Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:
Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BliiNky » 29.10.2012, 14:31 hod.

Měl jsem na mysli Atmu, Hero Editor a jim podobné už bych považoval (nejenom v kontextu turnaje) za nehoráznost :)

Uživatelský avatar
BladeMaster
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BladeMaster » 29.10.2012, 14:36 hod.

Veľmi ma teší, že o turnaj je taký obrovský záujem. Fakt som nerátal s tým, že ešte niekedy nájdem takú super živú a priateľskú komunitu hráčov D2. Týmto chcem poďakovať za námahu vynaloženú pri organizovaní turnaja Fraxinusovi a RIPovi. Ja osobne si želám, aby môj žreb padol na Paladina, ktorého som už dlho nehral. Asi naj kombinácia skilov by bola Conviction a Holy Shock auradin :twisted: Síce netuším, ako z toho preklikávania skilov každé dve-tri sekundy bolia prsty, ale určite je to zábavné :lol:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od RIP » 29.10.2012, 14:43 hod.

@Bliinky:Atma jako extended stash je v pohode...Vim, ze tady na foru je nani nahlizeno s odporem, ale verte nebo ne, na d2.net je stejne nahlizeno na Plugy a Atma je v poradku...Podle me jsou ty utility v poradku obe, jen se nesmi zneuzivat...

@Blade master:Diky moc, takova slova vzdy potesi...jinak v 1.10+ jsem to, co popisujes ohledne paladina nezkousel, ale vim, ze v drivejsich patchich to efektivni bylo, ale myslim, ze ta doba trvani aury se vyrazne zkratila...Popravde, za urcite konstalace pala muze byt jeden z nejtezsich charu, nema zadne skilly na kontrolu davu jako ostatni chary, a pokud nechytnes merce z A2 nebo A5 a navic funkcni skilly, tak to bude drsne, ale o to vetsi vyzva to pak je ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 29.10.2012, 16:48 hod.

Plugy a Atmu pro přehoz věcí pro jiné, proč ne. Ale jiné věci nepoužívat.

Pokud ale někdo používá maphack a podobné věci, tak tentokrát ho ponechá vypnutý. Ani jiné programy prosím neužívejte.

A Auradin přepínající konvu s holy aurami fungovat nebude. V jednom z patchů to bylo zatrhnuto.

edit:
quaterx: Jsi tam, a hodně štěstí. ;)
Naposledy upravil(a) Fraxinus dne 30.10.2012, 20:39 hod., celkem upraveno 1 x.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

quaterx
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Scout97CZ#2186

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od quaterx » 30.10.2012, 20:35 hod.

Tak já se taky přídám. Aspoň na zkoušku. :twisted:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 30.10.2012, 20:51 hod.

Založil jsem vlákno k oznamování progressu. Zatím do něj nic nevkládejte. To až po rozlosování.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

redw
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od redw » 30.10.2012, 22:51 hod.

Prihlasujem sa tiez na turnaj :wave:

Robko1369
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Conan_XRx

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Robko1369 » 30.10.2012, 22:53 hod.

sa prihlasujem.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.10.2012, 23:01 hod.

Hergot to bude konkurence :) Na druhou stranu žasnu a těší mě, kolik lidí nadále zůstalo u legendy, jakou D2 je a vždy bude. Čekal jsem, že se nás tu sejde zhruba stejnej počet, jako v turnaji předchozím. Je fajn se někdy mýlit :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 30.10.2012, 23:24 hod.

V podstatě je nás už dvakrát tolik, co minule. Jsem zvědav, jak bude vypadat rozvržení charakterů.
A jsem zvědav, kolik lidí se mi ještě přihlásí v momentě losování a kolik po něm. :lol:

Robko1369, redw: Super, vítejte v turnaji a přeji hodně štěstí.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BliiNky » 31.10.2012, 08:23 hod.

Už si nedočkavě brousim zuby na zejtřek, jakejže „absurdní“ build na mě vyjde :) Víkendový povinnosti mi shodou náhod odpadly, takže určitě i něco stihnu odehrát. Moc se těsim ! :twisted: :twisted:

Uživatelský avatar
LoneWolf
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od LoneWolf » 31.10.2012, 10:14 hod.

Tak abych se přiznal jsem nervozní jak pes co se mi zítra vylosuje :D . Jinak účast je hojná což mě dost překvapilo, ale na druhou stranu je vidět, že legenda stále žije a doufám, že díky lidem jako je RIP a Fraxinus bude žít ještě dlouho :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 31.10.2012, 10:56 hod.

Chtěl bych se zeptat na systém losování. Nevím, jestli to bylo někde řečeno nebo ne, ale když někomu vylosujete build, je i nadále k mání nebo se bude vyřazovat? Tudiž zde nebudou třeba 2 lidi se stejným nebo velmi si blízkým buildem.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 31.10.2012, 11:54 hod.

Díky všem za trpělivost.
Dnes natočím první část losování, kde vysvětlím systém losování. A zítra ráno přijde na řadu los samotnej, který tu zveřejním, jakmile bude uploadnutý na youtube.
Jinak Démone, build se nevyřadí, ale šance, že se dvěma lidem vylosuje přesně to samé, je limitně rovna šanci na nalezení Zod :lol: dle mého výpočtu je ta šance cca 1: 5,5*10^-14. Nevím, zda jsem to spočítal přesně.

Jinak ještě dodám, že i když někomu nalosuju "papírově" silnej build, tak díky omezením, co byly stanoveny na užívání předmětů, to i za něj může být setsakramentsky těžké.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

redw
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od redw » 31.10.2012, 13:30 hod.

Mal by som jednu technicku otazku (moj prvy turnaj ;) )

Turnaj je single player only? Tj budem si hrat podla svojho tempa, ked prejdem lokaciu tak to zapisem do tabulky. Aka je potom kontrola nad turnajom? Ci to funguje len na cestnosti? (pouzivanie magickych predmetov, ineho merca a pod)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BliiNky » 31.10.2012, 13:47 hod.

Je to celé založeno na důvěře. Tamní komunita fanoušků D2 není žádnej spolek cheaterů, kteří mají potřebu se podvodama ochuzovat o kouzlo hry, naopak, čím větší výzva, tím větší zábava :wave:

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Attia » 31.10.2012, 14:25 hod.

tady ty turnaje nejsou žádný ofic turnaje kde by se hrálo o nějaký hodnotný ceny, takže pokud nědo chce cheatovat nebo jinak podvádět, nic tím prakticky nemůže získat. Jedinou motivací proč se toho lidi chcou účastnit je to, že se u toho chcou bavit a kecat o svém postupu tady s lidima s fóra. Takže pokud by někdo chtěl podvádět, nemá tím co získat...

Kdyby se přece jen někdo našel, tak mu přeju ať si to užije...

Uživatelský avatar
LoneWolf
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od LoneWolf » 31.10.2012, 14:58 hod.

D2 hraju právě pro tu zábavu, jediné co používám je ATMA, protože si chci udělat sbírku všech setovek a uniq předmětů, který při hře najdu. Nijak dál je nepoužívám ani je neimportuju do dalších postav, prostě bych rád vytvořil celou kolekci :D . Jinak dle mého názoru kdo při hraní D2 a všeobecně jakékoliv hry podvádí pomocí cheatů nebo jinak, tak se ochuzuje právě o ten požitek něco najít sám a pořádně si hru užít.
Čekám, že tento turnaj nebude procházka růžovou alejí, protože omezení používat předměty jen z 1.actu je brutální, ale o to větší výzva to je !

Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Crec » 31.10.2012, 17:02 hod.

Tak já se taky hlásím na startovní lajnu, sice nevim jak na tom budu časově, ale holt výzva je výzva, nic podobného sem ještě nehrál takže sa celkem těším jak to pude :lol:
HC Grál od 18. 2. 2019

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 31.10.2012, 17:48 hod.

Jseš tam, Crecu. Hodně štěstí.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“