Farmení Aktu 3 - tipy na efektivní route

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
zenit
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Farmení Aktu 3 - tipy na efektivní route

Příspěvek od zenit » 10.11.2012, 20:19 hod.

Byl bych rád, kdyby se někdo mohl podělit o efektivní routu při farmení aktu 3 (inferno).

Něco jsem koukal na netu, ale většinou to jsou SC routy.

Dikes

hadesed
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hades#2525

Re: Farmení Aktu 3 - tipy na efektivní route

Příspěvek od hadesed » 10.11.2012, 20:45 hod.

Jakej je v tom rozdil? Efektivni, tj zabit co nejvetsi pocet mobu za co nejmensi cas je snad to samy na SC jako na HC. Muzes vynechat treba Bridge of C. protoze pri trose smuly a latency se tam da umrit pomerne snadno a ani nevis jak, ale jinak...

saaajt18
Fallen Shaman
Příspěvky:60

Re: Farmení Aktu 3 - tipy na efektivní route

Příspěvek od saaajt18 » 10.11.2012, 22:19 hod.

zalezi aj co mas za postavu a aky gear...ja s wd napr jazdim skoro cele...dam posledny quest a idem The keep deps level 1 a 2 /tri moc nie elit je tam malo/...ak mas 5 stackov tak stonefort koli keywardenovi...potom skocim az na areat crater level 1 a prejdem to cele...skor sa drzim v podzemi na povrch do tych zasnezenych lokacii nechodim ale aj tam sa nachadza dost elit v tych jaskyniach atd...zalezi od teba ako ti to vyhovuje a ako ta to bavi...

Uživatelský avatar
zenit
Fallen Shaman
Příspěvky:54

Re: Farmení Aktu 3 - tipy na efektivní route

Příspěvek od zenit » 10.11.2012, 22:24 hod.

hadesed píše:Jakej je v tom rozdil? Efektivni, tj zabit co nejvetsi pocet mobu za co nejmensi cas je snad to samy na SC jako na HC. Muzes vynechat treba Bridge of C. protoze pri trose smuly a latency se tam da umrit pomerne snadno a ani nevis jak, ale jinak...
Co třeba Keep Depths? Na SC pohoda, da se farmit. Na HC jedna nešťastná zatáčka a gg. Většina SC routu začina pravě tam.

Firkraag
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firkraag#2656

Re: Farmení Aktu 3 - tipy na efektivní route

Příspěvek od Firkraag » 10.11.2012, 23:44 hod.

My chodíme s partou asi takto:

Keep Depths 1 a 3

Klíčník (stonefort)

Arreat gate - vyjit ven, projit dungeony a az k siegovi (quest siegebreaker).

pak jeste crater level 1

Vychazi to asi nejeefektivneji. Ve tretim aktu je hodne mobu a je to nejefektivnejsi na itemy i paragon. Zaroven je to pomerne bezpecne (staci se vyhnout Keep Depths level 2, Barracks a Forward barracks). Chodit towery je kvuli phasebeastum a sukubam nebezpecnejsi a dropy ze siege a azmodana jsou pravdepodobne stejne.

hadesed
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hades#2525

Re: Farmení Aktu 3 - tipy na efektivní route

Příspěvek od hadesed » 10.11.2012, 23:51 hod.

zenit píše:Co třeba Keep Depths? Na SC pohoda, da se farmit. Na HC jedna nešťastná zatáčka a gg. Většina SC routu začina pravě tam.
No nevim jestli zacinat zrovna tam je dobre, protoze tam je zrovna slusna koncentrace mobu takze by jsi mel chtit mit uz 5NV a ne je teprve sbirat, ale je pravda ze dostat do xichtu 5 maniacu je ggggg

M4rth
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Legendary#2258

Re: Farmení Aktu 3 - tipy na efektivní route

Příspěvek od M4rth » 11.11.2012, 05:26 hod.

Myslím , že Alkaizerová cesta výjde nejsnadněji a je podle mne nejefektivnější ( pravda není moc doporučována na HC )

Pro ty kteří tenhle run neznají tak :

1- The Core of Arreat
2- Tower of the Damned Level 1
3- Arreat Crater Level 2
4- The Bridge of Korsic -> Fields of Slaughter
5- The Keep Depths Level 2

Já to takhle běhám každý den a nemůžu si stěžovat , i když nejsem barbar dá se to stihnout v pohodě i pod 10 minut .. Na porovnání dropy / expy mi to vyhovuje , parádně se na tom expí Paragon a občas taky není špatné sebrat nějakou legendárku ze země

Uživatelský avatar
zenit
Fallen Shaman
Příspěvky:54

Re: Farmení Aktu 3 - tipy na efektivní route

Příspěvek od zenit » 12.11.2012, 20:09 hod.

I pod 10 minut? hehe nice... ja bych to s def barbem šel tak hodinu a půl... ne-li víc :-D

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: Farmení Aktu 3 - tipy na efektivní route

Příspěvek od Tapeworm » 20.11.2012, 16:09 hod.

M4rth píše:Myslím , že Alkaizerová cesta výjde nejsnadněji a je podle mne nejefektivnější ( pravda není moc doporučována na HC )

Pro ty kteří tenhle run neznají tak :

1- The Core of Arreat
2- Tower of the Damned Level 1
3- Arreat Crater Level 2
4- The Bridge of Korsic -> Fields of Slaughter
5- The Keep Depths Level 2

Já to takhle běhám každý den a nemůžu si stěžovat , i když nejsem barbar dá se to stihnout v pohodě i pod 10 minut .. Na porovnání dropy / expy mi to vyhovuje , parádně se na tom expí Paragon a občas taky není špatné sebrat nějakou legendárku ze země
Pod 10 minut :)

Jen dvě poznámky -
1. chtěl bych to docela vidět jak všechny tyhle lokace dáš pod 10 minut "nepočítam to jen proběhnout bez zabíjení příšer :)"
2. tohle je HC sekce a v těchto lokacích takhle rychlí run "pokud teda někdo nemá mooooc velký oči" musí být dost kamikadze způsobem a to nikdo na HC nepojede.

Je někdo kdo zná efektivní způsob na HC, protože nejde v podstatě říci, že HC a SC je to samé. Na HC prostě nejde hrát způsobem jako na SC a tím pádem by možná byly efektivnější jiné lokace než se hrajou na SC.

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“