Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Odpovědět
Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469
Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Guru » 27.10.2012, 13:50 hod.

Chtel bych poprosit vsechny zkusene moncicaky o zhodnoceni a pripadne nejake navrhy na zmeny v equipu ... :wave:
Ps: Diky clenovi "Qwadrax" jsou jiz socket-y osazeny :oops: ...

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Guru ... ro/2579516
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Peza
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peza

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Peza » 30.10.2012, 13:42 hod.

Zdravim potrebujem poradit som hram na MP2 Hell ale s touto vybavom to uz asi dalej nepojde...aj ked ma to zacina bavit viac ked je to tazsie:moj monk: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Peza ... o/20967177

Co sa tyka vybavy treba len a len farmit a craftit ci nieco nepadne alebo sa radsej rovno pozriet do aukcion hausu?

...nie som nejaky profi hrac :d ...

Dah4k
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Dah4k#2966

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Dah4k » 30.10.2012, 14:55 hod.

Zdravím,

jelikož už začínám být se svojí mončicí celkem spokojený, tak se s ní pochlubím konečně už i tady. Není to sice žádný zázrak, ale hraje se s tím už docela pěkně. Tak snad se bude líbit 8-)

>>D3 Armory<<
>>DiabloProgress<<
>>D3UP.com<<

Samozřejmě mám v hlavě plány na další upgrady, ale goldů je bohužel pořád málo :) V nejbližší době bych chtěl např. zapracovat na nějakém lepším chest armoru.

krel
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Krel#2667

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od krel » 30.10.2012, 15:20 hod.

Dah4k: mohu otázku? Proč máš v main handu zbraň s menším DPS? Je sice rychlejší, ale co jsem o tom kde četl, tak je mít lepší v hlavní ruce co nejsilnější zbraň (pro SW, SSS atd.). Díky za ujasnění:-). Jinak mončice pěkná:-).

Uživatelský avatar
HorenaCZ
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HorenaCZ#2967

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od HorenaCZ » 30.10.2012, 15:53 hod.

zdarec, potreboval bych poradit, co vymenit prednostne (ze lepsi vec se da sehnat za nejakou rozumnou castku, moc goldu nemam).
ted tam asi bude videt zbran co pouzivam na expeni, jinak jedu 2x 1h, zbrane nereste ]

http://eu.battle.net/d3/en/profile/HorenaCZ-2967/

Dah4k
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Dah4k#2966

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Dah4k » 30.10.2012, 16:32 hod.

krel: ano máš pravdu je to takový zažitý postup, že se zbraň s vyšším DPS dává do main handu, ale v praxi to je podle mě úplně jedno. Damage pro BF, SW, SSS atd. se nepočítá vždy a jedině z main handu, ale počítá z té zbraně, která je jakoby zrovna připravená k úderu. (stejně tak se počítá a mění třeba i hodnota attacks per second)

Ano, hned po loginu do hry je to main hand, ze kterého se ještě před první ranou počítá dmg tech skillů, ale pak během hry v boji to má člověk stejně 50/50, že zapne skill s aktivním off handem nebo main handem. Apoň já osobně teda nehlídám kolikrát jsem do moba praštil a jestli mám zrovna aktivní main hand nebo off hand - to bych se z toho zbláznil :D

plesgo
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Plesgo#1139

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od plesgo » 30.10.2012, 16:35 hod.

Dah4k píše:Zdravím,

jelikož už začínám být se svojí mončicí celkem spokojený, tak se s ní pochlubím konečně už i tady. Není to sice žádný zázrak, ale hraje se s tím už docela pěkně. Tak snad se bude líbit 8-)

>>D3 Armory<<
>>DiabloProgress<<
>>D3UP.com<<

Samozřejmě mám v hlavě plány na další upgrady, ale goldů je bohužel pořád málo :) V nejbližší době bych chtěl např. zapracovat na nějakém lepším chest armoru.
pekna...takhle by nejak mel vypadat muj monk:)
co poradit nevim bo jsem zatim niz
muzu se zeptat kde nejcasteji farmis zlataky? jsem s nima totiz taky nastiru...
a vcera jsem treba hral dve a pul hodky na MP2 (malo vim) NV5 a nepadlo mi ale vuuubec nic

Dah4k
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Dah4k#2966

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Dah4k » 30.10.2012, 17:24 hod.

No podle profilu mám ve hře nasbíráno cca. 45M goldů, což není žádná sláva a človek by si za to koupil stěží jeden upgrade, takže s farmou goldů ti asi moc neporadím. Nejvíc goldů jsem prostě získal prodejem dropů na AH a občasným pokusem o flipování předmětů na AH (což mi ale bohužel moc nejde).

Jinak co se všeobecného farmení týká, tak možná budeš překvapen ale nejčastěji hraju akt 3 na MP1. Tam si můžu dovolit bez obav build na max damage a rychlost pohybu. Právě rychlost pohybu a rychlost zabíjení mobů je podle mě klíčová. Na MP1 padají trash moby v podstatě jen co se dostanou do dosahu sweeping wind a málokterý souboj s elitkou trvá déle jak 10s.

Běhám obdobu Alkaizer's route akorát místo Fields of Slaughter, kde to nemám rád, si na konci vždy zkusím zajít ulovit keywardena (10% šance je sice hrozně málo, ale každej klíč se hodí).

Díky té rychlosti tedy udělám na MP1 za hodinu cca něco kolem 35M expů a většinou se i nějaká ta legendárka zadaří a pár set tisíc goldů se taky posbírá. Zkoušel jsem porovnávat vyšší MP, ale například už na MP2 se díky zvýšení HP a DMG mobů, dostanu se stejným buildem a stejnou trasou jen na cca 31M expů za hodinu. Prostě toho zabiju míň a pomaleji, tím pádem mám i méně dropů a méně peněz. MF bonus za vyšší MP by sice měl kompenzovat to snížené množství dropů jejich lepší kvalitou, ale po pravdě, když hraju na MP8 (lov klíčů) tak mi padá úplně stejnej odpad jako na MP1 a ne-li horší :D

plesgo
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Plesgo#1139

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od plesgo » 31.10.2012, 08:10 hod.

moc diky za velmi prinosne info.
Vcera jsem to zkusil...parada...nejaky prachy naskudleny..sice jsem parkrat chcipnul, ale to bylo vlastni blbosti. Jinak jsem sel MP1 a zadny super item nepadl ale to nevadi.
jeste jednou diky!

Necituj prosim predchozi prispevek - Kuki

to Kuki: sorry..polepsim se:)
Naposledy upravil(a) plesgo dne 01.11.2012, 07:52 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
LachimoS
Wraith
Příspěvky:107
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LachimoS#2926

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od LachimoS » 31.10.2012, 15:33 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Lach ... o/21115762

Update Monk na expy....

S tím se expí jak po másle.. :P

PS: Na Low DPS nekoukejte, když chodím farmit klíče, mam cca 115 K unbuffed. Používám jiné části gear (prsteny a bracers)
Je to čistě equip jen na expy.
Naposledy upravil(a) LachimoS dne 01.11.2012, 16:02 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Belanduryl
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Gurthaur#2884

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Belanduryl » 31.10.2012, 15:58 hod.

Zdravím chtěl bych poradit od zkušenějších hráčů jak na svého monka.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Bela ... o/13196697

Podle mě bych potřeboval zvednout rezisty, atack speed a DPS na zbraních. Třeba se ale pletu a já rád ocením každou vaši radu. :)

Uživatelský avatar
LachimoS
Wraith
Příspěvky:107
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LachimoS#2926

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od LachimoS » 06.11.2012, 13:13 hod.

Belanduryl píše:Zdravím chtěl bych poradit od zkušenějších hráčů jak na svého monka.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Bela ... o/13196697

Podle mě bych potřeboval zvednout rezisty, atack speed a DPS na zbraních. Třeba se ale pletu a já rád ocením každou vaši radu. :)
Z velké části sis odepověděl sám, máš jen rezist na arcane, což je super, jde ti to do all res... ale chtělo by to spíš gear arcane + all res..
U zbraní jen navyš DPS a bude to fajn... ;-)

Jinak pěknej monk...

btw: nejedeš Thunder Clap... ? to jsi snad první monk :-)

Vewerka
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Vewerka » 07.11.2012, 13:47 hod.

Taky jedu CW :) me to s ni hrozne vyhovuje :)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Veve ... o/10339657
Obrázek

Uživatelský avatar
Smelina
Wraith
Příspěvky:115
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Smelina#2454
Kontaktovat uživatele:

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Smelina » 07.11.2012, 23:34 hod.

Take nejedu thunderclap s Rajdou. Mám ji čerstvou 60 a rozhodl jsem se to zkusit trochu jinak. Co nejvyšší MS, AS a obecně mobilita. Teleport z Thunderclapu jsem nahradil Dashing strikem a nemůžu si stěžovat.

Uživatelský avatar
MONKey
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MonkeyCZ#2292

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od MONKey » 09.11.2012, 10:17 hod.

Diablo hraju pomalu ale jiste, vsechny postavy mam na soft level 60 a primarne hraju s monkem a kdyz padne neco co neni pro nej, tak se muze hodit dalsim 4 postavam :D u monka by to chtelo vylepsi uplne vsechno, ale MP4-5 prezivam, ale s mensim dmg si beru do party vzdy DH nebo Wizarda, kteri to kropi zatim co tankuju :-) proste Monk me bavi nejvic, vydrzi snad vsechno :D

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Monk ... ro/2512115
Keep it real

Uživatelský avatar
LachimoS
Wraith
Příspěvky:107
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LachimoS#2926

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od LachimoS » 09.11.2012, 10:36 hod.

CW odzkoušeno na runu Act3.
Je to fajn skill na odreagování, že to není takový stereotyp, ale je to o něco méně efektivní.. :-) (ten teleport je znát)
Dával jsem s tim moby na mp1 na ránu, což mi vyhovovalo .. :-D
Pac 3-5 sec a byli mrtví .-)

cervik81
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cervik#2424
Kontaktovat uživatele:

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od cervik81 » 09.11.2012, 19:45 hod.

Ahoj, také přihodím svůj profil. Je to takový cca. průměr a build celkem stereotip. :)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Cerv ... ro/2752867

zafata
Quill Rat
Příspěvky:19
BattleTag:Zafata#2223

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od zafata » 12.11.2012, 16:55 hod.

Ahoj tak ja take pridam sveho monka. Jsem snim spokojeny jedine co mi chybi je mit v tech fistach sockety ( pochybuji ze na to nekdy budu mit )jinak jezdim mp4 s prstem v nose a obcas si dam i mp 5. Tam jedine co boli je reflect dmg elitky. Diky movement speedu , ktery mam 34% to jezdim pekne svizne a nekdy s pripadam jak tornado co se jen prezene a vse vymlati :) Nevim proc , ale ukazuje to jen 36% critical chance pritom mam 40,5 % v realu. Jinak build mam nudny asi jako vsichni monkove a jedine na co jsem teda hodne pysny je AMULET. Nikde jsem lepsi pro monka nebo Dh nevidel. Samozrejme nechci rkat, ze lepsi neni , ale urcite mezi TOP patri.

Tady profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/Zafa ... o/18823986

hawkeyeCZ
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hawkeyeCZ#2925

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od hawkeyeCZ » 13.11.2012, 09:18 hod.

tak tady je můj monk http://eu.battle.net/d3/en/profile/hawk ... ro/1841305
Co vy na to, Vaše návrhy, postřehy? Dík Hawk

Uživatelský avatar
LachimoS
Wraith
Příspěvky:107
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LachimoS#2926

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od LachimoS » 13.11.2012, 11:02 hod.

hawkeyeCZ píše:tak tady je můj monk http://eu.battle.net/d3/en/profile/hawk ... ro/1841305
Co vy na to, Vaše návrhy, postřehy? Dík Hawk
Tady bych doporučil hodně máknout na Critical Hit Damage, co koukám tak máš 0 ??? :)

Odpovědět

Zpět na „Monk“