak rychle na tom videu.S archonem me prijde, ze to pada rychleji.

Jinak CM Wize sem jeste nezkousel, ale to proste bezite a za nejakou dobu se zastavite a porezete to ? Ja kdyz zkousel podobny zpusob tak me prijde, ze zamnou zustavalo moc mobu co uz dal nesli.

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Top farm charakter

Příspěvek od Yaka » 12.11.2012, 11:33 hod.

CM wize je ideální do party, potom to fakt jde hodně rychle, protože nemusíš nikde nic nahánět. K WD se nebudu vyjadřovat, mám na to vlastní názor, který lze těžko publikovat ve srovnání s MP0 nebo MP1:) Na těchto MP by totiž adekvátně oblečený (včetně MS všude kde to jde) archon wizzard dle mého byl v některých lokacích taky jen o položení hlavy na klávesnici:)

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Top farm charakter

Příspěvek od kojot » 12.11.2012, 11:45 hod.

Yaka: Jelikož je MS cap 25%, tak mít MS všude, kde to jde, je docela blbost...

Jinak zkoušel jsem teď expení paragonu na MP1 s pasivkama Hot Pursuit a Tactical Advatage a byl to slušnej fofr i s tím DH. Myslím, že rychlejší, než Projax na videu.
Obrázek

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Top farm charakter

Příspěvek od fuxicek » 12.11.2012, 11:51 hod.

jojo je to hernim stylu kazdeho jednotlivce, nekdo projde treti act na vysoke mp jednou dvakrat za herni seanci, jiny petkrat a vice, to je o preferencich kazdeho jedince, nekdo jde po itemech, nekdo proste expi atd atd

Halen
Gorebelly
Příspěvky:229
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Halen#1852

Re: Top farm charakter

Příspěvek od Halen » 12.11.2012, 12:06 hod.

Reve - dal s tím WD ten run za 9 minut. Řekl bych skvělý čas a navíc má pod kontrolou drop. WW barbaři to mohou dát také tak rychle, ale drop pod kontrolou rozhodně nemají. Archon se mi líbí, také má drop pod kontrolou, ale z podstaty věci se nemůže přesouvat tak rychle, jako WD, který používá spirit walk.
Obrázek

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Top farm charakter

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 12.11.2012, 12:09 hod.

kojot píše:Yaka: Jelikož je MS cap 25%, tak mít MS všude, kde to jde, je docela blbost...
Takže pokud mám 12% na botech a 12% na kalhotech a koupím si k tomu bracers s dlašíma 12%, tak se dopočte už jen 1%?

Uživatelský avatar
patriarchf
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:patriarchf#2640

Re: Top farm charakter

Příspěvek od patriarchf » 12.11.2012, 12:16 hod.

RedDwarf_Cz: ano, chápeš to správně
Patriarchf
[SC] Barbar 60 (40) DiabloProgress Inferno completed 1.0.3
[SC] Wizard 60 (03) DiabloProgress Inferno completed 1.0.5

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Top farm charakter

Příspěvek od Yaka » 12.11.2012, 13:00 hod.

Chodím na MP5 s MF na začátku 425, po nasbírání NV 500.

S tim mým ww barbem když lognu stojim v assasinu, jdu:
- full assasin -- jedna elita v sewers -- všechny elitky v minech -- celou dalgur oázu včetně keywardena + event + podzemí s elitkou (tuším fisherman) když je tam .... a logout

Sbírám jen armor 62+, zbraně 61+ (2H nesbírám žádné protože Skorn), všechny ringy a amulety.

Čistej čas 13-15 minut. Ten čas se může zkrátit nebo prodloužit o řekněme dvě minutky, když se mi v assasinu spawne goblin a musím se k němu vracet s pěti stackama NV.

K tomu MS - bylo myšleno, že ten wizz bude mít slušné boty a slušný Lacuni. Nikoliv, že bude mít boty a Lacuni bez statů na úkor 2x12MS. Nemusíte mě chytat za každý slovo za každou cenu:). Po půl roce hraní lze předpokládat, že tu nepíšou příspěvky jen tupci, aniž by tušili základy herní mechaniky...


Halen: na MP0-3 single player nelze docílit toho, aby si neměl loot pod kontrolou od určité kvality equipu. To jen tak pro přesnost.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Top farm charakter

Příspěvek od Punky » 12.11.2012, 14:08 hod.

15 minut je velmi pekny cas na mp5 s tymi lokaciami co si napisal... to na sebe drzis vacsinu casu asi WotB co? a nie je tam potom problem ze ked to davas na 1-2 rany z tornad ze ti to pada? inak preco si uz do toho runu nezaclenis aj to road to alcarnus? je to kusok od portu, su tam 1-2 elity a je to tak za 30 sekund hotovka

inak k tomu MS capu... je to myslene len z itemov, na skilly sa to nevztahuje... to len aby nenastala zase nejaka zbytocna mylka

hadesed
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hades#2525

Re: Top farm charakter

Příspěvek od hadesed » 12.11.2012, 14:23 hod.

Yaka píše:Třeba od tý hry čekám příliš mnoho, když chci něco víc než tupé farmení paragon levelu:)
farma, farma, farma a je jedno ceho jestli paragonu, goldu, itemu jedno ceho. Nechapu co jineho muzes od Diablovky cekat.

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Top farm charakter

Příspěvek od Yaka » 12.11.2012, 15:08 hod.

Překvapivě jsem v berserku jen u elit, které považuju za zbytečně nebezpečné bez WotB. Tedy cokoliv s frozen. Vše ostatní spíš bez berserka. Road pravidelně zapomínám:D proto jsem to sem nenapsal. 90% mobů umírá na tornáda. Frenzy používám pouze na poslední elitu pokud neumřou zároveň z důvodu IAS a +DPS při 5 stacích.

V roce 2012 po deseti letech vývoje bych od diablovky očekával spoustu věcí, ale to je můj osobní problém žejo, takže žádné předsudky. :)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“