Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.10.2012, 17:55 hod.

Supr, tak už mi to je jasný. Radši se zeptám, než pak nějakej zbytečnej problém.

Smrtonoška
Quill Rat
Příspěvky:28
BattleTag:Smrtonoska
Bydliště:Spořice
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Smrtonoška » 27.10.2012, 19:08 hod.

Máš tam Magic Only nekra bez kledeb, klidně bych to hrál :-)
Guardian Lakira VII, Level 97, Assa, Battle.net
Guardian Rozdrtit III, Level 90, Pal, Battle.net
Život vzniknul jen, proto aby zaniknul!

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Marast » 27.10.2012, 19:18 hod.

Dal jsem si chvíli a pročetl si tohle téma. Včetně pravidel samozřejmě. No a jsem z toho tak nějak rozpačitý.

Jestli smím...
Ještě tak před třemi léty bych se klidně rád a bez problému zúčastnil, ale v mé současné situaci to nemá moc význam. Pokud jsem si posteskl nad Magic Find turnajem, tak ten mi, momentálně v tuto dobu, ve srovnání s tím nadcházejícím přijde jako turnaj, kterého se s klidnou hlavou klidně zúčastním. Beru to čistě z osobního hlediska, protože jinak je tento turnaj velmi dobře navržen.
Nebudu se tu dopodrobna rozepisovat o důvodech, které vedou k mému vyjádření. Jelikož jsem však postřehl své jméno v jednom z příspěvků, přišlo mi vhodné se vyjádřit.

Na závěr jen dodám, že bych se snad zúčastnil toho losování, neboť to mně na celém turnaji láká nejvíce. K následnému hraní však z 99% nedojde. Ledaže by... Ale posuďte sami. :arrow: Těsně před MF turnajem jsem se s nadšením vrátil ke Clericovi (vyřezal tři lokace), abych pak jednoho dne po jeho skončení spustil hru na deset minut a to ještě s úplně jinou postavou. :idea:

Ať už se ale bude dít cokoliv. Budu si přát, aby jste u té hry prožívali především TO, co mně v současnosti chybí. Ale předevšim :?: :arrow:

DIE MAGGOT! ;)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.10.2012, 19:49 hod.

Tak mě napadlo...co "The Secret Cow Level"...ano/ne?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Fraxinus » 27.10.2012, 19:51 hod.

Dark_Deamon: Samozřejmě že ANO!
Marast: Zapsal jsem tě tam. Ale byl bych rád, kdyby sis to aspoň zkusil za to zahrát ve stylu není nutné vyhrát, ale zúčastnit se. :)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BladeMaster
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od BladeMaster » 27.10.2012, 20:00 hod.

Chcel by som sa spýtať, či je možné používať pri turnaji PlugY ako stash? Samozrejme len na ukladanie nájdených unikátov, rún a setov. (A na oil a poison potiony, ktorých na normal Diabla s players 8 bude treba fakt dosť :lol: ).
Tiež by ma zaujímalo, či je nutné vymeniť biely predmet z prvého aktu IHNEĎ po nájdený prvého unikátu, ktorý je možné do daného slotu vložiť - napríklad pôjdem bowazonku a padne mi unikátna sekerka - môžem si nechať môj kúpený biely luk alebo musím nasadiť sekeru?

Smrtonoška
Quill Rat
Příspěvky:28
BattleTag:Smrtonoska
Bydliště:Spořice
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Smrtonoška » 27.10.2012, 20:23 hod.

BladeMaster píše:Chcel by som sa spýtať, či je možné používať pri turnaji PlugY ako stash? Samozrejme len na ukladanie nájdených unikátov, rún a setov. (A na oil a poison potiony, ktorých na normal Diabla s players 8 bude treba fakt dosť :lol: ).
Tiež by ma zaujímalo, či je nutné vymeniť biely predmet z prvého aktu IHNEĎ po nájdený prvého unikátu, ktorý je možné do daného slotu vložiť - napríklad pôjdem bowazonku a padne mi unikátna sekerka - môžem si nechať môj kúpený biely luk alebo musím nasadiť sekeru?
Jo nasadit unikatní sekeru místo bílého luku můžeš, ale nebudeš moci využíit skily na bow a crowbow, totiž ty vyžadají i držení daných zbraních.

S pozdravem
Guardian Lakira VII, Level 97, Assa, Battle.net
Guardian Rozdrtit III, Level 90, Pal, Battle.net
Život vzniknul jen, proto aby zaniknul!

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.10.2012, 21:11 hod.

Smrtonoška: Řek bych, že BladeMaster to myslel krapet jinak.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od raisen » 27.10.2012, 21:44 hod.

Když budu chtít s někým vyčistit Chaos Sanctuary na players 8, tak hádám, že v tom případě budu muset i skolit Diabla na dané players, což? To bude chtít muniční sklad oil potionů :green:
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
BladeMaster
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od BladeMaster » 27.10.2012, 21:46 hod.

Raisen: Práve preto tá rozšírená truhla z PlugY. Prvých 5 stránok oilov by mohlo stačiť :D :D

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Fraxinus » 27.10.2012, 21:55 hod.

Tolik jich mít nebudeš. Na big Dýho by měla stačit zásobárna z truhly. :green: Aspoň teda na players 1.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.10.2012, 22:00 hod.

A pokud někdo pojede s lukem, tak se ustřílí k smrti. Jednou jsem hrál za Bow Assu a v ruce jsem měl nějakej křápovskej rare luk. Zabíjel jsem ho asi půl hodiny. A bez keců jsem do něj vystřílel kolem 6000 šípů než z něho vylezla ta duše :D Bylo to na p8 a to jsem měl už asi na lvl 3 Venom + lvl 10 Burst of Speed. Zabíjet ho ještě bez těchto dvou dovedností...brnkačka :D

Jsem opravdu zvědavej, kolik z nás chytne tak "pitomej" build, že si fakt nebude vědět rady :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od RIP » 28.10.2012, 07:13 hod.

Ale no tak, nebrecte mi tu furt jak maly deti, co jim spadly hracky do kanalu...Ja vcera taky zabijel Baala na Normal na p8 s moji Naked amou (vim, jsem hodne pozadu s reportem) a taky jsem to prezil...Vzteklej, nasranej, ale po jeho dropu maximalne spokojenej ;)

Nezastiram ,ze to bude tezky - ma to byt vyzva a je to vyzva, nekdo na tom bude lip, nekdo hur, jde o to si neco dokazat sam sobe, jinak pevne verim, ze prevladne pratelsky duch nad soutezivosti a budeme si navzajem radit/pomahat, bude to sranda lidi ;)

Edit:Samozrejme vitam vsechny nove prichozi v nasem turnaji ;)
Naposledy upravil(a) RIP dne 28.10.2012, 07:41 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Dragonius » 28.10.2012, 07:28 hod.

Teoreticky jsem pomalu našprtaný ze stránek s dovednostmi, ale uvidíme v praxi. Jinak už chci losování, na to se snad těším víc než na hru samotnou :-)
Jinak RIPe, to jsem se chtěl zeptat, jak jsi na to s Athenou a jejím průchodem hrou.?. Tak pak si počtu report..
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od RIP » 28.10.2012, 07:42 hod.

Popravde, uz mam dohranou pulku A1 Nightmare, takze jsem fakt strasne pozadu s reportem :oops:

Edit: @Blademaster:A sakra, zda se, ze jsme na neco pozapomneli :oops: Vzhledem k tomu, ze jsem rekneme z poloviny tvurcem turnaje, tak bych navrhoval, aby bylo mozne v takovemto pripade (tedy pri pouzivani skillu napr. z bow skills a nalezu jineho typu unikatni zbrane) postupovat dal s itemem, ktery mas v ruce tedy bilym, dokud nenajdes unique luk...Zrejme jsme to presne nespecifikovali, tohle je muj nazor, musim ale jeste pockat na souhlas Fraxiho

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Fraxinus » 28.10.2012, 10:04 hod.

Nemusel jsi čekat na můj názor. O tom jsme se bavili v momentě, kdy jsme se dohadovali, jak to bude s předmětama.

Blademaster: Pokud jsi bowazonka a nemáš unikátní luk a padají ti unikátní meče a sekery, tak prostě dál používej bílej luk. ;)

Jinak:
Na raisenin návrh byl turnaj pojmenován na Random Hero Challenge. Na tento název bude přejmenováno i toto vlákno.
Aktualizace pravidel: Odtajněno bodování.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od ZOMB » 28.10.2012, 10:27 hod.

Tak úvodní příspěvek v tomto tématu mě hned přesvědčil...

Rád bych se zúčastnil ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Attia » 28.10.2012, 10:37 hod.

s tím bodováním to trochu nechápu...ty body co jsi tam napsal jsou body které můžeš získat za celou hru kdybys neměnil plx? jakože když pojedu norm, nm i hell na pl1 dostanu 3047b...jak to ale bude když budu to plx měnit? vy máte někde tabulku kde máte ohodnocenou každou lokaci na každou obtížnost na každý plx nějakejma bodama a podle toho se pak bude hodnotit?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 28.10.2012, 10:46 hod.

Attia: Už tam máš i tabulku ke stažení. ;) Ty hodnoty, co jsem tam zveřejnil, jsou jen ukázkou, aby bylo vidět bodové rozpětí.
Zatím si všichni vyzkoušejte, jak to tam funguje. Hlavně ji prosím vás nerozbijte příkazy ctrl+x,ctrl+v.
A před startem ji nezapomeňte vynulovat.

ZOMB: Vítej jubilejní dvacátý účastníku. ;)
Kaboom: I ty vítej a hodně štěstí.
Naposledy upravil(a) Fraxinus dne 28.10.2012, 11:16 hod., celkem upraveno 1 x.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Kaboom
Quill Rat
Příspěvky:2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Kaboom » 28.10.2012, 11:04 hod.

Zdarec, tak já bych se chtěl taky přihlásit do turnaje.. sounds like a fun :)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“