WW barbar - patch 1.0.5

superobo
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:superobo#2840
Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od superobo » 30.10.2012, 10:56 hod.

zdravim, mam problem...neviem ci je to normalne, ale vsimol som si, ze mi pri WW nefunguje LoH. Ako ciastocny generator fury pouzivam v mojom builde bash, pri ktorom mi LoH evidentne funguje, tak nechapem.

moj build: http://us.battle.net/d3/en/profile/supe ... o/22132538

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od Punky » 30.10.2012, 11:19 hod.

kazdy skill ma iny proc koeficient na LoH, tak "chyba" moze byt aj tam

Leetcha
Fallen Shaman
Příspěvky:71

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od Leetcha » 30.10.2012, 11:44 hod.

tu máš koeficienty
http://i.imgur.com/ewTt0.png

superobo
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:superobo#2840

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od superobo » 30.10.2012, 11:53 hod.

diky, uz je to jasne. nemali by ste podobnu tabulku aj pre life steal?

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od Punky » 30.10.2012, 13:20 hod.

na LS tabulku nepotrebujes... vysledna hodnota LS vyjadrena v % sa pocita priamo z dmg ktoru skutocne robis, s tym ze je podla obtaiznosti redukovana, na inferne o 80% napr

superobo
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:superobo#2840

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od superobo » 30.10.2012, 13:30 hod.

diky za info. takze podla toho co pocitam, tak sa mi pre WW oplati viac life steal. uz 3% life steal by malo byt ucinnejsie ako tych 1250 LoH co mam teraz.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od Punky » 30.10.2012, 13:35 hod.

zalezi od toho aku hras obtiaznost, akt, akych mobov stretavas, aky mas equip, crity atd, to su veci ktore maju vplyv na konkretnu dmg ktoru robis a z toho sa prave rata LS ktory dosahujes... pri LoH je to len ten koeficient, nezalezi na nicom inom... neviem si tak trochu predstavit, ako si z hlavy vyratal ze 3% LS je lepsie ako 1250LoH ale budiz :)

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od spiderer » 30.10.2012, 13:37 hod.

superobo - zalezi opravu jen na tom jakou dmg do tech mobu pustis, ale s 35k dmg bych na ten LS uplne nesazel, mozna na kombinaci s LoH, rozdil pak bude samozrejme kdyz tem mobum zacnes davat 100k normalne a 300-500k s critem; tam uz potom LS jasne vede ;)

superobo
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:superobo#2840

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od superobo » 30.10.2012, 13:46 hod.

to je jasne, ale uz teraz pri 1250 LoH a 13% ucinnosti mi vychadza pri WW LoH 162,5. Ak by som mal uz iba 3% Life steal, tak pri cca 42k DPS (battle rage mam nonstop) to aj pri -80% v inferne vychadza na 252. To, ze pri Bash je na tom LoH ovela lepsie mi je jedno, bash pouzivam uplne iba ako generator fury.
este dodam, ze CC mam cca 45% a CD cca 250% (nie som doma, a nepozriem kolko to mam presne)

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od Punky » 30.10.2012, 14:05 hod.

podla vysledku si to zrejme pocital spravne, teda aspon co sa tyka redukcie LS atd... problem je, ze 42k DPS nie je skutocna dmg ktoru robis "ingame", ale len tabulkova dmg ako sucet offense statov... LS zalezi od toho, za kolko fakticky davas rany do mobov (sry, jednoduchsie to uz opisat neviem), a to zase zalezi prave od toho aj co som pisal, od obtiaznosti, actu, konkretneho moba atd

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od tomisco » 30.10.2012, 14:07 hod.

Yaka píše:Dmg z tornád se počítá z mainu. Rychlost tikání tornád z offhandu. Určitě by si to měl vyměnit - rozdíl 0,13 v rychlosti je zanedbatelný ale cca 170 base dmg je už celkem dost. Počítají se z toho i crity tornád, takže znát to určitě bude.

Na Tomisca bych měl dotaz - zkoušel si nahradit runu u battle rage? Docela by mě zajímalo, zda generace fury díky mighty weapon je dostatečná a můžeš se zaměřit na DPS? Nerad bych investoval a pak zjistil, že to nefunguje:/ Případně bych si zdvořile dovolil požádat o otestování vzhledem k faktu, že nechci kupovat slušnou mighty weapon jen proto, abych to otestoval sám (myšleno runu na +30% dmg).
Battle Rage - Marauder's Rage jsem ještě nezkoušel, takže popravdě nevím. Online budu zase až během večera, tak jestli chceš, přidej si mě a můžu ti pak jeden nebo oba meče až na hoďku zapůjčit, aby sis to pořádně otestoval. Není problém.

Edit: Tak jsem Marauder's Rage zkoušel asi hodinu a zůstanu u Into the Fray. Větší síla je sice příjemná a ve vírech je jen zanedbatelný rozdíl (jen jsem to trochu víc rubal Bashem), ale WotB mi vydrželo citelně méně. Jakmile skupinky nepřátel byly trochu déle od sebe, šlo to do luftu. Dokonce mi WotB padlo během souboje s elitou, kdy jsem na chvilku přestal útočit a vyběhl stranou z moltenu nebo poisonu...
Naposledy upravil(a) tomisco dne 31.10.2012, 02:02 hod., celkem upraveno 1 x.

ranzer
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od ranzer » 30.10.2012, 21:41 hod.

Chtel bych lehce poradit, jake itemy bych si mel koupit, prodal jsem ted par itemu a mam 5,5 mega. Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Sand ... ro/6319003

Ja jsem uvazoval o koupi primary weapon s co nejvic dps a dirou na socket. Ale nechci vyhodit pet mega, jestli je to zbytecne.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od Punky » 30.10.2012, 23:49 hod.

kup, mas malinko CD, treba ho dvihat a na zbrani mozes nahrabat aj cez 150 ked mas lepsi gem nejaky v zalohe a bude tam nejake CD uz v zaklade

Halen
Gorebelly
Příspěvky:229
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Halen#1852

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od Halen » 31.10.2012, 00:18 hod.

ranzer píše:Chtel bych lehce poradit, jake itemy bych si mel koupit, prodal jsem ted par itemu a mam 5,5 mega. Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Sand ... ro/6319003

Ja jsem uvazoval o koupi primary weapon s co nejvic dps a dirou na socket. Ale nechci vyhodit pet mega, jestli je to zbytecne.
Hlavně bys měl vyměnit i off-handu za něco rychlejšího.
1. Za 100.000 tam trůní sekera 971 DPS, socket, +122 síly
2. Za 49.999 tam visí sword, 754 dps, socket, +198 vitality, 875 LoH

Zbraně jsou teď levné a palice jako off-handa fakt není dobré řešení a na main handě bys měl požadovat sílu.
Obrázek

ranzer
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od ranzer » 31.10.2012, 01:36 hod.

Proc je spatne mit mace na off?

Halen
Gorebelly
Příspěvky:229
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Halen#1852

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od Halen » 31.10.2012, 01:47 hod.

Kvůli nízké attack speed.
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od Yaka » 31.10.2012, 08:43 hod.

Tomisco - díky, taky jsem zkoušel s horší mighty, kterou jsem našel v bedně a generace fury je velmi špatná, takže přesně jak píšeš padá WotB. Je to škoda, nárůst dmg je poměrně zajímavý. Každopádně díky za ozkoušení.

Razer - když koukám na tvůj gear doporučil bych opustit cestu levných nákupů s minimálním zlepšením tvých statů. Máš na sobě equip, který je po patchi podprůměrný nicméně pokud začneš vylepšovat drobnosti nikam se nedostaneš. Pošetři a začni měnit a kupovat skutečně dobré itemy. Jako první bych se na tvém místě zaměřil na nákup 2ks IK setu. Zda to bude head+chest nebo chest+belt už si rozhodni sám.

Od určitého momentu už zbytečně vyhazuješ goldy za to, že se ti něco zvedne o minimum a je lepší pošetřit a začít nakupovat "end game" itemy.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od Punky » 31.10.2012, 09:32 hod.

ja ti neviem, ale pise ze ma 5,5m a chce nieco zlepsit... ty mu radis aby kupil 2ks IK setu ktore stoja kolko? cez 100m? to aby nasetril, musel by bud farmit neskutocne dlho s tym co ma, alebo by mu musela padnut pocas farmenia vec/ktore preda za cca taku sumu... a tam uz bude lepsie, ked tych terajsich 5m investuje napr do nakupu tych weaponov, ktore ho aj za tutu sumu celkom kvalitne boostnu co sa tyka dmg a bude sa mu to aspon hrat o poznanie lepsie, kym mu nieco fakt hodnotne padne... a ked sa tak stane, tych 5m uz nebude hrat v podstate rolu

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od Yaka » 31.10.2012, 09:59 hod.

Nevyplatí se mu to podle mě - ten "boost" bude minimální v porovnání s tím, když počká měsíc a pak si koupí 1-2 opravdu kvalitní věci. Podle toho jak jsem nakupoval postupně já si dovolím tvrdit, že od 35-40k DPS se už prostě nevyplatí realizovat drobná vylepšení za nízké částky.

K čemu mu bude nakoupit postupně několik itemů za cenu v rozmezí 1-5 milionů, když by si pak za 30 milionů mohl koupit něco skutečně kvalitního, co ho posune daleko víc, než těch pět itemů před tím...

Ale tak každej na to musí přijít sám co, kdy a jak se mu chce a vyplatí kupovat. Podle mě se prostě od určitého bodu a kvality equipu nevyplatí dále investovat do drobných zlepšení a vyplatí se kupovat už jen ty opravdu dobré věci i kdyby jednou za měsíc.

Mě stál IK pásek 6 mega dva dny zpátky. K lepšímu hraní by mu to jistě pomohlo... Kolik teď stojí chesta nebo headka netušim.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od Punky » 31.10.2012, 10:40 hod.

no praveze este v jeho pripade, kedy je ten gear aky je, su itemy ktore sa daju kupit za relativne nizku sumu podla mna dobry sposob ako sa boostnut... napr vcera som kupil amu ktory je cca rovnaky ako jeho, len ma navyse 130 str za +- 500k na bid... 130 str za nejaku taku cenu si myslim ze pri zachovani ostatnych statov je slusny boost do dmg... za par M by mohol zohnat aj primary weaponu s cd v zaklade + socket, za par 100k moze kupit vhodnejsiu offhand weaponu atd... hlavne je to o tom, ze moze efektivnejsie farmit okamzite

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“