Barbar - INFERNO

Odpovědět
Becis
Quill Rat
Příspěvky:38
BattleTag:Becis
Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Becis » 16.10.2012, 16:51 hod.

OK , ale co jsme se tak díval do aukce tak abych zachoval nynější staty a ještě přidal attack speed nebo life steal tak se cena pohybuje kolem 20m . Myslel jsi to tak nebo myslíš že mám nějaký stat vyhodit ?

Qwadrax
Gorebelly
Příspěvky:233
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Qwadrax#2596

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Qwadrax » 17.10.2012, 07:05 hod.

:wave:
Naposledy upravil(a) Qwadrax dne 24.02.2013, 08:56 hod., celkem upraveno 1 x.
http://www.twitch.tv/qwadrax
HC/SC Season/Non-season, PTR testy

josecek
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od josecek » 25.10.2012, 09:33 hod.

Ahoj,
rád bych slyšel vaše názory na mýho slaboučkýho Barbara. Jsem teď v ACT2 na Inferno a není to vůbec dávačka. Jedu trošku "zajímavej" styl... Řekl jsem si, že jediný předmět, který koupím v AH bude zbraň (kupoval jsem naposledy na začátku Hellu). Současnou zbraň jsem vyfarmil. Vidím, že bez nákupů to nepůjde, proto prosím o rady co změnit... klidně i skilly.
Díky za rady.

PS: Mám fakt pekelnou smůlu, za celou dobu hraní mi nevypadl ani jeden rare či set item. A to posledních pár dní jen farmím ACT1 (vč. Watch Tower). Vím, že MF nic moc, ale na MP1 zase umírám u každýho běžnýho monstra ;-)

Můj barb: http://eu.battle.net/d3/en/profile/jose ... o/19187475

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Fru-fru » 25.10.2012, 11:38 hod.

Na počátku inferna existuje jedna funkční mantra : All ressistance. Bez buffu s Tvým dmg jistě aspoň 250. Pokud umíráš, hodně, tak možná 1h a štít. Chápu, že nechceš nic kupovat, ale mám pár vysloužilých předmětů které Ti daruji nebo půjčím (schovávám je pro kámoše)...
To bychom se domluvili;-)

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

josecek
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od josecek » 25.10.2012, 12:59 hod.

@Fru-fru: díky za nabídku zápůjčky...
Zase tak hodně neumírám, ale musím hrát na MP0 a občas běhat doufat, že mě nikdo netrefí třeba šípem.
O 1h zbrani a štítu už jsem přemýšlel. Budu muset jít proti svému přesvědčení a koupím nějakou zbraň na AH. Prostě jsem chtěl hrát jen s tím, co mi hra sama nabídne a navíc jsem chtěl mít první rare či první setový předmět ze svýho dropu :-)
Co si jinak myslíš o mém vybavení? Šajze, co?

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od spiderer » 25.10.2012, 13:45 hod.

Josecek - no ono se to srovnavat s hrou kdy pouzivas i AH neda, pokud clovek ceka na to co mu padne je to vyrazne tezsi, zvlast pokud hrajes jeden char, tak jsi odkazanej na hodne specificky gear. Bohuzel uz asi neumi porovnat jestli na hru bez AH je to dobry nebo ne, kazdopadne pokud by se ti podarilo dropnout neco na alespon MP1, kde padaji mnohem kvalitnejsi veci, tak po chvili farmeni by jsi mel mit sanci slusne progresovat dal a uz pro tebe nebudou velkou prekazkou nasledujici akty ;) Pokud se jedna o hru bez AH tak se s gearem spatne radi- zalezi jen na tom co ti popada :)

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Fru-fru » 25.10.2012, 18:57 hod.

josecek píše:@Fru-fru: díky za nabídku zápůjčky...
kráceno...
Co si jinak myslíš o mém vybavení? Šajze, co?
To j hloupost, to bych v životě neřekl, že je šajze. Každý jede s tím co koupí a v Tvém případě mu napadá... Na tom se nemá cenu točit.
Ale zestručníme, výbava je slabá, jelikož neřešíš jak pomalu či rychle moby zabíjíš, ale že nedokážeš přežít, šel bych cestou navýšení survavibility i za cenu snížení dmg. Možnosti v Tvém případě jsou následující:
a) All resitance,
b) 1h+štít,
c) LOH (Life on hit).

Případně všechny tři, což pokud nedojde k dalšímu výraznějšímu upgradu Tvého gearu, budeš muset stejně udělat pro A3 nebo A4. Pokud nechceš kupovat obecně gear, kromě zbraně, tak nemá cenu řešit All ress, který je prostě na "všech" itemech a to Ti musí popadat. Ale potřeba AR na A2 je jistojistě 200-250 unbuffed, pro pohodlné hraní bez stresování (ale snažit se musíš furt, pokud nemáš 80k dmg ;) ).

Možnost b) by byla dle mě rozumná volba a je to vlastně obecná poučka pro všechny melečka. Nedáváš to v DW (dual wield) nebo 2H, vezmi prkno a 1H a jdi do nich... U shieldu jde o to mít nejméně 20% block chance, v tvém případě AR (jde Ti o obranu) a poté je to na Tobě. In je strengh a crit chance..vitalita je bonus:). 1H pro začátek cokoli nad 800DPS, prodavají se od 20k...Skoro denně se dá natrefit na kombinaci 800+ DPS, LOH (samozřejmě nízkej do 500), stregnh a někdy i Vitalita a to v balíčku do 100k...Shield s AR a strgh + Vit okolo 25% se dá sehnat taky do 100k. No a s tím už v A2 nějakou parádu uděláš a o práci v progresu a občasné smrti se nepřipravíš...A nenápadně splníš možnost c) ;) .

Takže za mě tak. Samozřejmě se lze věcí zabývat komplexněji a jsou to povolanější, ale když už jsem začal, tak dokončím dle svého nejlepšího vědomí a svědomí >:o . Jinak Ti daruji klidě 1H 826 DPS, 120 strgh, 180 LOH - je to brak, neprodejné... štíty jsem bohužel vyházel. Teoreticky bych byl ochoten zapůjčit můj starý set ideální pro "low cost" začátky (myslím v řádech do několika M). Jedná se o 1H http://eu.battle.net/d3/en/artisan/blac ... wed-divide se staty DPS 823, str 280, vit 111, LOH 585 a štít http://eu.battle.net/d3/en/artisan/blac ... ed-barrier 20% chance to block, str 117, vit 111, 14% MF, 69 AR . Tento set Ti přidá ještě 40 AR a 5% AS. Takže boost by to byl ohledně surv a Tebou stanovených omezení vcelku velký, ale tyto itemy schovávám pro kámoše, tedy jen na zápůjčku. Ale 110 AR navíc bys asi dost pocítil, je mi jasné, že DMG by šla dolů, ale snad na 16-18k by jsi se udržel a to ti stačit bude a aspoň si nebudeš připadat, že to máš zadarmo...Myslím, že A1 v MP1 by jsi s tím taky farmit mohl, možná i A2 bez jakékoli jiné změny gearu. Potom můžeš čekat a těšit se na drop...Víc pro Tebe krom průtahu aktem(to ale komplexně nic neřeší) mohu těžko udělat. Zápůjčku beru jako poslání dobrého skutku dál, Spiderer bude vědět :wave: .
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od spiderer » 25.10.2012, 23:02 hod.

Jenom doplnim Frufrana :D pokud hodlas zlomit sve presvedceni a zacit hrat s AH (otazka jestli to ted neni skoda kdyz jsi to vydrzel takhle dlouho), tak prvni nakup bych udelal Stormshield - nyni do 100k sezenes stit s blockem 20-24%, mas tam myslim 70-80 allres, str cca 170+ a k tomu melee redukce a redukce od elit - nechapu, ze ty stity muzou stat takhle malo, ale to ti zaruci, ze vydrzis oproti soucasnemu stavu velmi dlouho. 1h se daji ut taky poridit za hubicku a v dmg ani velke rOzdily pociti nemusis - vyhodou oproti 2h je mnohem vyssi rychlost utoku takze muzes casteji sazet skilly :)

Pokud se rozhodnes, ze chces hrat s AH naplno urcite muzem najit reseni dle tveho rozpoctu :)

Fru-Fru - ja sem nikoho nezabil :D

PS: nejakou legendarni jednorucku s DPS 800+ bych v truhle asi nasel a muzu venovat zcela zdarma ;) stejne bych je casem rozbil u kovare na birmsone :)

Uživatelský avatar
vincdrago
Fallen Shaman
Příspěvky:70
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:vincdrago#1334
Bydliště:Morava

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od vincdrago » 25.10.2012, 23:38 hod.

vrátil se mi tenhle štít z aukce , ani za 300k to nikdo nechtěl tak já ti ho klidně daruji , pro začátek ti určitě vystačí a měl bys 1 slot vyřešenej

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Fru-fru » 26.10.2012, 07:19 hod.

To vincdrago:
To je konec jak jsou lidi zmlsaní:ugeek:

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

josecek
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od josecek » 26.10.2012, 08:03 hod.

Fru-fru, vincdrago: borci, vážím si Vašich nabídek, ale nabízíte legendary a set předměty... a mně doposud žádný nevypadl :{ a chtěl bych, abych měl první takový předmět přímo od Blizzardu (až se rozhodnou mi ho dropnout :-) - jsem asi ze starý školy).
Spiderer: pokud bys měl nějakou rare zbraň, kterou bys mohl postrádat, uvítám ji.
Včera večer jsem se prokousával Desolate Sand a VoA a těch smrtí bylo fakt dost, to abych pak farmil jen na opravy. Samotný dungeon VoA mě ale dost bavil, i vzhledem k velkému počtu bossů. Postupně bych chtěl začít farmit ACT1 s MP1 a pak začnu s VoA a uvidím, zda něco kloudnýho konečně vypadne. :green:

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Punky » 26.10.2012, 08:56 hod.

mohol by som ti dat:
1. ring s + x-y dmg, cca 150str, 40 allress, socket
2. amu s + x-y dmg, cca 100 str, 80 vit, 50 all ress, 5crit chance (a nie som si isty ale je tam asi este 10% life)
3. 2hand mace s cca 1200 dps, asi 100str, socket ( a asi este crit dmg v zaklade, ale to si tiez nie som isty)

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Ryliah » 26.10.2012, 11:04 hod.

vincdrago píše:vrátil se mi tenhle štít z aukce , ani za 300k to nikdo nechtěl tak já ti ho klidně daruji , pro začátek ti určitě vystačí a měl bys 1 slot vyřešenej

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Takéto Stormshieldy sú bohužial dnes už bezcenné, dajú sa jedine darovať alebo rovno na salvage. Jedine čo sa dá ešte predať bez crit. chance je Stormshield s blockom nad 30 aj to pod milón ;)
S4 Monk 1100+

josecek
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od josecek » 26.10.2012, 11:19 hod.

Punky píše:mohol by som ti dat:
1. ring s + x-y dmg, cca 150str, 40 allress, socket
2. amu s + x-y dmg, cca 100 str, 80 vit, 50 all ress, 5crit chance (a nie som si isty ale je tam asi este 10% life)
3. 2hand mace s cca 1200 dps, asi 100str, socket ( a asi este crit dmg v zaklade, ale to si tiez nie som isty)
Punky, to bys byl skvělej :-) Jak to uděláme?

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Punky » 26.10.2012, 11:49 hod.

v nedelu vecer by som mohol skocit do hry, tak sem hod svoj bt a ked budem online tak ti pisnem ingame

josecek
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od josecek » 26.10.2012, 12:05 hod.

Moje BT je: josecek #2303. Ta neděle by byla super, jen nevím v kolik přesně dorazím domů, hrajeme o čelo Okresního přeboru :D

Necituj předchozí příspěvek. kojot

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Punky » 26.10.2012, 14:43 hod.

tak nakoniec je to takto:

1. ring: 20 min, 17 max dmg, 149 str, 42 all ress, socket
2. amu: 72 str, 85 vit, 53 fire ress, 30 all ress, 316 armor, 256lps, 5,5% crit chance
3. 2hand mace: nie je vobec, nejak asi zmizla zo stash za tie 2 mesiace inaktivity :)

dal som ti friend req, tak to zober, ked ta uvidim nejak online, tak ti dam tie dve veci ak je zaujem

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od spiderer » 26.10.2012, 15:04 hod.

josecek - bohuzel zadnou rare nemam, mam v truhle jen legendary, ostatni si vzal vendor uz drive, az budu online muzu se podivat jestli nemam nejake mezi neprodanymi aukcemi ;)

Kureee71
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Kureee71 » 19.11.2012, 13:42 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kure ... ero/672540

Zdravim vsechny,
tak jsem se posunul o kousek dal, ale sehnat kvalitni zbran se socketem je umeni, nebo je draha nad moje moznosti.
Co by jste mi poradili ohledně výbavy a geardu, ma cenu kupovat nejake brneni mezi tim co mam a mezi Immortal King's Eternal Reign - na aukci je zatim za dost velky prachy.

Diky za rady

Stormtouch
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Storm

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Stormtouch » 22.11.2012, 13:54 hod.

ahoj..koukam na ten eq a buildy.. a mas tam strasny rozdily... headka IK.. je hodne luxusni... a musela te stat nemalo goldiku... oproti tomu..chesta...tu bych si neoblikl ani za 50level=D za milion si poridis 2x takovou si myslim...
a build... mozna se pletu..ale tusim ze WW se nejede s Huricane runou,pokud nemas Sprint s runou run like a wind... huricane tam mas proto abys za sebou ze printu spamoval tornada a ta ti davala rejzi.. Bash.nevim ..ten se snad nepouziva ani na expeni..ale budiz..

jinak tvuj progres je peknej.. z toho prvniho postu az sem si udelal v gearu hodne rozdil =) GZ

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“