Pokoření HC inferna v CZ

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Uživatelský avatar
Wixxia
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wixxia#2518
Re: Pokoření HC inferna v CZ

Příspěvek od Wixxia » 24.08.2012, 21:18 hod.

PuNy : Rozhodně neděkuj:) Nemáš za co. Za tento výkon si to rozhodně zasloužíš:) A taky : Nepřerušuj lidi, co Tě chválí se říká :lol:

K tomu umírání : Mnooo,, to jo. Tam fakt skonší totál vše co se týhle planetky týče :lol: . A to bohužel i tahle celá modrá koule s názvem : Země . Ani tu nic jiného nečeká :lol: . Dokonalá pravda.

Každopádně hodně podobných úspěchů kdekoliv a to i ( hlavně !! ) mimo hru ;) .

Ať se Ti daří:)
http://www.youtube.com/watch?v=Yryr4y3T4cs <<-- Prosím poslechnout. Strašně krásné.

Arthur Shopenhauer : „Není nic těžšího než vyjádřit významnou myšlenku tak, aby jí každý rozumněl.“

Uživatelský avatar
Mr_Perfect
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordDeZhul #2115

Re: Pokoření HC inferna v CZ

Příspěvek od Mr_Perfect » 30.10.2012, 11:55 hod.

Tak jsem dnes se svým barbem také pokořil inferno HC 8-)

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Pokoření HC inferna v CZ

Příspěvek od Fru-fru » 30.10.2012, 12:10 hod.

Krásná práce. Gz

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

dhall
Quill Rat
Příspěvky:45
BattleTag:dhall#2587

Re: Pokoření HC inferna v CZ

Příspěvek od dhall » 03.11.2012, 15:46 hod.

congratz
mne sa podarilo dat diabla asi pred mesiacom s monkom (pred patchom),a bolo to celkom easy,takže myslim že teraz to je duplom lahke...inak neviem prečo sa toho každi tak boji,stači mat trošku dobry gear a je to :)

Uživatelský avatar
Mr_Perfect
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordDeZhul #2115

Re: Pokoření HC inferna v CZ

Příspěvek od Mr_Perfect » 03.11.2012, 17:27 hod.

Kdybych tušil, jak moc jednoduché to bude, zkusil bych to taky v 1.0.4 ... Ale co už, do A3 inferno ke Ghomovi jsem se dostal při 1.0.4, jenže pak oznámili, že za chvíli bude patch a s ním tuna změn, tak jsem si počkal... Takže můj další cíl teď je, počkat na kámoše, až se dostane s wdčkem na inferno a pak ještě s jedním borcem chceme dát celé hc inferno na MP1-2 :p
Obrázek

saaajt18
Fallen Shaman
Příspěvky:60

Re: Pokoření HC inferna v CZ

Příspěvek od saaajt18 » 03.11.2012, 18:50 hod.

tak pri 3 hracoch je mp1 alebo 2 lahsie ako solo mp0 si myslim :)...skus cele sam mp1...to je vyzva ;)

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Pokoření HC inferna v CZ

Příspěvek od fuxicek » 03.11.2012, 21:25 hod.

presne tak je to az prilis jednoduche, dnes rano jsem byl zaparkovany v prvnim actu inferno s barem, v druhem questu, rikam si dnes to dohraju, sel jsem na ah, za sest milionu jsem nakoupil-ramena,teplaky,prsteny,amulet,zbran, helmu, zbytek jsem mel z dropu a sel jsem do toho, no kdyz vam reknu, ze za ctyri hodiny hry diablo lezel na zemi jak sele, tak mi asi nebudete verit a to jsem sbiral vse, vcetne modrych veci, samozrejme mam natrenovano z SC, kde mam taky hlavni postavu barba, takze jsem hned vedel co si muzu dovolit a co ne, lokace jsem zbytecne necistil uplne cele, spis jsem vyhledaval elity a neskipl jsem zadny pack, ktery se mi pripletl do cesty, co se tyka statu- 70k life, 16k damage, 800 all rez, 11500 armor a musi rict, ze me za celou hru neohrozilo vubec nic, to by se driv nestalo, zhasl bych, jak svicka. no achiev mam, tak to jeste potunit a vyrazit na ubery....

Uživatelský avatar
Mr_Perfect
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordDeZhul #2115

Re: Pokoření HC inferna v CZ

Příspěvek od Mr_Perfect » 04.11.2012, 09:18 hod.

saaajt18 píše:tak pri 3 hracoch je mp1 alebo 2 lahsie ako solo mp0 si myslim :)...skus cele sam mp1...to je vyzva ;)
MP1 chodím solo harv A1 + A2... Zkoušel jsem ho i v A3 + 4 a jde to... Mám jen malinkaté obavy z bossů na konci, či bossů průběžných typu Ghom, aby mi na sólovku nezavařili :D Takže říkáš, že v partě monk + barb/monk + wd máme klidně bouchnout MP3-4,? ... Jako já s tím problém nemám, celkem rár riskuju, otázka je, co na to řeknou spoluhráči :lol:

Edit: Fuxicek: I tak congratz... Sice to je lehčí, než to měli naši předchůdci, ale stejně. Neumřít na vlastní blbost od normalu do konce inferna pro mě stále má nádech toho, že to dohrání pro mě má 1000x větší cenu, než když jsem to doplácal v 1.0.3 za DH na SC..
Obrázek

Uživatelský avatar
Model
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Model#2654
Bydliště:Chomutov

Re: Pokoření HC inferna v CZ

Příspěvek od Model » 16.11.2012, 21:49 hod.

Jsem SC hráč. A nedalo mi to, že tu někteří podceňují SC hráče, že nemají skill apod... Tak jsem si založil WD a po 3 dnech jsem si dneska složil Dia na infernu. Vše solo na MP0. AH jsem používal (gear mě vyšel na necelé 4M). Odehraný čas-35h (z toho jsem tak 12h farmil goldy na ten gear).
Ke hraní HC není potřeba o nic větší skill, než na SC (jen trošičku víc opatrnosti a nědělat hovadiny). Když se vyjádřím přesněji, ke hraní Diabla obecně není potřeba žádný skill, vše záleží na gearu.
Tak směle do toho... HC inferno dnes může dohrát kdejaká lama (na MP0 pochopitelně) >:D

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Pokoření HC inferna v CZ

Příspěvek od AlterEgo » 17.11.2012, 10:37 hod.

Model píše:Jsem SC hráč. A nedalo mi to, že tu někteří podceňují SC hráče, že nemají skill apod... Tak jsem si založil WD a po 3 dnech jsem si dneska složil Dia na infernu. Vše solo na MP0. AH jsem používal (gear mě vyšel na necelé 4M). Odehraný čas-35h (z toho jsem tak 12h farmil goldy na ten gear).
Ke hraní HC není potřeba o nic větší skill, než na SC (jen trošičku víc opatrnosti a nědělat hovadiny). Když se vyjádřím přesněji, ke hraní Diabla obecně není potřeba žádný skill, vše záleží na gearu.
Tak směle do toho... HC inferno dnes může dohrát kdejaká lama (na MP0 pochopitelně) >:D
Dnesni inferno je neporovnatelne s tim, ktere bylo pred dvema patchema a dal. Z hlediska obtiznosti v otazce sily mobu (dmg,life) i v tom jak bylo tezke ziskat equip tehdy a jake to je ted.

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“