Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334
Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od ZOMB » 01.11.2012, 22:02 hod.

Kdy se teda zitra zacina? Doufam, ze nekdy brzo rano, at si jeste zahraju nez pujdu do skoly :twisted:
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.11.2012, 22:13 hod.

ZOMB: Start je zítra v 8 ráno.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od RIP » 01.11.2012, 22:17 hod.

Jo, Daemone, koukam, ze Assa je proste Tvuj osud, tak doufam ze tentokrat ty vsechny predesle pomstis a dotahnes to do konce ;)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od raisen » 01.11.2012, 22:28 hod.

Zajímavé je, že když už se vylosoval merc ze třetího aktu, tak je to Cold nebo Lightning. Fire ani jeden :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dragonius » 01.11.2012, 22:31 hod.

Tak ja se k tomu dostanu nejdriv az v pondeli a jsem dost zvedavy na toho Smradocha, kam to s nim dotahnu.. Jinak vsem preju dlouhou cestu a hlavne bez komplikaci :-)

to Raisen: mi povidek, nemam zadnou zkusenost s Iron Wolfem a ted mam dokonce mit Lightning :-)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 01.11.2012, 22:51 hod.

Z merců chybí jen fire iron wolf a blessed aim desert. Jinak máme všechny.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.11.2012, 23:00 hod.

RIP: To stejný mi říkala i raisen :) Snad nebude mít stejný "štěstí" jako všechny předchozí kočky. BliiNky by moh vyprávět, ten to viděl na vlastní oči, když se moje Assa ve vteřině vypařila do neznáma. Snad se tentokrát zadaří.

Všem přeju, aby to dotáhly až na Guardiana a aby jim padalo to, co se jim bude nejvíc hodit. Hodně štěstí a hlavně zábavy ;)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Attia » 01.11.2012, 23:13 hod.

ty kokso chvíli jsem tu nebyl a 3 stránky popsaný :-D

jinak dělal už někdo reroll? nebo chtěl někdo novej roll?

samozřejmě všem přeju hodně štěstí do turnaje...;-)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.11.2012, 23:25 hod.

Attia: Tuším, že redw psal něco o relloru, ale Fraxinus mu to tak nějak rozmluvil :) Jinak že by se někomu nahodilo úplně nový skill kombo, tak toho jsem si nevšiml. Ani nikdo novej nepřibyl.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.11.2012, 06:58 hod.

Když jsem včera usínal, tak jsem si to úplně plánoval....Jak uvařím RW Rhyme a RW Treachery, ale pak mi to došlo...Používat se smějí jenom věci z 1.aktu :roll: RW Rhyme bych ještě v nějakým Kite Shieldu překousl, ale narvat Treachery třeba do Ring Mailu? :ble: Znova jsem si teda přečetl celá pravidla a myslím, že zmíňka o nepoužívání Leadder RW je tam naprosto zbytečná. Páč v 1.aktu člověk najde max 3 socketed, což pochybuju, že nějaký Leadder RW je jen na 3 runy. Nezkoumal jsem to, ale nevěřím, že je. Takže pokud na sobě někdo bude mít nějaké to RW's, tak to bude nejspíš nějakej ten začátečnickej křáp. Snad jen Necromancerové by se mohli bouchnout přes kapsu a do nějaké slušné wandky hodit Dol + Io. Sosa s Leaf by si taky mohla vystačit do konce hry.

Plán je teda následující...pokud nepadne Raven Frost, tak jsem pěkně v řiti. Řek bych, že valná většina z nás pozná, jak to vypadá nemít na sobě vlastnost "Cannot be Frozen". A zkuste mi někdo napsat, že se to vyskytuje tam a tam a že to celkem padá...jo, padá to, když tu vlastnost mám už 4x :D Suma sumárum...až jako melee char na NM nebo i dál potkám někoho s aurou Holy Frezze + Cold Enchant, tak se zvedám a jdu rovnou na cígo :D

Edit: Abych nežral...pokud CbF fakt nebude, tak stačí do Armor/Helm/Shield vrazit Cham :)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od ZOMB » 02.11.2012, 07:06 hod.

RW snad můžeme používat v jakékoliv věci, když si ji perzonalizujeme, ne?

Nebo to na věci z aktu 1 platí nejen na bílé, ale i na runová slova, rare a setové?

Edit: tak jsem se podíval do pravidel...
12) Magický, setový, crafted nebo rare nebo socketovatelný předmět nebo runové slovo (kromě realmových) nebo cokoliv smí hráč nasadit pouze v případě, že u něj v průběhu 5. aktu provede perzonalizaci u Anye. Tím jej z pohledu pravidel "přeměníte" v unikátní předmět, který smíte nasadit. Každopádně vybírejte moudře, zda je takovýto předmět skutečně natolik kvalitní. Perzonalizaci smíte provést ještě před dokončením obtížnosti. Pokud ji nevyužijete, nesmíte se z vyšších obtížností pro to vrátit. Za všechny tři obtížnosti tak máte možnost ke zunikátnění celkem tří předmětů. I ty však musí být untwinklé.
Takže na personifikaci můžeme použít předmět z jakéhokoliv aktu a obtížnosti...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.11.2012, 07:18 hod.

Že bych to teda blbě pochopil? Měl jsem za to, že ty bílé itemy, které můžeme najít během 1.aktu se vztahují na vše, i na RW's. Už jsem z těch pravidel a co se smí a nesmí tak zblblej :) Nehci být diskvalifikovanej kvůli tomu, že přehlídnu nějakej detail.

Uživatelský avatar
Cirdan
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Cirdan #2807
Bydliště:Šedé přístavy

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Cirdan » 02.11.2012, 07:26 hod.

Jen pro jistotu, když ve 2.- 5. aktu najdu předmět, mohu se vrátit k Charsi, udělat z něj rare a ten pak personifikovat nebo mohu ten quest použít jen než přejdu do 2. aktu?
Zima se blíží.
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od ZOMB » 02.11.2012, 07:27 hod.

Dark_Deamon: tak to si taky radši počkám na vajádření Fraxe nebo RIPa...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.11.2012, 07:31 hod.

Cirdan: Jelikož se o Charsi v pravidlech nic nepíše a podle RIPa a Fraxe "Co není v pravidlech zakázáno, je povoleno", tak bych řek, že to můžeš udělat tak, jak jsi to napsal :)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BliiNky » 02.11.2012, 08:18 hod.

@Cirdan - měl jsem podobný dotaz v souvislosti s Larzukovým socketem a bylo mi řečeno že ne. Možná ale bude Charsi výjimka, pokud se k ní budeš chtít vrátit v rámci jedné obtížnosti. Uvidíme co na to pánové rozhodčí. 8-)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Attia » 02.11.2012, 08:23 hod.

už se to tu taky myslim řešilo. Veškerý odměny za Q nemusíš využít v daným aktu...ale jen v daný obtížnosti. Tzn že imbue, sockety u larzuka, pojmenování si můžeš nechat na poslední chvíli před baalem, ale pokud postoupíš na NM, tak už ty Q z normálu použít nemůžeš.

jinak RW můžeš 100% postavit do jakýhokoli itemu, ale musíš ho pojmenovat. Tzn že na sobě i mercovi dohromady můžeš mít maxímálně tři pojmenovaný itemy tipu rw, sety, magic, rare, craft...ne od každýho 3 ale tři celkem. Bacha na ringy a amulety, ty nejdou pojmenova takže tam jedině UNIQ verze...;-)

jinak mám ještě otázku. Vím že se tu krávy řešily, jen nevím jestli se můžou chodit nebo musí chodit. a taky bych povoli jednu věc, a to tu, že si třeba sockety/imbue a pojmenování můžu nechat až na využití při otevírání cow levelu.

v pravidlech je že po zabití baala se nesmím vracet na normal, což ale kvůi moomoo farmě musim (pro nohu do tristramu). Můžu si tedy nechat odměny za Q až na věci co mi padnou v moomoo levelu? podle mě jo, protože je to pořád součást normál obtížnosti...ne???

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BliiNky » 02.11.2012, 08:33 hod.

Attia píše:jinak mám ještě otázku. Vím že se tu krávy řešily, jen nevím jestli se můžou chodit nebo musí chodit.
Nemusí se chodit, když jí ale neprojdeš, nepřičteš si za ní body. Podobně jako u jiných lokací.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Attia » 02.11.2012, 08:39 hod.

jasný teď jsem se koukal do tabulky a došlo mi to...;-)

spíš mě zajímá jak to je s odměnama za Q, jestli si to můžu nechat až po projítí cow levelu nebo musím ty Q využít před baalem...protože sice se cow level bere jako normal obtížnost, ale přeci jen po zabití baala už jakoby ukončím normal obtížnost a cow lvl je jen jako bonus v 1 aktu...osobně si myslím že pokud je COW lvl brán do normal obtížnosti, tak na ty věci co mi tam padnou můžu použít i Q z norm obtížnosti...jen si nejsem jistej...;-)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 02.11.2012, 09:38 hod.

Já osobně považuji kraví level za součást 5. aktu, takže si perzonalizuj, socketuj, ocharsijuj předměty klidně až po kravím levlu. Jakmile vstoupíš na nightmare, tak tam už ani ťuk. ;) A wirtovu nohu můžeš sebrat, když jdeš do Tristramu poprvé a mít ji ve stashi....a když by né, tak tam prostě jdi ještě jednou, ale podle příslušného pravidla se snaž moc nezabíjet potvory cestou...ne že by to na normalu vadilo, ale na NM a Hellu by to mohlo poskytnout už neoprávněné výhody.

Jinak ostatní dotazy byly zodpovězeny.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“